Kolejna nagonka na Ks. Tadeusza Iskowicza – Zaleskiego

Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

 

Jako bloger, a także członek redakcji portalu Pomnik Smoleńsk, oraz niezależny badacz i uczestnik Konferencji Smoleńskiej chciałbym stanowczo zaprotestować przeciwko praktykom stosowanym przez portal Niezależna.

W dniu dzisiejszym Niezależna opublikowała tekst, który zamieszczam w całości wraz z oryginalną pisownią.

Kompromitacja księdza Isakowicz-Zaleskiego. Duchowny pisze, by… nie pomagać rannym

Ksiądz Isakowicz-Zaleski nie od dziś znany jest ze swoich poglądów na temat Ukrainy. Ale tym razem już przesadził. W związku z wizytą Petra Poroszenki w Polsce duchowny zamieścił na swoim blogu wpis nawołujący do tego, by… nie pomagać rannym. Takie słowa z ust księdza?
 
Ksiądz Zaleski na swojej stronie zapraszał do wzięcia udziału w proteście przeciwko wizycie prezydenta Ukrainy w Warszawie.
 
Udzielanie kijowskiej juncie jakiejkolwiek pomocy, wtrącanie się w jej wewnętrzne sprawy i udostępnianie np. szpitalnych łóżek w polskich placówkach służby zdrowia dla rannych z banderdywizji czyni z Polski militarne zaplecze logistyczne a to oznacza wkręcenie Polski w konflikt z Rosją. 

!!!!! Nie chcemy w Polsce żadnej wojny, dlatego protestujemy przeciwko wizycie szefa kijowskiej junty w Polsce, który w taką wojnę nas wciąga. !!!!” – pisze na blogu ksiądz Isakowicz-Zaleski, mówiąc wprost: Nie pomagajmy cierpiącym.

Link do wpisu księdza Isakowicz-Zaleskiego ]]>TUTAJ.]]>

Źródło : Niezależna

Poniżej tekst z blogu Ks. Tadusza Isakowicza - Zaleskiego

Protesty przeciwko wizycie Petro Poroszenki   2014-12-16

 

Petro  Poroszenko przyjeżdża do Polski po broń i pieniądze. Jednak głównym powodem zapowiedzianych protestów przeciwko jego wizycie jest gloryfikacja zbrodniarzy z UPA. Jutro protest w Warszawie, pojutrze w Lublinie. 

Poniżej informacje od organizatorów. 

Protest w Warszawie - środa, 17 grudnia w godzinach 11:00 - 19:00 - Pałac Prezydenta, ul. Krakowskie Przedmieście 46/48

   

Ruch Społeczny Porozumienie Pokoleń Kresowych, Narodowa Warszawa oraz Polscy Patrioci zapraszają na Ogólnopolską Akcję Protestacyjną przeciwko wizycie w Polsce prezydenta Ukrainy, Poroszenki.

Udział w proteście jest otwarty dla wszystkich tych którym pojęcie "POLSKA RACJA STANU" nie jest obce i coś jednak oznacza. 
Zapraszamy zatem wszystkich od prawicy do lewicy bo w naszej ocenie, POLSKA RACJA STANU jest ponadpartyjnym priorytetem dla wszystkich POLAKÓW. 
To my NARÓD jesteśmy w III RP suwerenem, a nie targane mniej/bardziej podkręcanymi i sztucznie wywoływanymi tanimi sensacjami politycy, i tzw. czołowe media czasowo działające w polskiej przestrzeni publicznej.

Udzielanie kijowskiej juncie jakiejkolwiek pomocy, wtrącanie się w jej wewnętrzne sprawy i udostępnianie np. szpitalnych łóżek w polskich placówkach służby zdrowia dla rannych z banderdywizji czyni z Polski militarne zaplecze logistyczne a to oznacza wkręcenie Polski w konflikt z Rosją. 

!!!!! Nie chcemy w Polsce żadnej wojny, dlatego protestujemy przeciwko wizycie szefa kijowskiej junty w Polsce, który w taką wojnę nas wciąga. !!!!

Więcej na FB 

]]>https://www.facebook.com/events/1587941438092135/?ref=22]]>

 

Źródło : ]]>http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=10198]]>

Pod tekstem na Niezależnej usiłowałem wielokrotnie dodać swój komentarz, odnoszący się do przedstawienia Ks. Isakowicza w wyjątkowo złym świetle oraz z naruszeniem podstawowych zasad rzetelnego dziennikarstwa. Autor artykułu dokonał manipulacji sugerując księdzu Isakowiczowi słowa których nie wypowiedział cyt . „Nie chcemy w Polsce żadnej wojny, dlatego protestujemy przeciwko wizycie szefa kijowskiej junty w Polsce, który w taką wojnę nas wciąga. !!!!” – pisze na blogu ksiądz Isakowicz-Zaleski, mówiąc wprost: Nie pomagajmy cierpiącym.

Niestety, pomimo wielokrotnych prób opublikowania jakiegokolwiek komentarza, jak również odpowiedzi na komentarze innych użytkowników, oraz zażądania usunięcia tekstu z portalu Niezależna, moje wszystkie próby komunikacji z moderatorem zostały po prostu zlekceważone.

To niesłychane, że portal szczycący się hasłem „strefa wolnego słowa” prowadzi tak brudną kampanię medialną wobec ks. Isakowicza- Zaleskiego, a przy okazji doprowadza do skłócania użytkowników portalu na forum, oraz publicznego piętnowania księdza Tadeusza na podstawie redakcyjnej manipulacji.

W świetle tego, a także bardzo dokładnej analizy działalności portalu Niezależna, ukazujących się tam tekstów i komentarzy, a także polityki redakcyjnej i niejasnych zasad moderacji, oraz pewnych „historycznych” wydarzeń, związanych z publikacjami tego portalu m.in. tekstów red. Sakiewicza skierowanych przeciwko osobom zaangażowanym w działalność patriotyczną i narodowościową jak np. Grzegorz Braun, czy Ks. Isakowicz- Zaleski, lub „uspokajających” opinię publiczną tekstów, przedstawiających przed tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie, Rosję jako „kolosa na glinianych nogach” lub państwo, które nie jest zdolne do militarnej agresji.

