Przestańcie łazić do tego TVN-u

Obrazek użytkownika PolakoCzerwoni
Kraj

Przypadkiem trafiłem na jakiś magazyn w TVN24. Durczok właśnie robił idiotę z Jacka Sasina. Przykry był to widok, bo poseł PiS zupełnie nie radził sobie z tefałenowskim propagandystą. Z perspektywy człowieka nie interesującego się polityką, niezorientowanego w całej tej łapówkarskiej sprawie doktora Garlickiego i nieświadomego roli jaką spełnia Durczok, wyglądało to na nieudolną obronę przed jak najbardziej słusznymi zarzutami.

Żeby było jasne - nie mam nic przeciwko Jackowi Sasinowi, uważam, że jest to jeden z bardziej sprawnych medialnie polityków PiS. Problem w tym, że ktokolwiek by nie siedział na jego miejscu, odegrałby tę samą rolę - obrońcy przegranej sprawy, przedstawiciela skompromitowanej partii, odpowiedzialnej za stosowanie stalinowskich metod przesłuchań. I niezależnie od tego czy taki program prowadzi Durczok, Morozowski, czy inny medialny tłuk, to konwencja jest zawsze taka sama - zmieszać z błotem opozycję. Dowalić, zgnoić, opluć.

Zastanawiam się więc panie posłanki i panowie posłowie, oraz wszyscy sympatyzujący z PiS - po jaką cholerę wy tam jeszcze łazicie? Aż tak przyjemnie jak robi się z was tych idiotów? Pchacie się tam jak, za przeproszeniem muchy do g... A tam za każdym razem jest przecież tak samo. Trzeba w końcu skończyć z postrzeganiem telewizji jako, stronnicze bo stronnicze, ale jednak media, tylko zacząć traktować je jako przeciwnika politycznego. Po prostu. Bo tym właśnie są TVN, Polsat i TVP - przeciwnikiem politycznym, niczym innym.

Bojkot to jest jedyne wyjście w tej chwili jeżeli PiS nie chce doszczętnie dać się obrzydzić społeczeństwu. Nawet mnie zaczyna denerwować ta ciągła defensywa, ciągłe odpieranie idiotycznych zarzutów, cały czas na łasce jakiegoś cymbała ze słuchawką w uszach. Jakie są korzyści z aktywności medialnej przedstawicieli PiS? Ano takie, że nie tylko nie potrafią oni wobec naporu tej propagandy obronić swoich racji, ale samą obecnością legitymizują ataki na siebie. Najwyższy czas z tym skończyć - niech się kanalie pastwią na odległość i we własnym gronie. Jestem pewien, że korzyści będzie więcej niż teraz.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Ten z loży B&B...to dopiero kanalia

Vote up!
0
Vote down!
0
#320141

Alexola

juz dawno o tym pisałam dosc szwendania sie i tłumaczenia przed kretynami ludu opamiętaj się albo ryknij w pysk i wyjdz z tych smierdzących lokali tvn-owskich!

Vote up!
0
Vote down!
0

Alexola

#320173

 W pełni popieram . To samo dotyczy bojkotu programu radia zet pt. 7 dnia tygodnia w wykonaniu mojej ulubienicy Olejnik wychowanej w domu UB-ka.

Korzyści z udziału w takich audycjach , rozmowy z Durczokiem który umie się zachować wobec swoich współpracowników , oto przykład : 

Rurku? Kto odpowiada za to, jak to wygląda w tym studiu? ... Ta. Nie wkurwiaj mnie, dobrze? Od dwóch dni jest tak upierdolony stół tutaj, że tylko dlatego, że zlikwidowaliśmy ten jebany przerywnik, który jedzie z góry, to jeszcze się to jakoś kurwa uchowało i ludzie tego nie widzą. Może by ktoś ruszył dupsko po prostu i to wyczyścił?! ... A jak tu będzie gówno leżało na stole, to też pokażesz, czy będziesz protestował?!

oraz branie udziału w czymkolwiek z n/w osobami to OBCIACH :

 

     ·         Bartosz Węglarczyk – wnuk jednego z największych       zbrodniarzy komunistycznych raczy nas gościć w programie „Dzień dobry TVN”.


