Słońce Peru kocha Polskę i Polaków

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Kilka dni temu w trakcie debaty nad wotum nieufności dla rządu RP premier Tusk zarzucił premierowi Kaczyńskiemu, że ten nie kocha Polski, że niszczy demokrację. Bo pan Tusk to tak kocha Polskę, że eeech, a także rządzi w Polsce arcydemokratycznie !!!
Tak jak kocha Polskę, tak kocha i Polaków... Na pewno taki logiczny z resztą wniosek, nasuwa się automatycznie każdemu. Automatycznie też ten każdy uważa, że premier Tusk rządzi demokratycznie, czyli że każdy polski obywatel posiada prawo do wolności słowa, prawo do pracy itd., itp.

Jak miłość premiera Tuska do Polski, Polaków, demokracji przejawia się w praktyce ? Prześledźmy losy pewnego policjanta ze stołecznej policji.

Otóż tak się historia ma cała, że pewien kibic miał zakaz stadionowy na mecze Ekstraklasy, ale na mecze Pucharu Polski takiego zakazu nie miał. Mimo to odmawiano kibicowi sprzedaży biletu na mecz w ramach Pucharu Polski. I tu wkroczył do akcji policjant, który wystąpił z pisemną prośbą do PZPN o sprzedanie biletu kibicowi bo niesprzedanie było łamaniem przepisów.
I za to policjant poleciał z pracy, przez jego sumienność względem przepisów o mały włos pracy nie straciło też kierownictwo Komendy Stołecznej, które jest bezpośrednio podległe premierowi.
1 marca policjant został przywrócony na dawne stanowisko.

Tu opowieść powinna się skończyć bo przecież happy end i takie tam, jedynie ktoś mógłby zapytać – co ma wspólnego z tym wszystkim miłość premiera ?
Otóż przywrócenie policjanta do pracy tak bardzo nie spodobało się premierowi Tuskowi, że osobiście interweniował żądając od kierownictwa policji wyjaśnień bo kibic, którego bronił policjant... nazywa się Piotr Staruchowicz !!!

http://niezalezna.pl/39318-tusk-zawzial-sie-na-policjanta-ktory-bronil-starucha

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Seiko.Umiłowany nas tak kocha,tak ściska,że oddychać
jest ciężko.O głodzie nawet nie mówię.Pozdrawiam 10.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Seiko

#342583

A może na Słońcu nastąpiły jakieś wybuchy? Jakaś burza słoneczna? Wbrew pozorom Słońce nie jest stabilne. Przynajmniej w kosmicznej skali ;-).

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#342640

Ryży kudła ma nowy POmysł do kontrolowania niepokornej opozycji.

Co te cwele jeszcze nie wymyślą?!

Zadam każdemu jedno POdstawowe pytanie?

Jak gość mający pochodzenie innego kraju czyli nie Polskie kwalifikuje go do pracy w służbach specjalnych PO nieważ jest to sprawdzane wstecz.

A wspomnę,że nie może mieć na to szans teoretycznie i praktycznie,a kieruje wszystkimi służbami na raz?!

Co to za casus?

------

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#342643

Najpierw tolerowano drobne świństwa Tuska i Komorowskiego,oraz tej zidiociałej "inteligencji". Potem śwństwa były coraz większe, ale nadal tolerowane. I tym sposobem władza uzyskała przekonanie, że każda granda w jej wykonania będzie bezkarna. Tusk zachowuje się jak rozwydrzony bahor w patologicznie nieodpowiedzialnej rodzinie. Nikt go już nie jest w stanie dyscyplinować, bo jego przekonanie o tym, że wszystko mu wolno osiągnęło monstrualny wymiar. (Jak mu Gowin pokazał, gdzie jego miejsce, to natychmiast znalazł się "w szeregu") Tak się hoduje patologiczną władzę i tworzy dyktatorów. Dzisiaj to ja się dziwię, że ktoś się jeszcze dziwi, że społeczeństwo stworzyło potwora bez żadnych zahamowań. Pętakowi dano władzę absolutną, i on z niej korzysta proporcjonalnie do swojego bardzo małego rozumku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#342648

Pewnie że kocha,ale władze,i PO cichu grubą waderę alfa z Berlina,lata jak żigolak ko niej by ja uszczęśliwić.
A Polaków ma w nosie.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#342660

 Płemieł milczy za to, kiedy w Skierniewicach umiera 2,5 letnia Dominika, bo karetka przyjechała za późno, a potem wiozła ją do odległej o 70 km Łodzi i kiedy ZNOWU w Skierniewicach umiera w szpitalu kobieta, bo żeby przewieźć ją na oddalony o 200 METRÓW!!! OIOM tego samego szpitala, nie zdążyła na czas karetka jadąca z Łodzi! Przypomnę raz jeszcze, że to 70 KILOMETRÓW! Płemieł jest odpowiedzialny za te śmierci, bo to ON jest zarządcą systemu (z podległym mu tzw. min. zdrowia), w którym takie nonsensy się dzieją. Tu płemieł nawet nie obieca, że "winni poniosą konsekwencje", bo musiałby wskazać na siebie. Pierdolę takiego płemieła i jego bandę, bo inaczej nie mogę nazwać tego, co teraz czuję. Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#342672

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#342686

A ja się nie dziwię, że Donald T. kocha Polskę. Powiedzmy krótko: ma za co. Czy inny, niż Polska, kraj pozwalałby na jego permanentne matactwa? Czy w jakimś innym kraju przemieszczał by się inaczej niż w konwoju straży więziennej? Nie. A w Polsce do dyspozycji ma nawet autobus. No, więc...kocha.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#342721

Zdjęcie, jakie Pani dołączyła do tekstu najlepiej podsumowuje działalność Pana Premiera.

 

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

<p>Bechis</p>

#342728

Opozycja przeszkadza Tuskowi. Bez opozycji Tusk zrobiłby więcej...
Do podobnych wniosków doszedł kiedyś Lenin, Stalin, Hitler

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#342904

premier tak kocha Polskę jak Neron Rzym, że mógłby ją spalić...

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#342915