Niepoprawni pl., czy Zjednoczenie Patriotyczne „Grunwald”?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

 

W moim blogu http://niepoprawni.pl/blog/705/uwaga-realna-grozba-zainfekowania-portalu-niepoprawni-pl - już 6 stycznia 2010 roku przestrzegałem wszystkich o groźbie zainfekowania naszego portalu natrętnymi i nawiedzonymi blogerami, typu Bacz. Bacz, w takim stopniu zdominował portal, że czytelnik z zewnątrz mógł odnieść wrażenie, że Niepoprawni pl. to rodzaj poradnika młodego komsomolca, gdzie można było znaleźć przepis na budowę domu z tektury lub folii, na darmową energię z fal, a wreszcie – na odrodzenie Polski, poprzez kolonizację Madagaskaru. Do blogów Bacza, załączone były linki do blogów takich uzdrowicieli Ojczyzny jak Palikot czy Pawlak.

Wśród komentarzy do mojego bloga o zainfekowaniu portalu, zarzucano mi brak tolerancji dla „trefnisiów”, którzy też mają prawo pisać… Nie minęło wiele czasu:

Teraz, okupantem naszego portalu został niejaki Colas Bregnon, usiłujący przekształcić Niepoprawnych pl. w przybudówkę Zjednoczenia Patriotycznego ‘Grunwald” Bohdana Poręby. Proszę zliczyć ilość blogów Colasa, dotyczących tzw. kwestii żydowskiej. Wśród nich, znalazło się sprytnie podłożone oświadczenie Bagsika, które przed 10 laty stanowiło oręż salonu do walki z prawicą (sic!). Sądzę, ze miarka się przebrała..

Bo przecież, w żadnym portalu katolickim nie znajdziecie blogów na tematy satanistyczne, a tym bardziej linków do satanistycznych portali! Żaden taki portal nie pozwoli sobie na zdominowanie go np. przez wyznawców Kriszny! Tolerancja dla wilków nie oznacza bowiem, że zgodzimy się na to, by wilki nas pożarły…

Jak się przed infekcja bronić? Musimy o zagrożeniu portalu otwarcie pisać, ale też eliminować tych, którzy zaśmiecają portal, otrzymując permanentnie noty poniżej 5-ki.

Portal Niepoprawni pl. nie jest przecież klozetem, w którym spuszczane będą najbardziej bzdurne wytwory umysłu, lub trzy-zdaniowe „blogi” typu: „W Polsce powinny być wysokie place, bo jak będą wysokie płace to ludzie będą produkować, a jak będą produkować, to będą musieli pracować, a jak będą pracować to nie będzie bezrobocia, jak nie będzie bezrobocia to wszyscy będą zadowoleni a jak będą zadowoleni to nie będą chorować, itd. itp.…”. To bynajmniej nie mój wymysł: autora tego typu blogów znajdziecie na Niepoprawnych pl.

Wydaje mi się, ze potrzebna jest w tej sprawie dyskusja, aby Niepoprawni nie spłynęli do klozetu wraz z wytworami chorych umysłów...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Colas Bregnon złamał regulamin portalu (min. zarejestrował się pod różnymi nickami), w tej chwili zastanawiamy się nad "banem" dla tego blogera. Prosimy o więcej głosów użytkowników.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#46999

 Jak mówi Obama faceta trzeba zresetować

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47203

Zbanowany czy nie? Dochodzą do mnie sprzeczne informacje. Hun pod wpisem Harcerza napisał, że Colasa już nie ma. Jak jest?

Kapitanie! Wyprzedziłeś mnie, więc nie będę się powtarzał: chciałem opublikować podobny tekst. Poza tym uważam, że dyskusja jest potrzebna - tu i teraz. Bez zamiatania pod dywan. Tak jak wystarczyła mi godzina, by podjąć decyzję o dołączeniu do Niepoprawnych, tak wczoraj wystarczył mi kwadrans na pożegnanie. Tyle że nie chcę się żegnać, bo uważam, że to bardzo ciekawe miejsce, skupiające ciekawych ludzi, którym, z grubsza rzecz biorąc, zależy na tym samym. To na początek tyle...