·        

Hanna Lis – córka kanalii z okresu stanu wojennego prowadzi „Panoramę” w TVP 2.


·        

Piotr Kraśko w TVP 1 prowadzi „Wiadomości”. Jest wnukiem jednego z czołowych cenzorów PRL i synem peerelowskiego ministra ds. wyznań.


·        

Monika Olejnik – córka funkcjonariusza SB, sama była konfidentem służb PRL – pseudonim „Stokrotka”. Prowadzi „Kropkę nad I” w TVN 24.


·        

Magda Gessler – córka peerelowskiego dziennikarza i agenta SB. Prowadzi w TVN „Kuchenne rewolucje”.


·        

Grzegorz Miecugow – syn stalinowskiego dziennikarza znanego z podpisania się po „Apelem krakowskim”. Prowadzi „Szkło kontaktowe” TVN 24.


·        

Kuba Wojewódzki – syn funkcjonariusza SB i peerelowskiego prokuratora. W TVN prowadzi „Kuba Wojewódzki Show”.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#320163

Zgadzam się zupełnie. Potem np. słyszę od leminżki/leminga negatywne oceny pisowców i PiS-u. Na podstawie takiej rozmowy w mediach. Nie chodziliby, to nie dawaliby pożywki.

Rozumiem, że - z drugiej strony - ludzie domagają się od działaczy, żeby coś w mediach stronie rządowej wytykać, przedstawiać swoje racje, informować ludzi itd. Trzeba jednak zrozumieć, ze to nie da rady, nie tędy droga. Słuchaczy pewnych mediów tą drogą się nie przekona. Informować społeczeństwo trzeba w inny sposób.

Przekonywać powinniśmy my, indywidualnie. Niech każdy pracuje na jakiejś swojej działce. Powinniśmy być dobrze przygotowani do rozmów. Ja już łapię się na tym, ze jeśli czytam - a czytam dużo - to nie tyle dla siebie, ile w celu zdobycia wiedzy użytecznej w dyskusji, argumentów, danych.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320169

absolutnieie denerwujace jest to ciagle tlumaczenie sie.Oni sa przeciwnikiami,zadnymi dziennikarzami.Zarowno Gugala,Durczok,Olejnik,Morozowski,Knapik czy inna menda z telewizji atakuja jak wsciekle psy.Przewaznie jest 2 albo trzy a nawet 4 na jednego.To jest ich q.rewska polsza,nie nasza Polska.Bojkotowac,nie dawac sie wciagac w tuleje czy inne tematy zastepcze.Ryzy spokojnie szusuje w Dolomitach i smieje sie z pisiakow.Panowie,do q.rwy nedzy,przestancie lazic do swoich przeciwnikow politycznych.Oni z Was lacha ciagna,a wy nic.Tam trzeba raz pie.olnac piescia w stol i powiedziec :"Pier.l sie pan panie Durczok,Kuzniar,czyninna Olejnik"

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>waldimeola</p>

#320170

Zgoda, nie piszę o tym w swojej ost. notce, ale skoro oni się okopują, to tylko totalny bojkot ma tu sens. Niech sieją sami, idę o zakład, że bekną.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320175

 Też już o tym PiSałem. Dość udowadniania, że nie jesteśmy wielbłądami. Po co tam chodzą? Bo im wmówiono, że jak cię nie ma w telewizji, to cię nie ma. Leminga nie przekonasz, więc po co te występy? Są inne media, które ogląda myślący elektorat i tam wolałbym widzieć polityków opozycji. I nie chcę przy tym insynuować, że idą do tefałenu specjalnie skompromitować resztki zdrowo myślącego społeczeństwa...

Vote up!
0
Vote down!
0
#320180

pod warunkiem, że się umie.

Politycy PIS-u mają często tę wadę, że są zbyt grzeczni w rozmowie z buractwem naszego dziennikarstwa. Są zbyt uprzejmi, zbyt wyrozumiali i zbyt otwarci.

