Relacja kibica z sektora Rosjan

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

 

Relacja kibica z sektora Rosjan na meczu Czechy - Rosja :

Byłem wczoraj na meczu Rosjan z Czechami i powiem, że Rosjanie to prawdziwi debile. Zaczynając od początku. Jadąc do Wrocławia pociągiem (relacja Warszawa- Wrocław) spotkałem już wielu Rosjan. Ich zachowanie nie było być może prawidłowe (wielu biegało pijanych, porozbieranych od pasa w góre po pociągu), ale stwierdziłem, że to nic złego. Jednak jak się później okazało były to złego, dobre początki. W drodze na stadion usłyszałem kolejne rzeczy. Siedziałem mniej więcej w połowie długości autobusu. Za mną cała masa Czechów, którzy być może byli głośni, ale kulturalnie się zachowywali. Zdarzali się wśród nich pojedynczy Rosjanie, ale nic im się nie działo. Z przodu siedzieli, albo raczej stali kibice rosyjcy. Po około 2 przystankach podszedł do Nas młody Rosjanin, spytał o wynik meczu naszej reprezentacji. Sam rozpoczął ze mną rozmowę i powiedział, że musiał przejść na środek autobusu, ponieważ z przodu są KIBOLE Spartaka Moskwa i po spytaniu go skąd jest (on powiedział jakąś nieznaną miejscowość) i za kim jest (mówił, że za reprezentacją, a nie typowo za jakimś klubem) kazali mu wypieprzać. Wtedy poradził mi, żeby z nimi nie zaczynać. Na meczu siedziałem w sektorze rosyjskim i to co się działo, wołało o pomstę do nieba. Ludzie płakali i prosili i pomoc stewardów, ale ci po 10 minutach poszli i powiedzieli, że nie mogą sobie poradzić. Ja patrzyłem na to z małego kąta, ale kilka miejsc obok mnie ludzie płakali i już po 10 minutach meczu wychodzili. W sumie nie dziwie się skoro młodej dziewczynie, stary, pijany i obskurny Rosjanin pokazuje jego "klejnoty". Wielu z nich skakało na krzesełkach, a już najbardziej śmieszną sytuacją było, kiedy palili papierosy. Po przykazaniu przez stewardów, że nie można palić, podawali kolegom i mówili, że oki, a tamten pali dalej. Nie rozumiem tylko jednego. Skoro nie mogli sobie z tym poradzić, dlaczego nie wezwali policji. Chyba tylko dlatego, że teraz powiedzą jaka super organizacja i jak to sobie poradzili, żeby nie wyszło na jaw, że już pierwszego dnia nie radzą sobie. Gdyby sytuacja działa się na polu ligowym, wezwali by czołgi, helikoptery, złapali by nawet osoby które przykleiły gumę do żucia na krzesełku, a później chwaliliby się walką z chuligaństwem.
Ps. żeby nie było tak źle, powiem tylko, że stewardzi, świetnie sobie poradzili z sytuacją kiedy wybita w trybuny piłka została złapana przez jakiegoś Polaka i nie chcieli jej oddać.
W pięciu podeszli do jednej osoby i świetnie ja przeszukiwali aż w końcu znaleźli. Praca na medal.

Źródło :

wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/wroclaw-rosyjscy-kibole-pobili-obsluge-stadionu,1,5155669,region-wiadomosc.html

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Mnie zaintrygowało coś innego.
Korzystając z linka zajrzałem do rury ściekowej lewactwa w Polsce, jaką jest bez wątpienia Onet.
Komentarze pod tym incydentem nie przypominają w niczym tych z przed kilku lat.
Obojętne o co by nie chodziło zawsze winien był Kaczor i ciemnogród vs światły Tusk i PO.
...a tu proszę.

Ktoś wyraźnie przestawia wajchę.
Będzie nowy Okrągły Stół dla naiwnych?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263820

Po wielkiej bijatyce w Warszawie 12-ego, to Naród zobaczy co Oszuści zrobili. Właśnie HGW chce rozmawiać z ruskimi kibolami. Ciekawe co ustalą ?

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263822

Święta racja,
myślę że nie policja polska tylko nasi rodzimi kobole zrobią z ruską zarazą porządek.

