Polska zapala Światełko Pamięci, a Komorowski tańczy na trumnach !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

„Ciszej nad tymi trumnami” – grzmiał w sierpniu 2010 r. czerski cyngiel Konrad Piasecki. W 2010 r. bulwersował się również całkiem niebizantyjski Bronisław Komorowski – „Po co był ten bizantyjski orszak”  zaś popychadło HGW jęczało nad ciężkim losem premiera Tuska, rzekomo molestowanego przez rodziny smoleńskie o „kasiorę”. Przypomnę również  wyznanie D.Tuska w kwietniu 2012 r. – „Powiem tak po ludzku, wolałbym się nie urodzić niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną.”, który  zaczął ją budować z pomocą Putina na sopockim molo by wraz z nim zatańczyć na katyńskich dołach śmierci 7 kwietnia 2010 r.  I 10 kwietnia. Nad dymiącymi jeszcze w smoleńskim błocie szczątkami polskiej racji stanu. Tej samej, z  której  jej strażnik Tusk („to ja jestem polska racja stanu”), uczynił rosyjską rację stanu oddając całe śledztwo smoleńskie Rosji.

...Można by tak w nieskończoność wyliczać figury tańca ekipy PO i ich choreografów na trumnach smoleńskich  bo w końcu trwa  on już prawie 5 lat. Donald Tusk schronił się w Brukseli, I kłamczucha smoleńska przejmując po nim schedę schroniła się pod parasolem urzędu premiera RP i po pouczeniu wszystkich, że to ona ma największe moralne prawo mówić o Smoleńsku, milczy, Milczy również Zespół „specjalistów” ds.wyjaśniania opinii społecznej katastrofy smoleńskiej przy KPRM. Milczy p.Wiśniewska – ta od HGW i od „kasiory”, a tu właśnie przydałby się jej głos bo Zespół dra Laska, sierota po Tusku,  już od dawna nic nikomu nie wyjaśnia ale kasiorę zgarnia.

...„Ja wiem że ci którzy chcą wygrać wybory na katastrofie smoleńskiej, potrzebują atrakcyjnych haseł.”mówił w sierpniu 2012 r. w Sejmie Donald Tusk. I słowa jego się sprawdziły bo np. wyborom samorządowym w listopadzie 2014 r. towarzyszyła dziwna aktywność długo milczącej w kwestii Smoleńska Naczelnej Prokuratury Wojskowej. Zbieg okoliczności to czy – z jednej strony propagandowy chwyt platformerskiej  władzy  kokietowania wyborców samym faktem, że śledztwo dalej się toczy, że są wyniki (czyt.:sukcesy) i że opinia publiczna jest o nich regularnie informowana. Z drugiej strony zaś – Smoleńsk to skuteczny temat na przykrycie przekrętów Państwowej Komisji Wyborczej w tychże listopadowych wyborach, których ostatecznego wyniku nie ma do dziś!....

To było jesienią 2014 r., przed wyborami ale nie inaczej działo się w styczniu 2015, na progu kampanii prezydenckiej – NPW nagle „znalazła” się w posiadaniu stenogramów z JAK-a 40 i po publicznych "dylematach" upublicznić je w całości czy nie, łaskawie wybrała to pierwsze.

Również jesienią 2014 r., w trakcie kampanii wyborczej do wyborów samorządowych nagle zaczął się chocholi taniec – taki smoleński trepak - prezydęta Komorowskiego oraz prezydęty Warszawy  i stołecznej PO, HGW, którzy po prawie 5 latach od tragedii nagle uznali gorącą potrzebę istnienia w centrum Warszawy Pomnika Ofiar Smoleńskich. I toczył się ten korowód chochołów między Pałacem Namiestnikowskim, kuźni tej idei, i ewentualnymi miejscami usytuowania Pomnika. Wybory minęły i temat przeminął wraz z nimi by... zaraz  po starcie kampanii prezydenckiej 2015 zostać odkurzonym przez pretendenta do reelekcji.

Przytoczyłam słowa Donalda Tuska z 2012 r. w Sejmie RP, skierowane do opozycji - do  Prawa i Sprawiedliwości i  Premiera Jarosława Kaczyńskiego w szczególności, do wszystkich Polaków, domagających się od władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej uczciwego i rzetelnego śledztwa smoleńskiego. Słowa prorocze bo dziś wyraźnie widać – kto chce wygrać wybory na katastrofie smoleńskiej, dla kogo Smoleńsk jest atrakcyjnym hasłem w kampanii wyborczej ! To partia Tuska, Kopacz i Komorowskiego oraz całego towarzystwa spod znaku „państwo polskie zdało egzamin” – NPW, OPW, prokuratora generalnego RP itd., itd.

