UWAGA! B.Komorowski w TV Republika, E.Kopacz wPolityce.pl ?

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Pan prezydęt zdradzi tajemnice swych sukcesów, umiejętności i kompetencji, za które został ostatnio uhonorowany Super Wektorem, Diamentowym Laurem i „oscarem” Businnes Centre Clubu. Opowie również o tym jak swym projektem sprzedaży Lasów Państwowych chciał zapobiec ich sprzedaży. Złoży również publiczne wyjaśnienie prezesowi PKW, Gronostajewskiemu, dlaczego już prowadzi  swą kampanię wyborczą choć  termin wyborów prezydenckich nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, PKW rozpoczęcia kampanii oficjalnie jeszcze nie obwieściła, a sam kandydat do reelekcji również swego udziału w wyborach oficjalnie nie potwierdził. Pan prezydęt powie również o postępach prac nad Pomnikiem Smoleńskim przed Pałacem Prezydęckim na Krakowskim Przedmieściu i o Panteonie Żołnierzy Wyklętych na powązkowskiej Łączce, nad którymi patronat sprawuje. Niewykluczona jest krótka debata prezydęta z kandydatem na jego miejsce, Anną Grodzką.

Specjalnie dla wPolityce.pl. ekskluzywnego wywiadu udzieli premiera Ewa Kopacz. Wyjaśni dlaczego bardziej rentowne dla rządu  jest łożenie w rozwój stanowisk pełnomocników niż  w rozwój górnictwa, rolnictwa i innych gałęzi polskiej gospodarki. Opowie o  swym sukcesie zachowania w chorym państwie zdrowych ambicji czyli o sukcesie reformy min.Arłukowicza, o dyscyplinie finansowej swego rządu czyli o tym jak 800 mln z Lasów Państwowych zamieni się w podwyżki płac prezesów upadających spółek węglowych i następnie w odprawy.  Powie również dlaczego PiS ciągnie do pokoju, a panią premierę do palenia.

Udzielając wywiadów dla w/w mediów pan prezydęt i pani premiera postanowili odeprzeć niesprawiedliwe zarzuty opinii publicznej jakoby swym majestatem  zaszczycali  wyłącznie media czersko-wiertnicze. Jest to nieprawda bo oglądalność im gwałtownie spada, a tym nieczersko-niewiertniczym gwałtownie rośnie co jest dobrą okazją do tego by Polacy zostali masowo i rzetelnie poinformowani, że i pani premiera, i pan prezydęt w imię hasła partii karmicielki „Bliżej ludzi”, zawsze starają się jak najbliżej ludzi być. Tych swoich, natomiast wyjątkowo również w pobliżu wyborców z powodu nadchodzących podwójnych wyborów i niedokończonych poprzednich.

Wywiad z panem prezydętem w TVRepublika odbędzie się pierwszego dnia ruskiego miesiąca, premiery Kopacz wPolityce.pl – już 29 lutego. 

 

PS. W zdanie „Powie również dlaczego PiS ciągnie do pokoju, a panią premierę do palenia.” wkradł się poważny błąd – powinno być „PiS ciągnie do palenia, a panią premierę do pokoju bez znaku "No smoking"".

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

A my Contesso udzielimy wywiadu Gazecie Wyborczej.

 

Zdrufko

Vote up!
11
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1463462

:D:D:D

Pozdrowionka.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1463591

Vote up!
8
Vote down!
0
#1463463

Vote up!
7
Vote down!
0
#1463467

Pierwszy mem - no właśnie, pan prezydęt dość często jest w pracy jakiś taki rozmamłany...
Do drugiego dopiszę - cichaj, przecież u mamusi był to wpadł przy okazji do "Maxima".

;)

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1463593

Te memy zrobiłam dla Ciebie i są Twoją własnością :)

Vote up!
2
Vote down!
0
#1463596

Piękna i wzruszająca wizja. Ale tak mogłoby być gdyby Polska miała prezydenta a nie atrapę służb, gdyby rządem kierował premier a nie "to-to" niewiadomo skąd...O Grześku Schetynie, z którym miałem (nie)przyjemność  studiować na historii we Wrocławiu już wtedy mówiono,że prawdę mówi tylko gdy się pomyli. za to po podaniu mu ręki najlepiej policzyć ilość własnych palsców...ot, studenckie złośliwości...

