Doktory – Słoiki i ich bezcenne porady. Nie dziękujemy i nie jesteśmy wdzięczni.

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

Gdy tylko się okazało, że PIS nie ma większości obrodziło w doktorów diagnozujących przyczynę. Każdy doktor ma swoją, każdego dnia inną i koniecznie, ale to koniecznie musi tę przyczynę wygłosić, tak jakby od tego zależała jego potencja seksualna.

Obecnie wygłaszane objawienia niczym zupełnie się nie różnią, od rokowań w ciągu ostatniego półrocza, z tą tylko różnicą, iż przedtem nasze „prawostronne” Doktory wyrażały swe złote myśli pełne jadu, nierzadko wręcz plując na kamerki internetowe, natomiast teraz plują pełni troski, plują z namaszczeniem i obawą, że to co się wydarzyło – nomen omen – za ich doktorskimi radami, doprowadzi do tragedii, w wyniku której wszyscy stracimy. Teraz to każdy mądry, a przedtem … myślenie bolało?

Do głowy Doktorom nie przychodzi, że to, właśnie dzięki nim, dzięki ich ciągłemu pluciu na miękiszonów z PIS-u, przerobili Patriotów w Idiotów.

Doktorzy, szczypią nas w łydkę i głaszczą po pleckach mając na uwadze troskę „że wszyscy stracimy”,  ale jak to mówili komuniści: „pisze partia, czytaj Lenin!” należy domniemywać, że im po prostu tuskoidzi zaplombują jutuba, a co za tym idzie, doktorzy utracą źródło dochodu jakim jest „monetowanie” ich filmików. Oczywiście tych obaw nie wygłaszają publicznie, o nie. Doktorzy martwią się, że wejdziemy do IV Rzeszy, martwią się nad losem 500+, emerytur, aborcji, elektrowni atomowych, a przede wszystkim tłumaczą nam, że to co się narobiło to wina społeczeństwa, bo głupie i nie potrafiące pracować od podstaw. Tu pełna zgoda: oni przez pół roku, pocharkali z ekranów naszych monitorów i proszę, skutki widać gołym okiem, a nie zanosi się wcale, aby charkanie się skończyło, lub chociaż spauzowało na czas, co by PIS, a nóż - widelec zmontował jakąś kontr koalicję, lub namówił kogoś tam do odcięcia się do totalnych. Nie, nie ma mowy: PIS jest wredny, PIS jest zły, PIS ma bardzo wielkie kły i tak w koło Macieju, odmieniając przez tryby, czasy i przypadki ale w tym samym duchu.

Słucham i oglądam moich ukochanych Autorytetów: redaktora Ziemkiewicza Naszą Wolną Europę, Pana Witolda Gadowskiego,  Pana Warzechę  i tak sobie myślę ile Ci ludzie mieliby racji, wszak mówią samą prawdę i tylko prawdę, gdyby tę prawdę głosili w innym czasie, którego było pod dostatkiem w ciągu minionych ponad trzydziestu (k…a! ) lat, a nie akurat wtedy, gdy wielu, wielu , gdy miliony ludzi muszą podejmować decyzję. I dochodzę do wniosku, że mam do czynienia ze Słoikami, z czystymi, ułożonymi, ale pustymi Słoikami, gdybym tak nie myślał, to musiał bym powtórzyć za Jankiem Pietrzakiem ”Gdybym nie wiedział, że głupota, to pomyślałbym że sabotaż”.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (7 głosów)

Komentarze

  Witam! Być może te stoliki wszystkie się wywrócą, bo dzisiejsza wypowiedż naszej marszałek E.Witek daje dużą nadzieję. Stwierdziła, - "stanowczo wierzę, że Mateusz skompletuje większość i to my dalej będziemy rządzić". Moim zdaniem mamy jeszcze kilkanaście dni i wszystko jest jeszcze możliwe...Teoretyzując, mogą się pojawić twarde dowody udziału Ryżego i kolesi w Zamachu Smoleńskim i cała talia znaczonych kart szybko się rozsypie.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1656160

zycją wyjącą i wygrażającą przy lada okazji? Trzeba ludziom pokazać ich prawdziwą twarz. I pilnować, by zbyt wiele szkód nie narobili...

