Dlaczego odpadł lewy statecznik w TU-154 ?

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

   Podczas wczorajszej konferencji prasowej zespołu dr. inż. Laska zostało powiedziane, że lewy statecznik poziomy został doniesiony na miejsce pozostałych elementów roztrzaskanego samolotu TU-154 lot PLF101.

   Warto, więc zastanowić się, co spowodowało odpadnięcie elementu sterującego samolotem w powietrzu. Można rzecz jasna snuć wiele hipotez na temat, lecz pozwolę Państwu przedstawić cztery:

1. Samolot lecąc w przechyleniu na lewą stronę zahaczał lewym skrzydłem, kadłubem i lewym statecznikiem o korony drzew, co spowodowało pod wpływem udarów odpadnięcie lewego statecznika, jak i części płata lewego skrzydła.

2. W wyniku sabotażu części układu sterowania lewy statecznik uległ odpadnięciu od kadłuba.

3. Wybuch oparów paliwa w lewym zbiorniku spowodował odpadnięcie części lewego skrzydła i wybuch w instalacji paliwowej prowadzącej do silników doprowadził do odpadnięcia lewego statecznika, oraz później do odpadnięcia części ogonowej maszyny, gdzie znajdowały się trzy silniki samolotu TU-154.

4. Samolot został zastrzelony dwoma pociskami w wyniku, czego doszło do dwóch wstrząsów. Pierwszy pocisk trafił właśnie w statecznik, kolejny w kadłub.

   Jak widzą Państwo ilości hipotez może być jeszcze o wiele więcej, co jednak nie znaczy, że sprawa zagadkowego przemieszczenia się lewego statecznika poziomego powinna być pominięta w raporcie Millera. Tym bardziej zespół dr. Laska powinien drążyć tę sprawę i ją wyjaśnić, gdyż może się okazać, że ustalenia Komisji MAK skopiowane w Raporcie Millera są mijające się z faktycznym przebiegiem tragicznych wydarzeń 10 kwietnia 2010. 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mąż pijaczek nawalony wkrada się do mieszkania o 3 w nocy ale czujna żona "wita" go w przedpokoju i kategorycznie żąda wyjaśnień. A ten niezrażony bełkocze "byłem na mszy za zmarłą ciocię I TEJ WERSJI STANOWCZO BĘDĘ SIĘ TRZYMAŁ!" ;)

publiczna żenada na maxa - że też jeszcze żaden socjolog nie zrobił doktoratu na analizie kretyńskich wierzeń "ludu pancernej brzozy" ;/

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#359118

i nie ma na nagraniu problem w tym ze nie ma nagrania.
A to dla Laska logika to abstrakcja.
Dyskusja z oplacanym debilem to strata czasu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#359175

Ale ilekroc widze ta kreature przypomina mi postac z filmu "Zabic Sekala".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#359260