Vote up!
9
Vote down!
0

Yagon 12

#1463475

Jaki powinien być prezydent :
1-być strażnikiem Konstytucji i prawa
2-być dobrym i uczciwym człowiekiem
3-utrzymywać dobre stosunki międzynarodowe
4-godnie reprezentować kraj zagranicą
5-dbać o dobro państwa
6-być patriotą
7-powinien mieć odpowiednią prezencję, umieć się zachować
8-powinien znać Konstytucję
9-powinien mieć umiejętności dyplomatyczne
10-powinien być dobrym mówcą
11-powinien być neutralny i nikt nie powinien mieć na niego wpływu
12- no i oczywiście powinien chcieć dobra kraju i dążyć do tego
Czy chociaż jeden z tych punktów , można przypisać obecnemu pręzydentowi .
Jaki powinien być premier:
1-odpowiedzialny
2-wyrozumiały
2-powinien wiedzieć czego oczekują od niego obywatele
4-pracowity
5-uczciwy
6-przekonywujący
7-zawsze nieś dobry cel
8-pomagać ludziom  a nie szkodzić .
Naprawdę trzeba być deblem do kwadratu ,żeby popierać tych ludzi co szkodzą Polsce .
Niektórzy Polacy myślą , ja mam dobrze co tam będę się przejmował , a nie zdaje sobie sprawy jaką robi sobie i swoim najbliższym  krzywdę . To co się dzieje w Polsce zatacza coraz większe koło , można porównać do powodzi która zabierze wszystkich i wszystko ,oczywiście oszczędzi tych co stoją najwyżej .

Vote up!
10
Vote down!
0

Nie możemy naprawić całego zła, ale możemy znaleźć ludzi, którzy pomogą nam tego dokonać.

#1463483

A gdzie Pani takiego kandydata znajdzie - marzenia

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1463485

od 24 stycznia  Grzegorz Braun

Vote up!
2
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1463614

Ja też bym chciał by Pan Braun prezydentem został (serio), ale żyje jak dotad w realu i dlatego szanse ma takie jak ja w Euromilion.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1463617

A z Twojego "realu" każ uszyć psu buty.

Cała naprzód - wszystkie ręce na pokład - i do dzieła.

Wyobrażam sobie, co mówiłbys Żołnierzom Wyklętym.

Jesli masz krztę patriotyzmu w sercu - wysłuchaj tego Marsza do końca - i popatrz na puentę graficzną.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1463620

No nie, to żołnierze wyklęci będą głosować ?

dlaczego mieszasz historie z wyborami, co ma piernik do wiatraka, to jakies pomieszanie z poplątaniem

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1463623

Nie "otake polske" walczyli Żołnierze AK, NSZ, a teraz mamy nareszcie Czlowieka, który jesty godzien Ich ofiary.

Jak możesz mędzić o "realu"???

Vote up!
4
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1463624

I tylko on ?  inni to hasbara, komuchy, neobanderowcy i kosmici

Vote up!
3
Vote down!
0
#1463627

Jest wyrazisty, bezkompromisowy, z kindersztubą i w odpowiednim wieku. Nie uwikłany w układy partyjne.

Pozostali mają swoje zalety, których nie neguję, więc pana ostatni komentarz na temat innych kandydatów - to nie moja interpretacja.

Vote up!
3
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1463632

mamy nareszcie Czlowieka, który jesty godzien Ich ofiary.

 

A przepraszam czy to ja napisałem ?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1463637

Kolejna rozprawa przeciw Grzegorzowi Braunowi w sprawie protestu w PKW; niepoprawne radio zapowiada transmisję.

Vote up!
3
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1463659

No piękna ta piosenka , piękna ,nigdy jej nie słyszałem

ps.

i pozostajmy przy swoich marzeniach

Vote up!
3
Vote down!
0
#1463680

Wizja??? Mam wrażenie, że oni w mediach naszego nurtu się nie pojawiają bo... czytelnicy np.wPolityce i widzowie TVRepublika po prostu się tego nie domagają!  Presja opinii publicznej już niejednokrotnie pokazywała, że ma sens i że może być skuteczna. Poza tym B.K. i E.K. mogą bez wywierania na nich presji wystąpić w obu mediach. Zawsze, nie tylko w kampaniach wyborczych bo nie wierzę, że te pokażą im drzwi jeśli wyrażą chęć wystąpienia na "tej" antenie.

