Schetyna ujawnia tajną broń przeciwko J.Kaczyńskiemu!

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

 

„Isynuacje: przypisanie komuś czynów, intencji itp. niezgodnych z obowiązującym prawem lub normami, wyrażone zwykle w postaci niedomówienia lub nieudowodnionych zarzutów”.

Trzy dni temu, szef klubu PO oznajmił, że Platforma Obywatelska wkrótce ujawni swoją tajną broń przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu. W tym celu, dzień później odbyło się w domu kandydata PO, tajne spotkanie sztabowców Komorowskiego z udziałem premiera Tuska. Na spotkanie sztabowców przybył (oprócz Sławomira Nowaka) także poseł Palikot, którego doświadczenie w uśmiercaniu Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, kandydat Komorowski postanowił wykorzystać w starciu z Jarosławem Kaczyńskim.

Premier Tusk i tymczasowy Prezydent uznali, że Palikot, który porównał prezydenta Lecha Kaczyńskiego do "Breżniewa, którego się wkłada na wrotki…i pokazuje na lodowisku, że jeszcze jeździ" – wskaże zdesperowanej partii, skuteczną broń masowego rażenia przeciw Kaczyńskiemu.

Ta broń została ujawniona przez szefa klubu PO, natychmiast po internetowym wywiadzie Jarosława Kaczyńskiego, gdzie Kaczyński m.in. stwierdził: "W tej chwili warunki do współpracy z rządem wynikające ze społecznego nastroju są znacznie lepsze niż były dotychczas". Riposta Schetyny była natychmiastowa i porażająca: "Uważam, że (wywiad) jest nieszczery. Jaki jest PiS, wszyscy wiemy, jaki jest Jarosław Kaczyński - też. Za dużo przeżyliśmy i wiemy czego można się spodziewać po PiS-ie" - ocenił szef klubu PO Grzegorz Schetyna w rozmowie z dziennikarzami w Sejmie.

Schetyna ujawnił więc, że podobnie jak w przypadku ś.p. Lecha Kaczyńskiego, partia Postępu i Obietnic wykorzysta przeciwko Jarosławowi Kaczyńskiemu, stare, wypróbowane metody insynuacji i pomówień, które już wykorzystał sztabowiec Sławomir Nowak, określając Jarosława Kaczyńskiego, jako „kandydata specjalnej troski”. Gdyby w USA, jakikolwiek kongresmen użył takiego określenia – byłby skończony w jeden dzień: odezwałyby się organizacje, zajmujące się opieką nad ludźmi specjalnej troski, którymi się posłużono dla wydrwienia politycznego przeciwnika. Ale nie jest to możliwe w Polsce: Nowak nadal będzie zapraszany przez postępowe media, zatroskane możliwością powrotu IV RP…

Schetyna ujawnił ponadto w Radiu ZET, że Platforma Obywatelska – dla celów kampanii wyborczej Komorowskiego – dokonała (zapewne potajemnie) badań DNA członków PIS: Schetyna mówił o nich, że to ludzie, którzy mają w sobie "gen agresji i braku współpracy". Odnosząc się do Jarosława Kaczyńskiego, powiedział, że w tym wieku ludzie się nie zmieniają. "To jest zakłamywanie rzeczywistości" - powiedział szef klubu Platformy, wyposażony – jak każdy platformers – w gen miłości, tolerancji i zaufania do prowadzących śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem.

Teraz jest już wszystko jasne: Platforma, w miesiąc po tragedii Tu-154M, będzie wykorzystywać te same metody wykańczania Jarosława Kaczyńskiego, jakie stosowała wykańczając ś.p. Lecha Kaczyńskiego. Dlatego tymczasowy Prezydent Komorowski, wezwał z przymusowego urlopu Palikota, który przez 3 tygodnie udawał pokutę…

Tak oczyszczony Palikot, jest bezcennym skarbem Komorowskiego w walce o prezydenturę, gdzie ustami sztabowców Platformy, a za nimi – „postępowych” mediów, będziemy dowiadywać się:

- co właściwie powiedział Jarosław Kaczyński, lub

- co chciał Kaczyński powiedzieć, ale nie powiedział, lub

- co miał na myśli Jarosław Kaczyński, w swoim nieszczerym wywiadzie lub nieszczerej konferencji i wreszcie:

- jaką prawdziwą gębę ma Jarosław Kaczyński?

