Zrzutka na TU-154 102

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

   Stało się, kilka dni przed otwarciem największej sportowej imprezy w historii powojennej Polski, znaleziono wreszcie zdjęcia z pokładu TU-154 podczas jego ostatniego lotu do Smoleńska. Analiza urządzeń elektronicznych w tym tego z którego pochodzą zdjęcia zajęła śledczym ponad dwa lata, ale jak widać sukces jest i to przed EURO 2012.

   Najciekawsze jest jednak stwierdzenie, że na podstawie zdjęć można ustalić czy na pokładzie Tupolewa doszło do wybuchu czy też nie. Wydaje mi się, że podstawowym materiałem badawczym pozwalającym ustalić wybuch na pokładzie jest wrak TU-154, który został przez Rosjan dokładnie umyty i wypucowany na błysk. Zdjęcia, które mają być przełomem można traktować jako materiał pozwalający ustalić zgodność położenie ciał na miejscu katastrofy z tym co zostało zapisane w raporcie.

   Profesor Binienda podczas pobytu w Polsce stwierdził, że należy odkupić samolot TU-154 o numerze bocznym 102 od Agencji Mienia Wojskowego, gdyż zachodzi prawdopodobieństwo, że gdy go Rosjanie odkupią to na miejsce brakujących elementów we wraku 101 podrzucą elementy z samolotu 102. Samoloty TU-154 101 i 102 zostały wykonane na zamówienia i są bliźniaczo do siebie podobne.

   Według słów Profesora zbiórka jest organizowana w środowisku Polonii amerykańskiej i kanadyjskiej. Dziwi mnie dlaczego Prawo i Sprawiedliwość do dziś nie wyraziło poparcia finansowego dla tej ważnej inicjatywy Profesora. Czy pieniądze na ratunek ważnego dowodu rzeczowego mają pochodzić od naszych rodaków zza oceanu. Czy tylko nim zależy na wyjaśnieniu przyczyn tragedii na lotnisku Smoleńsk Północ ... 

 

 

Źródła :

]]>http://www.fakt.pl/Wieslaw-Binienda-kupi-tupolewa-Nie-chce-by-wpadl-w-rece-Rosjan,artykuly,158767,1.html]]>

 

]]>http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,To-bedzie-przelom-ws-Smolenska-Znaleziono-zdjecia,wid,14542500,wiadomosc.html]]>

Brak głosów

Komentarze

bo logika nakazuje, ze zdjecia zostaly zrobione o czasie, kiedy wszyscy zyli...a wiec przed katastrofa, ale granie "zdjeciami" ma juz swoja historie jesli idzie o wrzutki, wiemy przeciez, ze Jaroslaw od miesiecy prosi prokurature o kopie zdjec Lecha jakie na pokladzie zostalo wykonane....

Vote up!
0
Vote down!
0

tylko prawda mnie interesuje

#261555

Zgadza się, to kolejna wrzutka. Newsweek pisze, że na zdjęciach widać jak śp. Lech Kaczyński przechadza się pomiędzy fotele. Cel wrzutki jest więc jasny.

Pozdrawiam pięknie

Vote up!
0
Vote down!
0
#261562

Zastanawiam co pomoże zakupienie tupolewa nr.2 ?
Przecież ruskie jakby chcieli podrzucać części od innego tupolewa to gdzie jak gdzie ale u nich takich części nie brakuje. Na samym lotnisku w smoleńsku jest niezłe złomowisko.
A jeśli już koniecznie chcieli by mieć bliźniaczy samolot to za te dwa lata mogli sobie takich bliźniaków kilka naszykować. Łącznie z elektroniką i czarnymi skrzynkami.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#261565

Tylko nie mają tak pomalowanego złomu. O farbę prawdopodobnie się rozchodzi.

Serdeczności

Vote up!
0
Vote down!
0
#261567

prof Binienda jako specjalista wie co mowi

Vote up!
0
Vote down!
0

tylko prawda mnie interesuje

#261569

Też uważam, że Prawo i Sprawiedliwość powinno wykazać bardzo jednoznaczną postawę w kwestii odkupienia Tupolewa. Oczekuję tego z rosnącym zniecierpliwieniem.
A cudownie odnalezione zdjęcia ? Widać przez dwa lata prokuratura modliła się do św. Antoniego....niewiele poza tym robiąc.
Pozdrawiam serdecznie !

Vote up!
0
Vote down!
0

mukuzani

#261592