Cud!!! Serwery PKW jeszcze nie wykitowały!

Obrazek użytkownika contessa
KawiarNIA

Z diariusza contessy...
Jeszcze w czwartek 13.11.2014 po godz.16.oo pisałam: http://niepoprawni.pl/blog/contessa/panstwowa-komisja-wyborcza-sabotuje-...
Potem miałam coś jeszcze pisać i coś jeszcze zrobić, wstawić ogórki do gliniaka, upiec szarlotkę itd., itp,,  ale... człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi i... skończyło się na tym, że w piątek nad ranem... wylądowałam w Salonikach.
...Tak już mam, że wciąż jestem na stand by (choć nie muszę) i gdy dostaję baaardzo czerwony sygnał „czerwony alert” to potrafię - spakować się w 15 minut na miesiąc i więcej, załatwić urlop w pracy i zastępstwo+1000 innych ważnych spraw jak przełożenie, odwołanie, 1000% zabezpieczenia dla contessin – juniority maior i zwłaszcza juniority minor (moje contessiny to cuś jak Ursa Maior i Ursa Minor),  dla kota itd., i na zbiórce być najpóźniej 10 min. przed odjazdem. Bez obciachu, bez takich tam u-tusk-iwań „ja nic nie mogę” itd. bo w takich sytuacjach to albo trzeba wszystko móc albo wykopać sobie dołek, zakopać się w nim i postawić sobie pomnik „Tu spoczywa ch..., dupa i kamieni kupa!”...Tym razem miałam pewien komfort bo nie musiałam załatwiać urlopu ani zastępstwa bom sobie od lat kilku sama sterem i okrętem  bez „uciech i atrakcji” etatowego szympansa na smyczy. Nie udało mi się tylko załatwić na cito laptopa ale to i tak w sumie okazało się bez znaczenia bo program wyjazdu okazał się  tak naładowany, że nawet na przysłowiowe s... panie nie było czasu, a o kawie  tete a tete z prasówką na hotelowym  komputerze można było tylko pomarzyć.  Gdyby nie „te” wybory w Polsce to wśród szalejących  kwieciem  oleandrów, passiflor i tuberoz (pięknie pachną te małe helleńskie oryginalne i nie GMO, ale maciejki i tak nie przebiją), cytrusowych ogrodów i winnic, gnących się pod brzemieniem owocu nie zawsze zakazanego bym sobie była w tych salonach Salonik happy jak motylek na sierpniowej tatrzańskiej hali, jak rybka w potoku. Niestety - odcięta na 3 dni od życia publicznego nagłym wyjazdem do pięknej Hellady (choć dopiero co zapierałam się jak oślica na moście, że już nigdy w życiu żadnych biznesów z Grekami),  wracam ci ja sobie dziś sobie do domku, walę do kompa w oczekiwaniu mega jaj PKW  i jej  nie „kpw” systemów informacyjnych, przekopuję prasę tę moją i tę głównościekową, a tu...totalny ZONK. Mega jaj nie ma. Nie ma żadnych jaj - nawet takich tycich, tycich mikroskopicznych ! PKW prężna, zwarta i sprawna na wybory, zero komunikatów o awariach systemu, zero wpadek, zero zera w ogóle. Tylko tu i ówdzie trochę sygnałów o złamaniu ciszy wyborczej bo to albo  jakiś pisior zmarł na widok swego nazwiska na liście betonu głosującego na PO, albo inny nawalony  jak stodoła rozdawał babciom podpaski czyli wafelki  ze skrzydełkami za to, że głosowały na PO, jeszcze inny rozdawał znaczki pocztowe z PRL – po całe 2 sztuki za wyniesiony z punktu głosowania czysty biuletyn, jeszcze jeszcze inny – oczywiście też PiS-ior – rozdawał nakrętki z flaszek  (bez banderoli)  z biłgorajskiej bimbrowni z wmontowanym w nakrętkę foto by głosującym POprawnie wręczyć przy wyjściu z punktu wyborczego „ przedłużenie nakrętki”....
Jeśli o tym jeszcze nie wiadomo to tow.Kublik z GW i tow. Skórzyński z TVN nieomieszkają donieść niebawem. :D:D:D
 