Vote up!
5
Vote down!
0
#1656161

Teraz wyją, klną i skandują, ale to opcja soft. Opcja hard, może być taka, że nie będzie "nielegalnej" opozycji, lecz tylko taka, którą "oni" wyznaczą. Taką na przykład myszkę szachrajkę wyznaczą do roli opozycji i . nie pomyślałeś, że Jaś może nie doczekać?

Stąd mój niniejszy wpis, że należy się ogarnąć i przestać bredzić!

My na NP mamy mały zasięg, czytają nas promile promili Polaków, ale Słoiki mają kilkaset tysięczną widownię.Lemingi ich nie słuchają. Słucha prawa strona. Słoiki przestańcie bredzić!

Vote up!
6
Vote down!
0

Apoloniusz

#1656162

I musimy nauczyć się wygrywać każdą sytuację. Od razu, albo w perspektywie...

Vote up!
3
Vote down!
0
#1656163

 

Unia Europejska nie jest ani dobra ani zła. Wszystko zależy od tego co robi, jak jest zorganizowana i kto nią kieruje. Teraz rosyjscy oligarchowie dokonują wrogiego przejęcia całej Unii i już mają zamiar ją bezkarnie eksploatować.

Dlatego chodzi o przejęcie inicjatywy, by łatwiej można było ich pogonić.. Totalitarna ruska swołocz już wymyśliła, by wrabiać nas w antyeuropejskość, dodając przy tym nowe wyzwiska, biorące się ze skojarzenia obrony naszej suwerenności z obrzydliwa antyeuropejskością. Trzeba więc szybko pokazać, że to oni rozwalają wszystko, co jeszcze w Europie nie jest przewrócone. Suwerenność jest według nich obrzydliwa, europejskie państwa są wstrętne, ludzie nieposłuszni i antyniemieccy.

Przejmujemy wiec inicjatywę i bierzemy Unię w obronę, brońmy siły naszych Ojczyzn, brońmy ich rozwoju i siły ponieważ moc naszych Ojczyzn działających zespołowo w organizacji współpracujących suwerennych Państw buduje wielką siłę międzynarodowej współpracy mocnych narodów. Tak mniej więcej jest.

Mniej wiecej według takiej zasady - gdy ktoś głosno wrzeszczy "łapaj złodzieja", łapiemy tego, który najgłośniej wrzeszczy.

I mamy złodzieja w garści!

(To jest powtórka mojego komentarza z sąsiedztwa).

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1656182

I Cejrowski, jeszcze i ciągle  z dużym  powodzeniem bredzący showman i biznesmen z branży "parapatriotycznej", stręczyciel prorosyjskiej Konfederacji / jak u innych z tej grupy "niezależnych komentatorów", do znudzenia i dzisiaj męczy motyw Covid, Wołyń itd. / .Jego pierwszy, zaraz  po wyborach wywiad  dla Radia Wnet:

..."Te zmiany (wyborcze, BL) to cały czas ta sama twarz władzy, tylko inny makijaż."..., "Ta władza, niezależnie od tego, czy ma maskę PO czy PiSu, to jest ta sama władza.."..., :) , "PiS miał pokazać, rozliczyć się z tego, co zrobił źle przez ostatnie dwie kadencje..", "Nic absolutnie się nie zmieni, bez względu na to kto będzie sprawował władzę..", " Władza nie potrafiła sobie nawet poradzić z kolejkami do lokali wyborczych....może w kolejce niektórzy zmienili zdanie na niekorzyść PiSu bo nawet z tym sobie nie poradzili " .. itd.

Komentarz: To narracja publicystów i komentatorów pro konfederacyjnych, to jest -  "PiS /PO to to samo zło". Najczęściej to stosuje konsekwentnie antyamerykański Michalkiewicz, przyjaciel prorosyjskiego JKM. Mamy kilka formacji wyraźnych, PO- pro niemieckie, PiS - proamerykańskie, Konfederacja - prorosyjska. Gadowski, Cejrowski, Michalkiewicz cały czas grali na   Konfederację. Słabiej poszło, ale cel się nie zmienił. Pod flagą "niezależnych komentatorów z prawej strony sceny politycznej" osłabić Prawo i Sprawiedliwość i Kaczyńskiego. Teraz trochę kluczą ale te cytaty pokazują, że dalej dezawuują PiS. 

