Paint in Bolek, Not as take...Constitution!

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Stało się! nie o take Satisfaction Bolusiowi szło!

Kolejny idiotyzm, apel o interwencję zagranicy Lecha Wałęsy kapusia TW Bolka został tym razem przygnieciony przez toczące się kamienie.
Ten patentowany cymbał tym razem skamlał do lidera Rolling Stonesów o pomoc w sprawie SN.
I jak przystało na faceta z klasą, Mick Jaegger tak jak lekko od 1962 roku porusza się na koncertach, tak samo z lekkością motyla zachował się w Warszawie i okpił nie tylko donosiciela, obrzydliwego kapustę TW Bolka lecz także totalniactwo oczekujące krytyki rządzącej w Polsce prawicy.

No cóż! jedno jest pewne, że nie tylko L. Wałęsa czyli TW Bolek zostali ośmieszeni.
Kogo tym razem wezwą na pomoc?
Może zaproszą na stadiony polskie z cyklem koncertów kultową kapelę z Korei Północnej lub ulubiony ansambl V. Putina i wyżebrzą od nich krytykę rządów PiS?

Mnie zastanawia zaś dodatkowo to, co sobie pomyślał M. Jagger, gdy mu zasuflowano ten apel Bolka?

Zamiast Paint in Black, Satisfaction, Brown Suger, Norvegian Woods, Angie miałby wykonać pod zamówienie totalniaków oranżację-agitkę pt" Not as take ...Consitution " wykorzystując podkład z przeboju "Jumping Jack Flash."
A chórek zmieszany z Farmozona, Hadacza, Kacprzaka, Zolla, Rzeplińskiego, Stępnia, oraz dziewoji w topless; Gersdorf, Gretkowska, Środa, Płatek, Wielgusowa, Waltz i Kidawa Błońska wymachujące stanikami porykiwałby, ryczałby; Konstytucja, Konstytucja, Konstytucja!

pzdr

p.s. Rolling Stones był jednym z moich ulubionych onegdaj zespołów.
Od samego początku nie za bardzo trawiłem tych słodko mdlących Beatlesów.
Brzmienie RS miało od początku w sobie to coś, ten pieprz.
Niestety w naszej paczce byłem z kolegą Luckiem w mniejszości jeśli chodzi o sympatię dla Micka Jaggera i jego wspólników.

pzdr

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)

Komentarze

Mick Jagger dyskretnie zasugerował słowami a miał na myśli - Jesteś stara pizda, wypieprzaj już z tego sądu, zrób miejsce młodym a przede wszystkim mądrzejszym.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1567848