Prywatna wojna Fransa Timmermansa - wesprzyjmy Węgrów!

Obrazek użytkownika contessa
Świat

Frans Timmermans porzucił politykę unijną na rzecz prywatnych wojenek z  państwami UE.
Polityczny nieudacznik, frustrat, brukselski liberałdemokratyczny terrorysta, wykopany z rządu Holandii po niespełna 2 latach swego ministrowania (MSZ)  miał szczęście, że inny nieudacznik „przytulony” przez Brukselę, J.C.Juncker, zaoferował mu  urząd pierwszego wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej i „komisarza ds. lepszej regulacji”, rządów prawa i Karty Praw Podstawowych bo do dziś pasłby zieloną trawkę.
Niechętny i zupełnie zamknięty na  rzetelną i konstruktywną politykę unijną  okazał się za to bardzo otwarty i „uregulowany” na  wszelkie skargi i donosy podobnych sobie wykopanych od koryta nieudaczników i frustratów, którzy na białym koniu skarg i donosów na własne państwo i demokratycznie wybrany Parlament i rząd chcą wrócić do władzy. W Timmermansie, który swej rodzimej Holandii niczym się nie zasłużył, w Brukseli też żadną pracą na rzecz UE się nie zhańbił – np. zupełnie  bezczynny był gdy w Polsce Komorowski z Rzeplińskim&PO łamali polską konstytucję, a on był już wtedy wiceprzewodniczącym KE i komisarzem – donosy i skargi obudziły drzemiące ambicje,  stały się wreszcie tak wyczekiwaną trampoliną do kariery i dały okazję do robienia tego co ten polityczny tygrys o politycznej przeszłości mopa lubi i potrafi najlepiej. Czyli do arogancji, ignorancji  i prywatnych wojenek.
Co było dalej wszyscy wiedzą - choć różnie interpretują, w zależności od własnego „punktu siedzenia” i interesów – pan Timmermans lekko wyszczerbił sobie zęby na orzechu zwanym Premier Szydło i przysiągł zemstę – słynne grudniowe „nie daruję”. Póki  kompletuje garnitur – przecież do nowej ofensywy na Polskę musi mieć czym gryźć – zabrał się za Węgry. W wojnie z nimi może być niedozbrojony bo osłania się  tarczą Sorosa...
 
...Tylko co  G.Soros – miliarder i rzekomo filantrop  w opinii podobnych sobie i  innych masonów,  architektów NWO i globalistów, a w opinii np.wielu Polaków taki sam „cudotwórca” jak Balcerowicz, który puścił miliony naszych rodaków w skarpetkach - wysmarkał mu się w rękaw, że ten Hun Orban chce mu „zamknąć jego uniwersytet” i pan Timmermans momentalnie postanowił zrobić mu dobrze i kopnął premiera Węgier poniżej pasa, oskarżając podle - jego i popierający go Naród  Węgierski  o... antysemityzm.
Argument to zaiste z piekła rodem ale na szczęście realia ostatnich lat pokazują, że  takimi prymitywnymi posługują się dziś już tylko lumpenliberałowie lumpendemokracji i ich akolici,  czyli  beztożsamościowe bezkręgowce powalone unikalną cerozą mózgu. Podczas gdy miliony Europejczyków swą europejskość uważają za coś zupełnie normalnego i zwyczajnego oni  obnoszą się z wrzaskiem swą „europejskością” jakby to było coś nadzwyczajnego, wyróżniającego. Oni też najgłośniej i bez przerwy krzyczą - „Jestem Europejczykiem”, „Nie wyprowadzajcie nas z Europy!”, „Nie rozwalajcie nam Europy!” i walczą śmiesznie na śmierć i życie o „europejskie wartości”, którymi... w przysłowiowy piątek, świątek i niedziele nie tylko wycierają sobie gęby i tyłki przy okazji i bez,  ale depczą je wszystkie jednocześnie i zamieniają w liść łopianu za stodołą...
Oczywiście sojusznicy i kumple Sorosa momentalnie zawyli pod niebiosa, że Orban Viktor podły antysemita jest, że jego zmiany w węgierskim prawie odnośnie uczelni wyższych spowodują natchmiastowe zamknięcie tej słynnej i unikalnej w swym rodzaju średnioeuropejskiej Alma Mater. Wielkie aj waj poszło o to, że nowela ma wprowadzić   ujednolicenie praw uniwersytetów węgierskich z prawami zagranicznych uczelni na terenie Węgier, które korzystają z priorytetów, natomiast uczelnie węgierskie są otoczone rygorami. 
Czyli „z węgierskiego na nasze” - chodzi o zwykłą kosmetykę przepisów na zasadzie wyrównania różnic między np. odprowadzającymi podatek fiskusowi rodzimymi placówkami handlowymi i zagranicznymi supermarketami, które podatek owszem odprowadzają, ale zamiast do skarbu państwa, w którym prowadzą działalność handlową ląduje on na Wyspach Bergamutach i innych  Kajmanach.   
 
