Pistolet dla każdego obywatela Polski dla jego własnej obrony

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

 

Od czasów starożytnych istnieje złota dewiza o tym, że najłatwiej rządzić narodem, który jest rozbrojony. Tej dewizy od lat trzymają się rządy Polski, bo wyobraźmy, co by stało się, gdyby stoczniowcy i górnicy podczas protestów mieli broń palną? Czy władza PRL pozwoliłaby wtedy strzelać, nie bo naród posiadający broń jest władzy niewygodny. Dlaczego ktoś zapyta? Gdyż rząd państwa nie może wtedy pomiatać swymi obywatelami, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, że naród może zbuntować sie przeciwko rządzącym. Działania w walce partyzanckiej przeciwko rządzącym mają w Polsce głębokie korzenie i doświadczenie w tym jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Przecież nie byłoby Powstania Warszawskiego, gdyby tak nie było, prawda?

Od lat robi się z Polaków wariatów, którzy jakby dostali broń do ręki to wzajemnie by się powystrzelali. Nic bardziej błędnego, przecież Polacy mają do dyspozycji siekiery, widły i noże kuchenne, które są powszechnie dostępne bez żadnego zezwolenia i Polak może tymi i podobnymi narzędziami bronić swego miru domowego i swego majątku. Ale jak Polak pomyśli sobie, że chce mieć w domu rewolwer albo pistolet to zaczynają się strome schody prowadzące do tego, że nie dostanie pozwolenia na broń. A powinien dostać pozwolenie na broń dla ochrony własnego domu i majątku. Od lat władze w Polsce obawiają się tego, że jak obywatele dostaną broń to nie będzie można tak łatwo nimi rządzić. Podobna sytuacja panuje w rządzonej przez przywódców z lewicowymi korzeniami Unii Europejskiej, gdzie też nie ma powszechnego dostępu do broni palnej. Jakie są tego następstwa? Otóż każdy przestępca czy terrorysta bez problemu zaopatrzy się w Europie w broń palną i dokona napadu rabunkowego czy rozboju z jej użyciem, gdzie ofiara będzie bezbronna. Ba nawet dokona zamachu terrorystycznego z jej użycie i będzie strzelał jak do kaczek do bezbronnego i nieuzbrojonego tłumu przy biernej postawie nieuzbrojonych światków tragicznych zdarzeń. A wystarczyłby jeden albo kilka strzałów do zamachowców, aby stracili swą determinację zabijania bezbronnych ludzi i zaczęli bać się, kiedy sami staliby się potencjalną ofiarą. Jednak, co może zrobić nieuzbrojony naród, tylko bać się i być posłusznym.

W związku z masową migracją uchodźców z Syrii, tak radośnie witanych w Europie przez środowiska lewicowe wzrosło zagrożenie atakami terrorystycznymi w krajach Unii Europejskiej a także w Polsce, gdzie jak wszyscy mówią zagrożenia nie ma a ochroniarze sprawdzają kosze na śmieci w miejscach publicznych i przeprowadzono ćwiczenia antyterrorystyczne w warszawskim metrze. Czyli jak widać zagrożenie jest. Co zrobią Polacy jak zostaną zaatakowani podobnie jak w Paryżu? Zrobią dokładnie to co zrobili Francuzi a mianowicie NIC, bo nie mieli czym bronić się. W neutralnej Szwajcarii każdy dorosły obywatel który przeszedł obowiązkowe przeszkolenie wojskowe i jego stan zdrowia pozwala na uczestniczenie w akcjach militarnych posiada we własnym domu karabin automatyczny wraz z ostrą amunicją i mundur polowy żołnierza. Nie było dotąd przypadku, aby jakiś Szwajcar wyjął swój karabin z szafy i zaczął strzelać do przypadkowych przechodniów, albo ludzi siedzących w kawiarni. Tak właśnie neutralna Szwajcaria jest przygotowana na każdy rodzaj zbrojnej napaści na państwo i ogłoszenia powszechnej mobilizacji. Teraz proste pytanie, dlaczego do zamachu jakiego dokonał ISIS w Paryżu i już dwukrotnie nie doszło w Genewie? Odpowiedź na nie jest wiadoma, bo społeczeństwo francuskie jest tak samo rozbrojone jak i bezbronne jak i polskie.

Na zakończenie dodam, że jak słynący z lewicowych poglądów Obama został prezydentem USA, to społeczeństwo USA zaczęło zbroić się na potęgę. W tym okresie obroty firm Remington i Smith&Wesson produkujących broń krótka potroiły się, a na kupno amunicji w sklepie trzeba było czekać ponad dwa tygodnie. Wniosek z tego płynie taki, że obywatele ameryki szybko zrozumieli zagrożenie multi-kulti. Zatem dostęp do broni palnej Polacy powinni posiadać.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (16 głosów)

Komentarze

Szwajcarzy są uzbrojeni po zęby i nikt się tam nawzajem nie morduje. W USA jest minejsza przestępczość w stanach, gdzie noszenie broni jest dozwolone. W Australli ilośc przestępstw dramatycznie wzrosła po odebraniu ludziom broni.

