POmysłowy jak Radziszewska

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

O Polakach mówi się że wszyscy znają się na medycynie i piłce nożnej, każdy jest lekarzem i trenerem. Lekarze od dawna ubolewają że ludzie leczą sie sami, przychodzą do nich zbyt późno, stąd tak wiele u nas różnego rodzaju kampanii zachęcających do kontrolowania swego stanu zdrowia, by zwiększyć zaufanie do lekarzy..

Po ostatnich tragicznych przypadkach śmierci dzieci, którym pogotowie i lekarze odmawiali pomocy, posłowie na specjalnej komisji zastanawiali się, jak w przyszłości zapobiec podobnym tragediom. Tam poznaliśmy oryginalny pomysł by tych przypadków uniknąć...

"Pogotowie jest przeciążone, a oddziały ratunkowe są pełne ludzi, którzy nie muszą mieć udzielonej pomocy tak od razu - twierdzi Elżbieta Radziszewska (PO). Posłanka zaproponowała, by pacjenci płacili za nieuzasadnione wezwanie karetki lub wizyty na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych.

Miast planu uzdrowienia wadliwie działającego systemu Radziszewska proponuje karać finansowo pacjentów. Widocznie Radziszewska uważa iż każdy Polak zna się na medycynie i bezproblemowo określi stan pacjenta sam. Dewizą Radziszewskiej jest -"Nie studia, a chęć spora zrobi z Ciebie dziś doktora"?????

To kolejny przypadek gdzie politycy PO wykazują się całkowitym brakiem pomysłu na poprawę państwa. Jak zwykle ich jedyny pomysł to drenowanie kieszeni ludzi. Dobrze choć że nie każe pacjentom szczawiu z nasypów konsumować miast dzwonić na pogotowie.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Tylko kasa im w główkach,a człowiek nie liczy się,tych bydlaków stać na prywatną służbę zdrowia,a biedniejsi prawo dżungli,ale o jednym nie zaPOminają,kasa kasa.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#342868

się prywatnie tylko bez kolejki w publicznej służbie zdrowia. Są tam traktowani jak rasa panów i za pieniądze tych maluczkich. Dlatego ci potrzebujący mają coraz dłuższe okresy czekania .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lupo

#342876

Również pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#343094