Apel o materiały telewizyjne z finału WOSP!

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam

Wczoraj napisałem notkę: "No... i jednak Owsiak to pusty indoktrynator!"

Była ona spostrzeżeniem i moją refleksją powstałą po obejrzeniu tylko kilku minut telewizyjnej relacji z "igrzysk Owsiaka".

W związku z faktem, iż cały czas pracuję nad szerszym materiałem prezentującym medialne lemingowe indoktrynowanie Polaków strasznie żałuję, że niestety zwyciężyła u mnie niechęć i awersja wobec szumu medialnego Owsiaka a nie chłodny, analityczny umysł (mogłem chociaż nagrać sobie Owsiakowe wejścia telewizyjne).

Bowiem skoro kilka minut relacji pozwoliło mi na wyłapanie socjotechnicznych manipulacji, to co dopiero można by wyłapać analizując cały przekaz medialny z tej hucpy?

W związku z tym zwracam się do Was z prośbą. Czy macie może jakieś nagrania telewizyjne TVP i TVN z wczorajszego finału tej orkiestry? Albo macie do nich jakiś dostęp?. Proszę o kontakt e-malem

Ciekawym byłoby obiektywne zanalizowanie pod względem socjotechnicznym i propagandowym tej masówki. Bez żadnej krytycznej analizy samego celu na jaki zbierane były pieniądze!

Pozdrawiam

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Rozumiem, iż nie chce Pan krytykować celu zbiórki, ja również nie  zamierzam tego czynić. Pragnę tylko zwrócić uwagę, że i cel jest zmanipulowany, bo łatwiej jest dotrzeć do ludzkich uczuć gdy przed oczyma postawi się dziecko niż starego, chorego człowieka (na leczenie starszych osób również są potrzebne pieniądze). To też socjotechnika.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#42785

Witam
Zgadzam się z Panią całkowicie. Poza tym pomoc winna być kierowana indywidualnie do potrzebujących a nie do instytucji (szpitale), które są finansowane przez Państwo. Czyżby celem WSOP było wspieranie kulawego Budżetu RP?
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#42786

Od wielu lat odnoszę takie wrażenie, bo skąd takie poparcie polityków różnej maści dla inicjatywy Owsiaka, a przy okazji jak można podreperować wizerunek medialny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#42787

napewno,

mało tego........jest INWESTOWANIEM w szpitale,ktore KOLEDZY za moment spywatyzują i za "ciężkie pieniadze" bedą świadczyć usługi.............

ps pomoc w w/w sprawie niestety nie mogę,bo nie ogladam TEJ Komedii,zbyt drogie bilety........:(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#42791