W Stanach ludziska się zmitygowali, kto nimi rządzi i do czego te rządy mogą prowadzić i zakupi broni i amunicji wzrósł, jak nigdy przedtem. Tak się składa, ze Obama, jak każdy dyktator, zmierza do odebrania broni Amerykanom, stąd co rusz jakaś strzelanina, która często jest inscenizacją ( Sandy Hook), dokonaną po to, aby udowodnić, jakim to okropnym złem są pistolety w rękach obywateli.

Jak na ironię, ten największy tyran Putin właśnie rozdał broń Rosjanom; widocznie jakoś się nie boi, że go obalą.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/nowe-prawo-rosjanin-moze-posiadac-bron-w-celu-samoobrony,489921.html

http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/41065-rosja-–-pistolety-dla-każdego-zliberalizowane-prawo-pozwala-już-na-posiadanie-broni-palnej-bez-zezwolenia

Świat stoi na głowie, nie ma co do tego żadnej watpliwości. :)

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

Lotna

 

#1499962

https://youtu.be/uunm_obKpQU

Vote up!
3
Vote down!
0
#1499966

Islamscy "bohaterowie" wiedzą gdzie uderzać w bezbronnych i zniewieściałych europejczyków. W Szwajcarii nie udaerzą na pewno...niedawno w Teksasie policajnci zastrzelili potencjalnych islamskich "bojowników"...oczywiście nie mówią o tym me(n)dia...gdyby w Polsce była dostepna powszechnie broń nie byłoby PO i zlodziejstwa...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1499969

Witam! Juz o tym pisalem! Teraz jedno zdanie! Panstwo w ktorym niekarany, dorosly, zdrowy,po przeszkoleniu obywatel nie moze ubiegac sie o posiadanie w domu odpowiednio zabezpieczonej broni do obrony miru domowego,dzieci ,zony ,rodzicow itp, jest panstwem Totalitarnym! Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1499975

niekaranych prawo do posiadania broni powinno być czymś normalnym. Wiele o tym też wczesniej pisałem dostając cięgi zarówno z lewej (co oczywiste) jak i z prawej strony.

Vote up!
5
Vote down!
0

hobo

#1500028

Witam! Obszerny komentarz napisalem kilka dni wczesniej! Polecam przeczytac! Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1500048

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika nitram został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie , uwazam ze bron dla każdego Polaka bedzie zbyt łatwym narzedzem do morderstw i zbrodni , dzisiaj tak naprawdę nikt nie wie ile broni ludzie posiadają .

Ja nie potrzebuje broni, jeśli by juz do czegoś doszło to nie wiem czy bym potrwfil zabic z broni napastnika , a tak w razie zagrozenie spontaniczna akcja zawsze lepsza jak rozmyślne celowanie do przeciwnika i zastanawianie sie strzelac albo nie .

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1500049

Witam! To sie nazywa spolegliwosc! Zone gwalca,dzieci morduja,wiec najlepiej usiasc w katku i sie rozplakac! Tak nie postepuje mezczyzna! To nie do Pana ,ale posluzylem sie realnym przykladem,ktory moze spotkac kazda rodzine! Oby nie! Polska najbardziej rozbrojonym krajem Europy! 1.3 sztuk broni na 100 mieszkancow! Niemcy 70sztuk. Szwajcaria kilka w kazdym domu! Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1500082

Kwestia dostępu do broni palnej była już na np poruszana wielokrotnie, jednak każdy kolejny tekst wzywający do przywrócenia tego prawa przyjmuję z wielką radością.
Od siebie dodam, że w batalionie, w którym służyłem jako poborowy ok. 75% stanu wojska miało wykształcenie poniżej szkoły zawodowej, a jakieś 60% było " w cywilu" karane. Ten kwiat polskiej młodzieży pełnił uzbrojony po zęby służbę wartowniczą i nigdy nikt z tego powodu nie zginął.

Vote up!
4
Vote down!
-3

              

#1500070

Nie dajmy sie do reszty rozbroic:
http://www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/39655

Podpisz apel
http://www.protestuj.pl/nie-pozwolmy-komisji-europejskiej-rozbroic-europejczykow--,54,k.html

Vote up!
2
Vote down!
0
#1500123

Zgadzam się z autorem w 100%,z przedmówcami również,ale.....No właśnie sam dostęp do broni to jeszcze nic,trzeba zmienić ustawę o broni i amunicji.W/g obecnej ustawy i tak tej broni nie użyjemy bo zaraz wylądujemy na "dołku".Trzeba przywrócić przedwojenne przepisy w tej materii.

Vote up!
4
Vote down!
0

Mirek300

#1500176

I to jest wlasnie przyczyna, bowiem zlodzieje i oszusci doskonale wiedzieli by, do czego lub do jakiego konca prowadzilby ich zlodziejski proceder rabowania nie zdajacych sobie sprawe podatnikow (niewolnikow)...
Generalnie, zydostwo w Polsce (Polin) nie dopusci do ogolnego posiadania broni palnej w domach swoich niewolnikow (podatnikow)...
=======================
jasiek z toronto

http://polskawalczaca.com

Vote up!
1
Vote down!
0

jasiek z toronto

#1500266