Pole do insynuacji jest olbrzymie, o czym mogliśmy się naocznie przekonać w tygodniu żałoby po katastrofie pod Smoleńskiem, gdzie dopiero wtedy poznaliśmy prawdziwy obraz ś.p. Lecha Kaczyńskiego i jego małżonki.

„Dorabianie gęby” jest wyrazem bezsilności Platformy, która wykorzystuje najgorsze, komunistyczno-esbeckie metody do walki politycznej. Jarosław Kaczyński powinien te insynuacje, pomówienia i „dorabianie gęby” po prostu olać. Oni przecież polegną jak polegli Bierut, Gomułka, Gierek i Jaruzelski. Ten ostatni, odda swój głos na Komorowskiego w II-giej turze. No i wiemy przy okazji, kim jest druh Bronek i szczery jak prezes klubu Tęcza, szef klubu Platformy:

ŁUBUDUBU, ŁUBUDUBU, NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU – NIECH ŻYJE NAM!

Brak głosów

Komentarze

szczegolnie za GENY

miłości,u pana niesiołowskiego, profesora od

matołkow........i sztukmistrza z L

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#59254

Ciekawe, co zrobiłaby Platforma, gdyby nie było PIS-u... na czym wtedy oparłaby swój program?

Vote up!
0
Vote down!
0
#59255

 Przeroznych intryg i knowan nazbieralo sie juz tak duzo ,ze az dziw bierze ze niektorzy moga wogule spac.Krata coraz blizej.Tylko tyle.Pozdrowienia.                     Na  mardinesie:Redakcja niepoprawnych robi wspaniale rzeczy skoro nowy wydajny server sie zapycha.            Bez zwiazku :Lepper tez kiedys zapychal drogi dla swego bogactwa{Wypowiedzi Prymasa  Glempa.}Lepper {nie moja bajka}zamiast  bogactwa -otrzymywal  PALY, MANDATY I SPRAWY SADOWE.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#59260

To ciągle te same metody i pomyśleć jak nie długo trzeba było czekać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#59275

Od dnia "II Mordu Katyńskiego" zatrzymał, a właściwie zahamował mi ktoś czas. Nie chwila to na opisywanie odczuć, które dalej krwawią a życie nakazuje walczyć dalej.
I właśnie co do tematu "Polskich Oszustów", nie wymieniając tych przykrych nazwisk, okrytych "chwałą" w szansie na zagrabiony pieniądz - coż dodać, wystarczy podsumować dorobek:
- skradzione telewizje i st.radiowe/ agenturalny podział/
- miliardy ukryte w łapówkach /prywatyzacje/
- przekłamane dane o stanie finansów państwa /II Grecja?/
- zdrada Państwa Polskiego, działanie przeciw Polakom, podjęcie tajnej współpracy z obcym mocarstwem i mataczenie
w sprawie śledźctwa katastrofy samolotu Tu-154.
W tym należy szukać tajemnic walki Grzegorza S.
Jedno mnie jednak bardzo porusza, wystarczy dobrze patrzyć w ich oczy, oczy sumienia Tuska, Komorowskiego i reszty trzody - oczy te nie mówią, udają żę są normalne a niszczeją tracąc prawdziwy wyraz.
p.s. ich oczy, mówią jeszcze jedno - mówią ile mogą zapłacić, jak prawda wyjdzie na jaw. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg-Honor-Ojczyzna

#59307

grzechu przed komisją hazardową oj odzywają się z tej partii miłości szuje jak niesioł, dupek paligniot, kiepski reżyser kutz, dyplomatoł niby profesor, cienki bolek i inni.

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#59341