ROBOKOP NA ZJEŹDZIE PARTII…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Płonne były nadzieje, że skopany przez członków własnej partii Dyzio, już się nie podniesie i nawet w gałę nie zaharata. Dyzio jednak powstał, założył jeden z wypożyczonych garniturów Ermenegildo Zegny i ze sztuczną nogą zaczął budzić litość społeczeństwa, które kulawemu zwykle ustąpi. Ale przecież nie zawsze. Problem haratania w gałę jeszcze Dyziowi pozostał, tak jak i możliwość wskakiwania na podpartego na białej lasce nadal pochyłego Dyzia.. A tu się siurpryza szykuje, czyli niespodzianka, którą Dyzio przygotował na najbliższy weekend, gdy w Parku Śląskim w Chorzowie odbędzie się zjazd naszej partii, czyli obecnej Platformy Obywatelskiej….

Sygnały, że na przyjazd Dyzia do Chorzowa przygotowało się kilkuset związkowców z Sierpnia ’80, którzy pojawią się w Parku wraz z rodzinami, by urządzić sobie kosztem kulawego Dyzia happening – wywołały przerażenie organizatorów kolejnego Zjazdu naszej partii, czyli obecnej Platformy Obywatelskiej. Przerażenie tym większe, że w planach związku zawodowego będzie "haratanie w gałę" i rozdawanie szczawiu, w przebraniu Dyzia i posła Niesiołowskiego. Dlatego nasza partia wynajęła na najbliższą sobotę dodatkowych ochroniarzy, zaś specjalne środki bezpieczeństwa ma zapewnić ok. 200 tajniaków, funkcjonariuszy BOR i policji. Nie jest jeszcze potwierdzony ewentualny desant Bundeshwhry, gdyby okazało się, że na salę obrad wtargnął zamiast Dyzia, przebrany za Dyzia związkowiec. Bo co by to było, gdyby przebrany za Dyzia związkowiec w garniturze Ermenegildo Zegny znienacka ogłosił na zjeździe: „sztandar Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej - wyprowadzić ?!!”.

Taka sytuacja jest dziś prawdopodobna, gdyż Dyzio utracił już możliwość wypełniania statutowych celów partii, czyli haratania w gałę, co budzi uzasadniony niepokój wielu członków naszej partii, czyli obecnej Platformy Obywatelskiej. Wszyscy przecież widzą, jak kulawego lidera z łatwością kiwa piłkarski dyletant, czyli Jarosław Kaczyński . Kulawy Dyzio zaś, nie tylko nie potrafi strzelić gola, ale nawet i dobrze kopnąć, co z całą bezwzględnością wykorzystują przeciwnicy naszej partii, czyli obecnej Platformy Obywatelskiej…. W tym także związkowcy, przed którymi nasza partia będzie zapewne zmuszona się okopać w Parku Śląskim w Chorzowie, by uchronić partię przed dalszym zjazdem…

W tej sytuacji Dyzio nie pozostał jednak bezczynny, co będzie sporą niespodzianką dla obserwatorów zjazdu. Dyzio bowiem nie pokaże się na zjeździe w Chorzowie w wypożyczonym garniturze Ermenegildo Zegny, który pasuje do sztucznej nogi jak wół do karety, czy też na odwrót. Dyzio na zjeździe zaprezentuje swój nowy wizerunek: już nie budzącego litość inwalidy, lecz groźnego dla otoczenia i niezniszczalnego Robokopa. Robokopa, który nie tylko potrafi każdemu tyłek dobrze skopać, ale i przy okazji zrobić wreszcie porządek w tym kraju bezprawia ! W kraju, gdzie bezkarnie grasują gangsterzy i różnego typu mafie. W kraju, gdzie zwykli ludzie są codziennie oszukiwani i okradani, gdzie zdesperowani nieszczęśnicy popełniają samobójstwa, a ci – których mafia państwowa jeszcze nie dopadła – już pakują walizki, aby uciec jak najdalej...

Przed kolejnym zjazdem naszej partii, którą jest obecnie Platforma Obywatelska - pijarowcy Dyzia zadali sobie bowiem tylko jedno pytanie: „Kto w kraju bezprawia może zrobić porządek ?” Odpowiedź była banalnie prosta i doskonale znana z filmu pt. Robocop….

Dyzio – korzystając z funduszy Platformy Obywatelskiej na garnitury oraz w ramach zmiany wizerunku przewodniczącego – zamieni się zatem na zjeździe w groźnego Robokopa, który pomyślność społeczeństwa ma na pierwszym miejscu. Budzący strach mafiosów, faszystów, moherów, kiboli, warchołów i oszołomów oraz pospolitych awanturników smoleńskich Robokop – to jedyna szansa na odzyskanie zaufania społeczeństwa do Dyzia. I takiego właśnie Dyzia zobaczymy na zjeździe naszej partii, czyli obecnej Platformy Obywatelskiej. Zobaczymy niepokonanego Dyzia, który dokopie każdemu, w tym związkowcom, którym zamiast „realizacji celów wytkniętych przez partię” – strajkować i drwić się z Dyzia zachciało. Ale nie z Dyzia Robokopa –obrońcy wszystkich uciśnionych, oburzonych, okradzionych i oszukanych ! Dyzia, który wraz z naszą partią, czyli obecną Platformą Obywatelską – jako jedyni potrafią rozwiązać wszystkie problemy państwa bezprawia, które przez 6 lat stworzyli….

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

gość z drogi

ukłony dla Związkowców i Ich Rodzi :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#366761

Nie opuści rudy stołka ani w parti ani w rządzie..Tam są duże pieniądze i trzeba je podzielić pomiędzy swoich skorumpowanych kolesiów..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#366805

Piszcie sobie co chcecie, ale Donald Tusk to jest dla mnie człowiek który wie czego chce i dąży do celu po trupach (dosłownie), umie obiecywać, ma niesamowitą zdolność kontrolowania mediów, likwidowania niewygodnych świadków.

Czy to nie jest aby rodzina Józefa Stalina?

Ostatnio oficjalnie w mediach premier Tusk powiedział, ze nie warto się uczyć. Właściwie ma racje. Po co produkować bezrobotnych inżynierów?

link na który warto wejść: po co sie uczyc

Zycze milej zabawy

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#366971

gość z drogi

bo tak właśnie  wygląda rzeczywistość w tuskolandii...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#367028