...To takie proste jak konstrukcja cepa ale niestety nie dla Timmermansa Fransa, który jest brukselskim orędownikiem litanii kapusiów i targowiczan, ich ucieczką uciśnionych i  zwierciadłem sprawiedliwości.   
 
...
 
Ponieważ „zasługi” Fransa Timmermansa dla Polski są olbrzymie i  brzemienne w skutkach, przyłączam się do Węgrów, żądających jego dymisji i apeluję do wszystkich Polaków, dla których Polska, jej suwerenność i polska racja stanu jest sprawą nadrzędną -  poprzyjmy Ich i Ich Premiera w słusznej sprawie obrony węgierskiego interesu narodowego i węgierskiej racji stanu!

​Nie oglądajmy się na Prezydenta, na Premier, na Rząd RP. Zróbmy to jako Naród dla Narodu!
 
...Wczoraj Polska, dziś Węgry, jutro Rumunia... Zacny Frans właśnie ją ma jako następną w kolejce „do golenia. No, a potem szybko np. Bułgaria - która choć malutka to Bułgarzy swą narodowość ogromnie i nadzwyczaj sobie cenią - i reszta państw narodowych będzie terroryzowana przez Timmermansa, który już tak ma, że nie spocznie zanim „w imię liberalnej demokracji UE” nie zniszczy swych osobistych wrogów i... samej Unii Europejskiej.
 
 
PS. Wszelkie pomysły na publiczne zademonstrowanie solidarności z Narodem Węgierskim, czy to w internecie, czy w realu – proszę zgłaszać w  komentarzach.  
Na początek mam 3 propozycje:
1.  Umieszczenie w sygnaturce, na profilu itd. tego znaku (już to kiedyś robiliśmy :)):2. Wpięcie w klapę, w czapkę itd.  podobnego znaczka, naklejka na szybie samochodu (choć np.KODziarze albo huligani z „Obywatele RP” mogą stłuc szybę).  Wielu go posiada, można również samemu zrobić taką „broszkę” w zależności od pomysłu na miejsce jej eksponowania;
3. Zamieszczony w notce mem został wrzucony do piwnicy portalu demotywatorów dosłownie w kilka sekund po jego zamieszczeniu. Motywacja – „odrzucony”. Po tym sądzę, że jest „trefny” bo zbyt trafny. Jest do dyspozycji każdego - jest własnością Was wszystkich – wysyłajcie go do Brukseli europosłom, tym z UK również (zamiast głowienia się nad tekstem protestacyjnym, jego tłumaczeniem itd.) Wysyłajcie go znajomym żeby podali dalej,  na zaprzyjaźnione portale!
Piszcie notki i komentarze w temacie. Róbcie własne memy i publikujcie je do wysłania j/w.

 
Polecanka: http://bobry7.salon24.pl/691011,frans-timmermans-lbgt-shell-sachalin-iii-queen-maxima-i-polska

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

A może warto by założyć, przez citizen.go petycję o dymisję Timmermansa? Upowszechnić ją w Polsce, na Węgrzech i w Europie?

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1539324

...na poziomie mojego "ogarniania" cudów komputera i internetu. Ja  sobie nie radzę z facebookiem i twitterem, a co dopiero znać się na citizenach itd. Akt wyrażenia solidarności z Węgrami uznałam za słuszny i jak umiałam sprawę przedstawiłam, pomysłami - w skali mego ogarniania internetu i wg mnie łatwymi i najszybszymi do realizacji -  podzieliłam się. Gdybym dysponowała czasem na pewno napisałabym petycję, skonsultowała ją, przetłumaczyła i podała na tacy ale jak sama widzisz po mojej ostatniej "aktywności" - ja  go po prostu nie mam!  