Pozdrawiam

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47002

Tego pana już nie zobaczymy na naszym portalu.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#47004

Nie chciałem, by moje blogi sąsiadowały z nawiedzonym wynalazcą. Ale fakt, ze można tu spotkać takich ludzi jak Ty i niżej oraz wyżej podpisani oznacza, ze warto o ten portal walczyć. I to bez zbędnych ceregieli. Tu walczymy o Polskę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47011

Skunks -stworzenie potrzebne :)
Niech się mają z pyszna Ci co wtórowali -
:)
Pan Bacz- potrzebny !
Nie dać się zamknąć -
To gorsze od udawanej miłości -_

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47012

A do czego człowiekowi potrzebny jest skunks?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47020

ekosystem -
możliwym jest - pchły skunksa zabijają wilki :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47024

Czy to element ekosystemu i co razem zabija?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47029

... dżumę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47104

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#47007

Jakie możemy wyciąnąć wnioski na przyszłość?
Jak bronić się przed "infekcją" portalu?
Na portalu powinien działać zdrowy mechanizm "samooczyszczający", to użytkownicy powinni reagować gdy pojawia się "prowokator".
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#47023

Dobry pomysł z tym, aby społeczność odpowiednio uczestniczyła w "kontroli jakości" portalu. Tak powinno być. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47025

Ja szanuję Twoją ciężką pracę, sprawdzasz linki, porównujesz źródła, konfrontujesz je. doczytujesz w encyklopediach... Każda profesjonalna gazeta ma taką osobę.
Pozdrawiam
p.s.
Właśnie jak to będzie z tą "kontrolą jakości", bo już słyszymy, że to cenzura.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#47028

Osobiście uważam, (choć nie mam żadnych dowodów, a tylko własne przeczucia) że osobnikowi, który wywołał tą awanturę chodziło o skłócenie Administratorów. Ponadto podjęta została tym samym próba dyskredytacji części Administratorów w oczach Czytelników. Co z tym zrobić? Spokojna rozmowa na początek jest najlepszym panaceum. A jak nie można spokojnie - wiadomo, że każdy ma inny temperament, to przynajmniej niech będzie kulturalnie.

I proszę pamiętać, że:

"You rise, you fall, your down, then you rise again
What won't kill you make you more strong"

To słowa piosenki mojej ulubionej kapeli.

Pozdrawiam serdecznie

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47044

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47051

Jeśli ktoś chce się posługiwać na naszym portalu językiem z klozetu powiatowej stacji kolejowej i w dodatku uważa, ze zdjęcie bloga to cenzura… Jeśli ktoś jawnie prowokuje tzw. problemem żydowskim, lub linkuje nas na Palikota – pisząc przy tym brednie o osadnictwie polskim zagranicą – to wkrótce zamienimy nasz portal w gazetkę z klozetu z powiatowej stacji kolejowej, w której produkować się będą następcy Poręby i nawiedzeni wynalazcy.

Do żadnego amerykańskiego klubu konserwatywnego, tacy ludzie nie maja po prostu wstępu! To nie jest cenzura, gdyż ci ludzie mogą sami sobie stworzyć w tym kraju własny portal, gdzie będą rzucali ch… i k… i ścigali wyimaginowanego wroga, przy pomocy swoich wynalazków. Nikt im tego nie zabroni - na ich wlasny rachunek...

Ta dyskusja jest potrzebna także po to, by wreszcie sobie uświadomić, czym jest inteligencja i inteligent. Jeżeli jeszcze taki jest to, gdzie może artykułować swoje marzenia o Polsce? Wprawdzie Niemcy i Ruski polską inteligencję wycięli, jednak nie do końca wycięli inteligencję jako taką. Inteligencja jako taka, obrażana jest przez ludzi, którzy są przekonani o cenzurze, gdy ich ćwierćinteligenckie teksty nie będą tolerowane na naszym portalu.

Wolność i tolerancja nie oznacza przecież akceptacji dla publicznego performance z wypróżniania się....

Ja wiem, że tym tekstem śmiertelnie naraziłem się paru blogerom z Niepoprawnych, którzy bezkarnie piszą brednie na portalu. Mało tego, robią to już tak długo, ze mogą innych oceniać. Zatem, albo będziemy mieli tzw. cenzurę, czyli wykluczenie ćwierćinteligentów – albo dyktaturę proletariatu. I tylko taki jest wybór przed Niepoprawnymi pl.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47045

dobre,że są portale na których wyrażamy swoje opinie i niejednokrotnie używamy slów, które ogólnie uznane za obrażliwe, ale w opinii sądów nie są.Jeśli chodzi o komentarze piszę co myślę i cieszę się kiedy mogę napisać opinie i wiem, że nikt tego nie będzie cenzurował. Każdy ma swoje poglądy i ważne w tym aby nikogo nie obrazić.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#47060

Pełna zgoda zarówno z treścią wpisu jak i tego komentarza. To, że portal jest "wolny" nie znaczy, że może pisać każdy i to co chce. Staramy się przecież (prawie wszyscy tu razem) trzymać jakiś kierunek (od centrum na prawo) i jakiś poziom wypowiedzi i komentarzy... Kto nie będzie chciał tego pojąć, w końcu będzie musiał się z nami rozstać.

