Zamach w Smoleńsku - psy szczekają, karawana jedzie dalej

Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

Nic o nas, bez nas – jak mówi stare powiedzenie, więc i ja zamierzam odnieść się do pewnego tekstu, który ukazał się na „sławnym” Salonie 24, w którym nie mniej „sławny” autor „józefmoneta” posługując się niewątpliwą erudycją i logiką na miarę Arystotelesa stwierdza, że film z portalu Pomnik Smoleńsk, który GW wykorzystała bez zgody na swojej stronie –krótko mówiąc bezczelnie go kradnąc – kompromituje Macierewicza i całą „politykę zamachową”.

Wg autora tego znamienitego tekstu przeczy również „teoriom lansowanym na pomniksmoleńsk.pl”.

Może i nie ruszyłbym tej sprawy, gdyby za przykład tych teorii nie podano linka do mojego ostatniego tekstu pt. Zamach w Smoleńsku – ślady wybuchu na prawym skrzydle.

Zaiste ! Doprawdy nie wiem, jaka logiką posługiwał się autor wspomnianego wypracowania skoro pisze o brzozie a używa jako przykładu tekstu o prawym skrzydle, okraszonego bogatą szatą graficzną w postaci zbliżeń fragmentów samolotu, oderwanych blach poszycia, śladów osmalenia i innych dowodów na działanie nie tylko ognia, ale też gigantycznej siły rozrywającej.

Zastanawiam się więc, jakim w tym momencie trzeba być idiotą by, używając paraleli, mieć wbity widelec w oko, a mówić, że to pośladki swędzą.

Durniów jak widać nie brakuje w blogosferze, a już szczególnie na „salonach”, w czym Salon 24 zbytnio się nie wyróżnia. Po lekturze tego tekstu, ale także wielu innych, w których szereg blogerów – analityków, z uporem męczy się nad właściwą interpretacją obrazu, ściągniętego gdzieś z przepastnych głębin netu, wielokrotnie kompresowanego na potrzeby publikacji internetowych, o wielkości znaczka pocztowego.

Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby rzeczywiście ich internetowe śledztwo miało do czegoś prowadzić. Ale nie. Od czasu tragedii wałkuje się w kółko te same materiały, jakieś zrzuty ekranowe czy niewyraźne fragmenty filmów, których jakość nie pozwoliłaby czasami na stwierdzenie płci postaci pojawiającej się na ujęciu, a co dopiero mówić o szczegółach, mogących choćby przybliżyć taki materiał do cech materiału dowodowego.

Po raz setny „wałkowane” i analizowane są fragmenty filmiku Koli, albo innych drgających, żywych obrazów. Ktoś tam „zauważa” postać, machającą chusteczką wśród zgliszcz. Inny dokonuje „odkrycia” zawiesia od helikoptera, poruszającego się nad miejscem tragedii. Tylko co z tego wynika ?

Prawda jest „arcyboleśnie prosta”. Samolot został wysadzony w powietrzu, zginęli ludzie, a wszyscy tzw „oficjalni eksperci” robią co mogą, aby zamknąć sprawę jako wypadek lotniczy.

Rosjanie już na początku, z bezczelnością, dokonują gigantycznej pozoracji. Przemieszczają elementy wraku, tną go na części, rozbijają szyby, równają teren, a sam wrak składują w taki sposób, aby rozkradli go tzw. złomiarze.

Czemu to ma służyć ?

Ano temu, że za jakiś czas będzie można zarzucić Rosjanom wszelkie niedociągnięcia i działania niezgodne z procedurami i prawem. Będzie można nawet wytoczyć im proces z tego powodu. Ale nie będzie można udowodnić im zamachu.

Dlaczego ?

Bo wszystkie elementy samolotu noszące ślady ognia, wybuchu, lub działania sił niezgodnych z prawami fizyki zostaną wycięte, rozkradzione lub zniszczone. A zdjęcia to tylko zdjęcia. Widać na nich ewidentne ślady ognia i wybuchu, ale to tak jak ze złotem. Dopóki jubiler nie potwierdzi próby, jest to tylko kawałek żółtego metalu.

Polscy „eksperci” od Millera robią dokładnie to samo. Tylko motywy są inne. Część po prostu się boi, a część jest po prostu głupia i nie zna się na swojej robocie, choć sami siebie nazywają ekspertami. Nie każdy ekspert musiał dojść do swojej pozycji dzięki wiedzy i inteligencji – tak jak nie każdy lekarz jest dobry w swoim fachu i wielu z nich nazywamy konowałami.

A dla tych, którzy chcieliby się pobawić w „prywatne śledztwo blogerskie” polecam: Pracujcie na materiałach źródłowych, w przypadku zdjęć używajcie profesjonalnych programów graficznych i korzystajcie z pomocy tych, którzy znają się na swojej robocie.

Brak głosów

Komentarze

Tak, przyznajemy się!

Zaplanowaliśmy zamach i przeprowadziliśmy zamach.

Mataczymy w sprawie Smoleńska 3 lata i śmiejemy się wam w twarz.

I co nam zrobicie???

Do sądu nas podacie?

Sady są obsadzone naszymi ludźmi.

Do prasy zgłosicie, do telewizji?

Prasa i telewizja są w naszych rękach.

Jesteśmy u władzy i już zawsze będziemy.

Popiera nas Putin, Europa, Ameryka i Korea Płn.

POpierają nas i finansują wszyscy przebogaci.