Pozdrowienia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263837

Ich przywódcy prewencyjnie już "siedzą".
Nawet jeśliby się zorganizowali, to nasze współczesne ZOMO nie pozwoli, żeby nawet jednemu kacapowi, spadł włos z głowy.
Ochrona "wnuków z SS" 11 listopada zeszłego roku, to była tylko taka przymiarka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263844

Myślę że już organizują się, bez względu na klubowe animozje. Z 11 listopada wyciągnęli wnioski. To jest potężna siła i będzie w stolicy 12-go bardzo gorąco.

Serdeczności ślę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263854

Notkę "Kwiaty pod sponiewieraną tablicą"
http://renata.rudecka-kalinowska.salon24.pl/425204,kwiaty-pod-sponiewierana-tablica

broniąc Rosjan, że niby nic się nie stało, że to normalka, etc

ZGODA BUDUJE

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264147

Lucyna
All już cię lubię,masz u mnie 10.Kocham reportaże,podoba mi się,że tak opowiadasz reportażowo i od siebie.Masz racje,trzeba wszystko filmować,słuchać ,komentować i mieć wiedzę.Popieram,dobrze myślisz All.wstawiam cię do ulubionych i trzymam kciuki.
A szczerze jako starszawa ciotka trzęsę się przed 12 czerwca.Bo należy wyjść z godnością,tak trzymać a mam nawet ja ochotę wpieprzyć ruskim.Straszne,głupie,wiem.Niemniej niech tylko tu podskoczą,swołocz jedna,to zobaczą,nie odpuszczać kulturalnym podać rękę i poczęstować papierosem,chamowi wp... trudno,niech nie podskakują.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

banitka

#263859

Pięknie Dziękuję za 10 !

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263872

http://www.cda.pl/video/928032/Bitka-pseudokibicow

jeśli ktoś jeszcze liczy, że ruscy maja pokojowe zamiary to powinien obejrzeć ten film i kilka innych z tej samej strony. 

Taktyka we Wrocku była ta sama - szybko otoczyć przez grupę, sprowadzić do parteru i skopać. Oni to ćwiczą na 12-go.

Na tym filmie z Wrocławia widać , że są przygotowani do atakowania, Chyba nawet ubrania maja podobne, by móc się odnaleźć w grupie. Poza tym widać było że "akcja" była przygotowana i przećwiczona wcześniej, To mogła być też "próba" aby zobaczyć jaka będzie reakcja policji i ochrony.

pozdrowienia !

http://wojnaznarodem.blogspot.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#263860

Zobacz Bracie moskiewskie rozrywki :

Serdeczności Przyjacielu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263871

Sam przemarsz to jeszcze pikuś, ale problemy mogą się zacząć na stadionie. Udało im się we Wrocławiu, to zrobią to samo w Warszawie. A jeśli zamieszane jest w to FSB, to na pewno scenariusz jest dobrze przemyślany. Nie zdziwiłbym się, gdyby jakaś grupa ruskich została "zaatakowana" przez "polskich" kiboli z FSB. Wg mnie przemarsz powinien zostać zupełnie zignorowany - ale to mało prawdopodobne...ale może zastosować stare sprawdzone metody Pomarańczowej Alternatywy - stać na drodze przemarszu i obrzucać ich pluszowymi misiami. Najlepsza może być strategia ośmieszania. Jeden wielki happening - a to Polacy potrafią.

Jeszcze raz pozdrowienia Brachu :)

http://wojnaznarodem.blogspot.com/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#263889

Że go doświadczenie uczy, że rosyjski kibice na wyjeździe zachowują się spokojnie? Jeśli słowa Tusku są prawdą, to widać we Wrocławiu ruscy nie czują się "na wyjeździe" tylko "u siebie". Taki tam drobiazg.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264151

Zwykłe kulturowe nieporozumienie. Z opisu sytuacji młoda dziewuszka-stary ruski, wynika, ze zachował się według ruskich standardów z wyjątkową galanteria, wręcz subtelnie. Zwracam uwagę, ze ruskie na wszystkich ujęciach zachowują postawę pionową, co musi ich kosztować sporo wysiłku i świadczy o maksimum dobrej woli. Tak więc, nie oceniajmy ich pochopnie
ukłony

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263869

Polecam :

Nieporozumienie tak ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#263880

 Koszmarów ciąg dalszy. W tej sytuacji uważam, że to są zaplanowane (w Polsce i na Ukrainie) prowokację!