Przydałby się jakiś "pistolet". Czy np. Kurskiego (i pod tym względem go szkoda) te pieski potrafiły zaszczekać? Nie, bo są na to za kiepskie. Poza powtarzaniem łatwych do przewidzenia tez, wchodzeniem komuś w zdanie i odwracaniem kota ogonem niewiele są w stanie wymyślić. Stosują wielokrotnie wypróbowane chwyty, na które trzeba reagować natychmiast.

Inteligencja to za mało, nawet w połączeniu z refleksem; potrzeba też trochę agresji i dużo zimnej krwi w tego typu konfrontacjach. ;-)

Jeśli ktoś ich w sobie nie ma - do obozu wroga łazić nie powinien.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320186

Myślę, że nic nie pomoże, najlepszy nawet refleks, a już w żadnym wypadku agresja. Bo to da efekt tylko widowiskowy, a ludzi i tak nie przekona.

Ja właśnie od przypadkowo poznanej osoby usłyszałam, że mylę się mówiąc, że opozycja nie ma gdzie przedstawiać swoich racji, przecież są zapraszani do mediów, no ale zachowują się niegrzecznie, obcesowo i agresywnie. Tak więc skutek jest odwrotny.

Taki dziennikarz nawet chętnie się poświęci, żeby zostać przegadany, nawet zakrzyczany, bo końcowy efekt będzie po myśli jego mocodawcy, który go za to pochwali.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320189

Nie miałam na myśli agresji przejawiającej się ożywioną gestykulacją i podniesionym głosem, ale taką, która polega na ochronie swojego "debatowego" terytorium. Jeżeli ktoś przerywa - protestować. Jeżeli ktoś odkręca kota ogonem - odkręcać go z powrotem. Do obrony swojego stanowiska, kiedy rozmawia się z wrogiem, pewna dawka agresji jest niezbędna. Zauważ, że wspomniałam o agresji połączonej z zimną krwią - to ostatnie to pojęcie kluczowe.

PIS-owcy na ogół zimnej krwi nie posiadają - kiedy widzą, że ktoś jest bezczelny, na ogół "wielkodusznie" pomijają to milczeniem, usiłując w dalszym ciągu, równie grzecznie co nieskutecznie przedstawić swój punkt widzenia. Po którymś z rzędu przerwaniu ich wypowiedzi przez "obiektywnego dziennikarza" albo gubią się totalnie, albo wybuchają - jak zdecydowana większość ludzi.

A na cwaniaczki za trzy grosze najlepszy jest po prostu cwaniak. ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#320203

 Jeśli to będzie ktoś taki jak Pan Kurski wykorzystają to pokazując zobaczcie jaki jest PiS. Agresywny , wulgarny ( bo tam nerwy stracić łatwo ) .

Mechanizm tv radia zet jest prosty , ten kto ma być ładnie pokazany takim będzie , każdy który dla nich jest be będzie pokazany najgorzej jak  można.

Takie są media i nie ma to silnego. 

Zamiast tam chodzić trzeba własnych mediów , i internet blogi , nie ma innej drogi .

A ogłosić wszem i wobec że udzielanie się w tych programach i z tymi ludźmi to OBCIACH .

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#320190

Muszę przyznać, że widziałam tylko kilka wywiadów z Kurskim, ale w żadnym nie był wulgarny. Jako agresywne mogło być postrzegane jedynie to, że nie kiwał głową, kiedy jakieś dziennikarzyny coś szmuliły (czy to regionalizm? ;), ale błyskawicznie je punktował... z zimną krwią. ;)

"A ogłosić wszem i wobec że udzielanie się w tych programach i z tymi ludźmi to OBCIACH ."

