E.Kopacz sama POlazła w jasyr? matacząc w sprawie imigrantów. A Karola Młota jeszcze nie widać!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Krętackie, niejasne, podejrzane wypowiedzi premier Ewy Kopacz n/t przyjęcia przez nasz kraj imigrantów, ich ilości juz nakręcają grożną spiralę, a potem w efekcie niebezpieczne, trudne do kontrolowania, do opanowania sytuacje.

I niechaj ci 'samarytanie" z czerskiej, wiertniczej i woronica też ugryzą się w swe przydługawe durnowate jęzory zanim zaczną takim jak ja odmawiam empatii.

Ten nowy, wielki problem dla naszego kraju, mało zasobnego, nieprzygotowanego pod każdym względem do przyjęcia, goszczenia tak wielkiej rzeszy imigrantów, na dodatek obcych nam pod każdym względem.
I nie ma co ukrywać... niebezpiecznych.

Albowiem wiele na to wskazuje, że ten wielki ruch, ten napływ olbrzymiej fali imigrantów to ładunek mający na celu na początek zdezorganizować struktury państw UE, a w dalszej kolejności wręcz zdemolować te kraje.

Ci imigranci wyglądają mi na coś w rodzaju zaprojektowanego rozsadnika, 'ładunków wybuchowych" rozmieszczonych na terytoriach wrogich zdaniem islamu, starej chrześcijańskiej Europy.

Wygląda to wszystko na zamierzoną, sterowaną przez tzw państwo islamskie oraz... nieprzyzwoicie bogate kraje też islamskie politykę zdezorganizowania, zdemolowania i opanowania kontynentu Europy.

Taka masa gwałtownej imigracji zdemoluje nie tylko elementarny porządek publiczny, zakłóci pracę struktur lecz także wydrenuje finanse, lokale mniej zasobnych krajów UE pokroju Węgier, Słowacji, Czech czy Polski przeznaczone na pomoc społeczną dla będących w potrzebie ich obywateli!
Kraje te ani logistycznie, ani finansowo nie są w stanie wykonać tej dyrektywy narzucanej przez cwaniaków z UE!

Bogate kraje UE nie mają żadnej rozsądnej polityki imigracyjnej( vide USA, Kanada czy Australia), poza obfitymi deklaracjami i sypaniem kolejnych mln euro oraz ruganiem takich państw jak Węgry czy Polska za rzekomy brak empatii dla tragedii uciekinierów z Syrii, Libii, Erytrei.

Poraża wręcz ta poprawnościowa ślepota!
Ta tzw imigracja, to zaplamowana islamska inwazja na Europę.
Od lat zapowiadana akcja na oficjalnych stronach np królestwa Arabii Saudyjskiej.

Czy Eoropę stać dziś na polityka, męża stanu," wojownika" pokroju ... Karola Młota? ( nie od rzeczy trzeba też napomknąć o Wiedniu i Janie III!).
Albowiem wiele na to wskazuje, że kolejne decydujące starcie cywilizacji jak to z 732 r. pod Poitiers wydaje się nieuniknione.
Jak na razie tylko Victor Orban to zagrożenie i potrzebę obrony Europy rozumie!
A E. Kopacz?
Ona juz chyba dawno jest w jasyrze nie tylko swej nieudolności!
I nas, Polaków chce w tam wciągnąć.

Niemcy, Francja, UK, Hiszapnia, Włochy zamiast jako liderzy systemowo reagować na to zjawisko posiłkując się np doświadczeniami nie tylko Australii uprawiają swoisty solidarnościowy ... BEŁKOT!

W takim razie ktoś im musi przypomnieć PRZESZŁOŚĆ KOLONIALNĄ!
Ich wielkie zyski, jakie wpłynęły do metropolii!
I ich obecne zobowiązania.
To ich nie tylko moralne długi!

To nie nasze dlugi!
I niechaj nam nie trują, nie zawstydzają pomocą humanitarną w czasie stanu wojennego!
To nędzny ekwiwalent za uratowanie ich w r. 1920!
To drobiazg w porównaniu z tym, co Niemcy wywieżli z Polski w l 39-45!
My mamy własnych, polskich imigrantów; potomków tych wywiezionych, wywleczonych przez Sowieta w clelatnikach ( wagony bydlę ce) za Ural, tych na Ukrainie na terenach objętych agresją Putina i gdzie indziej też na wschodzie.
To w pierszej kolejności nasze, polskie zoboewiązanie, od którego tzw III RP od ćwierćwiecza jakoś dziwnie umyka.
I niechaj nas ani Merkel, ni jej pudelkowaty Tusk nie zmusza do przyjęcia 10 000 nieobliczlnego, groznego dla Polski oraz cywilizacji chrześcijańskiej, obcego nam kulturowo islamskiego żywiołu.

Zachowanie premier Kopacz jest także grozne, gdyż prowokuje, eskaluje zachowania skrajne.
Już w Warszawie planowana jest manifestacja antyislamska!
I takie zachowania, to efekt m.in. krętackich, niejasnych wypowiedzi, deklaracji E. Kopacz i jej ministrów.
I także durnowatych mediów, łżeścieku.
A to może sprowokować i co gorsza zmobilizować, scalić naprawdę elementy skrajnie ksenofobiczne i nakręcić spiralę nienawiści do obcych.

