Pudelki i kundelki!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Zdziwieni? Kundelki i pudelki tak mają! Taka ich natura; służyć, obszczekiwać, merdać...

W zasadzie to wszystko było i jest do przewidzenia.

Możnaby rzec, że nikt i nic nie może, nie powinno już nas zaskoczyć w najbliższej przyszłości, a szczególnie do niedzielnych wyborów!
Gdyby mogli, to i wojnę by jakąś sprowokowali! albo zamach terrorystyczny, kataklizm!
Oni wszyscy razem oraz każdy z osobna są przewidywalni!
Komorowski, Tusk, Kopacz, Schetyna, Szczurek czy ten najnowszy "wynalazek" minister PO oszuście Grabarczyku

Nawet POdpalenie tej budki-kanciapy chroniącej ruską ambasadę przez prowokatorów odinstytucjonalnych, najdelikatniej rzecz ujmując!
Wtedy, dwa lata temu w listopadzie nie tylko prezes Jarosław Kaczyński czuł, że POd parasolem władzy szykują coś bardzo smrodliwego, aby w tym ubabrać, unurzać i oskarżyć opozycję, szczególnie zas PiS!
( prof. Marcin Król miałby koronny dowód-przesłankę do delegaliazacji znienawidzonego PiS a Lech Wałęsa kapuś esbecki TW Bolek do sławetnego "bendem pałować").
Po sterowanej i w pełni kontrolowanej przez ekipę D. Tuska akcji z zaproszeniem niemieckich bandziorów-lewaków, po bojówkarzach-policjantach masakrujących obywatela chyba nikt już rozsądny i niezależnie myślący nie miał złudzeń, że ta władza ma w zanadrzu środki nie tylko w POstaci zakapiorów, których może wykorzystać do niemal każdej prowokacji!

Tak więc to wszystko co się działo na koszt podatnika tak przed 10 majem w trakcie tej kampanii prezydenckiej było tylko preludium do zasadniczych brudnych zagrywek przed rozstrzygnięciem w przyszłą niedzielę.
Wszystkie tak środki, jak metody oraz ludzie są do dysPOzycji przerażonego na dobre układu, sitwy, bandy, systemu rządzącego tzw III RP.
To zblatowana koalicja zagrożonych beneficjentów wszelkiej maści!

Rząd z E. Kopacz na czele, prezydent B.Komorowski, służby tajne, mniej tajne oraz te z przeszłości, łżemedia, salon; wszyscy oni są zagrożeni zmianami jakie nadchodzą.
Ponad 60 % głosujących 10 maja wyrażnie powiedziało temu drańskiemu, oszukańczemu, niszczącemu Polskę i zagrażającemu przyszłości Polaków układowi, sitwie, systemowi wyrazne dość, stop!

Żyjąca we własnym wygodnym, wyizolowanym świecie, przejadająca i marnotrawiąca wielkie środki tzw władza wystraszyła się widma zmian, których początkiem będzie odsunięcie leniwego, gnuśnego, prymitywnego, lecz bardzo grożnego, gdyż unurganego w najgorsze dla bezpieczeństwa Polski układy, powiązania i koterie B. Komorowskiego.w

Była więc do przewidzenia jej kontrakcja przeciw kandydatowi prawicy Andrzejowi Dudzie!
Mnie nie zaskoczył ani B.Komorowski prymitywnie, chamsko atakujący A. Dudę tak w trakcie debaty tv, ani w tym co kontynuował wczoraj w Krakowie i na Śląsku, dalej posługując się swymi kłamliwymi zarzutami.

B.Komorowski to nie tylko beneficjent tego układu, systemu, sitwy IIIRP!, to klasyczny, typowy funkcjonariusz kaprawego układu dogadanego z Jaruzelem/Kiszczakiem zatwierdzonego w Moskwie jesienią 1988r, a potwierdzonego w latach póżniejszych. ( I wizyty, rozmowy poza protokołem odtuskowego wysłąńca do Moskwy na nieprotokołowane, tajne pogaduszki z ludżmi Putina przed "katastrofą" samolotu ze śp Panem Prezyxentem Lechem Kaczyńskim i pozostałymi pasażerami TU 154!!!).
B.Komorowski to zwornik tego układu.

A ci go POpierający?

Jedni robią za pudelków, inni za kundelków!

To zbieranina na wskroś tylko pozornie egzotyczna, ale poza zbolszewizowanymi trepami, przeiąkniętymi komuną, którzy porobili kariery za zgodą pzpr jak Wajda, Olbrychski i kilkoma w moim mniemaniu naiwniakami w rodzaju D. Michalczewskiego, Salety, Grabowskiego pozostali obficie czerpią z rogu obfitości IIIRP, z kabzy dla swoich, dla wybranych, dla śwagrów!

Dla przykładu taki Karolak-strumień kasy dla jego prywatnego teatrzyku nie tylko z państwowych spółek, lecz także od prywatnych donatorów, dobrze uwłaszczonych po 89r, sPOligaconych z władzą.
Małysz, Sonik- jak wyglądałoby ich kosztowne hobby rajdowe bez znaczącej pomocy Orlenu, Lotosu czy KGHM? pewnie tylko na pystynię Błędowska by dojechali!? bo dalej raczej nie!
Muszą więc pudelkować, służyć, stać na tylnych łapkach i za głaskanie przez władzę za uszami merdać jej będać nie tylko w komitecie POparcia pana gaJOWego, lecz co jakiś czas ...dać głos!
Pudelki tak mają!

