To wasze matki i wasi ojcowie wymordowali 10 milionów naszych Matek i naszych Ojców.

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

Nadchodzi czas rozliczeń.

Nie byłoby obecnych bogatych Niemiec, gdyby nie rabunek naszego kraju, przez ich rodziców. Niby takie proste, a tak trudno dzisiejszym Niemcom zrozumieć tę prawidłowość, że obecny dostatek zbudowany jest na krzywdzie naszego narodu, a obecny dobrobyt zawdzięczają morderstwom i rabunkom swoich ojców i swoich matek. Tak Niemcy, to wasi ojcowie i wasze matki bombardowali nasze domy, palili polskie wsie niekiedy z całym rodzinami, rozstrzeliwali naszych przodków kobiety, dzieci, starców pod ścianami domów lub gazowali w obozach koncentracyjnych, tak to wasi ojcowie i wasze matki wymordowali 10 milionów naszych ojców i naszych matek.

Niewiele się zmieniło w niemieckim pojmowaniu świata, gdyż tak wtedy jak i dzisiaj jednym głosem niemieccy przywódcy, a za nimi cały naród krzyczy: nie ma odszkodowań, nie ma zadośćuczynienia, nie damy Polakom ani feniga. 

Nie znamy (my zwykli ludzie) szczegółów wyliczeń, ani klucza do określenia wysokości żądania reparacji, natomiast warto jest spytać rządzących czy w żądaniu zawarto odszkodowanie za wymordowanie 10 milionów  Polaków przez Niemców (nie jakichś tam „podludzi”, przez jakichś tam nazistów, lecz Polaków, przez Niemców).

Polsce należą się nie tylko reparacje wojenne, które będą przez prawników kontestowane na wszelkie sposoby, ale należą się przede wszystkim odszkodowania za bestialskie zbrodnie na ludności cywilnej i żołnierzach walczących w obronie suwerenności naszej Ojczyzny.

Należy przyjąć (tak jak to uczynili Amerykanie po zamachu nad Lockerbie) po milionie dolarów za każdego zamordowanego Polaka, to Polska ma roszczenie o kwotę 10 bilionów dolarów, którą można by rozłożyć na 1.200 miesięcznych rat.

Nikomu wojna nie może się opłacać. Niemcom należy przypomnieć, a Rosjan ostrzec.

 

Ps. Teraz wiadomo skąd tyle jadu u polskojęzycznych „fuhrer-ów” i skąd pomysły UE o zagłodzeniu Polaków. Oni wiedzą, że proces odszkodowań się zaczął i że Polacy nie odpuszczą.

Warto przypomnieć, iż prekursorem procesu polskich odszkodowań od Niemiec, był Prezydent Lech Kaczyński. Świętej pamięci Prezydent Lech Kaczyński.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Przeciwko reparacjom wojennym od Niemiec protestuje m.in. mafijna PO, której powstanie jako KLD Tuska - było opłacone zarówno przez sowieckie SB jak i Niemców.

Od początku nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz Tusk - przez lata wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim z Czajki i ich postbolszewicką, mafijną PO, która latami rabowała i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Ponadto, mafiozi z PO i zbrodnicze mafie opłacające antypolską propagandę na rzecz PO chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania Polski.

 Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest bardzo liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec Scholza zakochanego w sowieckiej tzw. NRD.

Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z komunistycznymi organizacjami w NRD. W najmroczniejszej fazie zimnej wojny dwudziestoparoletni Olaf Scholz, wówczas wiceszef młodzieżowej przybudówki SPD, regularnie jeździł do sowieckiego Berlina Wschodniego i Poczdamu, gdzie odbywały się wspólne obozy i konferencje z udziałem członków komuni

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1646025