To nie będą wybory. To będzie bitwa o Polskę!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

 

Śmierć Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, którego usiłowano unicestwić przed tragicznym lotem do Katynia, powinna nam uzmysłowić sytuację, w której znalazła się Polska. Polska, czyli tzw. III RP jest w istocie esbeckim tworem, wspieranym od okrągłego stołu przez agenturę, także agenturę sowiecką. Teraz agentura już jawnie odżyła! 

Symboliczna jest odmowa kardynała Dziwisza, na pochowanie prof. Kurtyki w Panteonie Narodowym - na wniosek Kolegium Panteonu - na czele którego stoi dawny agent SB. Agentura ujawniła jak wielki ma wpływ na Kościół!

Agentura – po śmierci Lecha Kaczyńskiego, prof. Kurtyki i prawie całego otoczenia Prezydenta i czołówki PIS – zdaje się przechodzić do gwałtownego ataku. Na biurku druha Bronka już leży ustawa o IPN, której celem jest obrona agentury, a zwłaszcza agenta Bolka – dzięki któremu, agentura w III RP została uratowana  – jak i sam Bolek – kreowany od dwóch lat  na bohatera i mędrca... Czy może dziwić aktywność Bolka w tydzień po wielu pogrzebach, który nadal opluwa Kaczyńskiego, a nawet chciałby znów się „poświęcić” dla Ojczyzny, startując w wyborach prezydenckich?

Ta aktywność agentów PRL-u wynika z przekonania, że teraz mogą przejąć całość władzy w III RP, wszakże pod pewnymi warunkami: że PIS się rozpadnie a Jarosław Kaczyński przejdzie na emeryturę, a my wszyscy wpadniemy w zwątpienie…

Te wybory nie będą nijakie. One będą szczególne – po utracie naczelnego wodza – symbolu Polski solidarnej, a więc takiej, którą zniszczył były przewodniczący „Solidarności” do spółki z szefem peerelowskiej bezpieki. I tak jak na wojnie: albo się rozpierzchniemy i przegramy wszystko, albo też skonsolidujemy i pokonamy zbirów Nocnej Zmiany. Jest to wyzwanie dla PIS-u, który w tym szczególnym momencie powinien stać się otwartym na całą prawicę ruchem po to, by zjednoczyć rozproszone siły. Na czele tej bitwy o Polskę powinien stanąć ten, którego zbiry Nocnej Zmiany boją się najbardziej.

Musi to być mąż bez strachu, gotowy nawet na polec za Polskę. Taką osobą – czy nam się w niej wszystko podoba, czy nie – jest tylko Jarosław Kaczyński. Tylko on może nas poprowadzić do zwycięskiego boju – nie zważając, że będzie tak samo opluwany jak jego ś.p. brat.

Wzywam was wszystkich do konsolidacji w imię Boga, Honoru i Ojczyzny – a więc tego wszystkiego, co nam chcą  na zawsze odebrać zbiry Nocnej Zmiany.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pamiętacie??? Mieliśmy Solidarność, mogliśmy sporo zdziałać ale bardzo nam przeszkadzali agenci wśród nas ulokowani. My staraliśmy się zrobić coś dobrego a oni ciągle nam w tym przeszkadzali. Po okrągłym stole całkowicie oddaliśmy im pole więc przejęli w swoje łapy ster i wyprowadzili związek na mieliznę. Bolek, Znak i inni doprowadzili że ja i tysiące innych wypisaliśmy się ze związku bo to już nie była nasza Solidarność, to był związek agentów dla agentów (nie obrażając tych uczciwych którzy mało mieli do powiedzenia). 

Dziś znów mamy szansę i jeśli pozwolimy agentom się podzielić to Bóg trzeciej może nam już nie dać. Musimy wyciągnąć wnioski z tych milczących tłumów we wszystkich miastach Polski. Oni czekają na słowo otuchy że "Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy". Musimy być razem i musimy wygrać te wybory. Nie mogą nam agenci mieszać w głowie co dzień wyciągając z kapelusza coraz to nowych "najlepszych" kandydatów na prezydenta. Przypomnijmy sobie co czuliśmy podczas mszy za ojczyznę u St.Kostki śpiewając "Ojczyzno Ma".

Bądźmy Solidarni - poprzyjmy PiS i Jarosława Kaczyńskiego (albo tego kogo PiS wskaże) w wyborach i niech nam agenci nie mówią że nie mamy szansy. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#56249

Niestety masz rację, te wybory to będzie wojna i to wojna na całego.
Wypada tylko zacytować: "Nie wiem czy możemy zwyciężyć, ale zwyciężeni być nie możem"
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#56293

staryk Ile ludzkiego trudu iznoju zostalo wdeptane w bloto.Mowie o SOLIDARNOSCI.Pytam -Kto to zrobil?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#56417