A kundelki!?
Sfora skundlowanych, kundlowatych szczególnie łżemedialnych, wręcz ścierwowatych, padlinowatych pismaków! robiącyh kasę, nie za darmo, bo ubabranych w tym ścieku!
Skupię się na dwóch.
Pisałem już o nich wielokrotnie.
Arcyfałszerz rzeczywistości, oberkłamca i sam najgłówniejszy szef skundlonej łżemedialnej, ściekowatej sfory!
To oczywiście twór i wytwór najbardziej polakożerczy, antypolski, antydemokratyczny.
Pałkarz.
To wytwór i twór najbardziej knajackiego środowiska urągająego Polsce i Polakom niemal od ćwierćwiecza.
Oskarżających nas o przeróżne zbrodnie, w tym zagładę Żydów!
To on razem z A. Wajdą wyjechali jesienią 88r.do zsrr i w Moskwie prowadzili jakieś tajemne rozmowy z ludżmi Gorbaczowa.
Tam chyba ustalili nie tylko linię programową przyszłej gazety obywatelskiej? na którą o ironio! środki dał zachód- kongres usa oraz parlament francuski!
Istna antypolska mieszanka; program z Moskwy a kasa z Waszyngtonu! czyli kaszana!
To oczywiście oberkrętacz Adam, uzurpujacy sobie prawo nie tylko do kształotowania opinii Polaków, lecz co gorsza do rządu dusz!
Oczywiście nie jest sam, bo to nie tylko ulica czerska, wiertnicza, różniste efemy czy Obłudnik z Wiślnej!
Onże doczekał się już pokolenia swych wychowanków w krętactwie, manipulacji, fałszu.
To terminatorzy łgarstwa.
Mistrz manipulant i podążający za nim wierni naśladowcy.

Wydaje się, że jego, Adama najzdolniejszym uczniem okazuje się niejaki Tomasz Lis, ale sytuacja jest dynamiczna, więc nie można wykluczyć, że w każdej chwili może ujawnić się kolejny "talent, samorodek", który przyćmi nie tylko na żywo tego obrzydliwego redaktorka, lecz także na ...parówkowo!
Wczorajszy "wyczyn" z próbą zohydzenia A. Dudy poprzez wkomponowanie jego córki Kingi w fałszywe konto to nie żadna niespodzianka!
Spodziewałem się czegoś gorszego, jeszcze bardziej kryminalnego posądzenia kandydata prawicy.
I nie zdziwi mnie jakiś kolejny "news" odparówkowego kundelka! ma jeszcze do niedzieli dużo czasu!

Mój znajomy zapytał dziś czy jest jakaś granica, której Lis, Michnik i podobne im służebne kundelki nie przekroczą.
Nie ma takiej granicy!
Lżemedialny ściek tuczony od lat tłustymi przelewami za ogłoszenia, reklamy nie ma zadnych zahamowań!
Z definicji! bowiem ten medialny ściek, jak sama nazwa wskazuje, jest tak ...POjemny, że może do niego wrzucić każde oszczerstwo.
Funkcjonariusze manipulacji, zła, fałszu, pogardy dla prawdy nie uznają granic!
To bezgraniczni, niczym nieskrępowalni kłamcy!
Ich zasada, to brak zasad!
To służba!
A protektorzy hojnie ich wynagradzają.
To POpłacalna służba!

A wstyd? przyzwoitość? odpowiedzialnośc za słowo?
Cóż to za kategoria?
To dla nich nieistniejąca, bowiem nieekwiwalentna lub mało ekwiwalentna waluta!

Pudelek! kundelek! mają się dobrze.
Kundelki, pudelki! nawet i lepiej!
Jak długo jeszcze?
To zależy od tego jak zadecyduje większość Polaków w niedzielę!

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

PO-sitwa odwróciła znaczenie słó, prawde nazwała kłamstwem, łgarstwo podniosła do rangi "europejskiegopostępu". Teraz ze strachu zdolna jest do każdego draństwa i oszustwa, pilnujmy wyborów w niedzielę...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1479892

„I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał. nie popchną Bronka - taki to ciężar. I choć popychać będzie Majchrowski Ciągnąć Saleta i Korzeniowski Nie dadzą rady podsadzić Bronka Puści on tylko głośnego bąka. I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała. Choćby Olbrychski machał szabelką Gorzały pijąc butelkę wielką A Penderecki wspólnie z Rubikiem By napisali piękną muzykę I choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara.”
— kończy swój wpis Ivan Komarenko.

to znalazłem na wPolityce

pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

antysalon

#1479939

No i dobrze antysalonie , tak należy obnażać i rozbrajać medialnie tego rodzaju "tfurczość" łże-elit III RP ,  Lisowi za całokształt pracy "tfu-rczej" należałoby wypłacić mu conajmniej z "liścia"'..Że też ta menda tak spokojnie przechadza się po ulicach ,,,Ma tupet skór--syn jeden,,

pozdr.

Vote up!
4
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#1480008

Wydrukowałam sobie owych " stu Karolaków" i myślę porozwieszać. Świetne jest!

Bronek to KICHA, OBCIACH i SIARA!

Pozdrawiam. 

Vote up!
1
Vote down!
0

Niueste

#1480019