Prezydęt i premiera głównie dlatego są mało wiarygodni bo dialog społeczny to również równe traktowanie przez władzę wszystkich mediów. Również i w szczególności  tych opozycyjnych względem władzy - one też mają swoich odbiorców (bez nich by nie istniały), którzy wcale nie są gorsi od odbiorców GW czy TVN. Dyskryminowanie przez władzę określonych mediów = dyskryminacja określonych grup obywateli RP i nie ma mowy o tym, że np.pan prezydęt jest prezydentem wszystkich Polaków podczas gdy dyskryminację demonstruje w każdej chwili i w każdym miejscu, w którym się pojawia. 

Podobnie jest z premierą Kopacz - ona może sobie gadać i przekonywać, że PiS=wojna, natomiast tylko E.Kopacz i PO=pokój ale co z tego gdy na każdym kroku demonstruje, że nie traktuje wszystkich Polaków równo. 

Kampania wyborcza nieoficjalnie się toczy, oficjalnie zacznie się za chwilę. I Komorowski, i Kopacz wciąż mają szanse pokazać, że nie dzielą Polaków, a ich łączą.

Póki co Kopacz-premiera jeszcze żadnej nagrody nie odebrała ale Komorowski-prezydęt za "budowanie dialogu społecznego", który praktycznie nie istnieje (jak potraktował żony górników niedawno? - wytarł sobie gębę kaszalotem), dostał i Super Wektora, i Diamentowy Laur Kompetencji & Umiejętności, i specjalną nagrodę BCC choć w praktyce prezydęt Komorowski i dialog społeczny to klasyczny

oksymoron. Dlatego dostał ode mnie tego Super Wektora:

 

 

On należy się również wszystkim dupowlazom i wazeliniarzom, którzy prezydętowi Super Wektora, laury i "oscara" BCC  przyznawali i wręczali!

Pozdrawiam.

 

PS. Chyba zrobię z tego komentarza notkę i... przy odpowiednim wsparciu może wyjść z tego presja opinii publicznej i zobaczymy - i premierę Kopacz, i prezydęta Komorowskiego  w proprawicowych mediach. Wszak kampania wyborcza trwa i nie "take ofiary" premierzy i prezydęt z ramienia PO składali na różnych ołtarzach by nie pojawił się  jakiś "seryjny spawacz"  i nie odspawał ich od koryta. Prof.Nałęcz o ołtarzach sporo wie. :D:D:D

Wiem, wiem! Wiem, że oni już dawno by brylowali we wszystkich nieczersko-niewiertniczych mediach, a Dziurawy Stefan to by w nich nawet spał w śpiworze na posadzce korytarza  gdyby nie widmo  perwersyjnych - hehehe -  pytań np. o lasy, o fory i przywileje dla znajomych królika, głupich pytań co da radę/kiedy/komu ministra Piotrowska i mnożące się jak drożdże pełnenocniczki premiery, WSI-owi doradcy pana prezydęta, BBN itd. Albo nie daj Boże jakiś Karnowski (na dodatek - no cholera - nigdy nie wiadomo który choć obaj wredni i nie to co pani Monika i pani Jańcia albo pan Piotruś i pan Jacuś, którzy wiedzą jak dopieścić rozmówcę).... kiedy Państwowa Komisja Wyborcza poda wyniki końcowe wyborów do samorządów z listopada 2014. No, albo jakiś pokurcz Perejra spyta pana prezydęta o coś, o co nie śmiał spytać gonawet  sędzia podczas przesłuchania w Pałacu w procesie W.Sumlińskiego. To i tak by był pikuś pikusia  Pikusia w obliczu takiej Gargas !

