A gdzie tu Polska i Polacy?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Podtytuł (jako abstrakt postu):  

Dokonanym 4 lipca wyborem zostawmy za sobą naszego życia mądrości ślad...

Witam

Krótka poranno-niedzielna dygresja jako myśl przewodnia dzisiejszego dnia... ku zastanowieniu:

Obecnie potrzeba nam polityka i przywódcy myślącego patriotycznie po polsku – strategicznie i samodzielnie, a nie układu: Wasz Premier (czyt.: Tusk - poddany A. Merkel) a Nasz Prezydent (czyt.: Komorowski - poddany Putina i jego KGB).

W przypadku tych dwóch ostatnich – tragicznych dla Polski postaci – Nas samych jako Polaków i Polski jako państwa w ogóle nie widać... najważniejsza jest z jednej strony Unia Europejska a z drugiej strony Rosja i dobre (czyt.: poddańcze, wasalne) z nią tzw: "dobrosąsiedzkie" stosunki.

Dookreślając jeszcze mocniej! Mamy wybór! Albo uratowanie resztek suwerenności i niepodległości Polski albo oddanie jej we władanie dwóm hybrydom:

1. Unii Europejskiej, czyli Związkowi Socjalistycznych Republik Europejskich pod wodzą Niemiec - które z pogardą traktują nawet niektóre kraje Starej Europy (UE to nic innego jak hybryda: komunizmu, ZSRR, globalizmu, quasi "kapitalistycznej gospodarki rynkowej" i socjalizmu),

2. Rosji, czyli państwa totalitarnego, marzącego o odzyskaniu dawnych komunistycznych wpływów w Europie i na świecie, przy czym ów totalitaryzm jest swoistego rodzaju efektem synergii:  komunizmu i ZSRR, narodowego bolszewizmu, socjalizmu i quasi "kapitalistycznej gospodarki rynkowej".

4 lipca 2010 roku wybierzmy więc Nasz Kraj, naszą ukochaną Polskę! Wybierzmy tak naprawdę Nas Samych i  Swoich Najbliższych!

Tym dobrym dla Polski wyborem zostawmy za sobą - w spadku naszym dzieciom i wnukom - naszego życia mądrości ślad....

Pozdrawiam

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

tylko nie wiem gdzie się  po wyborach obudzimy

 

Podpisujemy petycję o ustanowienie niezależnych obserwatorów OBWE podczas II tury wyborów prezydenckich. ZAPRASZAMY !!! http://pis-sympatycy.pl/ Prosimy o inicjatywy, które pomogą zrealizować projekt. kontakt@pissympatycy.pl DZIEKUJEMY !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#68360

W priwisljanskoj obłasti. I w sercach tych, którym łzy kręcą się w oku, kiedy patrzą jak śmiecie pokroju fojefuckiego wtykają naszą flagę w łajno. Robią to po to aby przypodobać się sekcie antypolaków, sprawującej rządy.

W sercach wykluczonych za POLSKOŚĆ, przeznaczonych do dorżnięcia człoków społeczeństwa, przez rządzących nazywanych "watachą".

Ale ku pokrzepieniu napiszę:

Można Polskiemu Orłu odrąbać dziub. Można mu odciąć szpony.

ALE NAWET PO WYRWANIU OGONA - GWIAZDY Z NIEGO NIE BĘDZIE.

Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#68369