To jest jakiś pomysł. Tylko kto to ogłosi? ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#320206

 chciałbym wiedzieć, kto siedzi w reżyserce i nadaje do ucha tym "redaktorom". Przecież oni tych ripost nie wymyślają sami, bo od tego są inni, ukryci. Na tym polega przewaga nad adwersarzem, że ten de facto rozmawia z kimś innym, a "redaktor" to tylko medium. Nie wierzę w tak szybką inteligencję dziennikarza. Inna sprawa, że do rozmowy można się przygotować i tu "redaktor" ma 100% przewagę, bo tylko on wie, jaki będzie kierunek rozmowy i tylko on zna pytania, które za chwilę zada. Każdy w ten sposób stoi na z góry przegranej lub wygranej pozycji, zależnie od "prowadzącego". Wniosek zatem nasuwa się sam: NIE ŁAZIĆ DO TVN!!! ( i innych)

Vote up!
0
Vote down!
0
#320204

"Nec Hercules contra plures", jak mawiali mądrze starożytni. Zawsze uda się zrobić taką ustawkę, żeby zaproszony gość wyszedł na idiotę. Doborem rozmówców, publiczności i przede wszystkim scenariuszem rozmowy.

Zwróć droga PP uwagę na to, że "wystawiany klient" ma jedynie ogólne pojęcie o tematyce "dyskusji", a reżyser, siedzący sobie wygodnie w pokoju obok - sztab ludzi do pomocy i rozpisaną na głosy partyturę. To nie są programy publicystyczne, z których dowiadujesz się jakie ma zdanie ten czy inny polityk. To są programy propagandowe, z których MASZ SIĘ DOWIEDZIEĆ, że właśnie TEN zaproszony gość to idiota (w odróżnieniu od np. pozostałych trzech).

Proponujesz "wystawić" fightera vide Kurski do "walki"? To się nie sprawdzi. Przez 40 minut trwania programu zawsze znajdzie się sposób, żeby wyprowadzić go z równowagi i ośmieszyć. W ostateczności obrzucić wyzwiskami, jak to raczyła uczynić niedawno Szczuka wobec Zawiszy. Zgadnij co z tego programu zapamiętał przeciętny leming? Bingo - że Artur Zawisza ma "mordę faszysty".

Wygrać taką medialną potyczkę można tylko w jeden sposób - wybierając korzystne pole bitwy, a przynajmniej takie, które nie preferuje żadnego z dyskutantów.

A swoją drogą, podzielam zdumienie autora wpisu o trudnych do zrozumienia masochistycznych skłonnościach polityków opozycji, którzy lezą do tych TVNów i innego GWna jakby plucie w twarz sprawiało im jakąś chorą przyjemność.

pozdr...
/benjamin

Vote up!
0
Vote down!
0
#320224

Cześć![quote=benjamin]Zawsze uda się zrobić taką ustawkę, żeby zaproszony gość wyszedł na idiotę.[/quote] Nie zgodzę się - widziałam ewidentne ustawki, które nie zdawały egzaminu, bo niedoszła ofiara nie dała się zbić z tropu. Inna sprawa, że trzeba mieć nerwy z żelaza.

[quote=benjamin]Zwróć droga PP uwagę na to, że "wystawiany klient" ma jedynie ogólne pojęcie o tematyce "dyskusji", a reżyser, siedzący sobie wygodnie w pokoju obok - sztab ludzi do pomocy i rozpisaną na głosy partyturę.[/quote]Ty i ta Twoja "droga PP"... od razu jestem rozbrojona. ;-))) Zgadzam się, że reżyser ma zdecydowaną przewagę, jednak z tym "ogólnym pojęciem" na ogół to chyba nie do końca tak. Zauważ, że bardzo dużo z tych rozmów dotyczy ostatnich wydarzeń, stąd nawet pewne niewygodne pytania i niecne zagrywki można przewidzieć. Ale oczywiście nie wszystkie... no i na pewno nie jest to łatwe, tym bardziej, że pewnie nie zawsze jest czas, by się dobrze przygotować.