Popieram również pomysł, żeby cała społeczność "pilnowała" portalu... To może być bardzo przydatny mechanizm, zwłaszcza w przypadku takich reakcji jak Nurniegoflowenoli i Dixiego... (nie czepiam się, mogę to wyjaśnić w razie potrzeby).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47199

Nie robiłem afery,nie "wypisywałem się z hukiem", tylko czekałem, aż Niepoprawni sami się połapią. W tym czasie czytałem, ale nie pisałem.
Można mieć do mnie pretensje, że nie wojowałem bezpośrednio z bandą "Kola", ale przecież dałem kilka znaczących komentarzy. Nie zamierzałem też pluć pod wiatr, szczególnie, że moje zaniepokojenie długo nie było dostrzegane przez Koleżanki i Kolegów. Odwoływałem się też bezpośrednio do kilku blogerów, których już poznałem i szanuję (jak do Kapitana i Żółwia). Są osoby z którymi można, a nawet warto dyskutować, są też prowokatorzy, jak "Colas"... Sprawa musiała dojrzeć i dojrzała.
P.S.
Nie jestem tak przewrażliwiony, żeby się czepiać iż na przykład nadal można znaleźć na niepoprawnych pisownię "żydówka", albo teksty udowadniające prawą ręka do lewego ucha (z całym namaszczeniem) bardzo dziwaczne tezy. OK! Nie ma sprawy. Tak zwany "Cola" (w kilku osobach) zafundował Niepoprawnym desant w wielkim natężeniu i w stylu kompromitującym portal nie tylko przed tropicielami "antysemityzmu", ale nawet, jak mniemam, w oczach przyzwoitych ludzi.
Nie czepiaj się też PeTe. Jest młodszy ode mnie i bardziej impulsywny. Ja to szanuję, lubię i.... uwielbiam się z nim "napierdalać" (choć przypadkiem wyszło inaczej) :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47202

Przecież Hun się mnie nie czepia! Nawet napisał - "nie czepiam się". Tutaj tylko mogę napisać, to co pisałem Ci wczoraj: gdydym poczekał kilkanaście godzin, nie napisałbym słowa "żegnam"... Tak czy inaczej wygląda na to, że wszystko wraca do normy i znów możemy się "napierdalać"!

Pozdrawiam serdecznie

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47212

No właśnie "takich" reakcji... Nijakich...

Ale po kolei...

Piszesz: "tylko czekałem, aż Niepoprawni sami się połapią"...
Niepoprawni - czyli kto? Sami admini? Admini + redakcja? Kto konkretnie?

Bo z innych tekstów wynikało jakoś, że to "my wszyscy" tutaj jesteśmy - razem - Niepoprawni... Jako taka mała netowa społeczność... A teraz wychodzi, że nie... Ty czekałeś, aż ONI się sami połapią... No to szkoda... Podwójna zresztą... A może byłoby lepiej dać komuś znać, że syf się dzieje, nie? Dwa mechanizmy są pod ręką, żaden problem...

Będę dalej bronił adminów i wyjaśniał sporne kwestie oraz proponował mechanizmy - o ile ktokolwiek będzie tego chciał...

Pozdrawiam...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47225

Reagowałem. Może nie zauważyłeś. Do Adminów nie skarżyłem, bo wolę działać jawnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47295

Reagowałeś? Może rzeczywiście nie zauważyłem. Może inni też nie zauważyli? Może tu właśnie tkwi sedno problemu?
Może dlatego zabieram jeszcze głos na ten (przebrzmiały) temat gdyż bardzo nie chcę "powtórki z rozrywki". Zastanówmy się razem, gdyż nam na tym zależy...

Z drugiej strony: dlaczego kontakt z adminem to od razu "skarga" i w dodatku "niejawna"? Nikt tu nie myśli o kapowaniu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47302

