Nie tylko Michnik i czerska. Wybielacze zbrodni i zbrodniarzy. Wołyń 1943. Jaruzel, Kiszczak, Wolińska, Brus,Baumann, Baczko...

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Szmalcownicy. Nienawidzą Polski i Polaków. Ich dziadkowie i rodzice wysługiwali się od zawsze sowietowi nie tylko denuncjując polskich patriotów, lecz także aktywnie uczestniczyli w mordowaniu najlepszych córek i synów naszej Ojczyzny.
Mordowali osobiście lub zza biurka.
Katalog tych zbrodni jest bardzo długi i jeszcze nie do końca znany.
Szczególną złowieszczą rolę już niemal od ćwierćwiecza odgrywa potomek tych co nie tylko nienawidzili Polski, lecz co gorsze wysługiwali się sowietom.
Przez lata kamuflował swe prawdziwe oblicze, ale po 89 r., nie tylko na łamach przejętej, zawłaszczonej gazety otwarcie już mówi, pisze jak bardzo nienawidzi nas Polaków, patriotycznej, Polski normalnej Polski.
Nie ukrywa też jak bardzo nienawidzi naszej trudnej, a jednocześnie bohaterskiej przeszłości.
I używa wszelakich ordynarnych narzędzi i metod propagandowych, aby zohydzić nasze dzieje, naszych bohaterów.
Nie odpuszcza nikomu.
Nawet tym maluczkim, jak bohaterscy harcerze z katowickiej wieży spadochronowej.
Teraz dobiera się do polskich rycerzy spod Grunwaldu.
Czego tam znów doszuka się ten komandir o mentalności zawszonego bolszewika oraz jego politrucy doszukają się?
Czy Danuśce i Jagience udowodnią jakieś sfiksowane homo?
A Hlawie giermkowi Zbyszka z Bogdańca?
Aż strach pomyśleć znając warsztat badawczy takich kooperantek-doktorantek jak Janicka, Cała czy też pióro, znaczy klawiaturę Nowakowskiej czy inszej Wiśniewskie!?
A red. Wójcik tym razem podający się za kronikarza Długosza jakiego dopuści się krętactwa?

Tak,! ten arcypodlarz, arcykrętacz z czerskiej ze swoim podkomendnym politructwem kontynuuje antypolską gramotę publikując co rusz nie tylko obronę Jaruzela, Kiszczaka sowieckich zbrodniarzy poprzebieranych w polskie mundury.
Ba! zabrał się do wybielania ukraińskiego ludobójstwa na polskiej ludności Wołynia, Podola, Lubelszczyzny usiłując
zrelatywizować tę zbrodnię.
To antypolskie tałatajstwo tak nas nienawidzi, że tym razem i dla morderców Polaków znajdują zrozumienie.
Ta antypolska menażeria zawsze znajdzie zasób słów i argumentów aby dokuczyć Polakom, tym razem ofiarom i potokom ukraińskiego ludobójstwa.
Tak więc nie dziwota, że usiłują przeszkodzić także w dzisiejszej inscenizacji w Radymnie w 70 rocznicę nieludzkiej zbrodni na polskim żywiole.
Bo dla nich, dla czerskiego kołtuństwa od pamięci, od przestrogi ważniejsze jest dobre samopoczucie tych, których przesiedlono w ramach akcji W!
Dla Michnika i jego wiernych knechtów klawiatury od pamięci o rzezi Polaków ważniejszy jest komfort, dobre samopoczucie rodzin UPA, owców takich jak Miron Sycz, Janusz Onyszkiewicz czy też Mirosław Czech czyli syna, kuzyna i wnuka banderowców! uczestników morderstw na Polakach.
I nie dziwota, że michnikowym w sukurs przyszły media niemieckie też krytycznie opisujące zamiar inscenizacji z płonącą stodołą! jako rozdrapywanie ran i ... jątrzenie!
Ciekawy i co ważne jakże znamienny to sojusznik! czerskiej
w próbie zamazywania wiedzy o ludobójstwie.
Skoro na michnikowym GWnie rewiduje, usiłuje się zamazać prawdę o polskiej victorii nad teutońską potęgą pod Grunwaldem, to i w niemieckich spieglach trzeba dać wykrzywiony obraz, zamazujący ukraińskie ludobójstwo na Polakach.

pzdr

Brak głosów

Komentarze

A mogliby. Np. zainscenizować "procesy kiblowe". Albo zrywanie paznokci i sadzanie na nodze od stołka. Oczywiście w kazamatach siedziby GWna przy Czerskiej. Albo nocna inscenizacja - strzał w tył głowy i pochówek na Łączce. Nieocenionym konsultantem byłby tu Stefan Michnik, a i Bauman mógłby coś pobaumanić. Z jakiegoś powodu czegoś się wstydzą i tego nie robią. Czego tu się wstydzić? Działań które uważało się i uważa nadal za słuszne? A może jednak jest czego.