Gadowski : ok 07.11. u Tomasza Drwala :" Po Bardzo słabym rządzie PiSu który w swojej końcówce już gnił i rzeczywiście to było już...mówiliśmy o tym zresztą tutaj, było to fatalne....". I dalej : .."Oczywiście, stołki się zmieniły teraz Jarek idzie na boczny stołek , a Donek idzie na główny stołek , Kaczor i Donald, Donald i Kaczor" ( patrz:Cejrowski  "PO czy PiS, to jest ta sama władza")., "Nie miejmy pretensji do Trzeciej drogi, Lewicy i PO że wykorzystali sprawę algorytmów wyborczych, przygotowanych na wysokim poziomie"..., "W Polsce zbiorowa mądrość panuje, że jak przez 8 lat nie pokażesz co potrafisz...."

Prorosyjska Konfederacja ma mocną reprezentację i wsparcie ze strony "niezależnych komentatorów", "wolnościowców" a w mojej ocenie manipulatorów na wysokim poziomie, którzy wkradli się w serca i umysły dużej części środowiska potencjalnie i realnie patriotycznego.  Oczywiście  też bardzo ważna  monetyzacja, z manipulacji można świetnie żyć, to nie nowość.  "Prawostronne doktory" :). Lecz...monetyzacja jest bardzo ważna, ale cały czas przy tym chodzi o odrywanie elektoratu patriotycznego od jedynej partii której działania i polityka realnie leży w poprzek interesów  Niemców i ruskich, zaryzykuję, że z naciskiem na  "ruskich". Dlaczego? A kto to może wiedzieć?  W zasadzie udało się, ale czuwają, by coś się nie odwróciło, działają na ten oderwany od głównego nurtu patriotycznego elektorat "wychowawczo", gdyby coś jednak się miało odwrócić, by go zniechęcać do innej postawy niż antypisowska.

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Bogdan Lipowicz Skaut

#1656164

Z tego wynika, że mamy w Polsce wyraźny podział społeczeństwa na dwie największe grupy:

  • - Grupa patriotyczna widząca polską rację stanu i interesy polskie. Jest to grupa służąca realizacji polskich celów i rozwojowi Polski. Tutaj mamy PiS i różne małe grupki konserwatystów;

- Grupa bolszewicka rabująca od 1944 roku Polskę na korzyść sowieckiego okupanta oraz grupa postbolszewicka rabująca od 1989 roku i Polskę i Polaków. Jest to dość liczna grupa realizująca zbrodnicze interesy mafijne. Komuno-bolszewicy najpierw wiernie służyli komunistycznym zbrodniarzom z moskiewskiego Kremla, a później sowiecko-rosyjskiej agenturze w UE i w Niemczech. Z tej grupy wywodzi się duża część przestępców z UB, SB czy WSI-FSB.

- Jest także spora grupa osobników odmóżdżonych przez bolszewickie media - takie jak sowieckie "GWno" czy bolszewicko-niemieckie TVN...

Mafijna i bolszewicka PO Tuska znalazła opiekę w Niemczech - u sowieckiej agentki Merkel -  jako Kongres Liberalno-Demokratyczny (KLD). KLD Tuska od początku był finansowany przez zbrodnicze SB oraz przez niemiecką chadecję. Dlatego kolejne partie Tuska - od utworzena KLD - wiernie służą interesom niemieckim i rosyjskim.

Zbrodniarze i mafiozi z PO-PSL przez lata grabili i rabowali i Polskę i Polaków. Od wielu lat ta POstbolszewicka, mafijna PO Tuska współpracuje we wszystkich antypolskich działaniach mafijnej UE i Niemiec oraz ruskiej agentury w UE i w Niemczech.

  • Po to, by zbrodnicze mafie z PO, UE i Niemiec znów mogły rabować i Polskę i Polaków, czyli "żeby było jak było".

Jest jeszcze grupa lewackich degeneratów tak samo nienawidzacych, polskiego patriotyzmu polskości i polskiej kultury jak mafijna PO-PSL.

Jest także trochę zbolszewizowanych osobników o prymitywnej sowieckiej mentalności twierdzących, że sowiecki okupant mordujący w tzw, PRL dziesiątki tysięcy polskich patritów i Polaków zrobił to, bo polscy patrioci w wolnej Polsce nie np. wprowadzizliby reformy rolnej... I nie budowaliby wolnego i rozwijającego się kraju...

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1656167