Uczciwość i rzetelność National Geographic

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

   Do niedzielnej premiery filmu z cyklu Katastrofy w Przestworzach produkcji National Geographic zostało jeszcze kilka dni, ale po dzisiejszym pokazie przedpremierowym dla prasy powoli zbiera się na burzę.

   O tym, że film Śmierć Prezydenta jest fabularną wersją Raportu MAK to wszyscy wiedzą. Producent filmu twierdzi, że film jest oparty tylko na oficjalnych dokumentach :

" Twórcy nie powołują się więc w filmie na prace parlamentarnego zespołu kierowanego przez Antoniego Macierewicza bo - jak tłumaczy Ed Sayer - nie są to oficjalne dokumenty. Producent powiedział, że National Geographic to marka uczciwa i rzetelna, dlatego nie może pozwolić sobie na komentarze na temat teorii spiskowych. Dlatego też w filmie są informacje oparte tylko na faktach "

   Jeżeli więc jak twierdzi producent, że jest to marka uczciwa i rzetelna, to dlaczego przy produkcji filmu nie założył wszystkich możliwych scenariuszy przebiegu wydarzeń ? Ucieczkę do Mandżurii to mógł sobie darować, ale dokument Polskie Uwagi do Raportu MAK mógł przecież umieścić w treści filmu.

   Idąc dalej o uczciwości i rzetelności, to Zespół Parlamentarny jest oficjalnym organem przy Sejmie RP działającym na mocy polskiego prawa. Tak, więc dużym nadużyciem ze strony producenta filmu jest określenie działań i ustaleń Zespołu Parlamentarnego jako tworzenie teorii spiskowych.

   Jak więc tłumaczyć uczciwość i rzetelność twórcy filmu ? Ocenę pozostawiam Czytelnikom ...

 

Źródło :

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/smierc-prezydenta-nowy-film-o-smolensku-pomoze-lai,1,5401247,wiadomosc.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Sprawa filmu NG jest przesłanką potwierdzającą tezę, ze zamach smoleński nie był dziełem Rosji i polskich zdrajców, ale był spiskiem na szczeblu geopolitycznym(USA, NATO, Rosja, Niemcy-UE), o czym staram się dowodzić od ponad dwóch lat.
Nie może być inaczej, choćby dlatego:
"Kto stoi za produkcją serii „Mayday”

Producentem wykonawczym odcinka „Mayday” o katastrofie Smoleńskiej, który początkowo nosił tytuł „Following orders”, jest według portalu IMDB.com (The Internet Movie Database) Suzanne Chapman, a producentem w terenie jest Marianna Jarowskaja, Rosjanka, autorka filmów dokumentalnych, m.in. o bezdomnych dzieciach w Rosji oraz o losie rosyjskich weteranów wojny w Czeczenii.

Jarowskaja uzyskała rozgłos dzięki pracy przy amerykańskim filmie dokumentalnym „Niewygodna prawda” w 2006 r., który przedstawia poglądy byłego wiceprezydenta USA Ala Gore’a na temat ocieplenia klimatu."

Jak widać, Jarowskaja to specjalistka od fałszerstw("Ala Gore’a na temat ocieplenia klimatu.")

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#324979

 Ruscy agenci wpływy działają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marekagryppa

#325027

Myślę że prawdziwym producentem tego filmu jest pan Putin.
Należy się przygotować na kolejny policzek. Na pewno nas zaboli

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------------------------------------------------------

http://www.kapela.info/mp3.php?id=578

#325130

po zamieszczonym screenie widać czym nas poczęstują. Ale skoro świat uwierzył że jakiś podcierający się kijkiem okutany w brudne szmaty ćwok był w stanie bez niczyjej pomocy zorganizować zamach na WTC, to co mają sobie żałować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#325150

"zachód jest zgnileńki" i żeby nie wiązać z nim specjalnie dużych nadziei.
Swe sympatie wobec sowietów potwierdzili matacząc sprawę katynia i zostawiając nas na pastwę Stalina.
Zachód jest zgnileński znaczy że jest przekupny, dziś możemy tylko to potwierdzić, przykład Schreader i jego stanowisko w spółce budującej Nord Stream, całe zachowanie zachodu wobec tego rurociągu. Poparcie budowy pozbawionej sensu ekonomicznego która dodatkowo uzależnia europę wschodnią od Rosji.
To jest zachód. Jak się niedawno dowiedziałem z wykładu prof Nowaka, Anglia już w czasach Iwana Groźnego wąchała się z Moskwą dla zysków. Tamta Rzeczpospolita była silna i rządzili ludzie wolni więc Rosja nie uzyskała dostępu do Bałtyku ale Anglia prowadziła transport drogami północnymi, przez morza północne.

Generalnie, możemyh się spodziewać tego że zachód sprzeda nas zawsze gdy będzie mu się to opłacało.
NG nie jest tu żadnym wyjątkiem, należało by się przyjżeć dokładniej finansom tej firmy. Skąd czerpie swe przychody, czy ma tam przypadkiem wspierającego różne inicjatywy /podejrzane/ Gazpromu.
Niedawno przecież dowiedzieliśmy się że Gazprom był sponsorem produkcji... Pokłosie.

Tylko budowanie przez Polskę przeciwagi dla Rosji i Zachodu, w postaci jakiegoś układu krajów Europy wschodniej od krajów bałtyckich, aż do Gruzji lub jeszcze dalej z Ukrainą, Mołdawią, Węgrami, Czechami i Słowacją, na kształt polityki Jagiellonów, może poprawić sytuację Polski.
Inaczej zawsze będziemy przegrani i ograni, albo przez Rosję albo przez zachód. Tak było i będzie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#325211

http://www.youtube.com/watch?v=cxS9KBVB5Jw

waldi1462 16 godz. temu
W piątek, 25 stycznia, o godz. 11 w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej odbędzie się premierowy pokaz anglojęzycznej wersji filmu „Anatomia upadku” Anity Gargas. Pokaz będzie skierowany do zagranicznych dziennikarzy.

PS. ciekawe, jak NG odniesie się do tego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam.

#325270