Polski rząd musi mieć przemyślaną, jasną politykę wobec tej fali imigrantów uwzględniając długofalową perspektywę; tak w wymiarze polskiej racji stanu, naszych możliwości budżetowych oraz obowiązków jako kraju UE.
Bowiem nasza akceptacja Acquis communautaire po wejściu do UE zobowiązuje tylko do przyjęcia azylantów politycznych, a nie imigracji ekonomicznej.

Ta fala imigracji to jednocześnie wielki biznes dla właścicieli greckich, włoskich, francuskich czy hiszpańskich nie tylko winnic czy gaji owocowych.
Tak więć kraje te prócz problemów mają też ... korzyści z rzeszy tanich imigranckich robotników.
Ale o tym ich gazety nie napiszą!
Wolą zawstydzać Orbana i stawiać na baczność Ewę Kopacz!

Zresztą jej, premier Kopacz nawet nie muszą!
Ona, co rusz wyprężona w stronę Brukseli, Merkel i Tuska deklaruje cichcem gotowość przyjęcia nawet 10 tyś. imigrantów!
A jej totumfaccy kolesie z pomorskiej PO nawet już uneblowali lokale socjalne dla nich, gdy tymczasem tysiące niezasobnych gdańszczan latami koczuje w urągających im warunkach.

Powtórzę!

Czy Eoropę stać dziś na polityka, męża stanu, wojownika w najpełniejszym tego słowa rozumieniu! pokroju ... Karola Młota? i Jan III też!
Albowiem wiele na to wskazuje, że kolejne starcie cywilizacji jak to z 732 r. pod Poitiers wydaje się nieuniknione.
I żeby mi przypadkiem żaden odGWnianoPOdobny bęcwał nie wcisnął jadu! oczywiście idzie mi wyłącznie o intelektulno/dyplomatyczno/logistyczną gotowość zagrożonej cywilizacji chrześcijańskiej do samoobrony!
Do obrony... koniecznej!

Jak na razie tylko Victor Orban to zagrożenie i potrzebę obrony rozumie!
A E. Kopacz?
Ona juz chyba dawno sama POszła i dalej lezie w ten jasyr!

Jasyr!
Nieudolności!?
Naiwności?
Służalczości?

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Uczniowi wolno wszystko, nauczycielowi - nic. Wystarczy, że osa wleci przez okno - zaczyna się pisk i biegi po klasie. ("klasa chodzi po klasie i nie zwraca uwagi na moje uwagi")

Już są problemy z dziećmi pochodzącymi z Azji. Dzikie zachowanie, uniemożliwianie pracy nauczycielowi, rozpraszanie uwagi innych dzieci - lekcja staje się czasem przetrwania do dzwonka. W USA znane zjawisko.

Jednocześnie dzieci pomieszane wiekowo.

Jeden kołchoz.

- Osoby te zostaną objęte opieką medyczną, kursami informacyjnymi, ułatwiającymi proces adaptacji, nauką języka polskiego, a także szkoleniami zawodowymi; najmłodsi i młodzież zostanie objęci obowiązkiem szkolnym;

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1492247

POPiS w Gdansku przeglosowal:

Gdańscy radni przyjęli jednogłośnie uchwałę dzięki której imigranci będą mogli wynajmować mieszkania komunalne, które są we władaniu władz miasta. Rada miasta Gdańsk składa się wyłącznie z radnych Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości. Tak więc POPiS w Gdańsku już jest gotowy, aby mieszkańcom swojego miasta zafundować problemy z jakimi borykają się mieszkańcy miast w krajach Europy Zachodniej, które równie beztrosko przez lata podchodziły do muzułmańskim imigrantów.

Decyzja władz miasta jest związana oczywiście z deklaracją rządu PO-PSL na przyjęcie na początek 2 tys. uchodźców. Ile będzie w przyszłości to trudno jeszcze określić.
W rozmowie z TVP Gdańsk wiceprezydent miasta Gdańsk Piotr Grzelak stwierdził:
– Jest to wsparcie w określonych ramach prawnych w uzgodnieniu z wojewodą pomorskim i taka możliwość istnieje. Dzisiaj czekamy na rozwój wypadków i na ten rozwój musimy być przygotowani.

Warto zaznaczyć, że nie każdy może ubiegać się o wynajęcie mieszkania komunalnego. Mieszkania takie są przeznaczone zwykle dla osób o najniższych dochodach. Warunki przyznawania mieszkań komunalnych są różne w całym kraju. Niestety, wiele biednych polskich rodzin często nie spełnia kryteriów stawianych przez lokalne władze i nie może liczyć na otrzymanie takiego mieszkania. Tymczasem w Gdańsku muzułmańscy imigranci będą mogli bez żadnych innych ograniczeń zajmować komunalne mieszkania. Władze miasta są gotowe na przyjęcie imigrantów. Czy będą w przyszłości również gotowe na rozwiązywanie wszystkich problemów jakie przeżywają już rodowici mieszkańcy wielu miast w Niemiec czy Francji?

kufel.pl/pelnykufel/

Vote up!
3
Vote down!
0
#1492252