A wy... wy możecie sobie popisać tu, na Niezależnej i innych patriotycznych portalach. Wyszumicie się i będzie się wam wydawać, że coś zrobiliście. A naprawdę to w ten sposób łatwiej nam was namierzyć i w odpowiednim momencie zlikwidować.

Jak wyjdziecie na ulicę to ogłuszymy was przygotowanym sprzętem i zaprosimy bratnią armię.

Macie przes..ne

HAHAHA(z gestem Kozakiewicza)

podpisane :

Bronek, Donek, zdRadek, kRostek i Kondonek

 

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#334542

Mam nadzieję, że jednak ziści się inny scenariusz. Ja jestem dobrej myśli. A zło do człowieka zawsze wraca...zaś władcy nie są nieśmiertelni...

Vote up!
0
Vote down!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#334601

Ja też mam stałą nadzieję na zwycięstwo prawdy i sprawiedliwości. Takie mam DNA, chyba dzięki przodkom. Chciałem tylko pokazać ich bezczelną butę. W rzeczywistości to tchórze. Sczezną marnie, kwestia czasu.

Vote up!
0
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#334807

dlaczego rodziny , które identyfikowały ciała nie relacjonowały ,że ciała noszą ślady wybuchu , opalenia ubrań etc? Po dwóch latach Maciarewicz ogłosił,że był wybuch.

W filmie "Anatomia upadku" nie ma nic o mgle ani ,że ruscy z wierzy mówili " warunków do lądowania niema"

Normalne czynne pasażerskie lotniska zamyka się i odwołuje loty w czasie mgły a tutaj mamy do czynienia z nieczynnym wojskowym.

Wiem ,że smoleńskologia jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną wiedzy, kiedyś twierdzono,że mgła była sztuczna a zrobił ją IŁ ,który latał tuż przed katastrofą, dzisiaj już temat mgły zszedł na drugi plan.

Kazek

Vote up!
0
Vote down!
0

Kazek

#334580

Jeśli przeczytałbyć ze zrozumieniem, to zrozumiałbyś również paralele odnosząca sie do obrączki z żółtego metalu. Nie ma mowy o "śladach wybuchu" jeśli nie zostanie wykonane oględziny na tę okoliczność i nie zostanie wyraźnie przez patomorfologa stwierdzone, że ciało posiada obrażenia typowe dla wybuchu. A to nie takie proste by to stwierdzić i tylko zupełny laik może przypuszczać, że oderwane kończyny świadczą o wybuchu. To jest bardziej skomplikowane niż sądzisz. Jesteś niestety bardzo daleko w tyle, jeśli chodzi o informacje całościowe i zsyntetyzowane i trudno jest dyskutować na takim poziomie Twojej wiedzy.
I tak samo można powiedzieć o znajomości metodologii badań niektórych z wielu zagadnień dotyczących tej tragedii. Proponuję zwiększyć dawkę wiedzy, zamiast sarkastycznie wypowiadać się w tematach, o których niestety masz bardzo mgliste i cząstkowe pojęcie.
Nie pisze tego złośliwie, ale jeśli np mielibyśmy porozmawiać o metodach badań sądowo-lekarskich, stosowanych procedurach, to najpierw musiałbyś zapoznać się z takimi metodami i procedurami, aby obiektywnie stawiać wnioski i umieć je umotywować.
Inaczej każda rozmowa będzie tylko "biciem piany" - zupełnie niepotrzebnym i nie przynoszącym nikomu żadnego pożytku.
A przecież zależy nam na dotarciu do prawdy ? Czyż nie ?

Vote up!
0
Vote down!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#334596

Macierewicz ono brzmi. Po raz drugi to samo: przekręcanie nazwisk było domeną bolszewików.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#334605

cię zainteresuje,zwłaszcza że to info z twojego superportalu WSI24 :

12 kwietnia 2010, 14:05
"Rosyjscy eksperci zakończyli już obdukcję ciał, które z miejsca katastrofy dotarły do Moskwy. - Obrażenia, jakie ponieśli wskazują, że zginęli na skutek silnego wstrząsu i oparzeń - donosi portal Life News, powołując się na jednego z lekarzy obecnego przy badaniach. Według niego, wiele ciał jest zwęglonych nawet w 50 proc. "

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/zgineli-od-wstrzasu-i-oparzen,131197.html

Na Niepoprawnych warto wchodzić deczko uświadomionym bo tu głąby wycinają.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#334608

Czas Honoru, film wszystkim znany.

Tam padło takie stwierdzenie, w rozmowie sowieckiego bandziora z Polakiem- konfidentem gestapo.

TY znasz prawdę, ja znam prawdę, a historię będą pisać zwycięzcy.

Problem w tym, żeby oni tej historii już nigdy nie pisali. 

Pozdrawiam (10) 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#334593

Zapraszam jutro , albo pojutrze na Pomnik Smoleńsk - będzie kolejna próba dotarcia do prawdy. Mam nadzieję że jednak historia oceni bandytów.

serdecznie pozdrawiam !

Vote up!
0
Vote down!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#334599

Dzięki za zaproszenie. Oczywiście będę.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#334602

"A dla tych, którzy chcieliby się pobawić w „prywatne śledztwo blogerskie” polecam: Pracujcie na materiałach źródłowych, w przypadku zdjęć używajcie profesjonalnych programów graficznych i korzystajcie z pomocy tych, którzy znają się na swojej robocie."

I archiwizujcie. Na wszelki wypadek.

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#334859