Bronisław listy pisze, myli jednak adresata

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Ludzie listy piszą, napisał więc i Bronisław swój list. List ów powstał z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Mam pełną świadomość, że jakość edukacji jest jednym z istotnych elementów 'Dobrego klimatu dla rodziny'. Do tworzenia tego klimatu konsekwentnie zachęcam samorządy - by chronić polski system szkolnictwa przed skutkami kryzysu demograficznego oraz by podnosząc jakość edukacji i opieki na dziećmi, zachęcać Polaków do zakładania rodzin" - napisał prezydent.

Jak widać z listu Bronisław uważa iż za demografię, szkolnictwo i rodzinę odpowiada w naszym kraju...samorząd. W takim razie ja się zapytam za co odpowiadają władze państwa?

Swój list winien zaadresować do Donalda, skoro tak mu zależy na demografii, szkolnictwie i rodzinie jest to najlepsza droga. To nikt inny jak Donald i jego partia miast rodziną zajmują się związkami partnerskimi-cokolwiek to jest. To nikt inny niż Donald wbrew rodzicom forsuje sześciolatków szkołach. To nikt inny jak Donald i jego rząd swymi decyzjami sprowokowali strajk głodowy w obronie lekcji historii. to nikt inny niż Donald zmniejsza samorządom dotacje, zwiększając obciążenia co zmusza samorządy do zamykania szkół.

Więc list Bronisława powinien być skierowany do Donalda i powinien zawierać nawoływanie do zaprzestania ulegania homolobby, zaprzestania wprowadzania zmian wbrew rodzicom i jeśli chce podnosić jakość edukacji i opieki nad dziećmi należy przeznaczyć na to więcej pieniędzy niż obecnie.

Niestety miast tego otrzymaliśmy list fałszujący rzeczywistość, wmawiający nam że samorząd to najwyższa władza w Polsce....Byle tylko wybielić własny obóz polityczny ze skutków jego działań...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Bronek KomoroWSkI pisze, to i ja napisze do Bronka ;-)

Rezydent Putina

Warszawa
Sołectw pod Ruską Budą

Tadeusz M. Płużański wystąpił z apelem do p'rezydęta RP
o godny i państwowy pochówek Żołnierzy Wyklętych zamordowanych w warszawskich katowniach MBP/WUBP/SUBP/UB/MO sądach i prokuraturach, a ekshumowanych na Łączce w Warszawie.
Niestety Pan Tadeusz M. Płużański jako historyk popełnił jeden podstawowy błąd i nie wskazał źródła finansowania tego przedsięwzięcia, a obowiązujących procedurach przy tego rodzaju procedura.
Pan Tadeusz M. Płużański apelując o godny i państwowy pochówek Żołnierzy Wyklętych nie wskazał źródła finansowania, bo widocznie uważał tak jak i ja, że pochówek ten w żadnej mierze nie powinien obciążać budżetu państwa polskiego czy miasta Stołecznego Warszawy.

I w tym miał i ma Pan Tadeusz M. Płużański całkowitą racją.

Dlatego też postanowiłem pomóc Panu Tadeuszowi M. Płużańskiemu w usunięciu braków w apelu polegającym na formalnym uchybieniu i wskazać źródło finansowania wniosku /APELU/ o godny i państwowy pochówek Żołnierzy Wyklętych zamordowanych prze komunistów.

Dlatego wnoszę by pochówek był w całości sfinansowany przez wszystkich bez wyjątku emerytów i rencistów (także rencistów rodzinnych)resortowych MSW na solidarnościowych zasadach obowiązujących żyrantów i wspólników.

Tak więc Państwo winno zorganizować o godny i państwowy pochówek Żołnierzy Wyklętych zamordowanych prze komunistów i czasowo pokryć koszty, którymi w całości winni być obciążenie emeryci i renciści - resorowi komunistyczni zbrodniarze.

Z należnymi dla namiestników okupanta rosyjskiego wyrazami.

Obibok na własny koszt

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#378776

Celne;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#378884