Vote up!
6
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1463631

Nasz ukochany ojciec narodu pan prezydent Bronisław Komorowski to wyjątkowy prostak i gbur. Musiało minąć kilka lat, żeby poddani zobaczyli różnicę między nim a Panem prezydentem Lechem Kaczyńskim. Myślę że Polacy już przejrzeli na oczy i widzą to w całej okazałości. Zdanie które wypowiedział kilka dni temu: "To nie jest jedyny przykład bezradności. Trudno jest się przeciwstawić skutecznie i szybko zdecydowanej i brutalnej polityce kraju (mowa o Rosji), nie do końca demokratycznego"... świadczy jedynie dobitnie o jego krótkowzroczności i o tym że, się zupełnie nie nadaje na prezydenta jakiegokolwiek państwa a tym bardziej Polski, która jest położona między odwiecznymi jej wrogami, Rosją i Niemcami. (Pusta) głowa pana prezydenta wydaje się tego zupełnie nie rozumieć. Jego brak wizji przyszłości Polski jako Państwa oraz Polaków jako Narodu doprowadzi do zguby nas wszystkich. Brak cech przywódczych dyskwalifikuje go zupełnie jako polityka. Taka osoba to zguba dla Narodu. Polacy powinni się wstydzić, że wybrali sobie takiego nieprzewidywalnego pajaca. To zdrajca Narodu Polskiego. O zdradzie świadczy Jego pseudonim operacyjny TW "LITWIN". O sprzedaży lasów państwowych wiedziałem już miesiąc temu, informowałem o tym moją rodzinę i najbliższych przy świątecznym stole. Byli tacy co strasznie się na mnie oburzyli. Dobrze że pierwszy o tym poinformował tygodnik "W Sieci". Powinna to zrobić również TV TRWAM i Radio Maryja, powinni to zrobić księża na niedzielnych kazaniach we wszystkich kościołach w Polsce, żeby ta informacja dotarła do jak największej liczby osób w celu poprawy naszej świadomości narodowej. Pan prezydent Bronisław Komorowski, kiedyś nazywał się Szczynukowicz. Proszę wpisać w Google to nazwisko a dowiedzą się Państwo o genezie tej zdradzieckiej rodziny...Pomijam już to, że Pani prezydentowa, która rzekomo mianuje się pierwszą damą wszystkich polaków, kiedyś nazywała się Hana Rojer...Ludzie tacy nigdy nie będą pracować dla Polski i Polaków...

Vote up!
7
Vote down!
0
#1463518

Tyle, że Makrela już dawno wybrała Donalda, a Komorowskiego na brukselski stołek nie namaści bo raz, że nie będzie podkładać  świni  swemu kumplowi Putinowi krusząc mu V kolumnę w Polsce, z której i ona czerpie korzyści i dwa - Donek to jest łatwy w hodowli zdegenerowany genetycznie pudel, statyczny "pflegeleichter",  w odróżnieniu od farbującego się co chwila tu na potrzeby kampanii wyborczej, tu słupków CBOS czy ogólnego pijarku wsiowo-WSIowy raz wesoły, rubaszny i  swojski chrabja od bigosu, kiełbach i fachowy znawca kibici kaszalotów, tu majestatyczny potomek królów francuskich, a podobno ostatnio i belgijskich, a  w okolicach 1 sierpnia zawsze obowiązkowo albo w pierwszej linii pociotek jakiejś sanitariuszki albo  gdy aura wokół niedzielnego patrioty B.Komorowskiego (niedzielny patriota to coś takiego jak niedzielny kierowca - równie niebezpieczny) może być "zgwiżdżona" to na pomoc idą koligacje z generałami AK, a skompromitowany p/o obowiązki Prezydenta RP:

 jako prezydęt zawsze może zamydlić oczy np. takim sierdcerazdirajuszczym obrazem (Auschwitz kilka dni temu):

 

albo (pogrzeb Jaruzelskiego - prezydęt Komorowski przebija wszystkie płaczki):

 

albo (podczas Mszy w intencji ofiar Zbrodni Wołyńskiej):

 

Salata53 - niech rodzinka się na Ciebie boczy ale... krew nie woda. Spróbuj wytłumaczyć jej, że - Bronek to jest super gość ale przy bigosie i kiełbachach, jednak polska racja stanu bigosem i kiełbachami nie jest, a jej super Bronek do polskiej racji stanu odnosi się jak do bigosu i kiełbach, a nawet gorzej.

Dziś przekonywanie kogokolwiek, że Bronek to szkodnik nie ma sensu i szkoda czasu. Więcej szans ma idiotyczne na pierwszy rzut oka przekonywanie Polaków, że polska racja stanu to nie jest bigos itd. w repertuarze prezydęta jak :

 

i pieski w różowych okularach, różowych szalikach podczas marszu "prezydęckiego" w Swięto Flagi RP .

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1463685

Widac golym okiem jakiego maja  PIETRA !  Tematycznie , merytorycznie   ZERO !

Jak matura z punktami  za  pochodzenie SPOLECZNE  !   !   !  Wydrwic  KOMUCHOW !

Vote up!
3
Vote down!
0
#1463669

Vote up!
4
Vote down!
0
#1463736

Pisałam coś o niej pod wywiadem z prof.Szyszko więc szykuj się.

Pozostali wyżej podpisani też się szykujcie by farbowanemu chrabjemu zrobić kocią muzykę na drodze do reelekcji.

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1463815