[quote=benjamin]To nie są programy publicystyczne, z których dowiadujesz się jakie ma zdanie ten czy inny polityk. To są programy propagandowe, z których MASZ SIĘ DOWIEDZIEĆ, że właśnie TEN zaproszony gość to idiota (w odróżnieniu od np. pozostałych trzech).[/quote]Zgadzam się bez zastrzeżeń. ;-)

[quote=benjamin]Proponujesz "wystawić" fightera vide Kurski do "walki"? To się nie sprawdzi.[/quote] Zaraz, zaraz, ale przecież nieraz się sprawdzało! Gość był w tym naprawdę niezły. ;) [quote=benjamin]Przez 40 minut trwania programu zawsze znajdzie się sposób, żeby wyprowadzić go z równowagi i ośmieszyć.[/quote]Nie da się ukryć, że jest to bardzo prawdopodobne, choćby z uwagi na zmęczenie materiału. Zatem należy akceptować zaproszenia tylko do krótkich propagandówek! ;))) Pamiętam, jak kiedyś (chyba podczas kampanii prezydenckiej) JK pięknie zgasił MO, kiedy zakończył rozmowę po kilku minutach... wszystkie niewypowiedziane "jadowitki" aż gulgotały jej w gardle ;-) [quote=benjamin]W ostateczności obrzucić wyzwiskami, jak to raczyła uczynić niedawno Szczuka wobec Zawiszy. Zgadnij co z tego programu zapamiętał przeciętny leming? Bingo - że Artur Zawisza ma "mordę faszysty".[/quote]Fakt, wykorzystują wszystko, nawet to, że mężczyzna nawet w takiej sytuacji raczej nie odpowie kobiecie tak, jak na to zasługuje... nawet jeśli to tak wyjątkowa kobieta. ;p

A gdyby jednak odpowiedział - to by dopiero było! Nagle by się okazało, że równouprawnienie swoją drogą, a obrażanie delikatnych kobietek swoją. ;D
[quote=benjamin]Wygrać taką medialną potyczkę można tylko w jeden sposób - wybierając korzystne pole bitwy, a przynajmniej takie, które nie preferuje żadnego z dyskutantów.[/quote] Tak! Ale czy mamy takie możliwości? Może i mamy... ale to wymagałoby żelaznej konsekwencji - trzeba by rzeczywiście akceptować tylko takie reguły gry, przy których rozgarnięty, choć niespecjalnie wyszczekany polityk miałby szansę wygrać. To byłby zdrowy układ...

[quote=benjamin]A swoją drogą, podzielam zdumienie autora wpisu o trudnych do zrozumienia masochistycznych skłonnościach polityków opozycji, którzy lezą do tych TVNów i innego GWna jakby plucie w twarz sprawiało im jakąś chorą przyjemność.[/quote] Fakt, większość z nich powinna dawno już mieć świadomość tego, że takie środowisko im nie służy. ;-) Ale, skoro polityka partii jest w tej chwili taka a nie inna, to może po prostu muszą?

Jesteś bardzo przekonywujący. :)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#320357

Wielki Manipulator pisał, że bezbronni prorocy nie zwyciężają i raczej się nie mylił.

Nie zgodzę się z Wami, na terenie obecnych mediów można ponieść tylko mniej bądź bardziej spektakularną klęskę. Pojedyncze drobne sukcesy zostaną zamilczane, porażki - wyolbrzymione. Jedyną możliwością obecnie jest... nie bywać. Tak jak nie odwiedzacie znajomych, których nie lubicie.

To pewien rodzaj wojny, więc uczmy się od najlepszych. Sun Tzu w "Sztuce Wojny" polecał rozważenie przed bitwą "...czy teren jest korzystny, czy też działa na naszą niekorzyść?" a konkludował, że krótkie rozważania kończą się nieuchronną klęską.

Jest jeszcze kwestia jakości i przygotowania "żołnierza" ale to temat nie na komentarz, ale dłuższy wpis...

pozdr...
/benjamin

Vote up!
0
Vote down!
0
#320704

Nieobecni w debacie publicznej zwykle nie mają racji. Może ma to sens w przypadku nieobecności JK na posiedzeniach BBN, ale nie w mediach, które ogląda tyle osób! Nawet w przypadku bojkotu będzie w nich obecna opozycja - ale w zmanipulowanych materiałach (zdjęcie JK z wykrzywioną twarzą w tle itd), jako chłopiec do bicia bez możliwości wypowiedzenia swojego zdania. Nie ma tam w drugim lub trzecim szeregu PiS jakiegoś dowcipnego i bystrego fajtera jak Kurski?

