Obszczekiwanie Polski w przerobie usługowym. Zleceniodawcy i zleceniobiorcy "ratingów".

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Na początek chce sie ropzprawić z fałszywą tezą! Ba! bardzo fałszywą o rzekomo wpływowych tych PO Tusku, od Tuska, którzy to niby mają wielki wpływ na unijnych politruków-komisarzy, polityków oraz media tudzież banki i ich otoczenie w rodzaju agencje ratingowe!
I inspirujących niby wiele zachowań tychże wobec zmian uchwalanych, wprowadzanych przez obecny polski parlament, rząd, prezydenta!

Nic bardziej mylnego!
To nie to! to nie ta relacja!nie ta konstrukcja.

Ci znad Wisły; z PO, z Brukseli pokroju Tusk, Lewandowski, Thun, Rostowski czy Balcerowicz!
Jakiś tam chłopiec Schetyna, chłoptyś Petru to naprawdę, tylko od lat ...nędzni, usłużni, wrodzy nam Polakom zleceniobiorcy antypolskich, niekorzystnych nam decyzji, zleceń czyniących nasz kraj taką połkolonią dla możnych państw; szcególnie zaś UE.
Zleceniodawca był i jest tam, na zachodzie; w EBC, BŚ, KE, PE.
I oczywiście grożny spekulant Soros ze swymi różnie się zwącymi przybudówkami, rzekomymi fundacjami charytatywno/dobroczynno/doradczymi.
To oni przejęli kuratelę nad kolejnymi ekipami tzw IIIRP, która osłabła przejściowo za rządów premierów Jana Olszewskiego oraz J. Kaczyńskiego.
Dlatego te ekipy zostały odsunięte od władzy, gdyż zagrażały przekształcaniu Polski po 89 w nowy rodzaj zależności, w półkolonię zorientowaną na tzw przerób usługowy zlecany przez bogate kraje zachodu.
Kraj wypłukany dosłownie z wartościowej produkcji dóbr finalnych, gospodarki pozbawionej elementów, cech innowacyjnych!
I Polska stała się taką montowanią bez własnego przemysłu; pozbawionego mocnych gałęzi uchodzących w każdym szanującym się kraju za strefy wrażliwe.
Te strefy to; tzw przemysł lekki, energetyka, transport, rolnictwo, przetwórstwo metali.
I porządny rząd, przewidujący rządzący starają się, dbają, aby te strefy szczególnie były chronione.
A to wszystko razem zwie się...POLITYKĄ PRZEMYSŁOWĄ danego kraju.

Zleceniodawcom było bez znaczenia kto rządzi tą IIIRP!, byle ich interesy były bezpieczne.
I stworzyli takiego karzełka, niby państwo w samym środku Europy z 40 mln, wyposzczonym rynkiem zbytu na niemal wszystkie dobra od produktów bankowych poczynając na szamponie i podpaskach kończąc.
Dlatego każde rozdanie było dla zleceniodawców dobre, byle tylko ich produkty wrzucane na wygłodniały rynek polski bezpośrednio, czy też w ramach tego zlecanego przerobu usługowego przynosiły im zyski wręcz niegodziwe.
Polska stała się rajem dla inwestorów.
A po wejściu do UE stała już otworem! z wtłaczaną nam do głów permanentnie bajką przewodnią, ile to Unia nam dopłaca, jakim ta Unia jest dobrodziejem.

Czy ktokolwiek zadał sobie trudu, aby policzyć nasze polskie koszty tego stowarzyszeni; tak w procesie dostosowawczym, jak te ponoszone już po 1 maju 2004r.?
Kto niby miałby to zrobić?
Bezrefleksyjny L. Balcerowicz?, który do północy 12 września 1989r był jeszcze partyjnym agitatorem w wsns przy pzpr d/s reformy socjalistyvcznej gospodarki księżycowej , aby po północy uż przepoczwarzyć się w ... liberała, któremu konspekt zmian w Polsce przygotował J. Sachs na zlecenie spekulanta Sorosa!
To może J.Lewandowski? ten geniusz od sprywatyzowania po złotówce polskiej gospodarki w ramach tzw NFI!, obłędnego rozdawnictwa głównie dla byłej nomenklatury olbrzymiego polskiego majątku.

A może demolka D.Tusk?, który przez osiem lat do spółki z E.Kopacz utrwalał wszechpotegę głównie niemieckiego kapitału nad Wisłą.
demolując jednocześnie nie tylko rodzimą branżę budowlaną, pomimo potężnego przerobu i największych w powojennych dziejach środków na te inwestycje.

I dzisiaj ta teza, że niby tacy jak Tusk, Rostowski, Balcerowicz, PO, Petru i kod'y są w stanie zaktywizować wrogie polskiemu rządowi, parlamentowi i prezydentowi różne ośrodki polityczno/finansowo/medialno do antypolskich zachowań jest wedle mnie najdelikatniej rzecz ujmując ...ŚMIESZNA!
Od kiedy to służalcy, chłopcy do podawani piłek mogą cokolwiek!?
Oni byli i są tylko!
Oni byli są i będą dalej jeno zleceniobiorcami!
Kundelkami na usługach zleceniodawców!

Schetyna, Petru, ci od kod'u da Michnik są tylko od obszczekiwania parlamentu, prezydenta, rządu!
To ich rola!
Szczekać!
A gryżć mają i będą; BŚ, EBC, komisarze -politruki z UE, PE, ci przeróżniści krętacze niby od ratingów pokroju S&P!
W cieniu zaś najwięksi beneficjenci jak rządy; Niemiec, Francji, innych krajów UE i typy spekulacyjne pokroju Sorosa.
To ich musimy się obawiać, a nie kundelków znad Wisły.
Bowiem ci ostatni mają szczekać, obszczekiwać!
To rola kundelka!
Za takich się najęli!
Za to mają pełną michę!
Dlatego musimy w ocenie ich roli zachować proporcje!

Bowiem nie ci szczekający sa grozni, nawet jeśli się rozlazą, poskaczą, pokrzyczą i rozbiegną pod ambasadę w Budepszcie, to w najgorszym wypadku mogą nogawkę obszarpać.
Grożni są ci, którzy mogą ugryżć, ci zleceniodawcy.

Tak to widzę.

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Polskojęzycznych lokai banksterów i grandziarzy pokroju Sorosa lepiej nazywać konfudentami, kundelki  sa miłe, wierne i dovre...a ta sitwa za pieniądze przehandlowała nie tylko honor i godność ale i suwerenność Polski...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1505119