Joe Chal – „Janusz Korwin Mikke na fali!”

Obrazek użytkownika Joe Chal
Kraj

Tak niedawno pisałem o tym, że nieoczekiwanie popularność Janusza Korwina Mikke z 3 % skoczyła „jak błyskawica” przekroczając znacznie 6 %!

http://joechal.salon24.pl/485536,joe-chal-rosnie-poparcie-dla-jkm

Po dwu tygodniach w sondażu prezydenckim znowu zanotowano skok tego Polityka o następne 0.5 pkt.

„Dane te podaje Homo Homini dla „Uważam Rze”

Czyżby spowodowane to było tym, iż lider KNP zdecydował się kandydować w wyborach uzupełniających do Senatu RP po śmierci senatora Antoniego Motyczki z PO?

Myślę, że dobrze się stanie, szczególnie dla Rybnika i rybniczan, kiedy przywódca prawicy zajmie miejsce senatorskie w tamtym okręgu.

Mówiąc o szansach w tych wyborach, to ”o ile nie będzie użytych specjalnych maszyn zagranicznych do liczenia głosów” zdecydowanym faworytem jest JKM.

W sytuacji w jakiej znalazła się Polska a jest to największa tragedia Narodowa jaka spotkała kilka milionów Polaków, którzy nie mając wyjścia zmuszeni zostali do opuszczenia własnego rodzinnego kraju – jedyną rozsądną alternatywa na „Naprawę Rzeczpospolitej” byłoby przejęcie władzy przez konserwatystów i liberałów konserwatywnych – czyli Prawdziwej Prawicy, której Pan Mikke w tej chwili jest jedynym reprezentantem.

Polityka i ideologia Prawicy w swym założeniu stawia m/innymi na przemysł i kreowanie miejsc pracy a to jest podstawą bytu społeczeństwa!

Ponieważ Pan Korwin na przestrzeni wielu dziesiątków lat nie zmienił i nie zdradził swoich ideowych poglądów śmie twierdzić, że ten skok popularności to nie żaden przypadek a przyszedł właściwy czas, który „Dmuchnie w jego skrzydła” – czego jemu z całego serca życzę.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mój prywatny osąd o JKM,to facet stworzony do rozbijania prawicy,taki śpioszek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#337157

Fakt, że sondaże JKM tak "rosną" - mówi sam za siebie. Dla lewaków świetne narzędzie rozbijania prawej strony. Ruskie serwery podczas wyborów podniosą mu wynik. Na to może liczyć, to ich człowiek. Bo Polacy już dawno się na nim poznali. Rzeczywiście, masz rację, śpioszek.

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#337158

 JKM istnieje po to aby ośmieszać i niszczyć prawicę. To zjawisko na modłę agenta wpływu. Te kilka procent sceny politycznej, które kanalizuje JKM od 20 lat ma widocznie duże znaczenie skoro istnieją siły finansujące JKM i Najwyższy Czas.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#337229

"Czyżby spowodowane to było tym, iż lider KNP zdecydował się kandydować w wyborach uzupełniających do Senatu RP po śmierci senatora Antoniego Motyczki z PO?"

Nie, spowodowało to to, że sondaż zamawia tygodnik aktualnie związany, przynajmniej częściowo, z KNP.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#337279

  Czyli kon trojanski do rozbijania prawicy i zabierania glosow. Tyle, ze w innym wydaniu. Jesli chamstwo i prostactwo Palikota nie skutkuje, to wlaczmy do akcji erudycje i wyksztalcenie Korwina-Mikke. Zawsze sie jakas czesc spoleczenstwa nabierze i zaglosuje.

Najwidoczniej lewica siega po zapasy, aby po wyborach zowu zasiasc w Sejmie z inna twarza.

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#337311