Marsz neonazistów we Lwowie

 

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które są organizowane m.in. przez Polskę naprawdę są darem z nieba dla nas Polaków. Gdyby nie ten turniej, i mecz z reprezentacją Federacji Rosyjskiej, to długo musielibyśmy jeszcze czekać na moment w którym dosłownie na oczach świata będziemy upokarzani. Święto piłkarskiej Europy pokazuje za kogo nas maja inni i do jakich sytuacji-będących wcześniej poza wszelką wyobraźnią przeciętnego Polaka- dopuszczają nasze władze a na jakie pozwalają sobie władze Federacji Rosyjskiej. Może teraz otworzą nam się oczy !?

Niemiecki MSZ poinformował władze Lwowa, że około 40 tysięcy niemieckich kibiców przejdzie jutro ulicami miasta przed meczem z Portugalią. Nie byłoby w tym niczego niezwykłego, gdyby wszyscy ci fani niemieckiej drużyny nie postanowili obwiesić się flagami III Rzeszy oraz symbolami: swastyką, trupimi czaszkami, gapami oraz runicznym symbolem SS. Mają pojawić się również portrety Adolfa Hitlera, Heinricha Himmlera czy Josepha Göbbelsa oraz okrzyki „Sieg Heil!” Władze Lwowa, ba, nawet Ukrainy, zapowiedziały, że za używanie takiej symboliki, żadnemu z kibiców nic się nie stanie.

 

Bynajmniej na takie zachowanie władz naszych wschodnich sąsiadów wpływu nie miała wypowiedź szefa Niemieckiego MSZ, że wszelkie próby przeciwdziałania marszowi czy naruszenia nietykalności niemieckich kibiców są niedopuszczalne. Wiktor Janukowycz powiedział nawet, że tak wielka grupa fanów z nazistowskimi symbolami nie stanowi żadnego zagrożenia. Ponadto mer Lwowa powiedział, że rozumie, iż Niemcom ta symbolika kojarzy się inaczej niż innym w całej Europie, ponieważ dziadkowie czy rodzice kibiców budowali potęgę III Rzeszy i nie wymaga od nikogo wyrzeknięcia się swoich korzeni. Stwierdził również, że należy do takiej symboliki podejść z homorem. Bierni nie pozostali również czołowi politycy Ukraińscy, którzy skomentowali sprawę tak: „III Rzesza wyzwoliła nas spod Radzieckiego bata, za co powinniśmy do dziś być wdzięczni”.

 

Sytuacja nie do pomyślenia? Niekoniecznie. Przez Warszawę przejdą tysiące Radzieckich, tj. Rosyjskich kibiców obwieszonych symboliką najbardziej krwawego totalitaryzmu ubiegłego stulecia – ZSRR. Jedyne co nam w tej sytuacji pozostało, to wdzięczność za to, że dziadkowie przybyszów ze wschodu wyzwolili nas od Niemców, ich kolaborantów – AK i NSZ, inteligencji oraz deprawującej demokracji, wolności i niepodległości.

JD

http://solidarni2010.pl/news.php?readmore=3434&rstart=0

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#263870

  Na Polskę zwrócone nienawistne oczy czerwonego świata, teraz zwrócone szczególnie. Dziś rozpoczyna się wielka prowokacja, zwana Euro.

 

Uwaga na czerwoną gwiazdę zła. Uwaga na czerwony pentagram! Czerwoni mordercy wcale nie przegrali i wciąż terroryzują zwykłych ludzi na całym świecie, wciąż zabijają i męczą ludzi, okradają ich i zabierają wolność! Czerwoni – to najgorsze zło w historii świata – teraz otaczają Polskę ze wszystkich stron! Związek sowiecki jest na wschodzie i na zachodzie! Polska jest w stanie oblężenia permanentnego! Bronimy tu wartości i powoli się do tej obrony podnosimy z kolan. Nie jesteśmy sami, ale bez nas każdy będzie sam. Każdy naród w Europie, podejmujący jawną walkę z czerwoną, ohydną zarazą, bez Polski nie osiągnie nic!