Ale... Tyle co mogłam, najmożliwszym expressem zrobiłam - apelując o solidarność, uchylając drzwi, mówiąc "A", pukając do serc, które wiem, że - je wyważą bo biją z moim w unisonie, że są kopalnią pomysłów o wiele lepszych i racjonalniejszych od moich. 

Na inwencję Niepoprawnych liczę!

Pozdrawiam.

PS. Portal chyba chwilowo doznawał zderzenia z pomarańczowym TIR-em dlatego miałaś dubla.;););)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1539332

Kolejny komentarz edytuje się dwa razy choć, z całą pewnością, tylko raz jeden wybrałam polecenie "zapisz".

Coś dziwnego z tym edytorem!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1539325

jest tam paru więcej ciulów. szczęśliwie (być może) nie wyglądają na twarze spisku tylko impotentnych fanatyków i stąd raczej ich frustracje. pewnie wkurza wszystko, co pokazuje kim są i jak nieskuteczna jest ich władza, bo marzyło się narzucenie pełnej dominacji.

mamy więc czas wojny- informacyjnej, ideologicznej i groźbę gospodarczej. idioci, niczym Kijowski taki, spieszą się na jawnie wrogą pozycję (zamiast spiskować po kryjomu), być może by pospiesznie stanąć na czele jakiejś frakcji. nie wiem, bo tylko człek wewnątrz czy zboczuch jaki by śledził, co dokładnie się wyrabia w tym ich bałaganie. świat, w tym USA, ma już dawno ich gdzieś z tą całą UE. oczywiście takie zarobią punkty u mediów i korporacji biznesowych, za zwykłe obszczekiwanie, co za chory system. może też chodzić, że eu-liberały słabną na rzecz konserwatystów, stąd taka walka wewnętrzna zaostrza się. bo patrząc realnie, pyszczą sobie a niewiele mogą. całkiem jakby fanatyzm i rozgłos był głównym celem czy środkiem dla władzy.

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1539334

aha, nie napisałem, co można robić.

otóż gdzieś we Wsiawie musowo musi musieć być jakiś przedstawiciel UE. pewnie towarzysz komisarz KE, może i jakieś inne.

takie za skromnego obserwatora/łącznika nie robią, biuro na wypasie się należy jak trza, bryka i co ino również.

znaczy- jest gdzie robić manifę. chętni się znajdą.

jestem genialny, prawda? nie słyszałem jeszcze, by ktokolwiek demonstrował przed takim przybytkiem euro-unionistów.

namierzyć, sprawdzić czy placówka jest dyplomatyczna czy zwykłe biuro, załatwić zgodę NP na  bannery z logo a potem pofejsować wśród patriotów naszą własną, niepopkową akcją.

Może być czy za słabe?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1539336

Gawrion

Mam nadzieję, że akceptujesz i zamieścisz polsko-węgierskie chorągiewki z dymisją Fransa na Niepoprawni.pl i na niepoprawnym facebooku, twitterze itd.?

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1539337

w sprawie odwolania Timermansa w zwiazku z jego zachowaniem wobec niektorych krajow.

Petycje sklada sie do Komiscji petycji UE - mozna ja zapisac w jednym z 25 oficjalnych jezykow UE (takze po polsku).

Moze ktos z bardziej zaangazowanych blogerow napisalby taka petycje i umiescil gdzies w internecie dla umozliwienie skladania podpisow?

Swoja droga: takimi sprawami powinni zajac sie "zawodowcy" czyli polscy politycy - glownie ci z PiS i Kukiz 15.

Maja biura i aparat urzedniczy oraz dojscia do srodkow przekazu. Co innego jesli wplynie petycja z podpisami kilkuset czy kilku tysiecy obywateli, a co innego - jesli petycje podpisze kilka milionow... a przeciez taki Timmerman na wrogow nie tylko w Polsce i na Wegrzech. Dziwie sie, ze nikt jeszcze nie rozpoczal takiej akcji.... ani w Polsce, ani w innych krajach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1539344

- Chyba będzie oczywistym iż pierwszy (lub jeden z pierwszych) poprę taką inicjatywę - co niniejszym czynię!

Wspierajmy braci Węgrów. To konieczne. Możemy być pewni, że oni nas również w potrzebie nie zostawią.

Warto też, by Węgrzy dowiedzieli się o tej inicjatywie "contessy" i "Niepoprawnych".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1539345