No, qrna, sielanka na tej zielonej wyspie POspolitej rui i poróbstwa, na której 2 miliony wyjechanych za chlebem zielonych bo nieprzygotowanych do życia  greenhornów (jakby co kto nie rozumiał to Karl May się kłania, synowie Wielkiej Niedźwiedzicy tudzież itd.) niby nie zastąpiły 4 mln zielonych ludzików w postaci konsulów, synów konsulów i ich mamek i nianiek,  i inszej WSI-ej  swołoczy wielkiego niedźwiedzia !
Cud ????
Cud!!!
Cyda ino brak !...
Hmmm... W co gra PKW ? W jaką ruletkę? Po cholerę była ta cała kilkumiesięczna szopka z niesprawnymi ruskimi serwerami jak między Wisłą, Bugiem i Odrą, Tatrami i Bałtykiem  wiadomo od lat ponad 70-ciu, że ruskie wyroby są wieczne jak Lenin i są „gniotsia nie łamiotsia”? Również kursanty kursów wszelkich - tych w przefarbowanym GRU  i u tow.Patruszewa. O tych pierwszych B.Komorowski i jego jenierał Koziej mają bogatą wiedzę - jak to było z tą  polską „wolnością” w 1989 r. i  kto i ile dał jej Polakom, choć być może zacierpią na amnezję i niemoc wszelką czyli na  „syndrom Kiszczaka”gdy  im „zajdzie potrzeba”. O tych drugich kursach – PKW - i kursantach też wiedzą i Komorowski i Koziej bo to sprawa bezpieczeństwa narodowego. Szef sejmowej RBN  może nie wiedzieć bo on raczej na swym własnym niesiołowskim kursie i ścieżce lewituje ale  PKW na kursach w Moskwie bywała, a  i konsul honorowy obywatelstwa podwójnego rosyjsko-polskiego jakieś programy nawet NATO ten tego, to czemu nie i PKW ? Fakt, że członki PKW kursowały się u Patruszewa jest faktem !  Ludzkość wie, że  to kursanty GRU ponad 1000 lat temu zamieniały na pustyni wodę w wino, Inkom wynalazły koło, budowały piramidy egipskie i w ogóle są twórcami większych cudów niż 7 cudów świata ! WAP im.F.Dzierżyńskiego była o krok od udowodnienia, że Semiramida była komsomołką, a Kolos Rodyjski bolszewickim komisarzem politycznym, którego zniszczyła żółta łódź podwodna Bondów - Johna, Paula, Ringo i Georga ale WAP rozwiązali i wszystkie badania diabli wzięli choć dokumenty w Moskwie są. Ja osobiście wiem od pewnej leningradczanki, mojej rówieśniczki, że pod Tobrukiem i pod Monte Cassino walczyły ruskie bo gen.Anders to był „sawieckij czeławiek”,  klon gen.Świerczewskiego.... To są informacje uzyskane przeze mnie prawie 50 lat temu, natomiast 2-3 lata temu ku swemu wielkiemu zdumieniu dowiedziałam się od Polki wżenionej w Moskwie (8-10 lat młodsza ode mnie, a ja jestem 50+ choć bardziej 60-), że ruskie nie tylko zdobyły Monte Cassino ale i brały udział w Bitwie o Anglię, wylądowały w Normandii i na Księżycu. Na Marsie i Venus również, ale Świat o tym nie wie bo to wciąż jeszcze jest tajne/poufne.
:D:D:D
Proszę się nie śmiać z tego co piszę bo ja fakt, że często piszę by wywołać uśmiech i śmiech, ale tym razem piszę całkiem poważnie.
 
