PLATFORMA OBOWIĄZKOWA, czyli ein Volk, ein Reich, ein Führer

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

Tusk podziękował politykom Platformy za "bezwzględne zaufanie", które jemu i całemu przywództwu partii okazali podczas piątkowego, tajnego posiedzenia klubu Platformy w podwarszawskiej Jachrance: „Znowu jesteśmy jedną drużyną, to jest wielka wartość”. Tusk zapowiedział też, że "nie będzie litości" dla nikogo w Platformie, kto łamie zasadę uczciwości i bezinteresowności w polityce.

Na czym ta „uczciwość i bezinteresowność” członków PO ma polegać, widzieliśmy już w czasie „debaty” na temat OFE i przekształcenia szpitali. Jest to typowy dla NSDAP „ordnung must sein”, czyli żadnej debaty, bezwzględne posłuszeństwo Führerowi i głosowanie „bez skreśleń” – a la PZPR. Zatem, typowy, bezinteresowny i uczciwy poseł PO, nie powinien odbiegać poziomem od szympansa, którego nauczono, gdzie ma przyciskać, aby dostać żarcie.

Tusk w krótkim okresie czasu przekształcił Platformę Obywatelską w Platformę Obowiązkową, w której nawet najwięksi, byli opozycjoniści zostali sprowadzeni do roli Albina Siwaka w PZPR - skoro szympans może jeszcze kogoś w PO urazić. Metamorfozę PO zauważył jeden z trzech jej założycieli, tj. A. Olechowski, stwierdzając, że „PO przypomina teraz PZPR i jest bezideowym "antypisem", umacniającym swoją pozycję poprzez "nagrody dla politycznych przydupasów".

Trudno nie uwierzyć byłemu agentowi PRL-owskich służb, który ma tę przewagę nad politycznymi przydupasami Tuska, że nie musi się już przed Tuskiem płaszczyć, tak jak to czynią dawni, ponoć kiedyś odważni opozycjoniści – że nie wspomnę o bezideowych żurnalistach. Ale jakoś mało się pisze i mówi o tajnym zjeździe w Jachrance, choć można go śmiało przyrównać do wydarzenia, jakie miało miejsce w dniach 15–21 grudnia 1948, gdy powstała Polska Zjednoczona Partia Robotnicza. Każdy liberał, a zwłaszcza wyznawca lub przydupas Tuska powinien wiedzieć, że właśnie w dniu 18 marca 2011 roku w Jachrance, doszło do powstania Polskiej Zjednoczonej Platformy Obowiązkowej, w której nie będzie litości dla nikogo, kto świętą zasadę bezwzględnego zaufania i posłuszeństwa wobec Führera będzie łamał !!! Verstehen ???!!!

Każdy wyznawca i przydupas Tuska, każdy żurnalista i europejczyk powinien też wiedzieć, co jest celem Polskiej Zjednoczonej Platformy Obowiązkowej. Ten cel, jakże ważny dla Narodu, żyjącego w III RP, jest podobny do celu, jaki wskazał narodowi niemieckiemu, żyjącemu w III Rzeszy sam Führer. To prawo Narodu do posiadania światłego przywództwa ! Takoż Donald Tusk jednoznacznie w Jachrance stwierdził, że "Polacy mają prawo do takiego przywództwa, które wierzy w dobrą przyszłość Polski i wierzy we własne możliwości”.

Tusk Donald dokonał zatem w Jachrance istotnej metamorfozy celów swoich oraz odnowionej i zjednoczonej Platformy Obowiązkowej - co powinno spotkać się z powszechnym aplauzem społeczeństwa. Bo przecież jeszcze w 2007r. Tusk Donald stwierdził, że "Polacy mają prawo do cudu gospodarczego”. Teraz po czterech latach swoich rządów Tusk stwierdził, że Naród nie potrzebuje już cudu gospodarczego, ale potrzebuje jego, czyli Tuska – który sam w sobie jest cudem.

Naród ma zatem prawo do Tuska. Co z tym prawem do Tuska zrobi Naród, już wkrótce się okaże. Ja przewiduję gwałtowny upadek Führera i jego Platformy Obowiązkowej, a wraz z nimi - także upadek III RP i armii przydupasów, którzy już dawno zdążyli odciąć kupony ze swojej przeszłości…

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Przeczytałem tę kwestię z 5 razy ale niewiele rozumiem.
Czyli że Polacy o tym nie wiedzieli i dopiero Tusk w Jachrance to wymyślił?
Czy może szykują nam zmianę "przywództwa"?

Ale to chyba nic nie znaczy, tak jak plakaty na kampanię samorządową, pijar i nic więcej, bełkot, pustka.
"prawo" "wiara" "możliwości" "przyszłość" "Polska"
Złożenie kilku słów które dobrze się kojarzą w zdanie które ma podnieść na duchu wyborców PO.

Remek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Remek

#144860

Smutne, ale prawdziwe.

"Ja przewiduję gwałtowny upadek Führera i jego Platformy Obowiązkowej, a wraz z nimi - także upadek III RP i armii przydupasów, którzy już dawno zdążyli odciąć kupony ze swojej przeszłości…" - obawiam się, że to nie będzie takie proste.
Myślę, że PO zrobi wszystko żeby nie oddać władzy. Jeżeli PO przegrałoby w wyborach z PiSem to ten ostatni miałby dostęp do wszystkich dokumentów, wszystkich przekrętów i innych - chyba śmiało mogę powiedzieć - przestępstw popełnionych przez Rządzących, o czym oni dokładnie wiedzą.
Myślę, że sondaże, w których PO ma poparcie ponad 40% wyborców(a do wyborów to pewnie ze 60 będzie) nie są robione bez potrzeby. Naród trzeba przygotować do spektakularnej "klęski" wybieranych przez niego, inaczej mogłoby dojść do tego, że "brudne psy" zaczną "szczekać" i "gryźć" (czyt. Polacy).
Dlatego jeśli PO wygra wybory to utrwalę się w przekonaniu, że tym analfabetycznym kmiotom trzeba drzwi pokazać metodą "na Piłsudskiego".

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#144892

nie tylko za świetny tekst, ale i miłe sercu proroctwo w ostatnim akapicie zawarte. Oby się spełniło :)
Pozdrawiam!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dama Pik

#144947

 Autora płyną z serca. Bardzo chciałbym , zeby sie spełnily . Ale nie wierze w obecny naród. To w wiekszosci bezideowi polskojezyczni. Obym sie mylil i doczekal wolnej Polski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#145000