Hutu i Tutsi -maczeta b. proboszcza spod Tłuszcza

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Kilkutysięczny kontyngent wojsk ONZ dał dyla, a księży oskarża się o to, że nie zapobiegli masakrom!
Ks Lemański uruchomił łżesalonową nagonkę na swego zwierzchnika.
Świadomie? czy też nie? wplątał go w makabreskę zbrodnię rwandyjską sprzed lat dwudziestu.
Faktem jest, że medialne tałatajstwo od Michnika i Lisa oskarża abpa Hosera o rzekome zaniedbania, bo nie przeciwstawił się międzyplemiennej masakrze w Rwandzie.
I na nic wyjaśnienia byłego misjonarza, obecnego bpa Hosera, że to także właśnie duchowni ginęli w trakcie tych morderczych czystek etnicznych.
Na nic fakt wycofania się , a właściwie ucieczki stamtąd kilkutysięcznego specjalnego kontyngentu wojskowego, który miał być zaporą ochroną przed masakrami.
Michnik i Lis wiedzą lepiej czyli wiedzą swoje, że to właśnie księża katoliccy nie tylko nie obronili, ale ich zdaniem wręcz zachęcali i ich zdaniem nawet uczestniczyli w masakrach.
Z pomocą przybyła tez jakaś postępowa, bo jakżesz... inaczej! komisarz jakiegoś dętego trybunału, która niepomna ucieczki kontyngentu, żołnierzy co mieli bronić ludności też przystąpiła do oskarżającego chórku.

Tak więc ks Lemański może mieć satysfakcję, że w ramach zemsty za niemiły mu dekret przyczynił się się do podkręcenia łżemedialnego tałatajstwa przeciw swemu zwierzchnikowi.

pzdr

Brak głosów

Komentarze

Abp Hoser jest lekarzem, trudno wiec zarzucić mu, że w wypowiedziach o in vitro nie wie co mówi. To groźny, przeciwnik, trudny do pokonania merytorycznie, trzeba zatem zmontować jakiś front obrony - podpuścić ks. Lemańskiego, rozpowszechniać insynuacja na temat Rwandy...
Czerskie mają duży asortyment działań.

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#369173

To faktycznie przyklad zbydlecenia, zeby czynic komukolwiek zarzuty, ze nie powstrzymal masakr w Rwandzie.
Przeczytalem ten tekst z Newsweeka.
Cytuja tam jakiegos idiote, ktory za te rzezie obwinia tez Jana Pawla II!
Ze niby nie zakazal Hutu scinania dzieci Tutsi. Juz sobie to wyobrazam. Poploch w szeregach tych dzikusow z maczetami na wiesc, ze podczas audiencji na Pl sw Piotra papiez powiedzial, ze nie wolno tak robic... Jak potwornym bydlakiem trzeba byc, zeby takie bzdury wypisywac. Zwlaszcza, ze tam mnostwo ksiezy i zakonnic wymordowano. Co nie zmienia faktu, ze byli ksieza Hutu, ktorzy sami brali udzial w tych mordach.
Autorka, jak sie okazuje, znana ze swych uprzednich dokonan.
Kategoria "cyngiel".

http://wpolityce.pl/dzienniki/jeden-taki/21205-piotr-zaremba-aleksandra-pawlicka-z-wprost-nazwisko-jakby-cos-mi-mowilo-siegam-w-przeszlosc

Vote up!
0
Vote down!
0
#369175

ci idioci od obwiniania  to wrzutki. Żeby właśnie  wkurzać. Jałowo - no bo co zrobisz?

Jakoś długo było cicho o Holendrach srebrenickich. Jak im się dzisiaj śpi tym wojakom? Przez moment tylko było słychać o pedofilii oenzetowskich żołnierzy. Któryś ukarany + odstraszające  upublicznienie wyroku? Tchórzostwo i wręcz bydlactwo.

A w tle i tak inni pociągają sznurki; czy to nie Francuzi zyskali w Rwandzie?

Ale to KK ma być winien. Taka akcja. Satyr ma rację, Lemański jest opętany.

Traube, wyluzuj trochę.

Nie dajmy się ogłupić. A już ogłupieni i tak będą to łykać i chcieć jeszcze.

Proponuję - olać.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#369238

Świadomie? czy też nie?
-------------------------------------
Ja nie mam takich wątpliwości. Żadnego z księży patriotów nie podejrzewam o brak świadomości. To działanie z premedytacją. Dla mnie ten Lemański to przebrany za księdza polityk.