Polska jest w tej chwili głównym i najważniejszym punktem na mapie świata. Miejscem, gdzie Dobro rozpoczyna walkę ze złem. Dlatego wszelakie ataki zła na naszą Ojczyznę. Stąd kalumnie sługów zła i kłamstwa, pomówienia. Jesteśmy atakowani od wewnątrz od lat. Teraz dopiero rozpoznajemy wroga z mordy i zamiarów. Być może już zaraz staniemy do walki. Zbroja tradycji i pamięci jest już odnaleziona, powoli dopinamy ją rzemykami na ciele narodu. Ona ochroni nas przed czerwonym diabłem. Znajdziemy też miecz by obciąć łeb tej hydrze znienawidzonej! Nic w tym nie ma z egzaltacji, po prostu tak sprawy się mają. Walczymy ze złem, a nie z jakimiś tam przeciwnikami politycznymi. To nie jest tego rodzaju walka, to jest walka o człowieka, człowieczeństwo, o Dobro i prawo do Miłości, życia po ludzku. Tego nienawidzi czerwone zło i z tym mamy walczyć na śmierć i życie. Nie ma łagodnych słów, nie ma dyplomacji i nie ma określeń zbyt dosadnych.

Zdejmują Krzyż z sali obrad faszystowskiego parlamentu zła, zabijają nienarodzone dzieci, nazywając to postępem! Z nienawiścią zwalczają religię katolicką i wartości. Kradną nam pieniądze, w zamian dając kłamstwo i zniewolenie. Zabierają wolność i nasze państwo, poniżają wiecznymi oszczerstwami. Unia faszystowska nie będzie rządzić Polską i choćby za cenę wojny, krwi i życia, musimy skończyć z tym złem, zerwać kajdany i wyjść ku wolności! Nie sierp i młot, a Biały Orzeł króluje nad tymi ziemiami! Nie krasny pentagram, a Biało – Czerwona walka ze złem, determinuje losy Jej mieszkańców. Walka z komuną to nasza walka o życie. Bez walki z komuną po prostu umrzemy, zginiemy jako naród, a pozostałości jego wegetować będą w beznadziei i poniżeniu, w pogardzie i zaniedbaniu. Resztki narodu tak żyjącego, tego który nie podniósł swej dumy i honoru do walki ze złem – żyć będą krótko i znikną z historii...Ale to nie naród polski! Nie my znikniemy, a zniknie czerwone zło! Tak silne teraz niby, tak rozbestwione. Logicznie nie mamy szans...ale logika ma z ważnymi rzeczami w życiu wspólnego tyle co czarne z białym, czyli nic. My za to mamy swą Wiarę. Mamy jedyną na świecie, tego rodzaju monarchię! - W Polsce mamy Królową i tylko Ona nas prowadzi!

Na Polskę zwrócone nienawistne oczy czerwonego świata, teraz zwrócone szczególnie. Dziś rozpoczyna się wielka prowokacja, zwana Euro. Ze sportem nie ma wspólnego nic i jest ohydną demonstracją pogardy dla innych narodów. Pokazywaną przez największych zbrodniarzy tego świata, największych kłamców, wiarołomców i katów – Rosję i Niemcy, plus przestraszonych konfidentów za świata zachodu. Wiecie jak oni nas NAPRAWDĘ traktują i jakie są ich PRAWDZIWE intencje...? Takie same jak za czasów Churchilla, Roosevelta i Stalina. Takie same jak zawsze! My teraz musimy się podnieść do samodzielnego myślenia, odbierania świata i wydarzeń, i to zrobimy, bo taki polski los. Taką mamy rolę dla świata i takie przesłanie - „Za Wolność Naszą i Waszą”!