Nie może być tak, że tylko fasada tego portalu przedstawia się jako medium niezależne i patriotyczne, gdy tymczasem widać, że publikowane treści powodują skutek wprost przeciwny – zamiast jednoczyć środowiska, którym dobro Polski jest rzeczą najważniejszą, powodują nieufność tych środowisk wobec siebie. Jest to działanie niezrozumiałe i szkodliwe.

Musimy pamiętać, że w chwili obecnej każdy, kto prowadzi jakiekolwiek działania zmierzające do skłócania Polaków, szczególnie w sytuacji narastającego zagrożenia ze strony Rosji, ale także ekonomicznego uzależniania ze strony niektórych państw UE, powinien być traktowany przez Polaków jako wróg interesu narodowego.

Musimy także pamiętać, że za fasadami różnego rodzaju mediów stoją ludzie, których prawdziwe poglądy lub sympatie narodowościowe i polityczne mogą być skrzętnie ukrywane, nie bacząc na to gdzie i jakie treści publikują.

W chwili obecnej nie ma większego znaczenia sympatia, lub antypatia do jakiejkolwiek partii politycznej, tylko dobro wspólne i potrzeba zjednoczenia Polaków, których stale i z każdej medialnej strony usiłuje się skłócać.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (37 głosów)

Komentarze

...już od dawna tzw Strefa Wolnego Słowa manipuluje opinią publiczną, zwłaszcza w sprawie Ukrainy, Majdanu...robi wodę z mózgu prawicowym ludziom...trzeba cały czas przypominać, ze niejaki PARTYZANT WOLNEGO SŁOWA PAN SAKIEWICZ  PRZYJĄŁ ODZNACZENIE OBCYCH SŁUŻB, OBCEGO PAŃSTWA...mianowicie order ukraińskiej Służby Bezpieczeństwa...tylko nie licz zabardzo na promocję tego tekstu, ponieważ tutaj też pewne czynniki nie poruszają spraw "kontrowersyjnych" i dla niektórych ks Zaleski jest oszołomem...ja będę Cię wspierał, pozdrawiam

 

...na niezależnej komentowanie jest bez sensu, ze względu na cenzurę "strażnika forum"

 

errata:

jest promocja, widocznie idzie ku lepszemu :)))

Vote up!
16
Vote down!
-9

http://trybeus.blogspot.com/

#1458044

nie chciałem napisac więcej, ale moje żródła informacji nie ograniczaja sie do obserwacji portali. Dlatego zdecydowałem się opublikować tekst, choć jest on i tak delikatny, biorąc pod uwagę inne fakty związane z moimi i nie tylko moimi doświadczeniami z tym środowiskiem. Ale choć jestem bliski tego, by się podzielić niektórymi "perełkami", to wolałbym tego nie robić by nie działać takimi samymi "metodami" piętnującymi całe środowisko. Moim zdaniem problem tkwi nie w środowisku, ale w kilku osobach z tego środowiska - i jest to problem głębszy moim zdaniem, bo wpływa bezpośrednio na politykę. Skąd to wiem ? Dobrzy i wiarygodni  ludzie powiedzieli, znający ten problem i "osoby dramatu" jak mało kto...

Vote up!
17
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458045

"żeby nie działać takimi samymi metodami"?..ujawnianie "perełek", to rzucenie światła na działanie tych kilku osób, wszak to one mają wpływ na całe środowisko...widzisz tak samo można by powiedzieć o PO są tam też uczciwi ludzie, tylko to byłoby zdanie fałszywe, gdyż ci co siedzą w PO wiedzą i są świadomi swoich decyzji...wiedzą doskonale, ze siedzą w szambie politycznym

..problem w środowiskach gapola jest w ludziach, gdyż przyjmują każde słowo Sakiewiczów &consortes niemal jak dogmat i mało kiedy dociera do nich rzetelna argumentacja...i to jest największy problem...pozdr

Vote up!
13
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1458049

Dotknąłeś sedna. Rzeczywiście w przypadku PO tak jest. Jesli ktoś to popiera to oznacza, że godzi sie na "dobrodziejstwo inwentarza". GP to co innego. Dogmat - świetnie powiedziane. Ale trzeba dostrzec, że długo pracowali na swój wizerunek i swoich bezkrytycznych "wyznawców". To bardzo niebezpieczne, bo teraz wystarczy "miękki" nacisk i mozna ludźmi sterować  -politykami również. Tego się obawiam..bo metoda kneblowania języka osobom o innych poglądach za bardzo przypomina mi czasy o któych wolałbym zapomnieć. Cenzura na forum i manipulowanie wypowiedziami jest dowodem, że ktoś tu chyba "ryje".

Vote up!
12
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458108

Piszerz, że znasz środowisko... Czy Naczelny jest masonem?

Vote up!
9
Vote down!
-2

Stasiek

#1458092

nie wiem czy jest masonem, ale wiem, że nie odpowiada na niektóre pytania w mailach, lub nie odpowiada w ogóle - nawet na publicznie wypowiedzi w konkretnym temacie. Czuje się wyższym ponad internetowy "motłoch" czy też ma problem z odpowiedzią ? O sposobach komunikacji z osobami których ustaleń używa się do swoich artykułów nie wspomnę - po prostu takiej komunikacji nie ma. Bynajmniej nikt do tej pory z Niezależnej nie komunikował sie ze mną w sprawie badań, choć cytatów w tym temacie miałem kilka na portalu. Liczy się chyba tylko nośny tytuł. O merytoryczne i dogłębne drążenie tematu nikt się nie pokusił, choć miałbym sporo do powiedzenia. To tyle w temacie.

Vote up!
12
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458112

To jest prawda co Pan napisał i dlatego dziwią mnie, że ktoś dał minusy. Zapewne zrobili to fanatycy tzw. "niezależnej". Około dwa lata temu w GP był artykuł, w którym pewien autor stwierdził, że kto nie jest przyjacielem Izraela ten nie kocha Polski. Wielokrotnie próbowałem zadać pytanie na łamach "niezależnej" co autor miał na myśli, ale komentarze nigdy nie przeszły przez moderację. Pro-żydowskie nakierunkowanie wspomnianych mediów jest faktem. Nie znam jednak żadnego portalu, który byłby w stu procentach Polski. Zawsze jest skrzywienie na wschód, na zachód, albo na pustynne państewko łajdaków, którzy zabijali Polaków i którzy grabią nasz Kraj.