Mogę się przyznać do jednej winy. Po kilku wyważonych komentarzach uznałem, że nie mam siły, ochoty, ani determinacji dyskutować z bydlakiem, który pisze z rozbawianiem o gwałceniu "kóz i kobiet", ani dyskutować z idiota, dla którego domieszka "białej" krwi poprawia rasę. To lenistwo, obrzydzenie, czy co tam chcesz. Prosiłem Kapitana Nemo (gorzej - napadłem na Niego, za co przepraszam, bo widzę, że reakcja byłą na wyrost) i Żółwia, żeby nie podłączali się, świadomie, czy nieświadomie, pod nowy, smrodliwy prąd. Zostawiłem też kilka innych śladów. Prawdę mówiąc uważam, że jeśli mamy się szanować wzajemnie, to powinniśmy zakładać, że koleżanki i koledzy są mądrzy i uczciwi.Inaczej cała zabawa nie ma sensu. Mam swój blog i mogę sobie na nim pisać (Salon 24 olewam z zasady). Jeśli zwracałbym się do Adminów, najpierw ujawniłbym to na portalu. Nie zrobiłem tego, bo uważałem, że nie chcę wywoływać afery, która zresztą i tak wybuchła:(:(:(:( Jestem wrogiem banowania. Czekałem na reakcje koleżanek i kolegów Niepoprawnych. Nie na skargi i żądanie banowania, tylko na komentarze, albo przynajmniej izolowanie trolli.
Dajmy już temu spokój. Obiecuję, że następnym razem zacznę wyzywać rosyjskich agentów od... buców. Niech oni mnie zgłoszą do banowania :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47307

 MASZ RACJĘ i moje skromne poparcie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47207

Nie ma w regulaminie wymagania aby tekst pasował kpt. Nemo czy nawet adminom, nie ma też zakazu zakładania dwóch kont. Natomiast jest nakaz przestrzegania netykiety, którą kpt. Nemo łamie wyzywając autorów tekstów, które mu nie pasują i organizując na nich nagonki. Domagam się aby admini reagowali na łamanie regulaminu.
Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#47054

Użytkownik Colas skłamał gdy został skonfrontowany co do ilości stworzonych nicków. Chodzi o minimum zaufania między adminami i użytkownikami, a także o ataki ad persona na innych użytkowników.
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#47058

Regulamin.
jedno konto jeden ip kompa.
Nie chcemy dyskutować z robotami .
I jeszcze, powstrzymać się (na życzenie Redakcji )z publikowaniem więcej niż 1 tekst .
Dla porządku -w formie demokratycznej,przeprowadzać dyskusje i w jednym artykule - da się :)?
"pomożemy" :)))))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47062

Poprawiaczy Pana Boga, który stworzył Wszechświat było już wielu. Wielu też było, którzy nasz świat – będący malutką częścią wszechświata – chcieli wysadzić w powietrze. Mam nadzieję, że to się nie uda z Niepoprawnymi, którzy będą atakowani przez poprawiaczy adminów, którzy ten portal stworzyli. To oni mają prawo ten portal zamknąć tak, jak kiedyś Pan Bóg zamknie ten Wszechświat, gdy nie znajdzie w nim „jednego sprawiedliwego”.

Naszym zadaniem jest więc trzymanie się minimalnych standardów inteligencji, która jest także dziełem Bożym. Bo bez inteligencji nie bylibyśmy w stanie dostrzec dzieła Bożego (z czym najtrudniej) lub poznać ćwierćinteligencki tekst, który tę inteligencję obraża...

Ten brak inteligencji dostrzegam w nagonce na twórców tego portalu. Nagonka na nich, z powodu troski o jakość portalu, jest żenująco absurdalna. To tak, jakby niektorzy chcieli odebrać twórcom portalu ich własne dzieło, z którym przecież zrobią to, co będą chcieli…

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47081

Wszyscy chwalimy -nie wiemy kiedy wyłączą :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47082

"eliminować tych, którzy zaśmiecają portal, otrzymując permanentnie noty poniżej 5-ki."

w sumie niezły pomysł;). Warto zastosować.

Moim zdaniem równie istotnym zagrożeniem jest parcie - na siłę - w stronę poprawności politycznej...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

andygo

#47073

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#47100

Możemy sobie hulać, ale musimy się bronić przeciwko cynicznemu wykorzystaniu. Czekałem, aż ktoś podzieli mój niepokój i na szczęście się doczekałem :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47103

