Zmartwychwstał Pan! Zmartwychwstał Pan! Prawdziwie Zmartwychwstał!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Allelluja! Alleluja!

Niechaj ta radosna nowina, że Nasz Pan Zmartwychwstał! Jezus Chrystus prawdziwie Zmartwychpowstał towarzyszy nam nie tylko w te Radosne Dni Wielkanocne.
Niechaj umacnia naszą wiarę, ubogaca, rozwija.
Święto Zmartwychwstania Pańskiego, to także przesłanie, zawierające jakiż olbrzymi ładunek nadziei i odwagi dla nas, naszych rodzin, znajomych, kolegów.
I niechaj one także nam wszystkim towarzyszą i nie opuszczają, gdyż są jakże potrzebne Polsce i Polakom na ten ciężki czas.

Wiary! nadziei! odwagi! mocy!
Nie lękajmy się!
Alleluja! i do przodu!

antysalon

Toruń Wielka Sobota A D 2015

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:11)

Komentarze

Kazdy grzech to nowa rana na Ciele Pana Jezusa. Prosba do wszystkich takze do mnie nie grzeszyc.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

casey

#1472484

Oby Zmartwychwstały Pan otworzył oczy milionom rodaków, oby pozwolił wyzwolic Polskę spod władzy łotrów i zlodziei...oby ten czas był początkiem zmian na lepsze - jutro i każdy nastepny dzień....

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1472495

To dzieki najwiekszemu Polakowi Janowi Pawlowi rozgonilismy komune w latach 80-tych,niestety zdrada bolka i gruga kreska zniweczyly wywalczona wolnosc! Kosciol byl zawsze solidarnie z narodem! Teraz z zalem jednak widze ,ze stal sie spolegliwy ! Czasy plomiennych patriotycznych kazan,jakby zapomniane!? Czy wszystko mozna kupic? Chyba nie! Sumienia i milosci do ojczyzny nie da sie kupic! Takie nachodza mnie refleksje w to najwieksze Swieto w mijajacym roku! pozdrawiam!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1472536