Vote up!
14
Vote down!
-5

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1458060

"Pro-żydowskie nakierunkowanie wspomnianych mediów jest faktem." 

Trzeba potwierdzić z całą stanowczością, że to co napisał Autor komentarza, jest clou problemu o którym rozmawiamy.

Śp.Prezydent L.Kaczyński był proamerykańskim i proizraelskim politykiem. Podczas wizyty w Izraelu w 2006 roku, na spotkaniu z weteranami II WS powiedział, że obecność militarna Polski na Bliskim Wschodzie jest czyniona przez Polskę w interesie Izraela i zawsze tak będzie, niezależnie od tego kto będzie rządził("My czy oni").

"Dzień 11.09.2006 roku, wizyta Prezydenta L. Kaczyńskiego w Izraelu. Na zamkniętym spotkaniu z politykami izraelskimi, żydowskimi intelektualistami polskiego pochodzenia i byłymi żołnierzami armii Andersa, Prezydent L. Kaczyński powiedział między innymi:

„….dlatego aby pokazać, że nam na stosunkach z Izraelem, na sojuszu, zależy w sposób szczególny, armia polska jest obecna w Iraku w dużym stopniu ze względu na nasze związki z waszym krajem. Nasza armia jest obecna, ale będzie obecna w znacznie większej liczbie obecna w Libanie, z tych samych względów. Nasze odpowiednie służby, współpracują na licznych odcinkach z waszymi, też ze względu na to, o czym przed chwilą mówiłem. Tak jest i chciałbym państwa zapewnić, ze chociaż rządy się zmieniają jak w każdym demokratycznym państwie, raz jedni wygrywają, raz drudzy. Ostatnio wygraliśmy my, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości wygra ktoś inny . Nie chcielibyśmy tego oczywiście (wybuch śmiechu na sali), ale nie można tego wykluczyć, to polityka wobec Izraela się nie zmieni…..”

http://www.youtube.com/watch?v=YPUhpzGKWnM&feature=endscreen&NR=1

Dlaczego Pan Sakiewicz jest tak zaangażowany w sprawy pomocy Ukrainie?

Jest, bo wspieranie obecnego reżymu na Ukrainie, jest w interesie Izraela.

Skąd się wziął kryzys ukraiński? Była to odpowiedź USA i Izraela na sprzeciw Rosji w sprawie obalenia reżymu prezydenta Assada w Syrii, a obalenie prezydenta Assada było warunkiem koniecznym do rozpoczęcia  wojny USA i Izraela z Iranem(chodzi o program atomowy Iranu)

Wywołując kryzys na Ukrainie, sprowokowano Rosję do zajęcia Krymu i atak na wschodie Ukrainy, co dało pretekst do zastosowania sankcji Zachodu na Rosję, co w zamierzeniach USA i Izraela ma skruszyć Putina i skłonić go do współpracy z USA i Iztaelem w sprawie programu atomowego Iranu

Jak z powyższego wynika, Sakiewicz i środowisko GP, to agentura wpływu Izraela i USA i stąd wynika ich postawa w kwestiach, które dla Izraela są żywotnym interesem.

Wielu blogerów zajmujących się tragedią smoleńska nie może zrozumieć, dlaczego środpowisko GP, PIS-u i ZP pod kierunkiem Macierewicza, omija tematy ważne dla wyjaśnienia przyczyn tragedii i jej przebiegu(sprawa Okęcia i cały wachlarz problemów z tym związanych), sprawa podejrzeń, że w Smoleńsku urządzono inscenizację katastrofy(podejście do problemów zgłaszanych przez Cieszewskiego i G.Brauna).ZP Macierewicza swoją działalnością utwierdza Polaków o wersji wydarzeń podawanych przez MAK i KBWLLP, a różni ich tylko sposób zniszczenia samolotu (ZP twierdzi że to zamach przy pomocy wybuchów w powietrzu, a oficjalne komisje że to wypadek CFIT )

Dlaczego moim zdaniem ZP, PIS i środowisko GP tak działa w tym temacie? Ano dlatego, że zamach na śp. Prezydenta był wynikiem porozumień resetowych USA-Rosja, których celem było skłonienie Rosji do wsparcia USA i Izraela w przerwaniu programu atomowego Iranu, a to było żywotnym interesem Izraela. Ujawniając prawdę o zgodzie USA na zabicie L.Kaczyńskiego, ZP, PIS i GP działałaby na szkodę Izraela, a tego agentura wpływu Izraela i USA, zrobić nie może.

 

Vote up!
13
Vote down!
-1
#1458119

...nic dodać...wspaniały komentarz...pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-4

http://trybeus.blogspot.com/

#1458130

W kwestii "inscenizacji" mam swoje zdanie, natomiast w kwestii braku pomocy strony amerykańskiej i europejskiej w prowadzonych niezależnie badaniach moge powiedzieć, że tak jest w istocie. Wystarczyłoby jedno słowo odpowiedniej osoby, aby naukowcom udostępniono potrzebne zasoby - choćby w postaci odpowiednich narzędzi badawczych, oprogramowania specjalistycznego, mozliwości pracy w odpowiednio przygotowanych ośrodkach naukowych. Tak się jednak nie stało - wszystko pod pretekstem stale powtarzanej regułki, że polski rząd nie zwrócił sie oficjalnie o pomoc. Dlatego "rzeźbimy" wszystko na piechotę, korzystając z komercyjnego oprogramowania. Historycznie patrząc, zastanawiam się co by zrobił Ronald Reagan w takiej sytuacji. 

 

Vote up!
10
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458131

"Historycznie patrząc, zastanawiam się co by zrobił Ronald Reagan w takiej sytuacji."

