matactwo

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

  Gdybym był lemingiem, to zastanowiłbym się teraz jak to z tą katastrofą w Smoleńsku było. Czy to prawda, że niedouczeni piloci nie umieli użyć przycisku odejścia i ulegli naciskom ze strony pijanego generała. Walnęli w brzozę, skrzydło odpadło samolot rozleciał się na miliony kawałków ?

  Każdy szanujący się leming zapewne sprawdzał doniesienia prasowe we własnym zakresie, sięgnął po...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

    W mojej notce :

http://panama.salon24.pl/439137,gdzie-wyladowal-tu-154-101-czyli-koniec-hipotezy-dwoch-miejsc

zadałem konkretne i rzeczowe pytania według mnie do zwolenników teorii 2 M czyli maskierówki . Pytania były sformułowane w sposób jak najbardziej prosty.

   Niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałem na nie odpowiedzi, czy na tak proste pytania nikt nie zna odpowiedzi ?

   Jedyny...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

   Po rozprawieniu się z sektą brzozy przeciwlotniczej, czas na sektę maskirowki, czy hipotezy dwóch miejsc.

Zaczynamy !

   Pojawiają się ostatnio dość mocne wypowiedzi zwolenników hipotezy 2M, zwanej powszechnie, jako maskierowka, o możliwości podważenia wszystkich ustaleń Zespołu Parlamentarnego pod przywództwem Antoniego Macierewicza.

   Przypomnę Czytelnikom niezorientowanym w tej teorii,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

Jedną z zagadek tragicznych wydarzeń 10 kwietnia 2010 w okolicach lotniska Smoleńsk Północ, są ubłocone koła rozbitego TU-154 o numerze bocznym 101. Według raportów MAK i komisji Millera samolot uderzył w pancerną brzozę tracąc część skrzydła. Po czym wykonał półbeczkę rotacyjną i uderzył grzbietem samolotu w podłoże roztrzaskawszy się na milion drobnych kawałków.

    Skala zniszczeń TU-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

    W wywiadzie prasowym dla portalu www.wpolityce.pl Małgorzata  Wassermann stwierdza :

" ...że obecnie Polska nie dysponuje w ogóle żadną opinią pirotechniczną. Te badania są dopiero przed nami. Pytanie do biegłych, czy po ponad dwudziestu miesiącach jesteśmy w stanie otrzymać rzetelne i jednoznaczne wyniki badań w tej sprawie. Takie badania również dziś są niezwykle istotne. Niestety trzeba...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika nurni
Kraj

Chyba wiekszosci z nas umknął zadziwijajacy komunikat który pojawił sie na stronach przedstawianej czesto jako prowadzaca śledztwo w sprawie tragedii 10.04 Naczelnej Prokuratury Wojskowej.

 

Komunikaty NPW pisane sa dość specyficznym językiem, językiem - zaraz do tego przejdę - który sprawia że wyjasnienia prokuratorów wojskowych pozornie tylko coś wyjasniają, za to rodzą kolejne pytania.

 

W...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

 

    W oczekiwaniu na zapowiedziane przed 10 kwietnia br. ustalenia zespołu parlamentarnego pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza zwanego Szamanem, mamy ciągły stek bluzg, obelg i wylewania pomyj na tzw. Szamana.

  Zastanówmy się przez chwilę, kto tak nazwał Pana Macierewicza i dlaczego go tak nie lubi. Oczywiście trzeba sięgnąć dobrych parę lat wstecz, by dojść istoty tychże niecnych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

    Ostatnio wiele zdarzyło się w wyjaśnianiu tragedii smoleńskiej. Warto jednak przypomnieć wywiad przeprowadzony w 2010 roku przez „ Radio Wnet.pl „ z bratem ciotecznym Lecha i Jarosława Kaczyńskich, Janem Tomaszewskim :

http://www.radiownet.pl/publikacje/jan-tomaszewski-o-podrozy-do-smolenska-po-katastrofie-10-kwietnia-2010-archrw

   Jan Tomaszewski opowiada ze szczegółami o locie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

W czerwcu 2010 rosyjski tygodnik „ Żyzń „ opublikował szokującą informację dotyczącą wraku polskiego TU 154 w Smoleńsku. Według tygodnika rosyjscy śledczy zakończyli prace badawcze wraku, więc jest bezużyteczny. Mało tego wrak miał być zezłomowany i przetopiony.

   Sprawa przetopienia wraku spotkała się z wielką krytyką strony polskiej, więc wrak został na jesieni przykryty brezentem. W...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

    Według serwisu RMF Rosjanie budowali wiatę chroniącą wrak TU-154 przed opadami atmosferycznymi.  W połowie stycznia rozpoczęli budowę przy sprzyjających warunkach pogodowych.

    Postęp robót budowlanych uchwycił obiektywem reporter RMF :

 

 

 

 

   Coś mi w głowie kiełkuje, że „ robota stoi w miejscu „. Może na wiosnę budowa wiaty zostanie ukończona. Czy jestem w błędzie ?

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Humor i satyra

     Jako cienki Bolek, który wstaje rano by zjeść kolację z lekkim poślizgiem, wstałem rano by twarz ogolić. Poślizgałem się na dywaniku w łazience, to chyba zły znak jak na cienkiego Bolka przystało.

    Stanąłem przed lustrem, ogarnąłem swoją bujną czuprynę. Myślałem już o kolacji, o jajkach w majonezie ze świeżym szczypiorkiem i tostach. Szybko nałożyłem na moją sponiewieraną twarz...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Polon210
Blog

Podesłano mi  "demotywator", czyli obrazek z niby zabawnym tekstem 

http://demotywatory.pl/szukaj?q=kraj+r%C3%B3wnych+i+r%C3%B3wniejszych 

sprowadzający się do morału - nad tymi oficyjelami "zmarłymi" pod Smoleńskiem to się władze RP rozczulaja a o "poległych" bezrobotnych w kolizji busika z TIRem to pies z kulawa noga nie wspomni ;/

każda śmierć wymaga zachowania powagi i zwykłego ludzkiego...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika esem
Blog

Właśnie zapoznałem się z omówieniem - autorstwa PAP - spekulacji mediów rosyjskich o przyczynie smoleńskiej katastrofy po ujawnionej przez przewodniczącego polskiej Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych Edmunda Klicha obecności generała Błasika, dowódcy Sił Powietrznych Polski, w kokpicie samolotu w ostatnich sekundach przed katastrofą. Generalna konkluzja - "obecność" była presją na...

0
Brak głosów