Najlepsze treści blogera

Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Rozpoczynam od sformułowania, od którego teraz będę zawsze zaczynał teksty odwołujące się do smoleńskiej tragedii. Sformułowanie takie jest uzasadnione, bowiem zbyt wiele faktów świadczy o tym, że katastrofa pod Smoleńskiem nie była „zwyczajna katastrofą”, lecz wydarzyła się na skutek działań osób trzecich, które świadomie do niej doprowadziły.

Oczywiście osobną kwestią jest odpowiedź na...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

 Ze źródeł zbliżonych do służb i prokuratury możemy się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Jedną z takich fascynujących zagadek jest zachowanie się kuli, wystrzelonej z pistoletu, która w jakiś cudowny sposób zaczyna lecieć torem nieznanym współczesnym badaniom balistycznym.

Piszą o tym oczywiście wszystkie znane portale i gazety, ale każda z tych instytucji medialnych zbierała chyba informacje...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Poniżej treść listu do redakcji na S24. Jak widać walka z prawdą przybrała na sile. Jeśli nie mozna zamknąć komuś ust, to blokuje  się mu konto. Przewidziałem to, ale ciekawostką jest w jaki sposób zablokowano mi konto - bez informacji o blokadzie i już po tym kiedy co najmniej trzy teksty zostały opublikowane, przeszły przez stonę i zniknęły w czeluściach archiwum Salonu 24.

" W związku z...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

 

Jako bloger, a także członek redakcji portalu Pomnik Smoleńsk, oraz niezależny badacz i uczestnik Konferencji Smoleńskiej chciałbym stanowczo zaprotestować przeciwko praktykom stosowanym przez portal Niezależna.

W dniu dzisiejszym Niezależna opublikowała tekst, który zamieszczam w całości wraz z oryginalną pisownią.

​Kompromitacja księdza Isakowicz-Zaleskiego. Duchowny pisze, by… nie pomagać...

4.15
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (37 głosów)
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

(…) O ile w Polsce mamy kryzys tożsamości narodowej, większość społeczeństwa jest spodlona i zsowietyzowana, to u naszych wschodnich sąsiadów przejawia się ten problem powiększony do n-tej potęgi. Tożsamość i siła duchowa narodu jest tam o wiele mniejsza, szczególnie na Ukrainie wygląda to katastrofalnie, tam wszyscy myślą o tym jak stamtąd uciec albo jak, zostając, zabezpieczyć się jakimkolwiek...

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (14 głosów)
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Kolejny dzień przynosi kolejne rewelacje medialne. W końcu ogłoszono oficjalnie, że doczesne szczątki Przemysława Gosiewskiego zostaną ekshumowane i poddane sekcji i, że badanie zwłok odbędzie się w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu. Dowiedzieliśmy się również, że prokuratura wyklucza obecność przy badaniu niezależnego biegłego z USA.
A jak to wygląda w świetle prawa…
USTAWA
Z dnia 31...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Psy szczekają a karawana jedzie dalej. To przysłowie oddaje chyba najbardziej aktualną sytuację w Polsce. Po dwóch latach wyartykułowano w końcu publicznie tezę, w której pojawiły się słowa klucze, określające jednoznacznie i bezpośrednio przyczyny naszej największej tragedii narodowej ostatnich lat.

Zamach, zdrada, spisek – to słowa, które do tej pory krążyły jedynie w świadomości...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

W dniu dzisiejszym opublikowałem na "ukrytym" przez redakcję koncie w S24 tekst "Nagła zmiana".

Opublikowałem jednak tylko fragment tego tekstu z odnośnikiem do prywatnego bloga, gdzie mozna przeczytac całość

Jakieś 2-3 minuty po opublikowaniu sprawdziłem statystykę wejść na prywatnego bloga - były dwa wejścia ze strony Salon24 - podejrzewam, że to administratorzy S24, bo notki jeszcze na stronie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Próba przejęcia Azotów Tarnów przez Arcon równie dobrze może być jedynie sprawdzianem sił naszych instytucji finansowych przez Kreml.

Jeśli posłużyć się terminologią bokserską wygląda to bardziej na markowany atak przed rzeczywistym ciosem.

Czemu taki wniosek ?

Jest kilka powodów, a szukanie „drugiego dna” w tej sytuacji jest jak najbardziej na miejscu. Przede wszystkim cała sprawa została...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Przeglądam komentarze i informacje o tym, co dzieje się w przestrzeni medialnej i zauważyłem, że jeden, moim zdaniem istotny wywiad nie został właściwie wyeksponowany. Mowa tu o wywiadzie przeprowadzonym przez Barbarę Włodarczyk z ambasadorem Federacji Rosyjskiej Alexandrem Alekseevem, który emitowany był na TVP Polonia, przedwczoraj około południa.

W wywiadzie tym ambasador wyraźnie odniósł się...

0
Brak głosów

Strony