Treści z tagiem: mataczenie

Obrazek użytkownika Krispin
Kraj

Gowin straszy. Gowin grozi. Gowin donosi. Gowin beszta. Gowin kombinuje. Gowin szantażuje. Gowin żąda... Czy to film grozy? A może o "chłopcach z ferajny"?... Gowin spotyka się z liderami opozycji... Gowin liczy się z przedterminowymi wyborami... Gowin chce budować nową koalicję... Kiedy to się w wreszcie skończy? Kiedy tacy żenujący...

3.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.9 (głosów:15)
Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

 

 

 

MOTTO 

1. "Jeden tam tylko jest porządny człowiek: prokurator; ale i ten, prawdę mówiąc, też latał."

[parafraza Gogola]

"samogonny Mefisto w leninowskiej kurtce

posyłał w teren wnuczęta Aurory

chłopców o twarzach ziemniaczanych

bardzo...

2.7
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.7 (głosów:14)
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Prokuratorzy wojskowi po raz kolejny dowiedli, że ich działania w śledztwie smoleńskim nie są działaniami nieprofesjonalnymi.

Ich działania są CELOWE !

Mają służyć matactwom i zacieraniu śladów.

 

Dziś prasa donosi, że wyniki...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

   Na początku lutego br. podczas swojego wystąpienia w Chicago Antoni Macierewicz na spotkaniu z polonią, powiedział kilka bardzo istotnych rzeczy. Po pierwsze stwierdził, że znamy przebieg lot 101 w dniu 10 kwietnia 2010. Po drugie, że jesteśmy blisko od wyjaśnienia.

   ...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

       Zostało obalone wielkie kłamstwo zawarte w raportach MAKu i komisji Millera, dotyczące nacisków przez Generała zmuszających do lądowania, czy też jak Państwo wolą do podejścia do lądowania Pilotów lotu TU-154 o numerze bocznym 101 w dniu 10 kwietnia 2010.
    Pojawiły się jednak głosy jak z grobowca, twierdzące ba nawet...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

    Dziś na konferencji  prasowej Jarosław Kaczyński powiedział :
Jest stwierdzenie prokuratora Seremeta, że to jest najważniejsze obecnie śledztwo. To jest najważniejsze śledztwo, jakie kiedykolwiek prowadziła polska prokuratura. Z tego stwierdzenia powinno coś wynikać. Skoro podstawowe tezy dotąd głoszone, odnoszące się do roli...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

     Rozbił się samolot, najważniejszy samolot w Państwie. Pięć, piętnaście … półgodziny po katastrofie … krótka wiadomość tekstowa i już jest znana przyczyna : Wina pilotów !

     Nie została zakończona akcja ratunkowa, której nie było. Kilka minut po zdarzeniu było wiadomo : Wsie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kajeka
Świat

Czy Rosja oskarżając gen. Błasika, realizuje zamówienie podległych jej tusko- Komunorowskich??!!.
Kamera na lotnisku zarejestrowała żywą wymianę zdań między gen. Błasińskim a pilotem Protasiukiem. Głosu kamera nie zapisała /uwaga czy można wgrać jeszcze fałszywy głos/.
Może się sprzeczali się jak to faceci czy bardziej namiętne są...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sigma
Blog

Od pierwszej chwili 10 kwietnia 2010 śledzę każdą najdrobniejszą informację mającą jakiś związek z katastrofą. Przyswoiłam sobie - na tyle, na ile mogłam - wiedzę z dziedziny konstrukcji samolotów, nawigacji, trajektorii, radiolatarni, bomb izowolumetrycznych i tematów zbliżonych. Czytam każdy wpis FYMa, Rolexa, Rexturbo, Amelki, Krzysztofa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika rolex
Kraj

Z dokładnego przestudiowania informacji przekazanych przez obie szacowne komisje oraz z porównania z twardymi faktami już znanymi wynika niezbicie, że prokuratorzy prokuratury rosyjskiej popełnili przestępstwo w trakcie prowadzenie dochodzenia prokuratorskiego w sprawie katastrofy smoleńskiej.
Prokuratorzy rosyjscy dysponowali, podobnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wilre
Kraj

2010-04-25 01:34 ranek 10. IV. ** Ił-76 - drugie podejście

W poprzedniej swojej notce postawiłem hipotezę, że przyczyną katastrofy w Smoleńsku było jednoczesne podejście do lądowania samolotu prezydenckiego i rosyjskiego Ił-76. Wskazałem w niej na wiadomości, które pozwalały na umieszczenie obserwowanego przez dziennikarzy...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)