Grzegorz Schetyna ojciec chrzestny pezetpeerowców

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nienawiść do rządzącego PiS, doprowadziła do tego, że syn akowców, działacz NZS i Solidarności Walczącej wyciągnął truchła pezetpeerowców z katakumb wstawił je na listy do PE na jedynki, a ci zasłużeni dla ZSRR komunistyczni działacze, że wspomnę działacza KC PZPR Millera, działacza PZPR Cimoszewicza, notabene syna oprawcy żołnierzy wyklętych, podobnie jak pani Hubner, czy innych zasłużonych pezetpeerowców jak Belka czy Liberadzki a ci śmieją się teraz do rozpuku, że mają pieniądze od tych w PE, z którymi ideologicznie walczyli.

A pomógł im w tym Grzegorz Schetyna.

Towarzysz Cimoszewicz startując z jedynki z W-wy, nie wydał chyba ani grosza na plakaty , a mimo to zdobył w W-wie ca 200 tys. głosów i znalazł się w PE.

Widać, że w W-wie jest dosyć dużo potomków tych co przyjechali na ruskich czołgach i niestety zostali, pozakładali rodziny i są elektoratem starych komuchów,  razem z nimi przyjechało NKWD , pozmieniali nazwiska a ich potomkowie głosują na swoich.

Na tej bazie odbudowało się postpezetpeer  z SLD, które zawarło sojusz z innymi lewackimi przybudówkami nazywa się Lewicą.

Stary komuch sam się tak nazywa towarzysz Czarzasty, wprowadził do sejmu z przybudówkami  60 posłów,  sam  został wicemarszałkiem Sejmu.

Ten sam towarzysz mówi, że Armia Czerwona wyswobodziła Polskę, jak wyswobodziła powiedział dziś prof. Szwagrzyk, któremu udało się zidentyfikować kilkadziesiąt szczątków, pomordowanych, przez tych, którzy przyszli z Armią Czerwoną.

Z reguły byli to młodzi  dwudziestoparoletni mężczyźni, którym udało się przetrwać wojnę, ale niestety tzw. wyzwolenia nie przetrwali, w okrutny sposób pomordowani, wrzuceni do tzw. dołów śmierci, musieli czekać ponad 70 lat zanim ich zidentyfikowano.      

Słusznie powiedział jeden z najwybitniejszych Polaków w panteonie bohaterów rtm. Pilecki, że Auschwitz przy katowniach UB to była igraszka.

Towarzysze za wschodnią granicą powinni wystawić pomnik Grzegorzowi Schetynie, gdyż dzięki niemu nastąpiła reaktywacja wiernych sługusów towarzyszy radzieckich.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)