Czyżby dyplomatyczny skandal międzynarodowy w wykonaniu B. (k...)?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

(tekst zainspirowany postem blogera "dzida" pt.: "Jaka wizyta, taki zamach". Komorowski nie pamięta, a kręci"). Dziękuję za inspirację. 
 

Witam
 

Oj mamy Elekta... co rusz to byłaby konieczność faktycznego zresetowania niektórych jego wypowiedzi, czyli klasyczne Ctrl+Alt+Del i ERROR...
 

Wypowiedź B. (k....) z 23.11.2008 roku:

Wypowiedź Elekta B. (k...) z 12.07.2010

Monika Olejnik (Radio Zet, TVN24): Czy nie żałuje pan swoich słów o prezydencie Kaczyńskim, kiedy Pan powiedział "jaki zamach, taki prezydent"?

Bronisław Komorowski (Prezydent-elekt): Ja to powiedziałem o prezydencie Gruzji, chciałbym zwrócić uwagę.

Monika Olejnik (Radio Zet, TVN24): O Prezydencie Gruzji a nie o Lechu Kaczyńskim?

Bronisław Komorowski (Prezydent-elekt):Oczywiście, że tak.

12 lipca 2010

za "Kropka nad I", plik nr 2:

http://www.tvn24.pl/10951,1,kropka_nad_i.html

Czyżby nasz Elekt żałował, że "ślepy snajper" nie ustrzelił Prezydenta Gruzji? Czy to po prostu zwykłe kłamstwo mające zmienić sens jego wypowiedzi sprzed niemal dwóch lat?.
 

Jeżeli to pierwsze to mamy do czynienia ze skandalem międzynarodowym: Polski Elekt B. (k...) pośrednio żałuje, że Prezydent Gruzji jeszcze przewodzi temu państwu i Gruzinom! Czekam tylko teraz na ostrą Notę Dyplomatyczną Ambasady Gruzji w Polsce a od naszego Elekta jakiejś formy uniżonych przeprosin wobec Prezydenta innego państwa  i Narodu Gruzińskiego!
 

Jeżeli zaś to prymitywne kłamstwo to pozwólcie, że zacytuję słowa Josemaría Escrivá de Balaguer'a: "Kłamstwo posiada wiele aspektów: niedopowiedzenie, półprawda, oczernianie... Ale zawsze jest bronią tchórzy".
 

Pozdrawiam
 

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dycha,bez komentarza..........

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#72006

Tekst rewelacyjny. Za kilka lat będzia miała sposobność powstać sporej objętość kniga z relacjami o sposobie myślenia, wypowiadania się i żartowania pana Komorowskiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72007

Poważnie się obawiam że jak tak dalej pójdzie to ten idiota wywoła jakąś wojnę...

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72040

Znane są głupie teksty moskwicza, mnie  zastanawia ja wytłumaczy się z tego.

http://www.youtube.com/watch?v=SrF7nPkRgyg&feature=related

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72103

że już to niestety usunęli. A o czym było?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112768

Komorowski jest straszną ciapą. Podejrzewam, że gubi się we własnym domu. W sumie nawet nie mam pomysłu co mógłby robić, ale na pewno nie zasiadać jako prezydent Polski. Jest to marionetkowa prezydentura. Będzie robił to co mu każą, a przy okazji może doda coś "bardzo inteligentnego" od siebie i takich zdarzeń będzie dużo więcej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72043

Ja wiem, że to Prezydent Kaczynski był z wizytą w Gruzji, więc słowa "jaka wizyta taki zamach", tyczyła się na wprost do Lecha Kaczyńskiego! Dla mnie obecne usprawiedliwianie się Komorowskiego, to pospolite tchórzostwo i obraza narodu polskiego!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

viki

#72101

Patria Opressa
To jest dziś ewidentne miganie się,ze staraniami wykoślawiania prawdy-by zaczęła pracować na jego korzyść..Mało elegancko-ale powiem,że..małżonka B.K..badzo go musi kochać;swą wagą-dorównała wadze jego umysłu-czego nam dał(moja-taka elegancja-jaki elekt..)-czego nam dał niejednokrotny przykład..Mianowanie Dvoraka i Lufta-to było..szczątkowe poruszenie skrzydełek-których samodzielnie nigdy nie będzie w stanie rozwinąć..POpychać go będzie Tusk;jak marionetę na sznurku..Zaskoczeni mafiozi-tą.."ach!-elekta" samowolą-nie dali mu już ruszać skrzydełkami-i następnego ministra-mianował Schetyna..Nici z latania;ach!-elekcie!Nawet na drzwiach stodoły-można trafić na.."braterską"mgłę i nie wylądować..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Patria Opressa

#72108

Niełatwo na kłamstwie oprzeć całe swoje życie. Kłamstwa nie tworzą CIĄGU PRZYCZYNOWO- SKUTKOWEGO. Dlatego, przy jego IQ pantofelka, tak trudno o sens. A ludzie pamiętają.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#72113

nawet porządnie skłamać nie potrafił?
W tym smutnym dniu rozweseliłem się wreszcie trochę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#112767