Zachowanie się USA Obamy wobec Rosji jest konsekwencją polityki okresu, który nastał "po Reaganie", czyli polityki prowadzonej przez USA i Zachód od 1991 roku , nazywanej "polityką przyciągania Rosji do Zachodu" obudowanej w ciągu tych wielu lat jej trwania wielu formalnymi instytucjami np. forum Rosja-NATO, Rosja- UE, G8, G20 i wielu porozumień w sferze bezpieczeństwa i gospodarki. Szczytowym okresem tej polityki, była polityka resetu stosunków USA-Rosja, która została wymuszona zmianami w geoppolityce po okresie "Pax Americana", który to okres trwał od rozpadu ZSRR do około 2006 roku(to data podawana przez P.Buchanana). Zagrożenie dla Izraela programem atomowym Iranu(przy współpracy z Rosją) wymusiło niejako zmianę polityki USA, której celem było skłonienie Rosji do współpracy z USA i Zachodem w tej kwestii w zamian za daleko idące ustępstwa USA wobec Rosji w sferze bezpieczeństwa, a jednym z tych ustępstw było to, co wyraził negocjator umów resetowych w kwestiach bezpieczeństwa senator Carl Levin w 2009 roku:

" trzeba znowu oddać Rosji Polskę w zamian za współpracę odnośnie Iranu i w Afganistanie"

a jednym z warunków Putina było odsunięcie śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego od władzy w Polsce(przeszkadzał w zbliżeniu rosyjsko-niemieckim)

Czy prezydent Reagan znalazłby inne rozwiązanie tego problemu? Franklin Delano Roosevel i Sir Winston Churchill w czasie IIWS nie znaleźli innego rozwiązania i oddali Stalinowi Polskę a generała Sikorskiego, który przeszkadzał w dogadywaniu się ich ze Stalinem, skazali na śmierć.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1458177

Tu grasuje taka para, która daje minusy dla zasady, aby żyć, jak wampiry piją polską krew:-)Trochę to  górnolotnie...ale niech tam. Portalem 100% polskim jest RM-Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-7

Verita

#1458125

Przywykłem do banowania, minusów i moderacji. To normalne. Ale "Niezależna" zaczyna spadac na dno i nie mogę tego przemilczeć. Serdecznie pozdrawiam !

Vote up!
11
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458126

inne portale też,stacje tv też.szkoły .,służba zdrowia też,itd .W górę pnie sie za to pendolino,kopacze,słońce Peru.Nie ma sensu milczeć...ale gadać też nic nie daje.Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-5

Verita

#1458138

Bardzo dziękuję za pozdrowienia. Szkoda, że często takie "ciosy" przychodzą od osób, które rzekomo podają się za sprzymierzeńców. To jest prawdziwa szkoła wytrwałości. Ja również serdecznie pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
-2

O żydowskiej agenturze w polskiej sieci:

http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=657&Itemid=69

Zażydzenie Polski jest faktem:

https://www.youtube.com/watch?v=4pnc1_vOQ7I

#1459201

Ponieważ ksiądz Tadeusz jest także rodzinnie związny z "moim" Dzierżoniowem mam zaszczyt znać go osobiście. Całkowicie zgadzam się z Autorem,że sugerowanie innych słow i intencji księdzu przez "niezależną" służy tylko PO-szustom w rozbijaniu jedności i tak niespecjalnie duzych środowisk patriotycznych. Nic jeszcze nie odwojowaliśmy a już kłótnie. A kto sie chce przekonać o odradzaniu banderyzmu na Ukrainie niech zajrzy na lwowskim Rynku do restauracji "Kryjówka", tam już jawnie chwali się UPA i Banderę jako bohatera...chroń nas Boże od takich wzorów...o tym tylko mówi ksiądz Tadeusz...

Vote up!
16
Vote down!
-1

Yagon 12

#1458047

Równiez miałem przyjemność poznać ks. Tadeusza. Tak samo jak miałem wątpliwą przyjemność wymiany korespondencji z p. Darskim i wyrobienia sobie samodzielnej opinii o tym wszystkim. Ale dzisiaj przekroczone zostały granice...

pzdr !

Vote up!
15
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458050

Pod wpisem na Blogu ks.Isakowicza-Zaleskiego znalazłem taki oto komentarz pod którym i ja bym się podpisał

cyt w orginale :

 Nie mam czasu na polemike, ale wydaje mi sie, ze Ksiadz Zalewski (dla ktorego mam duzy szacunek) wypowiada sie troche za ostro. Mowi, ze osoby wypowiadajace sie antyukrainsko wyzywane sa od rosjan, ale zapomina dodac,ze osoby wypowiadajace sie proukrainsko wyzywane sa od banderowcow.

Ja nikogo nie wyzywam, ale uwazam, ze w obecnej sytuacji (poki trwa wojan) nalezy milczec. Na wszystko przyjdzie czas, trzeba zachowac zimna krew i uwazac by nasz slusny skad innad gniew nas nie zaslepial. 

Vote up!
10
Vote down!
-4
#1458048

Problem polega na tym :

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=10211

Środowiska tzw niepodległościowe, a takze partie prawicowe moga i sa przesiaknięte ludźmi dla których nie liczy sie dobro Polski, tylko koniunkura.

Ks. Tadeusz wyrażnie oddziela naród ukraiński od banderowców, a teraz nie możmy milczeć, bo ważą się nasze losy.

Vote up!
15
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458053

Pełna zgoda, ale trzeba też powiedzieć że ks.Isakowicz -Zaleski jest od czasu do czasu zbyt ostry i jednostronny w poglądach i mam tu na myśli nie ten Jego ostatni wpis. By nie było jednak niedomówień to moja ocena tamtych wydarzeń jest jednoznaczna, było to ludobójstwo na masową skale wobec narodu Polskiego

Vote up!
10
Vote down!
-5
#1458064

Zaraz kolega dostanie po łbie za takie teksty. Szargać ich Talmud, to troszke nie halo.

Poniższe zdjątka, to kwintesencja manipulacji niezależnej.pl. Tamtejsza propaganda zamieniła się w sekciarstwo i niestey wielu ludzi dało się zmanipulować.

 

 

 

FOTKI ŚWIEŻYNKI :) Z obchodów 106 rocznicy urodzin ukraińskiego bohatera narodowego.

 

I wszyscy razem:

 

SŁAWA UKRAINIE!!! HEROJAM SŁAWA!!! SMERT LACHAM!!!

Vote up!
17
Vote down!
-8
#1458055

Jako fotoamator bardzo lubię ogladac zdjęcia :) Pzdr !

Vote up!
9
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458113

Do tej pory nigdy nie zabierałem głosu w "sprawie Ukrainy".

- Dlaczego? - Jest to szersze zagadnienie i nie tylko z Ukrainą się wiąże.