Już czekają hordy Azjatów, podpuszczone przez cara. Z nimi prowokatorzy z miejscowej milicji, z rozkazem pacyfikacji Polaków. Już czekają plany „zmiany” „rządzącej” ekipy na nowe kłamstwo. Potem zaś czekają plany zmiany tego państwa, jakie jest teraz – w jego formie i strukturach, w Judeo Polonię – i to jest fakt! Nie wymysł, nie sianie nienawiści, nie chore majaki wariata. To jest nazwanie wroga po imieniu i próba obrony Ojczyzny, obrony świadomością, którą przecież odbiera się nam, zabierając szkołę, wiedzę, edukację, w tym historię, zabierając polską rację stanu i oddając polskie interesy wrogom. Na grobach zamordowanych w Smoleńsku elit! Mordercy i zdrajcy, muszą ponieść karę za tę największą z win wobec narodu! Dzień sprawiedliwości nadejdzie, choć z tego powodu i w tym celu poleje się krew. Krew uświęca poświęcenie i wlewa paradoksalnie, poprzez „przestrzelone serca” siłę duchową dla wspólnoty. Bez krwi nie ma pamięci, a egzystencja na kolanach nie jest życiem, jest umieraniem. Zdrajcy za poniżenie narodu odpowiedzą głowami.
Dla wrogów mamy to co zawsze – pancerz Wiary jak Zbroję i Krzyż jak miecz niezwyciężony! Wrogowie padną na tej ziemi, tak jak wiele razy padali w przeszłości!

A przyjaciele otrzymają od Polski wsparcie – tak jak je zawsze otrzymywali w przeszłości! Właśnie teraz nasi przyjaciele Węgrzy stoją na barykadzie, broniąc wolności i niepodległości przed faszystowską unią zła. Atakowani za to, że żyją u siebie po swojemu i za to, że nie chcą krzewić zła. Nie mamy do siebie daleko i to jest siła. Teraz czas na Polaków i jest to stwierdzenie, a nie pobożna prośba. Nie da się już żyć spokojnie ludzie, bo chcą nas zamordować, odebrać wszystko i poniżyć, zgwałcić! Już nie zaśniemy spokojnie. Czas na miecz i wybór Prawdy!

...Jak to wybrali Węgrzy. Poniżej ich oświadczenie, tyczące symboli czerwonego zła, będącego tak naprawdę godłem faszystowskiej unii:

„Dla nas, mieszkańców Europy Środkowo-Wschodniej, czerwona gwiazda jest czymś więcej niż kawałkiem czerwonego sukna. Jest symbolem komunistycznego mocarstwa, które przy pomocy żołnierzy w czapkach z czerwoną gwiazdą spacyfikowało węgierskie powstanie 1956 roku, później zaś czechosłowacki zryw wolnościowy w roku 1968. Po wojnie dziesiątki tysięcy deportowanych cierpiało z powodu czerwonego terroru, ruch noszący czerwone gwiazdy posłał na śmierć sto milionów ludzi. Wystarczy tu przywołać przykład katyńskiego losu naszych polskich braci. My, Węgrzy, niezależnie od rasy, religii i wyznania odrzucamy zarówno nazizm, jak i komunizm. Każdy Węgier potępia systemy totalitarne”.

Autorzy petycji werdykt trybunału uznają za jawny dowód na to, że poszczególne państwa i wspólnoty narodowe zostały pozbawione prawa do swobodnego decydowania, które symbole uznać w swojej przestrzeni publicznej za zakazane, które zaś za dozwolone. „Cóż to za wspólna Europa, w której poddaje się rewizji nasze narodowe wartości, w której ktoś narzuca innemu narodowi, co wolno, a czego nie wolno mu tolerować w sferze moralności?” – pytają w petycji. Ruchy społeczne skupione w CET podzielają stanowisko rządu: „Państwo węgierskie nie wypłaci odszkodowania, nie zapłaci złamanego szeląga zwolennikom czerwonej gwiazdy, gdyż za obłęd ich »wielkich przywódców« życiem zapłacili już niewinni obywatele”.

W tym przekazie liczy się zarówno forma jak treść. Bije z niego determinacja w walce o swój dom, głębokie przekonanie o Prawdzie i zdecydowanie na opór. Gdy podniesie się Polska...

Goły

za: http://ostatnia-kohorta.fuckpc.com/inde ... &Itemid=90

We Wrocławiu powiało sierpem i młotem.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=f9jfE0douT4

http://solidarni2010.pl/news.php?readmore=3424&rstart=0

************************************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#263879

To, że prowokacja jest to pewne. Nie unikniemy jej. TRZEBA TYLKO POMYŚLEĆ JAK JĄ WYKORZYSTAĆ BY WYSZŁO NA NASZE!!!!!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#263891

Wychodzi na to, że łomot trzeba ruskim kibolom ze Spartaka sprawić. I tak źle i niedobrze.

