Totalna oPOzycja najchętniej widziałaby władze RP w... trumnie!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Tytuł wpisu pierwotnie miał być taki - "Platforma Obywatelska wreszcie "twarzą" do obywateli RP!" ale  w  ostatniej chwili zmieniłam zdanie i jest jaki jest. 

...III RP w kwietniu 2010 r. wg słów B.Komorowskiego "zdała egzamin" i to było mottem i leitmotiv'em  jego prezydentury, zazębiającej się  z dwukadencyjnym premierowaniem Donalda Tuska i jego następczyni Kopacz po tym jak Donald Tusk zrejterował w skarpetkach do Brukseli by uniknąć rozliczenia za  "zdany egzamin". Oceną w postaci pały z silnią  za to jak III RP "zdała egzamin"   były podwójne wybory 2015', w wyniku których i Bronisław Komorowski, i marmozetka Tuska Kopacz ze wszystkimi ministrami, prezesami spółek państwa itd. + koalicja  zostali wsadzeni na kupę własnego gnoju i wysłani przez obywateli RP do  jego  kidania  na błoniach RP.  

Od października 2015  III RP "pracuje"  nad poprawą cenzurki oblanego na tę że pałę "zdanego egzaminu" i to, czego jesteśmy obecnie świadkami pozwala na tylko jeden wniosek - Platforma Obywatelska poczuje  się w pół zdałą oblanego przez swoją  III RP egzaminu  gdy nad grobem Dudy, Szydło, Macierewicza, Kaczyńskiego i w ogóle przedstawicieli i członków obecnego rządu różnych szczebli zagrzmią salwy kompanii honorowej  zwróconego Siemoniakowi resortu. A PO spocznie dopiero wtedy gdy  w 100%  "ten kraj" wróci do status quo z 1.01.2015 z Bronisławem Komorowskim w Pałacu Prezydenckim i jego szczającą na pamiętające Naczelnika belwederskie dywany i kanapy budoruską psiarnią, z ministrem Gradem kasującym 9-znakową pensję za  polskie elektrownie atomowe na papierze i Sławkami Nowakami, Radkami Sikorskimi, jenierałami z Klubu Generałów PRL, A. Rzeplińskim w TK oraz itd.,itp. 

Totalna oPOzycja już w październiku 2015' podpisała in blanco akt śmierci Rzeczpospolitej - tej rodzącej się Polski dla Polaków  i nie spocznie w strzelaniu jej w potylicę. 

Trudno i ciężko patrzeć jak targowickie hieny i sępy  kąsają i rozwłóczą  członki Rzeczpospolitej, a ta choć  ma instrumenty pozwala  bezkarnie na takie jatki....

Czyżby w literze prawa "totalna opozycja" nie dała wystarczających dowodów na to żeby zostać zdelegalizowaną za zamachy na państwowość i rację stanu? 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:15)

Komentarze

Beaty Szydło przez młodzika było zaplanowane, jak i działania po "wypadku" w różnych wariantach zostały także przewidziane (takie jest moje zdanie). W nagrodę za walnięcie zebrano już sporą sumę dla chłopaka aby mógł kupić sobie nową zabawkę pomimo tego, że samochód miał ubezpieczony, a dochodzenie nie jest jeszcze zakończone. Ilu Polaków w tak młodym wieku stać na jakikolwiek samochód, nawet mały. Są miliony Polaków, którzy są w dużo gorszej sytuacji aniżeli ten chłopiec i to sytuacji stworzonej przez totalitarną opozycję, lecz ta totalitarna opozycja o nich nie pamięta. Ten chłopiec nie potrzebuje pomocy finansowej ani jakiejkolwiek innej, pomocy potrzebują miliony ale nie on. W tej chwili jest głośno o Polce i jej dziecku, którą Komorowski i jego "borowiki" "wysłali" do szpitala razem z jej dzieckiem i pomimo tego, że wina kierowcy Komorowskiego była niezaprzeczalna, policja właśnie ją obarczyła winą. Nikt jej wtedy nie pomógł pomimo jej wielu próśb i listów błagających o pomoc, w tym listu do samego Komorowskiego. Hipokryzja ówczesnej władzy, a obecnej opozycji stała zawsze w zenicie. Oni nie spoczną ani na chwilę aby sabotować wszystkie działania rządu i koniecznie trzeba znaleźć jakiś sposób na ich zneutralizowanie. Nagłaśnianie w mediach ich "starych" decyzji powinno być jedną z metod walki z tą hołotą, która chce obalić obecny rząd aby móc dalej kraść i zwijać Polskę, tak aby faktycznie została z Niej tylko kamieni kupa.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1533112

a dzisiaj ,dzisiaj  na zdanie Autora z postu"

".Nikt jej wtedy nie pomógł pomimo jej wielu próśb i listów błagających o pomoc, w tym listu do samego Komorowskiego "

Budka odpowiedział  w podobnej sytuacji,ze jak to nie pomogli,sam wasz obecny minister Jej pomógł... powstaje pytanie głupi,czy kpi..nie wiem co gorsze..

to tak na marginesie tematu

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1533138

Kiedy kierowca seicento zostanie prawomocnie skazany, prokuratura powinna rozważyć odpowiedzialność twórcy zrzutki na nowe auto pod kątem art. 255 Kodeksu Karnego;

§ 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa,
podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

WL

#1533141

  Witam! Tu trzeba szybko rozgonić sutenerskie dziadostwo w togach. To ostatnia ostoja POstkomuny. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1533142

Ten kto spowoduje wypadek ponosi jego konsekwencje. Jak byl ubezpieczony to nie ma problemu bo za leczenie

ofiar wypadku zaplaci ubezpieczyciel. Gorzej jak nie mial to bedzie on obziazony kosztami

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1533144

przypadek kwalifikuje się do psychiatry ,w moich czasach powiedziano by,ze ktoś się szaleju najadł...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1533151

sprawdziłbym dokładnie kim jest inicjator tego pomysłu. Bo wyglada mi to na coś w rodzaju specyficznej "ustawki".  Specyficznej, podkreślam.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1533156

popieram i dodaję 

Publiczna zbiórka pieniędzy bez zezwolenia

Przepisy kodeksu wykroczeń stanowią, że każdy, kto bez wymaganego zezwolenia lub wbrew jego warunkom organizuje lub przeprowadza publiczną zbiórkę ofiar, podlega karze grzywny.

Czyn taki może być popełniony umyślnie. Warto zauważyć, że ustawodawca wprowadził także karalność podżegania (nakłaniania) i pomocnictwa (ułatwiania).

pozostaje więc pytanie,jesli ktoś wydał zezwolenie na to,to  kto i na jakiej podstawie?

może spółka z oo Budka&Sowa?

pozdrowienia

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1533179

Oderwana od koryta publicznych pieniędzy PO-mafia nie ma żadnego pomysłu na program, na jakies propozycje dla Polaków, które mogłyby konkurować z programem PiS. Wiec robia hucpe i wrzeszczą...dobrze, że to tylko pajace a nie prawdziwa opozycja...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1533270

szkodzi Polsce,na szczęscie nie tylko my mamy do czynienia z POstkomuną ,W USA POdobnie...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1533305