...Pisałam w kwietniu 2012 r.:W histerycznym tańcu św.Wita

szaleje Bronek i PO-elita –

na wieku trumny rozparli łokcie

i obgryzając nieboszczce paznokcie

na pohybel piją plując na smoleńskie kości

ci, którzy się głoszą partią miłości.

 

Larum, Polacy! Niechaj kto żyw - bieży

bo w tej że trumnie polski orzeł leży!

Nie daj Bóg gdy truchła wieko się zatrzaśnie

niejeden wieczorem jako Polak zaśnie

budząc się z rana pod butem zaborcy

gdy Polskę sprzedadzą jej właśni wyborcy!

 

 

To też były słowa prorocze bo Polska już prawie sprzedana - przez PO i jej wyborców. Dziś czas dopisał do nich pointę:

 

Lata się toczą, miesiące mijają,

a smoleńskie łzy wciąż nie wysychają...

...W wyborczym tańcu św.Wita

znów szaleje Bronek i PO-elita !

Słowa Donalda były prorocze –

bo dziś znów w smoleńskie trumny ten sam but łomocze.

 

 

 

DZIŚ 10.02.2015... ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!

DO MODLITWY ZA DUSZE 96 OFIAR SMOLEŃSKICH DOŁĄCZ MODLITWĘ ZA TYCH,

KTÓRZY MUSIELI UMRZEĆ TYLKO ZA TO, ŻE MOGLI PRAWDĘ O SMOLEŃSKU PRZYBLIŻYĆ.

CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:24)

Komentarze

W Poznaniu jak każdego 10 jest msza i marsz, dzisiaj nie byłem,bo miałem zajęcia.
Gdy wróciłem, zaraz zapaliłem światełko dla nich, pali się przy oknie.

Mimo prawie pięciu lat, pamięć wciąż żywa, i ból nie przemija, i wierzę że w końcu winni, tej zbrodni, odpowiedzą za to.

A do puki winni są na wolności, moja świeczka będzie się palić, każdego 10 miesiąca.
Tak mi dopomóż Panie Boże.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1465079

Jarosław Kaczyński na Apelu Pamięci

http://www.youtube.com/watch?v=7cNOLxmwtWw

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#1465096

 

 Jest rok 2015. Rok, w którym Polacy będą decydować. Będą decydować o przyszłości. O przyszłości Polski, o przyszłości naszego narodu. O wielu sprawach, o których musiałbym bardzo długo mówić, żeby je wymienić, ale także o tej sprawie tak ważnej dla naszej przyszłości, dla której tutaj się gromadzimy -

 

http://niezalezna.pl/64087-wybory-ktore-przed-nami-moga-i-powinny-byc-przelomem-podkreslil-dzisiaj-j-kaczynski

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1465099

 

 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1465101

zgoda atakuje

nienawisć buduje

ten porządny kto szczuje

w wyciągniętą rękę ... pluje

przy tak projektowanym ładzie

będzie pokój jak w ...Bagdadzie!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1465106

Odnośnie obłudy Tuska i powtarzanych przez niego obietnic, że on i nikt z PO nie będzie tańczył na grobach, zawsze przypominam, sytuację z poprzedniej kampanii prezydenckiej Komorowskiego i słowa Tuska z czerwca 2010 podczas konwencji PO o J.Kaczyńskim:

"Władza jest najważniejsza", że jest gotów być może pojechać nawet na grób Barbary Blidy

http://m.newsweek.pl/tusk-o-kaczynskim---moze-pojechac-nawet-na-grob-barbary-blidy-,61023,1,1.html

a za chwilę do rodziny Blidów pojechał nie kto inny jak Bronisław Komorowski:

http://normalny.neon24.pl/post/59414,tragikomedia-od-ochlaptuska-do-premiera-tuska

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

1normalnyczlowiek

#1465122

Mnie się coś plącze po głowie, że Tusk wtedy też był u męża Blidy - chyba krążył tuskobusem po Polsce i mu wypadło "po drodze". Ale może się mylę...