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264257

  Skandal! Stadion Narodowy przecieka Propaganda sukcesu trwa, jednak pewnych faktów nie da się już ukryć. Architektoniczny majstersztyk, którym miał być Stadion Narodowy, okazał się wielkim bublem. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zawory bezpieczeństwa na dachu stadionu, odpowiedzialne za spuszczenie nadmiaru wody z dachu, zostały umiejscowione bezpośrednio nad schodami prowadzącymi z dolnych sektorów na górne.

 

 

 

 

 

Smuda gdzie masz ORZEŁKA ?

 

 

 

 

 

zdjęcia: www.fakt.pl

****************************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#263892

  Skandal! Stadion Narodowy przecieka Propaganda sukcesu trwa, jednak pewnych faktów nie da się już ukryć. Architektoniczny majstersztyk, którym miał być Stadion Narodowy, okazał się wielkim bublem. Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zawory bezpieczeństwa na dachu stadionu, odpowiedzialne za spuszczenie nadmiaru wody z dachu, zostały umiejscowione bezpośrednio nad schodami prowadzącymi z dolnych sektorów na górne.

 

 

 

 

 

Smuda gdzie masz ORZEŁKA ?

 

 

 

 

 

zdjęcia: www.fakt.pl

****************************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#263893

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264152

Czy tylko ja nie dowidzę?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264154

 Dzisiaj jest 10-tego. Nie dajmy się sprowokować – to nie są Rosjanie

 

Już wiadomo, że na Polskę napuszczono agenturę z Rosji. Nie, to nie jest agentura rosyjska, podobnie jak pod Krzyżem Smoleńskim bydło nie robiła agentura polska, choć polskojęzyczna.
To są agenci międzynarodowej mafii Rotszyldów – Sorosów – Rockefellerów, itd, ludzi zwanych globalistami, syjonistami, satanistami – tych, którzy przez organizacje międzynarodowe i terrorystyczne, wraz z podporządkowanymi sobie siłami zbrojnymi takimi jak NATO, chcą wprowadzić na całym świecie jedno wielkie państwo policyjne.

Cel jest jasny, zresztą oni z tym się wcale nie kryją – wymordowanie większości ludności globu, która z ich punktu widzenia jest już niepotrzebna i tylko zużywa cenne surowce naturalne, będące są ich własnością.

Widzieliśmy co się działo w Egipcie i Libii, wygląda na to, że podobny scenariusz przewidziano dla Polski. W Europie zagnieździła się już ich agentura – grupy terrorystyczne w Kosowie, oddziały bojowe takie jak Antifa w Niemczech, mają też swoich przeszkolonych ludzi w Polsce – widać to podczas wszelkich „parad”, czy pod wspomnianym Krzyżem, ale jest ich za mało by cokolwiek tu zdziałać, szczególnie, że w Polsce sąbardzo dobrze zorganizowane, patriotyczne grupy kibiców.
Dlatego też puszczono silne bojówki z Rosji, które robią tam ciągłe zadymy – widać to było np. po wyborach wygranych przez Putina. Ci prowokatorzy teraz tu przyjechali, manifestując się flagami rosyjskimi, co ma wzbudzić naszą nienawiść do tego kraju. Cel jest jasny - zaostrzenie konfliktu pomiędzy Polską i Rosją, gdyż oba narody nie dają się łatwo usidlić satanistycznym międzynarodowym spiskowcom.

Dlatego nie możemy dać się sprowokować, nie można dopuścić by na polskich ulicach polała się krew. Nie łudźmy się, władza w większości miast jest podporządkowana interesom globalnej mafii – po wczorajszym incydencie we Wrocławiu powinno nastąpić gruntowne śledztwo, a zostało to zignorowane. Widać, że oczekiwane są poważniejsze zajścia i ci bandyci są potrzebni na wolności.

Można się obawiać, że „Rosjan” wzmocnią bojówki z innych krajów, dlatego też należy być bardzo ostrożnym na wszelkie prowokacje. Polscy kibice, szczególnie ci młodsi, powinni zostać poinformowani o zagrożeniu, nie wolno dać się sprowokować. Pokój jest najważniejszy, globalni bandyci źle sobie radzą z krajami, w których nie ma chaosu.