Nie lecę przede wszystkim nigdzie tam, gdzie lewactwo palcem mi wskazuje mówiąc: - "Bierz go!"

Natomiast jeśli chodzi o Ukrainę, to od początku, zawsze i niezmiennie, uważałem i uważam iż: - "udzielanie kijowskiej juncie jakiejkolwiek pomocy i wtrącanie się w jej wewnętrzne sprawy" - to prosta wymiana jednego szubrawczego i pół azjatyckiego hegemona o zapędach mocarstwowych - na innego hegemona jewropejsko-niemieckiego, o zapędach podporządkowania sobie (nie tylko) Jewropy ("Deutschland Deutschland über alles" - bez wojen?) - i o zapędach dewastacyjnych całej cywilizacji Białego Człowieka.

 - I czy to się niektórym na tym portalu podoba lub nie, to w tle lub i bezpośrednio, pojawiają się - "dziwnymi przypadkami" - ci którzy zawsze i bezbłędnie "geszeft" wyczują lub sprokurują - "Starsi Bracia w wierze" - Jewreje..

Pamiętać tylko trzeba iż: - "Głupota nie boli.. ale kosztuje!"

Vote up!
19
Vote down!
-1

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1458063

O Polaków się nikt w świecie nie martwi. Przyszła chyba pora by zacząć myśleć o własnym narodzie. To chyba sedno tego wszystkiego. Dzięki za koment. Pzdr !

Vote up!
13
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458114

Ksiądz szukając Prawdy  jest inną stroną

W Republice Agorę reklamują

Bo się srebrnikami nie krępują

Pozdrawiam

Vote up!
16
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1458065

Jacku - tak jest w istocie. Pozdrowienia !

Vote up!
9
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458116

A ja w głowę zachodziłam dlaczego z Niemcami trzeba po przyjacielsku postępować?Merkel przyjmować, prowadzić intensywny, partnerski dialog we wszystkich kluczowych kwestiach,dbać o stabilne i przyjazne relacje....itd.
A wszystko dlatego, że onni po prostu po przyjacielsku wymordowali miliony Polaków!!! No i rozjaśniło się we łbie

Vote up!
14
Vote down!
0
#1458115

Musimy w końcu zacząć dbać o siebie zamiast być ciągle "papugą" Europy. Pzdr !

Vote up!
10
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458121

Znam za to przysłowie które brzmi:"Zgoda buduje, niezgoda rujnuje"
Co zyskamy na "podpalaniu"naszych relacji z Ukrainą?
Pan Bóg przebaczył nawet swym mordercom.Któż lepiej od księdza powinien o tym wiedzieć?Księdza Isakowicza-Zalewskiego bardzo cenię, ale nie moge się z nim w tej kwestii w żadnym razie zgodzić.
Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1458123

...warunkiem przebaczenia jest akt skruchy...dziękuję za uwagę :))

Vote up!
10
Vote down!
-5

http://trybeus.blogspot.com/

#1458127

Wszytko to kwestia zrozumienia. czym innym naród ukraiński, czym innym banderowcy. Mój śp. ojciec próbował z młodym banderowcem wyjaśniać kwestie polsko - ukraińskie pokojowo. Nie tak dawno, bo kilkanaście lat temu. Banderowiec  mało ojca nie pobił. Rzecz miała miejsce w Polsce. a banderowiec był młodym chłopakiem któy przyjechał do Polski do pracy. Byłem tego świadkiem. 

Jeśli idea przesłania niektórym rozum to nie ma szans na pojednanie. Faszysta, banderowiec , komunista - z nimi nigdy nie będzie dialogu ani zgody. Im prędzej się to zrozumie tym lepiej. 

Vote up!
13
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458134

Kilkanaście lat to szmat czasu.Wiem, że boli to, co zrobili banderowcy z Polakami(szczególnie na Wołyniu), ale trzeba też pamiętać, że była to pochodna zagłady Żydów przez Niemców na Ukrainie w 1942r.To był przykład dla ukraińskich nacjonalistów, jak pozbyć się Polaków. Nie potrafię sobie wypobrazić(wziąwszy pod uwagę wrodzone okrucieństwo nacjonalistów ukraińskich)jak moga potoczyć się wypadki , gdy sprawy polsko-ukraińskie będziemy stawiać na ostrzu noża.
Uznacie mnie za naiwną, ale wierzę w pracę u podstaw, której konsekwencją będzie pojednanie polsko-ukraińskie.
Zaostrzanie polityki w tych sprawach nie służy takiemu pojednaniu.

"Jeśli idea przesłania niektórym rozum to nie ma szans na pojednanie. Faszysta, banderowiec , komunista - z nimi nigdy nie będzie dialogu ani zgody. Im prędzej się to zrozumie tym lepiej. "
W takim razie jak pan wyobraża sobie nasz przyszły świat, jeśli będzie z niego wykluczony dialog z powyższymi przypadkami???

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1458213

Czy oni chcą dialogu ?

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rz-wzrasta-aktywnosc-ukrainskich-nacjonalistow-na-krancach-polski/2dbyv

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fnacjonalisci-ukrainscy-sterroryzowali-polski-autobus

http://wpolityce.pl/polityka/161044-ukrainscy-nacjonalisci-nie-chca-wizyty-polskiego-prezydenta-na-wolyniu-mowia-o-narzucaniu-neoimperialistycznej-wersji-wydarzen-1943-r-opartej-na-sfabrykowanych-faktach

a na koniec ciekawa praca, polecam dokładnie przeczytać :

http://w.kki.com.pl/pioinf/przemysl/dzieje/rus/nacjonalizm.html

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458327

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pwyżj trybs npsł c jk mż wglądć pjdnn c jst jg wrnkm.nnj drg n m.Dlg rzmny nc n d.Pptrz n NP.Dlgjmy gdmy jst crz grzj,grsj sę nsl kńc n wdć.

Vote up!
3
Vote down!
-6

Verita

#1458816

Polecam jeszcze artykuł

http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/prawdziwe-oblicze-banderowcow#

 

Vote up!
10
Vote down!
-3

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458136

Co robił Dawid Wildstein na Majdanie i gdzie się teraz podziewa - po swoim "popisie" 11-go listopada?

