Ideologia gender, czyli nowa kolonizacja

Obrazek użytkownika Tadeusz Rozłucki
Idee

Zachód kolonizuje naturę ludzką, wywierając coraz większe naciski na rządy poszczególnych krajów, by zmieniały ustawodawstwo dotyczące prokreacji, życia i rodziny. To według abp. Giampaolo Crepaldiego „największa nowość” wynikająca z raportu, który opracowało założone przez niego Międzynarodowe Obserwatorium Nauki Społecznej Kościoła im. Kard. Van Thuana. Najmocniejszy atak laickiej ideologii Zachodu skierowany jest obecnie na tradycyjnie chrześcijańskie kraje Ameryki Łacińskiej.

Przykładem skuteczności tych działań jest Argentyna. W ciągu zaledwie jednego roku zalegalizowano tam zapłodnienie in vitro, wprowadzono „tożsamość gender” i zmodyfikowano kodeks cywilny tak, by legalne stały się surogatki i ich „brzuchy do wynajęcia”. „W bardzo krótkim czasie zrewolucjonizowano podstawy całego argentyńskiego społeczeństwa, wynaturzając przy tym życie i rodzinę” – wskazuje abp Crepaldi. Podkreśla zarazem, że działania wprost sprzeczne z prawem naturalnym stają się metodą kolonizacji stosowaną przez Zachód. Wszystko to dzieje się w imię tzw. postępu, wolności jednostki i równości. „To jest właśnie nowe oblicze kolonizacji dokonywanej z coraz większą siłą przez Europę” – podkreśla były sekretarz Papieskiej Rady „Iustitia et Pax”.

Z raportu Obserwatorium Nauki Społecznej Kościoła jasno wynika, że ideologia gender ma na celu zmianę naturalnych fundamentów społeczeństwa. „Wszędzie tam, gdzie zalegalizowano związki partnerskie i gejowskie, kolejnym krokiem była zmiana prawa rodzinnego i narzucanie modelu tzw. «nowej rodziny» oraz zupełne pomijanie zasad wynikających z prawa naturalnego” – podkreśla włoski hierarcha. Te zmiany przypominają bombę z opóźnionym zapłonem, która powoli, ale bezlitośnie wyniszcza współczesne społeczeństwa.

Źródło: Radio Watykańskie

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie wolno zbrodniczej filozofii gender traktować jak ideologię, nie wolno jej nazywać ,,laicką ideologią Zachodu,,.

Ideologia jest wartością pozytywną, lewactwo to zezwierzęcenie i destrukcja.
Ideologia ma na celu budowę zycia społecznego, lewactwo jest zbrodniczo aspołeczne.
Ideologia jest częścią polityki, a więc ma zajmować się z naszego narodowego upoważnienia i w naszym Polaków interesie sprawami naszego dobra wspólnego, w tym Państwa.
Lewactwo gender skrajnie odspołecznia ludzi, egoizuje, demoralizuje, pozbawia sensu ludzkie wartości wyższego rzędu.
Ludzie opętani przez lewactwo gender już nie są w stanie walczyć o dobro wspólne Narodu, po które już bez sprzeciwu wyciąga swe paszcze lewactwo.
Każdy, kto weźmie za dobrą monetę lewactwo gender staje się już filarem Faszystowskiego Konglomeratu Zbrodni.

Każde lewactwo to nie ideologia, a zbrodnia.

Nie uprawiajmy polityki, budujmy więzienia dla lewaków !!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328421