( powtórka z rozrywki)
Obserwowałem dyskusje na forum dotyczące komentatora ( blogera) o pseudonimie Colas. Ani on dla mnie brat ani swat. Prawdopodobnie to Polak zamieszkały w Ameryce Północnej. Kiedyś prowadził tam portal "Nuda Veritas Gazette" ( Vox populi) . Było to kilka lat temu i nawet nie wiedziałem o portalu Niepoprawni.
Czasem pisywałem do Nudy . Czasem komentowałem. Poziom był w sumie niezły. Co zauważyłem wchodząc na portale polonijne amerykańskie łącznie z USOPAŁ-em. Nie było tam takiego zacietrzewienia , takiego karczemnego języka jak na polskich portalach. I generalnie nie ma tam "wycinania" komentarzy, ani polowań z nagonką jak na naszych swojskich. A teksty zdarzają się mocne i odważne . Nie mówię o rynsztokowym języku. Raczej się tam nie zdarza. Poglądy moderatorów (właścicieli) portalów są tam znane. Sami zamieszczają teksty- które wyraźnie mówią o ich poglądach politycznych. Nie ma tam więc żadnej zakamuflowanej manipulacji przez jakichś tajemniczych "adminów". Na portalu Niepoprawni zauważyłem inteligentne wypowiedzi admina o psudonimie Gawrion. Choć w zetknięciu z komentatorem o psudonimie "kryska" także lekko puszczały mu nerwy. No cóż admin też człowiek. Nawiasem mówiąc: "Nie ma odtrutki na jadowite kobiety." //Bogusław Wojnar// . To cytat. Nie wiem dlaczego posądza się Colasa o antysemityzm, o obsesję na tym punkcie. Owszem jego język jest specyficzny, styl czasem prowokujący- ale nawet w poezji prowokowanie czytelnika jest jedną z zasad. Miałkość i banalność - nie są wartością. Mogę jednak z czystm sumieniem stwierdzić ,że teksty Colasa nie są banalne. Co do starozakonnych - sam profesor Wolniewicz ( moim zdaniem jeden z największych polskich naukowców i filozofów) powiedział: " W Polsce o Żydach można mówić tylko dobrze - albo wcale". Natomiast teksty Colasa w tym zagadnieniu odkrywają antypolonizm Żydów , podłoże talmudyzmu, rasizm syjonizmu i planowe mordowanie ludności semickiej ( Palestyńczyków) przez Izrael. Większość mieszkańców Izraela to nie Żydzi - a Chazarowie przybyli z ZSRR, Polski i wschodnich terenów .
Spróbujcie mieszkać w USA , Kanadzie - zobaczycie jak tam traktowani są Polacy przez syjonistów żydowskich. Jakie filmy powstają o "złych polaczkach" , jakie kłamliwe publikacje. Polacy są tam dosłownie terroryzowani wszechobecną "religią Holocaustu".
Potomkowie natolińczyków i puławian dalej w Polsce mają dużo do powiedzenia. Ale to nie znaczy ,że "zwykli Polacy"- nie mają się prawa odzywać we własnym (?) podobno kraju...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#47153

(Nie tylko zresztą jemu. Antyklerykalizm na przykład to podobno antysemityzm dla wykształciuchów?). Przeciwstawiać, a nie dawać dowody, że Polacy "wyssali antysemityzm z mlekiem matki".
Obserwacja Kapitana jest celna. Można być antysemitą i komuchem. Niestety i tak całe odium spada na prawicę i katolików, więc komuna nic nie ryzykuje.
Antysemityzm o jaki oskarża się Polaków, został wymyślony przez Ochranę, a twórczo rozwijała go Czerezwyczajka i KGB. Wewnątrzpartyjne, mafijne wojny "patriotów" z "syjonistami" (czyli zdrajców i agentów ze zdrajcami i agentami), też poszły oczywiście na polskie konto.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47162

Wpisujesz się w nurt 'Polactwa" ?
To nie jest diagnoza :)
Jakie jest Twoje stanowisko?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47163

... mnie nie wpisuj. Obsesyjnie bronię niezależności, więc chyba próbujesz mnie obrazić.
Nie znoszę "filozofii" i "świadomości" propagowanej przez środowisko skupione wokół "GW", co więcej, od początku zwalczam tą "opcję". Mam podpisać Ci jakąś "Deklarację Lojalności", jak w "Paragrafie 22", czy co???
Na marginesie dodam, że określenie "Polactwo" jest obrzydliwe i brzmi podobnie jak "Polaczyszki" czy "Polaczki". Już do tego doszło, że Polacy sami siebie wyzywają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47165

Podkreślam - tego nam nie zabiorą .

"Polactwo" - próba defincji: stojących z "bronią u boku" , wiecznych malkontentów , tchórzy .

Staroświecki podział na prawice i lewice - cherlawe odwzorowanie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47167

... tchórzów, zdrajców, malkontentów nazywajmy po imieniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47173

Nosimy w różnych kolorach :)
To powód do wojen ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47175

A czy ja z Tobą wojuję? :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#47187

Niezwykle wyważony i trafny w swoim wyrazie post.
A przede wszystkim ...prawdziwy !
Całkowicie się pod nim podpisuję.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#47179

 po co dyskutujesz z Harcerzem.Czy nie za uwarzyłeś że on zawsze jest za a nawet przeciw.Zwykły lewak tylko wstydzi się przyznać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#47213