Vote up!
11
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1458154

Rzeczywiście w natłoku słów zapominamy o Polsce...zgadzam się ,że teraz jeszcze czas milczeć w sprawie Ukrainy. Trudno jednak zachować milczenie, gdy ogląda się zdjęcia i filmy z "uroczystości" na zachodzie tego kraju, gdzie tłumy z pochodniami skandują "Smert Lacham" a Bandera jest przedstawiany jak bohater. "Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie" - napisał kiedyś Dmowski. Tę myśl należy przypomnieć panu Targalskiemu, który dziś wyjaśnia w "niezależnej",że gloryfikowanie Bandery jest tylko...antyrosyjskie i nie nosi antypolskich akcentów. Pania Darski - powiedz Pan to rodzinom pomordowanych na Wołyniu...Ataki na ks. Tadeusza, a wczesniej na Ewę Stankiewicz/ vide J. Lichocka/ czy G. Brauna są w moim pojęciu zaplanowaną awanturą, która rozbije środowiska patriotyczne i da "piękną " porażkę panu Dudzie w maju a PiS w jesieni. No i jeszcze jedno podnoszone przez Kolegów - rzeczywiście jakies dwie osoby "w cemno" minusują wszystie wpisy i komentarze...taka slużba ?

Vote up!
9
Vote down!
-1

Yagon 12

#1458159

http://www.prawy.pl/z-kraju/6648-grzegorz-braun-o-dekonspiracji-oficerow-frontu-ideologicznego-na-lamach-frondy

Vote up!
8
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1458267

Ciekawa jest pierwsza częśc wypowiedzi o przygotowaniu do wojny. Nie jest to pozbawione sensu zwałasza w kontekście ostatnich nawoływań na łamach Niezaleznej do bezpośredniej pomocy militarnej Ukrainie, co niechybnie skończyć się musiałoby bezpośrednim i bardzo niebezpiecznym dla Polski zaangażowaniem w konflikt militarny na Wschodzie. Jeśli taka "bratnia" pomoc nastąpiłaby z inicjatywy Polski, to pretekst do agresji militarnej ze strony Rosji jest idealny. Putin tylko czeka na takie "rozwiązania" i prawdopoobnie szuka właśnie takich pretekstów.

Ale Sakiewicz sądzi inaczej :

(...)Naród ukraiński wykazał się niezwykłą odwagą i bitnością w sytuacji, gdy jeszcze kilka miesięcy temu nie miał sił zbrojnych zdolnych do przeciwstawienia się Rosji. Dzisiaj środki militarne, którymi dysponują ukraińskie siły zbrojne, mogą być zbyt małe do powstrzymania drugiej armii świata. Trzeba im dostarczyć na tyle skutecznej broni, by mogli uratować pokój w Europie. Trzeba im dać albo sprzęt, którego potrzebują, albo pieniądze na jego zakup.

Sankcje nie zatrzymają Putina. Są niezbędne, by osłabić wojenną machinę Kremla. Skutki tego Rosja odczuje za rok, może za dwa lata. Dzisiaj Ukraińcy potrzebują przede wszystkim dobrej broni. Musi ona sprostać temu, czym dysponują Rosjanie. To nie jest wielka cena za uratowanie pokoju w Europie i odsunięcie konfliktu od własnych granic.(...)

Choć później twierdzi co innego, co jest w jego stylu :

(...)Słabnąca Rosja nie będzie miała wkrótce pieniędzy na wojnę, a być może i na utrzymanie własnego terytorium. To jednak bardziej odległa perspektywa niż wewnętrzny pucz wspierany przez zachodni kapitał. Po odcięciu tak ważnej nitki wiążącej Rosję z cywilizowanym światem państwo Putina stanie się izolowane i anachroniczne.(...)

A więc mamy z jednej strony Sakiewicza nawołującego do pomocy militarnej, no bo przecież sankcje nie zatrzymają Putina, a potem Sakiewicza mówiącego, że Rpsja nie będzie miała pieniędzy na wojnę. jeszcze wcześniej był Sakiewicz twierdzący, że Rosja to kolos na glinianych nogach, ale jak Putin zaanektował Krym, to Sakiewiczowi się odmieniło.

Krótko mówiąc pzypomina to stary kawał o góralu, który przepowiadał pogodę na podstawie piórka z kapelusza - jak piórko mokre to deszcz pada, a jak suche to nie pada.

Taki jest Sakiewicz. Płynie z prądem koniunktury i podsycania nastrojów. A wszystko to aby biznes się kręcił i gazeta sprzedawała. Z punktu widzenia biznesowego robi to nienajgorzej. 

Vote up!
8
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458337

Powiem wiecej: TRUST, czyli niby opozycja.

Vote up!
9
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1458344

jest bardzo prymitywny, trudno jakoś to ocenić, poziom pensjonareczki

Vote up!
7
Vote down!
0
#1458384

Napisać paszkwil i nie podpisać się pod nim, to już nie "pensjonareczka", to donosiciel. Człowiek umiejący czytać z miejsca zrozumie, że ksiądz Isakowicz-Zaleski  nie zaleca obojetności wobec krwawiacego rannego na polu bitwy, lecz  protestuje przeciw obciążaniu polskiej (niewydolnej) służby zdrowia osobami zza wschodniej granicy. Ja odczytuję przesłanie księdza: nie kładż palca między drzwi, popieram też gorąco apel Grzegorza Brauna: przeczekajmy tę kolejkę, nie dajmy się wciagnąć w tę wojnę! Nie wiemy nic o inspiracjach stojacych za rozpętaniem tej masakry. Proszę posłuchac, co mówi ksiądz Wiesław Pęski z Kijowa - ostroznie i dyplomatycznie sugeruje, że na Ukrainie walczą ze sobą siły, o których nie mamy pojęcia. Może (zniknięty) Dawid Wildstein mógłby coś powiedziec, wszak bywał na Majdanie, choć nie w ogniu walki.

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1458457

Tak, to prawda, jest prymitywny, ale kropla drąży skałę. Poza tym do ataku przyłaczyli się zawodowi siepacze na forum, którzy w sposób wyjatkowo wulgarny odnosza się do ksiedza Tadusza. W ten sposób sie niszczy człowieka - podobnie jak robi to GW, czy TVN w stosunku do naukowców badających sprawę Smoleńska. nie ma odniesienia do meritum, jest tylko wściekła nagonka.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458466

ksiądz to człowiek i może się mylić, a ten się myli. Demonizuje i kreuje na największego wroga Polski bandę prymitywnych upowców, pomijając setki lat systemowej eksterminacji Polaków jaką czyniła Rosja... 