Tu są ci prowokatorzy:

•We Wrocławiu powiało sierpem i młotem - yt

**************************************************

 Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#264204

  jeden on 9 czerwca 2012 at 20:42:
Zacytuje to co znalazłem na : http://niezalezna.pl/29627-wroclaw-rosjanie-brutalnie-pobili-polakow tłumaczenie ruskiego komentarza po incydencie: Привет мужики! Пишу из Вроцлава, все видел своими глазами. Это были реальные бойцы, все подтянутые, мускулистые, видать за тем и приехали. Я сначала даже не поверил, что наши, потому как без символики и по сравнению с нашими большими дядьками с животами просто выглядели атлетами. Били профессионально, ноги взлетали выше головы. Потом моментально рассеялись, в белых, красных и черных майках. На белых майках сзади надпись ЛАДА ТОЛЬЯТТИ. Зрелище не приятное, я думаю эти люди еще себя проявят. Поляки очень дружелюбные, но эти твари делают все, чтобы нас ненавидели!

Pozdrowienie faceci! Piszę z Wrocławia, wszyscy widział swoimi oczami. To byli rzeczywistymi żołnierzami, wszyscy podciągnięte, muskularne, widzieć za tym i przyjechali. Najpierw nawet nie uwierzyłem, co nasze, dlatego jak bez symboliki i w porównaniu z naszymi wielkimi wujkami z brzuchami po prostu wyglądali na atletów. Uderzali fachowo, nogi wzlatywały wyżej głowy. Potem momentalnie rozproszyli się, w białych, czerwonych i czarnych koszulkach. Na białych koszulkach z tyłu napis Zgody Togliattiego. Widok nie przyjemny, ja myślę ci ludzie jeszcze wykażą się. Polacy bardzo przyjazne, ale te stworzenia robią wszyscy, żeby nas nienawidzili! http://www.sovsport.ru/news/te/

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#264209

  Versus3 on 9 czerwca 2012 at 22:03:
Tutaj komentarz z sieci – w skrócie: Nie dajmy się sprowokować rosyjskim kibicom w dniu meczu:
Internet huczy od komentarzy po wczorajszym pobiciu stewardów przez ruskich kiboli. Internet, bo reżimowe media udają, że „nic się nie stało, Polacy nic się nie stało”. Czytam różne nawoływania, żeby w Warszawie „dać odpór”, „pokazać hołocie, gdzie jej miejsce” itp.
Otóż powiem krótko: nie dajcie się wkręcić! Olejcie to. Niech ruska swołocz szaleje, demoluje, napada – zobaczymy wtedy, co warta jest policja (ja nie mam złudzeń, wy pewnie też) i słodko-pierdzące „głuchanie” HGW i Donalda T. o przyjaźni i miłości polsko-rosyjskiej.
Bo gdy wyjdziemy na ulice, co zrobią psy? Będą ochraniać „legalny przemarsz”, ergo pałować nas, aresztować nas i w ten sposób Platforma O. osiągnie swój cel – spacyfikuje POLSKICH KIBICÓW na długo.
W różnych tefałenach i „gazietach” już mają gotowce o polskim nacjonalizmie, szowinizmie, kibolach i stadionowych bandytach. Oni tylko czekają na to, abyśmy zaatakowali ruskich. Wtedy monitoring będzie działał, wszystkie reżimowe media będą dysponowały dziesiątkami nagrań dokumentujących to, jak polscy kibole psują „święto sportu”, a bohaterska policja broni grzecznych kibiców z Rosji przed polskimi bandytami.
BBC nakręci kolejny film, w którym jakaś nowa Leni Riefenstahl pokaże światu, jakim to okropnym krajem jesteśmy. Nie. Niech nie mają tej frajdy. Niech staną przed wyborem – albo usiłować zamilczeć, albo jednak choć trochę pokazać gawiedzi, że to Ruscy są bydłem. Zadyma i tak pewnie jakaś będzie, bo od czego Platforma O. ma służby? Przebiorą jakichś współczesnych zomowców za kibiców, znajdą trochę mętów i policyjnych kapusiów, którzy za flaszkę i przymknięcie oka na ich „działalność” odegrają swoją rolę. Media i tak będą rwać pejsy z żalu, że „pewne elementy zakłóciły” ale waaadza nie osiągnie jednego – nie spacyfikuje naszego środowiska, nie wyłapie, nie wsadzi do pierdla, nie uzupełni swoich list proskrypcyjnych.
I to powinno być priorytetem. Nie jakieś tam EURO, na które kupić bilet było trudniej, niż zabukować lot promem kosmicznym. Dla nas, Polaków, nie dla Rusków, Czechów, czy Angoli. Nie są priorytetem jakieś tam igrzyska mafii UEFA i jej polskiej rodziny o nazwie PZPN. Co oni nas obchodzą? Co nas obchodzi klubowy zespół PZPN, bo z pewnością nie jest to reprezentacja Polski?
==========================================================
Gawronski Rafzen on 9 czerwca 2012 at 22:31:
Onet informuje, że „rosyjscy kibice uzgodnili z urzędnikami warszawskiego ratusza szczegóły zorganizowanego przejścia fanów rosyjskiej reprezentacji na Stadion Narodowy, na wtorkowy mecz z reprezentacją Polski”. Rosyjsko-warszawski dogawor  jest ściśle tajny jak „powiedziała Agnieszka Kłąb ze stołecznego ratusza” – urzędnicy umówili się z przedstawicielami rosyjskich kibiców, że nie będą informować o szczegółach ustaleń. W czasach transparencji decyzji politycznych to żenujące świadectwo upadłości m.st. Warszawy.