Pozdrawiam

HdeS

Vote up!
0
Vote down!
0

HdeS

#371020

Polacy (powiedzmy wynarodowieni, ale nie przez działania innej nacji:)) którym szeroko rozumiany komunizm, lewactwo (antynarodowe, absolutnie niezwiązane z żadną etnicznością) tak ustawiły w głowach czy antypolscy Żydzi?:))

Innymi słowy: czy tą grupę spaja jakaś anarodowa , abstrakcyjna myśl tworzona i propagowana przez ludzi, którzy całkowicie zapominali o swej narodowości czy jednak sporo w tym, i to nie tyle w działaniu, co w racjonalizowaniu tych działań, wskazywaniu kierunków, jest  interesu etnicznego?

Jeszcze inaczej: czy rację mają różne weissy i liczni niepoprawni, a czasem i gw lansuje taką opinię (tak, istnieje tu zbieżność poglądów tych różnych grup  w tym zakresie) pisząc o ubekach czy komunistach żydowskiego pochodzenia, że oderwali się od korzeni narodowych czy rację ma K. Macdonald?

"MacDonald bada naród i kulturę żydowską od strony jej cech „rasowych” i etnicznych. Wychodzi z założenia, że Żydzi jako grupa reprezentują pewną strategię ewolucyjną: dobór grupowy. Polega ona na etnocentryzmie, który oznacza obronę własnej etniczności przy jednoczesnym osłabianiu etniczności innych grup. I tak np. w USA środowiska żydowskie propagują uniwersalne prawa człowieka w celu „rozmycia” dominacji ludności pochodzenia europejskiego (m.in. przez liberalne przepisy imigracyjne), ściśle pilnując zarazem integralności własnej grupy. Przykładami takiej działalności na polu intelektualnym byłyby psychoanaliza i szkoła frankfurcka, którymi autor w tym tomie poświęconym kulturowemu wymiarowi etnocentryzmu obszernie się zajmuje"

Vote up!
0
Vote down!
0
#371022

gość z drogi

"Nawet tym maluczkim, jak bohaterscy harcerze z katowickiej wieży spadochronowej."

mieszadło MIESZA  od lat ,a ja z moimi Młodymi od dawien dawna palimy znicze

małym bohaterskim harcerzom,jutro z kolejnym Młodym zrobimy to kolejny raz,a siedmioletni Młodzieniec zapyta...

TO ci mali żołnierze walczyli o to bym ja mógł żyć i mówic po polsku,prawda ? a ja zgodnie z naszym rytuałem odpowiem ,

PRAWDA

serdeczności z 10 :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#371024

Wśród nich na 100% nie było bydłoszewskiego, bo on jak mówił bał się bardziej Polaków od Niemieckich zbrodniarzy.

Ci jak widać mieli inne zdanie o mieszkańcach za murem getta, do których przechodzili z narażeniem życia do swoich rzekomych oprawców.

 

Skoro Polacy im nie pomagali,to po co oni przez te mury przechodzili, no chyba by tam kraść?

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

 

PS

W 1977 roku poznałem osobiście w Odessie żydowskich szmalcowników i złodziei, którzy rozgrabili nasz towar (według ówczesnego kursu rubla na około 1,5 tysiąca rubli - rubel=15 złotych)i szantażowali zgłoszeniem nas na milicję.

Onwk.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#371065

 lecz , oni dyktują co gra w mediach. nasze już kiepskie jak RM i płatne TVR(!) ,portale nie zastąpią codziennego przekazu. Nie ma nic wolnego na co dzień, kasa widać dominuje.

Vote up!
0
Vote down!
0
#371068

Dokładnie tak! Stworzyli cały syndykat medialny, który kreuje nową alternatywną rzeczywistość. Oddziaływanie przez lata na odbiorcę robi nieodwracalne spustoszenie w mentalności ofiary.
___________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#398005