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1458444

aby wydawać jakiekolwiek sądy należy mieć rzetelną wiedzę w temacie. Sądzę, że mało kto może swoja wiedzę w sprawie UPA porównac do wiedzy księdza Tadeusza. Masz rację, Rosja stalinowska to jedno, ale Ukraina banderowska to drugie. I co ciekawe skalę eksterminacji można porównać. Natomiast pozostaje jeszcze skala barbarzyństwa i sposoby mordowania Polaków, której w przypadku banderowców nie mozna do niczego porównać. 

Vote up!
8
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458469

Nie można porównać skali antypolskich działań między banderowską częścią Ukrainy, a Rosją. Kto tak twierdzi manipuluje - oraz wybiela Rosję. Czemu więc wybielasz największego wroga i kata Polakow? Żyjesz w błędzie, czy robisz to celowo?

To, że w ciągu 2-3 lat prymitywni chłopi z niskich pobudek dali się sprowokować do pogromów w których zginęło może i sto tysięcy Polaków nie ma żadnej skali do SETEK lat walki z polskością i MILIONAMI ofiar ludzi zsyłanych, mordowanych, rusyfikowanych systemowo, niezależnie od ustroju państwa rosyjskiego.

To nie Ukraina miała przez 120 lat granice pod Poznaniem i Kępnem. Nie róbcie ludziom wody z mózgu i nie odwracajcie uwagi od prawdziwego problemu.

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1458491

Mówimy o ostatniej wojnie światowej, czy zaczniemy cofać się do średniowiecza ? Piszesz, że nie można porównywać skali. Otóż można, a nawet trzeba, ale trzeba też jasno wskazywać kto odpowiada za mordy i zsyłki - nie narody tylko ich przywódcy, poplecznicy, aparat terroru. Nie ma żadnej róznicy w ludobójstwie, gdziekolwiek się ono odbywa poza jego skalą i skalą barbarzyństwa samego mordowania. Nikt nie wybiela Rosji, ale nie mamy prawa wrzucać wszystkiego do jednego worka i przenosić odpowiedzialności na naród - czy to Rosjan, czy Ukraińców. Mamy natomiast obowiazek piętnować tych, którzy nadal nie rozumieją, że II wojna się skończyła. A są to zarówno neobanderowcy, jak również neokomuniści, neofaszyści i inni, których działalność opiera się na gloryfikacji zbrodniarzy i kontynuacji ich "dzieła" gdy tylko nadarzy się okazja. Ta zaraza jest bowiem ponadpaństwowa i ponadnarodowa

Pisząc o wybielaniu największego wroga i kata Polaków, imputujesz mi coś czego ani nie powiedziałem, ani nie napisałem, a na dodatek robisz to na wzór właśnie tych, którzy w podobny sposób atakują ks. Tadeusza, w wyjątkowo wulgarny sposób publicznie go opluwając, a nie zadając sobie nawet trudu by zapoznać się z tym co powiedział i napisał przez lata całe.

Na tym właśnie polega manipulacja, która widzę i w Twoim komentarzu, bo gdybys zadał sobie trud poczytania równiez tego co napisałem wcześniej, to zdałbyś sobie sprawę z jakim człowiekiem masz do czynienia i jakie ma poglady na temat Rosji, Ukrainy, ale także manipulacji i fałszerstwa w mediach, oraz paru innych tematów. Gdyby zadał sobie trud to zajrzałbyś na inne portale, gdzie publikuję od lat. Również Niezalezna trochę czytelników zyskała, dzięki mojemu zaangazowaniu w wyjaśnienie tragedii Smoleńskiej. Nadal masz zamiar twierdzić, że kogoś wybielam ????! Reaguję na zwykłe chamstwo prostaków, którym wydaje się, że mają mopnopol na poglądy i racje polityczne, sami doprowadzając do skłócania Polaków. I to w imię czego - mrzonek o Międzmorzu, głoszonych przez jednego oszołoma z przyklaskiem drugiego. A tak a propos, polecam przeczytać krótki fragment, który napisał naczelny ideolog GP na portalu Arcana w 2012 r. :

(…) O ile w Polsce mamy kryzys tożsamości narodowej, większość społeczeństwa jest spodlona i zsowietyzowana, to u naszych wschodnich sąsiadów przejawia się ten problem powiększony do n-tej potęgi. Tożsamość i siła duchowa narodu jest tam o wiele mniejsza, szczególnie na Ukrainie wygląda to katastrofalnie, tam wszyscy myślą o tym jak stamtąd uciec albo jak, zostając, zabezpieczyć się jakimkolwiek (zazwyczaj nielegalnym) interesem.

Jeżeli znalazłyby się na Ukrainie jakieś grupy interesu, nieważne jakiego pochodzenia, także postkomunistycznego, które widziałaby, że jej bezpieczeństwo jest zagrożone przez wpływy rosyjskie, to Polska powinna w tę grupę zainwestować (…)

Jak się mają słowa p. Targalskiego o spodleniu i zsowietyzowaniu Polaków, i te o sile duchowej Ukraińców wypowiedziane przed Majdanem ? A jak można nazwać wchodzenie w d...e każdemu, nawet postkomunistom ukraińskim (!) To ma być zgodne z polskim interesem narodowym, czy raczej polsko - ukraiński rodzaj Magdalenki i przy okazji kreowanie własnej linii politycznej, która wcale nie musi być zgodna z tym czego chce elektorat PiS, a być może również sam Jarosław Kaczyński ? 

A nie przyszło Ci kolego do głowy że to też może być zagrywka Putina - jak widać komuś zależy, aby skłócić środowiska prawicowe i jak na razie się to udaje.

