W PO była ciągłość, "po kamieni kupa" była "lipa".

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

PO była bardzo konsekwentna w niszczeniu Polski. Po słynnych słowach min. Sienkiewicza że „Polska jest krajem teoretycznym” oraz  o pewnej agencji „ że jest to kamieni kupa” okazuje się że wierchuszka PO miała takie zdanie jak jej szef Tusk, mówiąc o Amber Gold że to wszystko „lipa”. Ciekawe jest to, że Tusk znając kłopoty LOT-u powiedział, że mimo tego, że jest  to przewoźnik narodowy nie będziemy go  bronili za wszelką cenę.

Mając z tyłu głowy to, że jego syn pracuje w firmie lotniczej, może myślał o doprowadzeniu do upadku tej firmy, a później sprzedaży za grosze jakiejś niemieckiej firmie tak jak to wielokrotnie robił w czasie swoich 7 letnich rządów .  A wystarczało nie kraść .

W 2015 r. LOT miał ca. 300 mln straty , by po roku rządów PiS przynieść 300 mln zysku.

W ślady swojego guru Tuska poszła HGW, która uznała, że gimnazjum w Warszawie jest niepotrzebne i chciała bardzo atrakcyjną działkę w centrum Warszawy sprzedać „lewym” spadkobiercom.

Bóg czuwa nad Polska, w wyborach do parlamentu dzięki Bogu PO dostało czerwoną kartkę i dzięki temu można było zahamować politykę prowadzoną przez Słoneczko Peru i jego akolitów. Wydaje mi się , że więcej idiotów w TVP typu Szczerba i będzie bardzo dobrze. 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)