Szanowni Państwo ! PKW postanowiła nie traumatyzować wyborców i swe wyniki ogłosi jak dobrze pójdzie to za miesiąc, a jak pójdzie źle to po Sylwestrze. Roku, w którym będzie wygasać  sławna umowa gazowa premiera RP Waldiego Pawlaka z wicepremierem FR Igorem Sieczininem.
Jak pójdzie zupełnie źle to nigdy !
Wtedy będzie i po wielokrotnych wyborach prezydęckich i po wyborach parlamentarnych ale jakie to ma znaczenie gdy Polską rządzi generalissima premiera Kopacz i jej gabinet, osobiście namaszczeni przez Dyrektora Europy Donalda Tuska i wspierani przez arcyuznanego i całkiem nieegzotycznego mgr dra h.c.Bronisława, który nawet w kolizji z panzerbieriozką nie jest ponury i trzyma dziób do góry. A jak może posadzić dębczaka, to jeszcze wyżej...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (24 głosy)

Komentarze

 

Contesso,

Ja jak zwykle pełen podziwu dla Twego pisanego słowa.

Nie potrafię nawet rozsądnie skomentować Tego, co  smakuję tutaj sobie

Na tym Twoim blogu...

 

no i cały w szoku, potrafiłem sklecić jeno tych kilka linijek prawie nie na temat.

No ale na czasie.

 

Dopiszesz muzykę ?

 

 

 

Ty tam Jeździsz do Hellady,

gdzie cytrusy i winnice,

Gdzie nie pachnie Ci maciejka....

Ale tuberozy....

Sobie Bierzesz i

pakujesz

Swe Amati skrzpce,

Będziesz na nich w Salonikach pięknie

grać.....

 

Saloniki nie Warszawa,

Nie Hellada - Polska.

Choć nad Wisłą dziś

murzyńskość

trwa....

 

I przyklepią tę murzyńskość

dziadki z PKW.

to tak pewne

jak

2x2

 

Vote up!
16
Vote down!
0
#1451189

Na jesień w 2015r,będą duże problemy,raz zdobytej władzy się nie oddaje,a strach przed karą i utratą koryta,wyzwoli u nich POmysły,jak PIS i jego wyborców oszukać,a nie można zapomnieć o nabytej edukacji w Moskwie PKW.
Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1451199

przeliczanie

 

niech resortowa świnia

aż tak głośno nie kwiczy

bo zaraz na nowo PKW

głosy wszystkie przeliczy!

 

PS No i właśnie przelicza!

Vote up!
6
Vote down!
0

jan patmo

#1451201

Ech te kobiety...

 

Nie wyczułaś bluesa! Une wiedziały, że wygra PiS. Więc zaczęły rozpuszczać ploty o niedomogach ruskich serwerów.

Więc zwycięstow PiS jest ciągle iluzoryczne, bo przecież ruskie serwery są niepewne. Widzisz? To mozna w obie strony. Ruski wynalazek.

A Łopata-Kopara natychmiast oświadczyła, że jej partia nie ma najmniejszych zastrzeżeń. A ponieważ to notoryczna kłamczucha, to znaczy, że mają bardzo wielkie zastrzeżenia i jeszcze różnie może być...

 

tak to jest Mojapani!

 

Uściski (i do Salonik też bym się wybrał)

Vote up!
8
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1451202

Oglądam rano wiadomości na TVP3 informacje,i niestety system padł,i ręcznie liczą głosy,więc jeszcze POlszewia może nam wywinąć psikusa,a przynajmniej dorównać PO do PIS,lub minimalnie wygrać,by nie było POdejżenia o przewały.
Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1451207

Dziady z PKW będą przeciągać liczenie  do drugiej tury i im wyjdzie na koniec, że jednak PO - o 0.01% ale zwyciężyła.

Nie wierzę policji, nie wierzę PKW, nie wierzę sędziom i prokuratorom. Nie wierzę tym gnidom i złodziejom, nie wierzyłam przed 10 kwietnia 2010, po są dla mnie parszywymi zdrajcami.

