Duda ty ch..u  vs. stop klatka ze środkowym palcem.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

W ubiegłym tygodniu miały wydarzenie, które być może zaważą na wyniku wyborów prezydenckich.  Rozpocznę od państwowej uroczystości  z okazji 100 rocznicy zaślubin Polski z morzem, w Pucku, gdzie to obwoźna kodowsko – platformiana grupa antypisowska, w momencie gdy PAD mówił o martyrologii Kaszubów w Sztutowie  i Lasach Piaśnickich, banda kodowska krzyczała Duda ty ch…u i będziesz siedział.

Po uroczystościach w kościele gdzie MKB przekazywała sobie znak pokoju, podchodzi do kodowskich awanturników, obejmuje się z nimi , całuje i pytana czy tę wrzeszczącą bandę słychać, potwierdza zadowolona i uśmiechnięta.

Myślę, że tak całkiem przypadkiem burmistrzem Pucka jest z PO, stąd tam taka chryja.

Razem z MKB był senator PO Rybicki, a pochodzący z okolic Pucka senator PO Plocke, wraz z MKB nabrali wody w usta, tak jakby się nic nie stało.

Jednocześnie w Sejmie wydarzyło się niepotrzebne wydarzenie, w którym brała udział poseł PiS Lichocka, która albo celowo albo prowokacyjnie wytarła sobie oko, a stop klatka, uchwyciła  taki  moment jakby wyglądało to na pokazanie fucka.

Jedna zasadnicza różnica, poseł Lichocka przeprosiła wszystkich, którzy poczuli się dotknięci, chociaż ze stop klatki wyglądało to na fucka.

Przewagę medialną totalnych  widać jak na dłoni, bo skandaliczne  zachowanie moim zdaniem niezbyt mądrej posłanki PO Gajewskiej, która z pełną świadomością nagrała i wrzuciła na you tube filmik , gdzie mówi o wyborcach PiS i pokazuje gest podrzynania gardła.

To skandaliczne zachowanie nie spotkało się z krytyką, choć było świadome i celowe.

Inna „gwiazda” PO Jachira, na jednym ze  zdjęć jest z białoczerwoną polską flagą na której jest znak swastyki.

Żadnych refleksji ze strony PO, żadnej krytyki, natomiast gest posłanki Lichockiej być może prowokacyjny, być może nie, spowodował falę krytyki na posłankę, ale skoro z kandydatki na prezydenta MKB za pomocą fotoszopa można zrobić Zofie Loren, tak za pomocą stop klatki i ze specjalną narracją można zrobić to co zrobiono z poseł Lichocką.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (7 głosów)

Komentarze

...posłanki Lichockiej celowo wykadrowany, to cyniczne  "polowanie PO-KO na czarownice" dla przykrycia totalnego świństwa i draństwa jakie ma miejsce w ich własnych szeregach. Trzeba by TV jak najprędzej zaprzestała jakichkolwiek przekazów na ten temat wtedy sprawa ta sama się "wypali" w TVN i Polsacie i przykryją ją kolejne idiotyzmy totalnych.

Vote up!
5
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1619303

Zgoda, zgadzam się z Tobą.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1619348

"Inna „gwiazda” PO Jachira, na jednym ze  zdjęć jest z białoczerwoną polską flagą na której jest znak swastyki."

Jezeli udokumentowano lamanie prawa polskiego przez czyny pelnoletniej osoby, a Prokurator  Generalny Zbigniew Ziobro nie reaguje, na jej obrzydliwe  antypolskie wystepy, to oznacza, ze rzad Rzeczypospolitej, akceptuje putinowska, niemiecka, zydowska i polska propagande, majaca splugawic obraz Polski w oczach swiata.

Przez swoje zaniechania i akceptacje takich czynow, obecny polski rzad jest wspolwinny przestepstw okreslanych w Art. 137 i Art. 256 Kodeksu Karnego.

https://wpolityce.pl/polityka/465781-jachira-zniewazyla-polska-flage-swastyka-na-bialo-czerwonej

Vote up!
0
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1619453