Przed premierą National Geographic

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

Portal niezależna.pl podaje odpowiedź jaką otrzymała od producentów filmu " Śmierć Prezydenta " firmy Cineflix, pozwolę sobie zacytować najważniejsze zdanie z odpowiedzi udzielonej przez producenta filmu dla portalu :

  " Nie przeprowadzaliśmy niezależnego śledztwa, jak również nie wyciągaliśmy własnych wniosków na temat przyczyn katastrofy lotniczej "

   Zatem producent filmu potwierdza informację, że film powstał pod konkretne zamówieniu Komisji MAKu i Komisji Millera. Jak wczoraj Antoni Macierewicz powiedział :

  " Czytałem raporty MAKu i Millera, to obejrzę ich ekranizację "

   OK. jak mówią w biznesie liczy się kasa to film robimy. Pamiętacie Państwo polską komedię z Januszem Rewińskim w roli głównej pt. " Superprodukcja " ?

   Tak, więc powstała superprodukcja finansowana przez służby różnej maści, która gdyby nie dotykała tragedii narodowej z 10 kwietnia, można by śmiało nazwać komedią firmowaną przez poważną instytucją za jaką można było uważać National Geographic.

   Nasunęła mi się jeszcze myśl, może moherowe zrzutkę do kapelusza  i razem z  National Geographic powstanie film " Raport MAK 3 i 1/4 ".

 

 

Źródło :

http://niezalezna.pl/37755-cineflix-zabiera-glos

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Właśnie na Ntional Geographic (od 23:00) pokazywany jest film o badaniu katastrofy samolotu Japońskich linii. Porównajcie (z przypadkiem w Smoleńsku) jak bada się takie przypadki. Dodatkowo podano, że uratowało się kilkanaście osób, pomimo że pomoc dotarła po 14 godzinach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#326514

O tym co górę uderzył i helikopter poszukiwawczy odleciał za wcześnie ... a w Smoleńsku to po pięciu minutach była wiadomo, że wszyscy pagibli.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#326518

Mogę prosić jaśniej?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#326515

Jeden film powstał na NG to można zrobić drugi. Kasę dać i pójdzie w biznesie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#326519

 KOMPROMITACJI szacownej jak się wydawało stacji. Od teraz nie oglądam, a każdego, kto się przyzna - wyśmieję tak, jak ostatnio wyszydziłem własnego szwagra, który kupuje GW. Tak mu dałem, że dostałem burę od żony, ale należało się dupkowi - za całokształt. Zwróciłem mu uwagę kiedyś, potem jeszcze, i jeszcze raz, aż przedwczoraj jak zacząłem o złodziejach, pojechałem dalej po lemingach, tak na koniec poradziłem mu dokładnie myć tyłek, bo nie zna dnia ani godziny... A jeżeli donek zażąda dowodu miłości - będzie musiał się nadstawić. :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#326521

Dokładnie tak, kompromitacja maksymalna NG, tylko trzeba to nagłośnić do tego stopnia by CNN o tym powiedziało.

Pozdrowienia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#326525

Ogladając na tym kanale metodologię badania katastrof lotniczych, od razu "biła po oczach" różnica w niepodobieństwie do przypadku katastrofy smoleńskiej. Ja jednak konsekwentnie nadal polecam, zawłaszcza obecnie i porównanie, jak przedstawią cały proces badania rozbitego TU 154 M o numerze 101. Ocenie widzów pozostawię, czy kiedykolwiek cięto na kawałki i przecinano kable wraku samolotu 3 dni po ktastrofie. Czy kiedykolwiek mówiono, że wrak samolotu nie jest potrzebny do wyjaśnienia przyczyny katastrofy, a czarne skrzynki "badać" na podstawie wątpliwej rzetelności kopii, po które przewodniczący Miller musiał jeżdzić kilkakrotnie do Moskwy, bo brakowało fragmentów. W dzisiejszym materiale wyraźnie zaznaczono, że pierwszeństwo w dostepie do wraku mieli śledczy i komisja badania wypadków lotniczych musiała dopuszczać ich do badań. A jak zachowywali się nasi śledczy dokładnie pokazała Anita Gargas w "Anatomii Upadku". Poczekam do jutra i obejrzę uważnie (również nagram) jutrzejszą wersję, a potem będę porównywać od jakich czynności odstąpili prokuratorzy i członkowie polskiej komisji, żeby można było dokładnie oskarżyć ich O NIEDOPEŁNIENIE OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH WYNIKAJACYCH Z PEŁNIONYCH PRZEZ NICH FUNKCJI PAŃSTWOWYCH. Żeby oskarżać, trzeba mieć wiedzę, a ignorując zapowiadane na jutro "dzieło" wg wersji MAKu i Komisji Millera nie będę mogła sie o nim wypowiadać, a więc również wytykać błędów i zakłamania.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#326532

jutro MY użyjemy tego medialnie do finalnego rozprawienia się z posianą w mózgach naiwnych odbiorców medialnej ściemy, absurdalnej oficjalnej wersji tej tragedii a po jutrze wzbogacimy o ten namacalny dowód manipulacji materiał dowodowy w procesie przeciwko sprawcom, ich pomagierom i poplecznikom.

Jeszcze trochę cierpliwości, ONI drąż ze strachu bo petla się zaciska, obserwuję przez ostatnie 3 dni wysyp wszelkich kretyńskich wątków w serwisach jakoby informacyjnych medialnego głównego ścieku - cisnienie gwałtownie wzrasta, szambo wnet wybije!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#326562

Niech każdy odeśle im numery National Geographic, które leżą na półce. Do Centrali!
I nie trzeba nic pisać, oni dobrze będą wiedzieć skąd i czemu są.
Kilka tysięcy przesyłek to będą TONY, to wyjątkowo ciężki papier, a oni tego nie mają gdzie składować, samo wyrzucenie tego, to koszty... Niech się pogłowią.
Może wtedy "centrala NG" zapyta lokalnych bojsów: "Co wy właściwie robicie, czerwone debile, i czemu nam generujecie koszty?"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#326539

NG na makulaturę w centrali :-)

Prócz tego: nie kupujmy, zawsze to parę złotych straty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#326541

http://youtu.be/zICFSfJi_Dg

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#326550