Wierzę pani premier, że wyślizga Donalda!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

"Dyro Europy" Donald chce czy nie chce, 13 września ma być w Warszawie. Powód? Podobno przygotowania do bardzo ważnego bratysławskiego szczytu UE...

Bratysławski szczyt jednak ma być nieformalny, niedecyzyjny i w ogóle  ma być takie pitu pitu, pierdu pierdu  - jak na Malcie -  zjadą się, pożrą, popiją, lulek popalą, delegacyjne dodatki zgarną i koniec.

Bruksela na tę chałturę posyła jednak całego "dyra Europy", Tuska!  Jakby nie chciała go 13 września w Brukseli gdy PE będzie debatować nad "stanem polskiej demokracji" i preparować  kolejną "rezolucję"? 

A może on nie chce tam być na ten moment, a ponieważ nikt takiego pajaca, takiej marionetki nie chce zapraszać, gościć bo o czym z nim gadać, no to Martin z Jean-Claudem wymyślili "autorytetem" Tuska dodać autorytetu nieformalnemu spędowi UE w Bratysławie"... Dopiero co w notce pt. "Czy Trójkąt Ventotene miał na amen pogrzebać Trójkąt Weimarski?" pisałam o wyjątkowo aktywnej polityce zagranicznej rządu premier Beaty Szydło i... chyba zanosi się na ostry ciąg dalszy?http://wpolityce.pl/polityka/307608-beata-szydlo-powiem-donaldowi-tuskowi-ze-jezeli-on-chce-sprowadzic-szczyt-w-bratyslawie-tylko-do-family-photo-to-nie-tedy-drogaBo - jeśli pani premier spełni tę zapowiedź to cokolwiek  odpowie jej na to Tusk to on, choć  namaszczony na "dyłektoła Eułopy" przez samą Merkel,  jest już skończony i Beata Szydło jest na drodze nieformalnego przejęcia jego funkcji  w Brukseli... 

W całej UE już chyba tylko Grzegorz Schetyna uważa Tuska za "aktywnego, pomysłowego, witalnego, mobilnego" , chyba że to jakiś bajer Grzesia o "ciekawym projekcie politycznym" by na plecach Tuska zbudować własny. Pan Grześ jednak jest za cienki na takie misterne intrygi. Jedno co mu się  zawsze ostatnio udaje to kop w dupę. Jak np. Kopacz i jej orszakowi. Z bufetową już jest o wiele ostrożniejszy, hehehe... Garść zeszłotygodniowych memów na koniec:Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:15)

Komentarze

Piąteczka ! Celnie w temacie ! I ostro.

Widzę, że masz pomysł na prywatną galeryjkę ! Dobija mnie niemożliwość wstawiania grafiki w tekst. Gdzie indziej mogę. Wstawiania grafiki, a nie adresu galerii z której ma być pobrana.

Przykadowo : w notce o Einsteinie, nie wyświetla mi się ani jedna grafika ! Bieliński się namęczył, a tu kicha !

Grafiki które wysyłam są obrabiane u mnie, są moją własnością, mają 75 do 150 kilobajtów.

Nie mogę napisać nic popularnonaukowego bo moim środkiem wyrazu jest oryginalna grafika, oryginalny tekst.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0


#1520044

Przez około rok korzystałam  z demotowego portalu docinek.com by móc wstawiać obrazki w tekst. Właściciel portal zamknął. Zaczęłam na demoty.pl i po 4-5 obrazku dostałam bana na wrzesień za - hehehe - spam.  Widać obrazki są za ostre jak na ich "koniunkturę" bo nie plują na PiS? Ale o tym się dowiem przy kolejnym banie...  Teraz nie korzystam z żadnego portalu demotowego i do tekstów ciągnę obrazki z galeryjki na mym facebooku. Dopóki mnie stamtąd nie wywalą, hehehe... 

Tak rozwiązywałam problem z obrazkami w tekstach. 

Spróbuj może tak - piszesz tekst, chcesz wstawić w niego obrazki więc zamieść je najpierw w naszym dziale "Grafika" i z niego pobierzesz URL obrazków by wstawić je do notki (lub w komentarz). Na NP.PL tylko obrazek wprowadzający można pobrać ze swego komputera, wszystkie pozostałe - w notce, w komentarzach - muszą być na serwerze zewnętrznym. 

 

 

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1520051

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1520052

Tusk to juz tylko żaolosna polityczna atrapa, pajac na niemieckim sznurku...do Polski nie ma po co wracać w UE go nie chcą....może ISIS go kupi?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1520073

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1520082

 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1520085