Wg. PO wolne media to takie, których właścicielami są Niemcy.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wg. PO wolne media to takie, których właścicielami są Niemcy.

Opozycja coraz bardziej przypomina szmalcowników , którzy w czasie wojny, dla korzyści materialnych donosili na polskich współobywateli ( Niemcom), tak się składa, że byli to przeważnie Żydzi.

Obecnie takimi szmalcownikami jest opozycja , donosząca do Brukseli na wszystkie działania rządu, który przekłada interes narodowy nad interesami grup nacisku.

Po sądach, szykuje się nowa awantura, którą będą media. W krajach Europy Zachodniej jest nie do pomyślenia, żeby ktoś inny poza krajem na, którego terenie prowadzona jest działalność medialna, prowadził działalność wydawniczą.

Niech jakiś wydawca, spróbuje np. na terenie Niemiec  założyć i wydawać gazetę. W Niemczech próbował tego  potentat medialny ,multimiliarder Murdoch, ale nawet jemu się nie udało.

W Polsce, prawie 80 procent mediów lokalnych jest w rękach niemieckich , coś co nie miałoby prawa stać się w Europie Zachodniej.

Ale jest szansa na dekoncentracje mediów, gdyż najprawdopodobniej na jesień,  będzie procedowana ustawa o dekoncentracji mediów.

Już obrońcy interesów niemieckich niby Waffen SS bronią wydawców, dodam, że w większości niemieckich.  Walka z monopolami dla opozycji   jest walką z wolnymi mediami. Pani Kidawie wolne media kojarzą się z  niemieckimi właścicielami i ich linią polityczną, nie przyjmując do wiadomości, że walka z monopolami jest normą w Europie Zachodniej.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/351838-po-reprezentuje-interesy-zagranicznych-koncernow-kidawa-blonska-dekoncentracja-mediow-to-front-walki-z-wolnymi-mediami]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)