•http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/wroclaw-rosyjscy-kibole-pobili-obsluge-stadionu,1,5155669,wiadomosc.html
Post scriptum: po incydencie we Wrocławiu z udziałem rosyjskich „kibiców” wiadomo, co czeka warszawiaków. Oczywiście odpowiedzialność za to, co się wydarzy, poniesie opozycja demokratyczna, a nie p. Gronkiewicz-Waltz.

********************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#264210

Znakomite uzupełnienie :-)

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264262

  UWAGA! Apel do wszystkich, którzy mieszkają lub będą w okolicy ruskiego marszu! Filmujcie wszystko, róbcie zdjęcia! Komórą, kamerą, co kto tam ma i może zdobyć. Taka dokumentacja sie przyda... :)
Wpisał: Adam Ferch    
10.06.2012.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#264214

 

Szprygin oskarża… pobitych stewardów!!!

 

 

Aleksandar Szprygin, szef Wszechrosyjskiego Związku Kibiców, próbuje przekonać, że jego kompani bili stewardów na wrocławskim stadionie, bo zostali sprowokowani. Wymówka żałosna, ale dość charakterystyczna. Ciekawe co usłyszymy późnym wieczorem 12 czerwca…

Szprygin powiedział w wywiadzie dla gazety "Sowietskij Sport", opublikowanym w niedzielę na jej stronie internetowej: Napakowani stewardzi z tatuażami Śląska (Wrocław) na rękach podeszli i w brutalny sposób próbowali zatrzymać człowieka, który niczego nie zrobił. Po prostu był na trybunie. Był obok, ale racy nie rzucił. Stewardów ostrzeżono raz, potem jeszcze raz... Takie zachowanie stewardów, a tak naprawdę - przedstawicieli polskiego kibolstwa, nie spodobało się kolegom naszego fana. Stewarda - powiedzmy - wyparto i nie dano zatrzymać człowieka.

- Obrazek na wideo - być może - wygląda strasznie, ale stewardzi pewnie dostali za chamskie zachowanie. Chłopcy nie wytrzymali, gdy steward powiedział słowo „ku..a”. Później wszyscy spokojnie opuścili stadion - dodał Szprygin.

A pytany o rasistowskie okrzyki rosyjskich fanów pod adresem jednego z czeskich piłkarzy, szef WOB odparł, że niczego takiego nie słyszał. Ależ to zaskakujące!!!

http://niezalezna.pl/29684-szprygin-oskarza%E2%80%A6-pobitych-stewardow

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#264278

Proszę bardzo film z marszu kibiców w Helsinkach :

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264627

Proszę bardzo film z marszu kibiców w Helsinkach :

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264628

Bydło i do tego zapewne jeszcze dobrze opłacone...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264376

Otóż to jest problem ....

Serdeczności

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#264629