Vote up!
0
Vote down!
0
#320777

[quote=benjamin]Jedyną możliwością obecnie jest... nie bywać.
[/quote]Ok, ale gdzieś bywać trzeba... i to wcale nie po to, żeby potańczyć. ;p

Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320979

To już lepiej z dwojga złego potańczyć :-)

pozdr...
/benjamin

Vote up!
0
Vote down!
0
#321008

;-DDD

Vote up!
0
Vote down!
0
#321173

Można chodzić do TVN, ale niech pojawiają się tam osoby przygotowane, przeszkolone i o stalowych nerwach, a przede wszystkim znające się na sztuczkach "reżyserowania" takich spotkań. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby negocjować formułę i inne detale przed programem; dziwię się, że jeszcze nie ma w PiS osoby odpowiedzialnej za takie ustalenia.
Z TVN trzeba postępować twardo i bez unikania czy bojkotu; skądś lemingi muszą usłyszeć, że można myśleć inaczej!

Vote up!
0
Vote down!
0
#320645

 Do mojej ostatniej wypowiedzi dodam przykład .

Jakiś czas nikt z PiS-u nie chodził do Olejnik ps. Stokrotka .

I wiecie co , smutno tam było , no nie mieli o czym mówić . Ale Stokrotka nie omieszkała wciągnąć w to PiS w trakcie rozmowy nt tzw kiboli mówiąc o tym jakoby Pan Kaczyński ich bronił . 

Ci kibole mają więcej patriotyzmu w sercach niż Stokrotka . W ogóle to temat tzw kiboli nie istnieje, to są kibice a nie kibole. Polecam wywiad z gen. Petelickim na ten temat .

Jeśli jakiś Polak uderzy Rosjanina to od razu Polacy są bandytami , wszyscy ? 

Jeśli grupa bierze udział w bójce przed w trakcie czy po meczu to od razu kibol?

To co tak Stokrotkę oburza jest do załatwienia w ciągu jednego dnia .

Trochę umiaru , trochę wiedzy o kibicach , bo Stokrotka z dziennikarskiego obowiązku szukania i dociekania prawdy ma pałę czyli zero wiedzy , zero kompetencji zero ocierania się nawet o prawdę w tym temacie .

Zresztą w jakim temacie Stokrotka ma lepszą ocenę ?  

Ale wracając do tematu , nie ma przedstawiciela PiS smutno i nijako w tym 7 dniu tygodnia . Towarzystwo wcina coś tam, mlaska ale rozmowa jakaś nijaka, bo wszyscy się popierają, Palikot coś bąka na PO , na SLD już nie bo to niedługo koalicja , i o to chodzi . 

Olejnik straci słuchaczy bo kto to wytrzyma dłużej niż 3 minuty zasługuje na nagrodę im.drugiej połowy Wisławy Szymborskiej .

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#320211

Napisałes:

"Stokrotka z dziennikarskiego obowiązku szukania i dociekania prawdy ma pałę czyli zero wiedzy , zero kompetencji zero ocierania się nawet o prawdę w tym temacie."

O, tu się nie zgodzę. Ona doskonale wie, co robi, jest doskonale wyszkolona, wytresowana, wie, czego od niej jej państwo oczekują.

A że byłoby im bez pisowskich gości ciężko, a widzom nudno - to szczera prawda.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320216

