Piątka Szarego Człowieka

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Kraj

Po tzw. "Piątce Kaczyńskiego", po "Piątce Premiera Morawieckiego" i ja skromny bloger (w imieniu wielu z Blogerów) postanowiłem ogłosić swoją piątkę: "Piątkę Szarego Człowieka":

- kiedy aferzyści i złodzieje w białych kołnierzykach doczekają się Trybunału Stanu,

- czy mój rząd (na niego głosowałem) jest przygotowany dać zdecydowany odpór na żądanie rządu któregokolwiek innego państwa, występującego formalnie o odszkodowania od Polski z tytułu tzw. Acta 447

- kiedy aferzyści i złodzieje w białych kołnierzykach doczekają się Trybunału Stanu,

- kiedy minister sprawiedliwości zacznie robić to za co bierze apanaże premie i nagrody, a w mojej Ojczyźnie prawo będzie prawo znaczyć, a sprawiedliwość - sprawiedliwość,

- kiedy doczekam się, iż harce "tęczowej zarazy" zostaną zakazane, a moje dzieci i wnuki nie będą narażone na demoralizację; oczekuję, iż bez względu na konsekwencje i okoliczności tzw. „Porozumienie stambulskie” zostanie bądź to zmodyfikowane bądź to wycofana akceptacja polskiego rządu co do obecnych zapisów.

- jak długo jeszcze będę czekał, aby mojej Ojczyzny broniła sprawna, liczna i dobrze wyposażona armia.

Pytam i nie oczekuję polemiki, ale zdecydowanych działań, gdyż jeśli następne 4 lata będą jak minione przykładem bezsilności, uników i kompromisów, to mój limit zaufania ulegnie przedawnieniu i wówczas Kochana Dobra Zmiano zobaczycie "Gest Kozakiewicza".

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

taplają się w "sukcesie"( ???) i tasują na stanowiskach. Sprawa Banasia "osikowym " gwozdziem do sukcesu? Strach marzyć, znów taplanie i paplanie. Jak długo jeszcze? Przekaziory tvp mielą starą mierzwę, żadnych perspektyw nie widać.

Vote up!
3
Vote down!
0

yenom

#1606743