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458551

1. Dzisiaj nie żyjemy w GG 1943 roku, nie jesteśmy w tej sytuacji.

2. Banderowcow załatwiliśmy w Akcji Wisła w dwa lata i to bez ciężkich wojsk, więc skończmy z tym lękiem.

3. Liczebnością banderowcy mogą zagrozić najwyżej Zakarpaciu.

4. Nie ma krytyki i potepiania obecnej Ukrainy bez efektu usprawiedliwiania Rosji - to system naczyń połączonych.

itd...

gdybyś chcial mieć to rozwinięte, to tutaj jest od A do Z: http://xiezyc.blogspot.com/2014/10/ruskie-trolle-woko-nas.html

 

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1458690

Dlatego ks. Tadeusza Isakowicza-Zalewskiego próbuje się uciszyć za wszelką cenę.  A sposób w jaki robi to "strefa wolnego (ponoć) słowa" jest wyjątkowo prymitywny i chamski!  

Vote up!
8
Vote down!
-2

jan patmo

#1458448

to jest wtedy, kiedy ja rozmawiam z żoną, a ona nie ma pod ręka wałka.

Wszystkie inne strefy wolnego słowa są samozwańcze.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

cui bono

#1458481

Proszę wsłuchać się w wypowiedź Pani Anny Walentynowicz od 12 minuty i 40 sek.

https://www.youtube.com/watch?v=1i_v62h6Iig

Od lat nie ufam księdzu, a Anna Walentynowicz rozwiała moje wątpliwości!

Vote up!
6
Vote down!
0

viki

#1458484

Dzięki za ten link, po prostu szok, jakich mamy pasterzy towarzyszy, wsPOmagających ubecje.

Śp pani Anna Walentynowicz nigdy nie kłamała, była osobą godną zaufania, i nigdy nie podała się ubecji.

Dużo wiedziała i też musiała zginąć jak inni w zamachu Smoleńskim.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1458497

Czy "obrona" abp.Dziwisza przed ks.Isakiewiczem ("szył mu buty"?) ma świadczyć przeciw Ks Isakowiczowi?

Dla mnie jest odwrotnie. Wolę Isakiewicza od Dziwisza. I to bardzo.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

cui bono

#1458500

Za ks. Dziwiszem nie przepadam, po śmierci Św. Jana Pawła II, dał się wykreować milcząco na wyrocznię, we wszystkich sprawach, niestety tak nie jest! Jest po prostu mianowanym Arcybiskupem, to wszystko! Ks. Isakowicz jednak wciąż mąci! Mąci natrętnie, podjudzając nienawiść do wszystkich Ukraińców! Tak nie powinien postępować ksiądz! Niemcy wymordowali miliony ludzi w tym Polaków, a jednak tego tematu ks. Isakowicz- Zalewski nie podejmuje w ogóle, choć Niemcy to też nasz sąsiad! Może bogatszy i przyjazny Rosji  dlatego? Nie wiem? Wszyscy wiemy o rzezi na Wołyniu, nie zapomnimy! Jednak w sytuacji, gdzie toczy się bój o wolność urodzonych w większości po wojnie ludzi na Ukrainie, Isakowicz nie daje im szansy! Wojsko Polskie w ramach Układu Warszawskiego napadło na Czechosłowację! Ja tego nie chciałam i cały naród Polski też! Czy mam być odpowiedzialna za tę napaść? Nie! Dajmy szansę innym, jaką nam też dano!

Vote up!
5
Vote down!
-5

viki

#1458503

Nie żałujcie czasu. 

 

ksiądz Zaleski od 15'54''

Byłam tam, do dziś wzruszenie nie mija...

Vote up!
7
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1458540

Na nowo jestem wzruszony, bo tam na Wołyniu połowa rodziny mojej, została w bestialski sposób wymordowana. A naszym zadaniem jest by ta pamięć o tych mordach na niewinnych ludziach, nie była zapomniana. Jak chce rząd ubecki i ubecki rezydent red bul Bredzisław. Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1458543

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pszsz ,ż Nmcy wymrdwl mlny.....td l był prcs w Nrymbrg sąsd czy n t n m nc d rzczy.Tmt zbrdn były krn ścgn są d dzś b ldbójstw n lg przdwnn.T sm dtyczy zbrdn krńskch tylk t dz ks.Zlwskm. sprwdlwść dzjwą !!!!! Włyn wsz ty ,j mż pr jszcz l śwt tym n w. prównywn zbrdn krńskch d npśc n Czchsłwcję t...lb głpt lb prwkcj.

Vote up!
4
Vote down!
-7

Verita

#1458809

i inne na terenie Rosji zostały rozliczone? Nie i szans na to nie ma, jest ciąg dalszy, zaoalowany! Może powiesz Verito, dlaczego? Czechosłowację, przytoczyłam tylko jako przykład, że nie mamy wpływu na to co robią "władcy" zniewolonych społeczeństw! Nie do wybaczenia jest rzeź na Wołyniu oraz każda inna na niewinnych ludziach! Każda! Ilu zbrodniarzy skazano w Norymbergii? Świat dobrze wie, co się wokół dzieje, również wiedziano o mordach w Rosji na kwiecie polskiej inteligencji! I co? Rączka, rączkę myje i tak będzie zawsze! Najważniejszy dla bogatych państw jest zysk, człowiek w tym łańcuchu jest na samym końcu! Bardzo dobrze, że ks. Isakowicz podnosi temat rzezi, ja i inni też! Tylko dlaczego tak zapalczywie teraz! Może poczekajmy, aż rząd ukraiński wyjdzie z morderczego uścisku putina! Z putinem nie będzie w ogóle żadnej szansy! Czy to nie jest oczywiste? 

Vote up!
2
Vote down!
-1

viki

#1458885

Nie na darmo Sakiewicz został odznaczony przez SB za wypełnione zadania, jednym z nich było pewnie uciszenie "niepokornego księdza", który mówi prawdę, czym miesza szyki esbeckim propagandzistom. Patrząc na komentarze, na tzw "niezależnej", odnoszę wrażenie, że piszą je wyłącznie etatowi pracownicy tego portalu. 

 Co zaś do redakcji, panuje w niej paranoja, jeden szczuje przeciw drugiemu, donoszą na siebie wzajemnie nawet pracujący tam małżonkowie, wszyscy patrzą by wypełnić zlecone zadania, inaczej kończą jak mąż "pani" Hejke, ks Isakowicz, czy inni. To są ludzie, którzy nie mają własnego zdania, są wyłącznie zadaniowcami, wiedzą, że jak się wyłamią, zostaną zniszczeni, oczernieni. Esbeckie metody w wydawnictwie, które pozuje na prawicowe, szczyt hipokryzji... Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1458798