Do uczestniczenia w programie trzeba się dobrze przygotować w danym temacie. Wrzało we mnie z bezsilności, jak słuchałam o tych strasznych "stalinowskich" nocnych przesłuchaniach i przekraczaniu środków użytych do zatrzymania przez CBA. A dlaczego nikt się nawet nie zająknął, o której godzinie policja "odwiedziła" samotną matkę z małymi dziećmi (za gówniane zaległości względem Urz. Sk.) wywlekajac te dzieci w środku nocy z łóżeczek i oddając nagle pod opiekę obcym ludziom? To nie przypominało bardziej metody z poprzedniego ustroju? A jakich to "bardzo proporcjonalnych do sytuacji" środków użyto w stosunku do internauty, który nikogo nie okradł, ani nie zamordował? Wystarczyło, że lekko obśmiał prezydenta. Wszystkich nagle ogarnęła amnezja? Ten sędzia od pożal się Boże uzasadnienia swojego wyroku chyba był zahibernowany od 6 lat i dopiero na sprawę go rozmrozili. Taki też miał wygląd. Jakoś nikt NIE ZAUWAŻYŁ, ŻE OD 6 LAT RZĄDZI PO ZE SWOJĄ NIEZALEŻNĄ PROKURATURĄ, I TO WŁASNIE TA PROKURATURA PRZYGOTOWAŁA AKT OSKARŻENIA, NA PODSTAWIE KTÓREGO SĄD BYŁ UPRZEJMY SKAZAĆ "OB. OSKARŻONEGO ZA BRANIE ŁAPÓWEK. To już nie jest farsa. To bezczelna propaganda zidiociałych i spanikowanych durniów, którzy desperacko chcą ratować tą władzę i swoje koryta.

Vote up!
0
Vote down!
0

Anka1

 

#320243

 I tu byłaby konieczność stworzenia przy PiSie komórki, która dobierałaby konkretne osoby do dyskusji na konkretny temat i szkoliła ją, podając gotowe tezy i precedensy. Tylko tak przygotowany człowiek miałby jakieś szanse.

Vote up!
0
Vote down!
0
#320250

Jeśli ktoś ma tam łazić to "wygi kute na cztery łapy", do tego solidnie (!) przygotowani - taka komórka pomagająca w przygotowaniach to absolutna konieczność. Trzeba walczyć bronią przeciwnika, zatem PR-em ich. Nie pomoże poczucie moralnej wyższości. Propagandę można zwalczyć tylko propagandą, niestety.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#320319

Otóż to!

Vote up!
0
Vote down!
0
#320647

Święte słowa! Bojkot, jak w stanie wojennym.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://www.nessundormablog.com

#320262

Dobre i celne porównanie!

pozdr...
/benjamin

Vote up!
0
Vote down!
0
#321010

Do TVN powinni chodzić politycy PiS ale stare wygi , inteligentni i wyszczekani . Tacy co nie pozwolą sobie w kaszę dmuchać i nie dać z siebie zrobić idiotów. Jak PiS nie dysponuje takimi ludźmi to nie powinni pokazywać się w reżimowych mediach.
bialogwardzista

Vote up!
0
Vote down!
0
#320293

Piszę o tym ciągle , ale chyba tu chodzi o kasę , więc piszę na próżno . Wczoraj był pokaz u " Stokrotki" . Złajała Kurskiego jak burą sukę , a " profesor " Hartmann jak zwykle z powaga i gracją . To samo jest w " Kawie na ławę " . Błaszczak , Giżyński i Hofman ciągle są tam ośmieszani przez resztę hołoty . Zastanawiam się , po co oni tam łażą ? . W tym problem , że oni sobie w ogóle nie radzą w takich sytuacjach . To nie są ludzie do takich akcji . Czasami aż sama na usta ciśnie riposta ..............a tu nic , głupi uśmieszek i gestykulacja . Szkoda że mnie nie zaprosi do siebie " Stokrotka ". Marzy mi się takie spotkanie . Ale cóż ja mogę biedny żuczek . :)

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#320344

I Kurski się tak dał - jak "bura suka"? No nie... czyżby się wystrzelał? Cóż, wieloletnia życzliwość mediów działa cuda...
Byłoby szkoda, bo tę jego "kutość-na-4-nogi" zawsze ceniłam...

A co do ripost, to z nimi czasem jest tak, że jak nie muszą, to się cisną, a jak się człowiek zestresuje, to się cisnąć przestają . ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#320358

" Stokrotka" idzie wiejską drogą , prowadząc krowę na sznurku . Siedzący w przydrożnym rowie mały , biedny , zniszczony człowiek pyta ..............dokąd prowadzisz tę świnię ? !! . " Stokrotka " z wielkim oburzeniem .......człowieku , przecież to krowa !!! . Nie ciebie pytam , odpowiada mały , biedny , zniszczony człowiek. :) . Wiem już , że lubisz się śmiać , więc ................miłego dnia :)

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#320363

;-DDD

Miłego dnia :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#320371

Właśnie obejrzałam występy Kurskiego na komisariacie (MO) - był rewelacyjny! Nie wiem, jak w takich warunkach można było w ogóle cokolwiek powiedzieć, a jednak jemu się udało, i to on był górą - i to zdecydowanie!

