CZY TOMASZ LIS ROZDAJE "KARTY" W TVP?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam

Jak podaje wp.pl: "Gwiazda Telewizji Polskiej Agnieszka Szulim została zwolniona z pracy. Szulim jest niezwykle zaskoczona i rozczarowana decyzją władz stacji. Jej dramat jest tym większy, że razem z nią telewizyjne mury musi opuścić pies, Amelia. Szulim prowadziła z Radkiem Brzózką poranny serwis 'Kawa czy herbata'. W nagraniach towarzyszył im pies prezenterki, który przez rok pracy w telewizji zdążył sobie wybrać ulubioną kanapę i ulubionego kucharza (...) Decyzja władz Telewizji Polskiej jest tym bardziej niezrozumiała, że Szulim od dłuższego czasu była twarzą stacji.

Prezenterka cieszy się dobrą opinią i popularnością wśród widzów, więc TVP tym bardziej powinno zatrzymać osobę z takim kapitałem".

(http://film.wp.pl/idGallery,5815,idPhoto,2180...)

Jak widać życie prezentera telewizyjnego na pstrym koniu jeździ, tym bardziej, że całkiem prawdopodobne jest, że przyczyną wypadnięcia przez nią z siodła w telewizji publicznej jest nie kto inny jak oczekujący powrotu swojej Lisicy, nasza "gwiazda dziennikarska", nieceniony Tomasz Lis.

Od dawna w TVP wszyscy bowiem wiedzą, że prawdziwą pasją pięknej i naprawdę inteligentnej (w przeciwieństwie do niektórych) Agnieszki Szulim jest polityka i od dawna już krążyły plotki, że w końcu rzuci się w wir realizacji owej pasji zastępując miejsce wcześniej wyrzuconej Hanny Lis-Smoktunowicz....

Jak na razie Agnieszka Szulim milczy w tej sprawie, przyznając jedynie, że zawsze podziwiała i podziwia Hanię Lis. Czyżby niepotrzebnie ją komplementowała zbyt mocno? A może i dobrze się stało i znajdzie, jako młoda mężatka, czas na urodzenie dziecka?

Pozdrawiam

P.S. Być może jest to tylko plotka, ale po zaproszeniu przez T. Lisa do swojego programu jako niezależnego eksperta swojego adwokata.... to kto wie? A może chodzi o coś innego? -według wielu A. Szulim faktycznie była jedną z najlepszych a do tego nie głupią prowadzącą w TVP. Wszak TVP pozbawiona najlepszych będzie mierną konkurencją dla TVN-u i Polsatu... a Lis w dalszym ciągu czuje "miętę" do swojego największego pryncypała Waltera?. Chociaż ja raczej przychylam się do opinii, że jest to prywatna zagrywka Lisów pozbywająca się konkurencji.
Pzdr

krzysztofjaw

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

Ocena wpisu: 
Brak głosów