Pozdrawiam.

Vote up!
13
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1451255

Taśmy prawdy nie kłamią,ch.. dupa i kamieni kupa,tyle myślą o Polsce,a dobermany POlicyjne pilnują POrządku,by czerwone świnie miały stały dostęp do koryta.folwark zwierzęcy jako żywo,prawda i tylko prawda objawiona przez towarzysz Stalina,o tym,że nieważne kto głosuje,ważne kto liczy,POtomkowie i POmocnicy dalej ją stosują.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1451284

Ech, ci mężczyźni, hehehe ! Ty też nie wyczułeś bluesa (znów), że ja sobie na poważnie zwyczajne niepoważne  podśmiechujki robię z tych wapniaków w PKW...

 

Piszesz:

"A Łopata-Kopara natychmiast oświadczyła, że jej partia nie ma najmniejszych zastrzeżeń. A ponieważ to notoryczna kłamczucha, to znaczy, że mają bardzo wielkie zastrzeżenia i jeszcze różnie może być..."

 

Hmmm... Ty mówisz, że jak Kopara  mówi, że nie ma zastrzeżeń to je ma...  Ona jeśli nie ma zastrzeżeń to tylko względem tego, że PKW wykonuje instrukcje z poprzednich wyborów. Jeśli ma zastrzeżenia to tylko pod kątem tego, że PKW w tych wyborach niezbyt sumiennie zatroszczyła się o wyniki PO. Ale wszystko jeszcze przed nami - dziadkom przecież mogom paść rence od ręcznego liczenia, artretyzm, nagły zanik mięśni itd. to przedłużą liczenie do mortem defecatam,  a i druga tura za 2 tygodnie więc jest czas żeby przyszedł walec i wyrównał wyniki. 

 

Pięknie było choć ja wolę Dramę od Salonik, w Dramie poza wszystkim innym i czyściej i lepsze winko.;);) W tamtą stronę miałam laptopa to sobie jeszcze popisałam bo się czwórki brydżowe poformowały, a ja w brydża niezbyt i kolega usłużył żebym się nie nudziła. Na powrót byłam tak padnięta, że przespałam całą drogę, choć podobna szkoda bo "atrakcje" były. Dopiero w domu zauważyłam, że mi dwóch flaszek przedniego białego brakuje to widać, że o tych atrakcjach prawdę gadali, hihihhihi. Jutro podobno mają zwrócić...

Pozdrowienia.

Vote up!
7
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1451262

ale przed wyborami wielokrotnie apelowałem w komentarzach:

-"...pilnujcie serwerów...".

I nie posłuchali, jak dzieci, tyleż razy było to juz wcześniej, żenada.

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1451232

dozywotnią synekurę. Mozna im naskoczyć, gdyż odwołać ich może z pkw tylko ...  pan Bronek. A im musi być wdzięczny za wyniki roku 2010! Tak więc sa w praktyce nieusuwalni jak sędziowie!

pzdr

p.s. tak więc z nimi tak jak w tym kawale o teściowej, co to juz nie dowidzi, nie słyszy, ale nadal rządzić chce

Vote up!
12
Vote down!
-1

antysalon

#1451260

ciała zwanego

PKW ,

co w dowolnym tłumaczeniu brzmieć winno

od teraz !

 

- Policzym K.....a Wszystko

ręcznie.

 

Popatrzcie na bredzenie leśnych dziadków na ruskiej smyczy,

 

rarytas:

 

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Kronika-filmowa-kompromitacji-PKW,wid,17039231,wiadomosc.html

 

szczególnie początek i koniec jest fascynujący.

czyli pierwsze i ostatnie słowo prezesa.

 

czubek ???

Vote up!
3
Vote down!
0
#1451390

Pozwoliłam sobie je wykorzystać w nowej notce.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1451573