Ciekawe kiedy Bronisław ruszy d...pskiem bo coś mi się wydaje, że on to dopiero na 8 maja się rozkręci, a do wtedy będzie mielił jęzorem z domu. O tym wkrótce napiszę.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1465125

Wtedy chyba Tusk nie mógł być bo to była kampania prezydencka a Tuskobus uruchomili rok później.

Być może Komorowski niedługo znowu zatańczy na grobie B.Blidy, ale czekam kiedy uruchomią jak zwykle Pana Paprykarza :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

1normalnyczlowiek

#1465129

Droga Contesso,

Swiatelko pali sie w Australii jak zawsze 10 - go. Przy okazji chce dodac, ze w drugiej polowie marca na zaproszenie Zwiazku Polskich Wiezniow Politycznych, Stowarzyszenia "Nasza Polonia", Klubu "Gazety Polskiej" w Sydney, Polskiego Stowarzyszenia Patriotycznego i Polskiego Towarzystwa Kulturalnego w Adelaide, oraz Klubu "Gazety Polskiej" im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w Melbourne, bedziemy goscic w trzech miastach - Melbourne, Sydney i Adelaide wspaniale postaci, ktorymi sa: prof.Wieslaw Binienda oraz mec. Maria-Szonert-Binienda, ktorym towarzyszyc bedzie dr inz. Grzegorz Szufladzinski.

Pozdrawienia z upalnego Melbourne (dzis plus 37C)

Australia

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Australia

#1465143

Wspaniale!

Wielkie ukłony dla Państwa Biniendów i dla dra Szuladzińskiego od contessy z Niepoprawni.pl.

 

Australio, a powiedz - czy w tam u Ciebie znana jest akcja  http://ratujlasy.niepoprawni.pl/index.php  ???

 

Reszta na PW troszkę później.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1465183

Niestety nie otwiera mi sie wiadomosc PW. A co do akcji dot.polskich lasow, to my w Australii popieramy wszystkie akcje przeciwko zlodziejskiej i antypolskiej klice rzadzacej oraz p-rezydEtowi.

Pozdrowienia sle 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Australia

#1465255

Czy mogłabyś dla Niepoprawni.pl napisać małą relację ze spotkania? Mnie np. interesuje czy są liczne w sensie publiczności, czy również Australijczyków interesuje Smoleńsk i co o nim uważają, atmosfera, pytania itd. Przypuszczam, że w Australii również są lemingi?...

 

Druga sprawa - propagowanie akcji http://ratujlasy.niepoprawni.pl/index.php - wrzucanie linka na portale, blogowiska, polonijne i i australijskie. Pewnie piszesz gdzieś, komentujesz. Link w sygnaturce odświeżałby akcję, która zamierzona jest na długoterminową, jest wersja angielska APELU, niemiecka. Może ktoś (Ty?) napisałby jak wygląda sprawa lasów w Australii.

 

O tym pisałam Ci na PW, którego nie masz bo u nas trochę się zmieniło i nie masz rangi, która udostępnia różne opcje - po prostu za mało bywasz na Niepoprawnych.:):):) Oczywiście możesz napisać do Administracji przez zakładkę KONTAKT o nadanie rangi.

Pozdrawiam Cię serdecznie.

 

PS. Nasze koszulki wyborcze w dziale Grafika też są do rozpropagowania w Twojej sieci.;););)

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1465313

Jak zwykle od lat rzzem z kolegami odmówilismy wczoraj modlitwę za tragicznie zmarłych i wspomnieliśmy ich...ale także fakt, iż od 5 lat "państwo stale zdaje egzamin"...Komorowski, Tusk, Arabski, Kopacz, Klich, Pawlak itd. doskonale wiedza co ich czaeka jak straca władzę...wieć wszystkie geszefty, fałszerstwa są tego wymikiem, ale PO juz cuchnie na kilometr...zbliża sie kres - oby także wolności w/w...

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1465199

Lemingów w Australii tez nie brakuje, ale niestety należą najcześciej do starej emigracji. Z trudem przebijamy sie od kilku lat do ich głów i serc. Co do naszej działalności, to wystarczy wejść na strony tych organizacji, ktore wymieniłam w poprzedniej notce. Mocniejsza grupa walczących jest w Sydney, ale i ja staram sie jak mogę. Pisze, kupuje przez znajomych w Polsce filmy, ktore tutaj wyświetlamy itp. W sprawie Smoleńska jest chyba podobny podział jak w kraju, moze tylko bez takiej nienawiści. Bedzie dobrze. Robimy szeroka akcje informacyjna.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Australia

#1465446