Hosanna! Donald Tusk wreszcie oddycha bez respiratora!

Obrazek użytkownika contessa
Świat

Po zaprzysiężeniu Joe Bidena na 46.Prezydenta USA były premier RP&król Europy – podspódnicznik Makreli, marynarkowy tłustych kotów z brukselskiego świecznika, pucybut itd., a aktualnie  odstawiony na głuchy tor obercieć Europejskiej Partii Ludowej, dziobiący spadłe co łaska z berlińskiego stołu ochłapki Donald Tusk, wreszcie zrzucił ciążące mu przez ponad 33 lata  jarzmo "polskość to nienormalność"!*
I zaczął oddychać bez respiratora!!!
Nawet pochwalił się tym na twitterze**, że – my, Donald (czytaj: Słońce Peru, Księżyc Dolomitów, Mojżesz, Wielki Szaman Ciepłej Wody, Gubernator Fatamorgany Polskiej Zielonej Wyspy etc., etc.)  "Znowu możemy oddychać świeżym powietrzem". Po czym prezentując jak na dziadersa wyjątkowo dziarską formę fizyczną, zrobił w niemieckiej telewizorni*** widowiskowe „PYF” przed swymi berlińskimi mecenasami i promotorami.
...Kto czytał „Znaczy, Kapitan”, ten wie o co chodzi z tym „pyf”. I o co mi chodzi w telegraficznym skrócie... Kto zaś nie czytał (niech przeczyta – polecam) – też zauważył kolejne passé Donalda, zakończone hołdowniczym padnięciem na ryj, które od 1992 r. i słynnego „Panowie, policzmy głosy” do dziś służy mu za trampolinę do robienia politycznej kariery. Nie przypadkiem Donald - jak żaden nie niemiecki brukselski funkcjonariusz - dzwoni piersią,  obwieszoną berlińskimi odznaczeniami...
 
...Lżej zaczął oddychać również lider opozycji Borys Budka i jego kamaryla, obciążeni balastem inteligentnych inaczej KO-larów i toksycznych penatów barona Schetyny. Lżej oddycha Marszałek Grodzki, mimo namiętnych hołdów wzgardzony i traktowany „per noga” przez Drugą Damę KE, Vierę Jourovą.  Lżej oddycha reszta lewackiego nadwiślańskiego planktonu**** bo oto otworzyła im się alternatywa - jak nie Bruksela to Joe Biden i jego nowoczesny, egzotyczny***** gabinet utorują im drogę do władzy i do polskich konfitur. Zwłaszcza, że po kilku latach „fatalnych i rujnujących Polskę i Polaków rządów PiS”,  w wymiecionej przez rządy PO-PSL do szczętu, nawet ze szczawiu i mirabelek polskiej piwniczce cudownie znów leżą na półkach soczyste frukta, smaczne łakomstwa, delikatesy i nowe kokosy, że tylko hulaj dusza i bierz.
Hehehe!
Hołdy Nowej Targowicy RP dla nowego Gospodarza Białego Domu są warte świeczki, a nawet całych kobierców świeczek, wieńców laurowych. I bicia czołem.
A, że z tego może wyjść niezły pożar i fury knotów od Vancouver do Władywostoku przez Cap Horn, Wyspy Bergamuty, Biegun Północny i Południowy zaśmiecą całą planetę?
A kogo ze światowego lewactwa - i w Nowej Targowicy RP - to do cholery obchodzi!?!
Grunt, że lewacka kręcioła pod batutą Joego, jego jamajskiej indyczki, homoseksualisty, transseksualnego subiekta i armii latyno-azjatyckich jurgieltników może się teraz kręcić bez przeszkód by wreszcie zdmuchnąć z posad bryłę świata.
Bo drzewiej komunistom to się nie za bardzo udało!...
 
God bless America!

 
 
 
* https://www.miesiecznik.znak.com.pl/6792011donald-tusk-polak-rozlamany/
** https://wpolityce.pl/polityka/535725-tusk-zachwycony-bidenem-mozemy-oddychac-swiezym-powietrzem
*** https://wpolityce.pl/polityka/535173-te-pokore-i-to-wzruszenie-tusk-ma-tylko-dla-niemcow
**** https://wpolityce.pl/polityka/536024-biden-i-harris-po-to-wygrali-zeby-spelnic-zyczenia-budki
***** https://tygodnik.tvp.pl/51907325/w-jaka-strone-pojdzie-ameryka-pod-rzadami-joe-bidena-i-demokratow
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:16)

Komentarze

niz w Polsce. Na pewno Biden czy jego urzednicy wysokiego szczebla nie beda sie spotykac z przestawicielami rodzimej (polskiej) opozycji, ktorej pozostaje pisac wiernopoddancze listy (wyrzucane do kosza przez sekretarzy) i cieszyc sie z dzialan "slonca Peru" i innych Holowni...

Dzisiaj najgrozniejszym przeciwnikiem sprawowania wladzy przez PiS do konca kadencji - jest sam PiS. Totalna opozycja moze tylko obgryzac paznokcie  kibicujac rozlamowca (czytaj: karlowatym politykom z wielkimi ambicjami i wielka chciwoscia - i nie chodzi tutaj o Prezesa...)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1659319

"hołdownicze padnięcie na ryj" i "oddychanie bez respiratora". Nie można było ująć tego lepiej. Contesso, gratuluję spostrzegawczości i tego jedynego w swoim rodzaju stylu przelania myśli na papier.

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1659729