Vote up!
0
Vote down!
0
#369178

... przywołuję tu swoje komentarze, jakie zamieściłem pod notką blogera marguar z 8 lipca br. na ten sam temat:

http://niepoprawni.pl/blog/845/ksiadz-faryzeusz-od-nieswietego-judasza

Pozdrawiam,
                     
________________________ 
"Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić
do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)

Vote up!
0
Vote down!
0
#369187

czego mozna spodziewac sie po Szechterze lub Lisie vel Lisienko - Jeden i drugi wyslugiwali sie u sowietow wiec z definicji do ich zadan nalezalo atakowanie Kosciola i wierzacych.Nic sie nie zmienilo - ONI trwaja.

Ostatnio dotarlem do wiesci,ze:
" Cała rodzina [ Lisa ], jako sprawdzeni komunistyczni agitatorzy i propagandziści, szybko znaleźli zatrudnienie w aparacie partyjnym oraz bezpieczeństwa PRL.
Na fali odwilży i zmian w 1953 roku, cała rodzina Lisienków (z wyjatkiem Wasilija) zmieniła nazwisko na polsko brzmiące „Lis“ z uwagi na coraz większą niechęć otoczenia do „ruskich“.
Wojskowa, ubecka kariera najstarszego z rodu wkrótce zakończyła się. Powołana w 1956 roku tzw. „komisja Mazura“ dopatrzyła się przekroczenia przez niego prawa w czasie służby i wysłano go na emeryturę.

" Wszyscy zmarli przodkowie Tomasza Lisa są „dostępni“ na Cmentarz Komunalny przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze
Pradziad: Wasilij Lisienko (ur. 23.11.1903 – 13.05.1974) - kwatera 15 - rząd 7 - grób 22
Dziad: Edward (Lisienko) Lis (ur. 26.05.1923 – 23.12.1969) - kwatera 3 - rząd 11 - grób 8
Babka: Mirosława (Lisenko) Lis (ur. 14.02.1928 – 06.01.1976) - kwatera 3 - rząd 11 - grób 8"

za http://yarrok.blogspot.ie/2013/06/tomasz-lis-czyli.html

Wiekszosc wie, ze Michnik brat Stefana jest kim jest
ale moze warto byloby aby ktos z okolicy Zielonej Gory zweryfikowal te dane o przodkach "Lisienki" na miejscu na cmentarzu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#369199

Carmina

Co zrobił Michnik , słynny w Europie opozycjonista, co zrobili jego lewaccy przyjaciele będący wowczas znaczącymi politykami w wielu krajach Europy,co zrobił polski noblista Wałesa? Przecież mogli działać , jechać tam ,zapobiegać, odzdziaływać na opinię publiczną w Rwandzie, w Europie , na świecie, mogli wydawać odezwy , wpływać na ONZ.Mieli zresztą tam swoich lewackich przyjaciół. Robli to, a jezeli tak, to dlaczego nie zapobiegli? Dlaczego byli nieskuteczni?

Dlaczego to miał być skuteczny apel Papieża, a ich działania i apele nie.?

Przy takich mocarza intelektu , mozliwosciach oddziaływania na wszelkie instytucje różnych państw, opinię p[ujbliczną jakie oni maja i mieli to taki polski biskup był nic nieznaczacą płotką.

Nie zapobiegli też wojnie w Jugosławi, morderstwsom w Srebrenicy, nie zapobiegaja mordom na ludności cywilnej w Syrii.I tak dalej.

Przecież robili i robia wszystko aby nikt sie z Kościołem nie liczył, nie słuchał jego wezwań,a jednocześnie żadają aby był zapobiegał takiemu ludobójstwu, ktoremu zadna z wymyślonych przez nich organizacji społecznych nie może ?

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Carmina

#369235

a czy towarzysz Szechter-Michnik zapobiegl tragedii w Groznym?
a jak towarzysz Michnik podsumowywal w swej medialnej tubie zapobiezenie wojnie w Gruzji w roku 2008 - gdy polecialo tam kilku Prezydentow z naszego rejonu z inicjatywy L>Kaczynskiego?
Michnikoidy wtedy OPluwaly Naszego Prezydenta
Lisienko rowniez - pluli jadem nawet juz po Smierci L.Kaczynskiego !
To trzeba tym medialnym dziadom wiecznie wypominac!

Vote up!
0
Vote down!
0
#369280

A może pomóc ks. Lemańskiemu zrealizowanie dekretu biskupa czyli w opuszczeniu parafii? Na przykład wysyłając mu na blog maile z zachętą do posłuchania biskupa i to tak, by dotarło to do jego zwolenników w parafii.
AZET

Vote up!
0
Vote down!
0

AZET

#369270

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#369350