Inna sprawa, że gdyby na miejscu MO był jakiś obiektywny dziennikarz zamiast takiego, który pozwala jednemu z gości mówić przez kilka minut non stop, a drugiemu nie pozwala powiedzieć w całości jednego zdania (może na cały wywiad kilka nieprzerywanych - i to wielokrotnie - zdań by się znalazło), to efekt byłby jeszcze bardziej spektakularny. Ale i tak był dobry! Kurde, Kurski jest pod tym względem bezkonkurencyjny. Taki bystrzacha, do tego opanowany na maxa... jestem pełna podziwu. :)

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#320532

Chyba oglądaliśmy zupełnie inne  programy :) . Spróbuj to obejrzeć , jako w ogóle nieorientująca się w polityce osoba :) . Z jednej strony spokój , opanowanie , elokwencja , z drugiej zaś , chaos , rwane zdania , niedomówienia i bałagan słowny . Taki był cel " Stokrotki " i cel osiągnęła :)

Vote up!
1
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#320960

No wiesz co! Nikt w tym programie nie był bardziej opanowany od Kurskiego! Nie "rwane" zdania, a "przerywane". Hartman przez większą część wywiadu miał głupią minę - no bo jaką miał mieć ;), a pani z komisariatu (swoją drogą, im starsza, tym ładniejsza - jak ona to robi, tzn. jak jej to robią?) robiła co mogła, żeby zbić Kurskiego z tropu, ale jej się nie udało - było to widać nawet po jej minie. :>

Ps. Bałagan słowny? No nie..... przyznaj się, co Ci tam leciało w tle, jak oglądałeś ten wywiad?

;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#320969

[quote=PP]... a pani z komisariatu (swoją drogą, im starsza, tym ładniejsza - jak ona to robi, tzn. jak jej to robią?[/quote]

Z jej urodą jest podobnie jak z prawdą w tej stacji. Jak mniemam TVN ? Krótko mówiąc - prawdy nie ma za grosz, ale wygląda jakby wszystko było OK.

No, a dzielnicowa - cóż, kilogram markowej i profesjonalnej szpachli (to znaczy takiej, którą z żywego można zrobić trupa albo odwrotnie - tu, raczej odwrotnie), do tego dobry oświetleniowiec i cuda same się dzieją.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#321036

[quote=AdamDee]Jak mniemam TVN ?[/quote]Ja w zasadzie też tylko mniemam. ;)

[quote=AdamDee]kilogram markowej i profesjonalnej szpachli (to znaczy takiej, którą z żywego można zrobić trupa albo odwrotnie - tu, raczej odwrotnie)[/quote]Zombie w telewizji? Przeszły mnie dreszcze!
Szpachla szpachlą, ale rysy jej wyładniały, jakby złagodniały... ok, to musi być szpachla! ;-))

Vote up!
0
Vote down!
0
#321175

Tak mi przychodzi ich zamulenie
Chodzenie na plucie , lepszy prysznic
Oczyści ciało, pozwala się pysznić
Izolacja to metoda sprawdzona dokładnie
Plujce na siebie pluć wypadnie
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#320496

Straszne.

Ludzie, uwierzcie - NIGDY nie miałem odbiornika TV z TVN24. Teraz nie mam odbiornika z TVN i czymkolwiek innym *.
I tak jest lepiej.

Chcecie zmieniać świat - zacznijcie od siebie.
Bojkot ?
OK.
Telewizor lub przynajmniej TVN - WON!

To takie proste ; ))))))

* - tak na prawdę to niby telewizor mam, ale nie da się prawie nic oglądać. A jak wyłączą analog, nic już nie będzie.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#320675