Giertych z Lepperem mogą uratować Polskę!

Obrazek użytkownika Spitfire
Kraj

Obaj są jak przyczajony tygrys i ukryty smok. Obaj mają szansę uratować Polskę albo ją pogrzebać. W dodatku Roman Giertych ma szansę na rehabilitację! O cóż może chodzić? Jaki wspaniałomyślny gest może wykonać Andrzej Lepper i Roman Giertych, aby uratować Polskę? Otóż Andrzej Lepper i Roman Giertych w zbliżających się wyborach prezydenckich mogą wykorzystać własne autorytety do poparcia Donalda Tuska! Chyba, że zdecydują się poprzeć Lecha Kaczyńskiego. Zaś Jarosław Kaczyński strzeli bratu w stopę jeśli własnym licem zacznie firmować kampanię brata. I tak pewnie ktoś go o to zapyta, aby dopomóc Donaldowi, więc dobrze byłoby pomyśleć nad tym co odpowiedzieć.

PS Lepper przypuszczalnie zostanie wykorzystany jako element kampanii i da wsparcie LK.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

jak to? to wczoraj na własne uszy słyszałam u blondynki agent Olechowsdki mowił, że jak będzie trza to będzie ratował Polske a wczesniej baba o fizjonomi baby jagi czyli Kasia K-Z spijała te same idiotyzmy z dzióbka samego Donaldu, jeszcze wczesniej obiecał to komuch Cimoszewicz i sam Wielki Elektryk Bolek.

to kto w końcu mnie uratuje, hę?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37428

Proste jak drut - Wielkie Słońce Peru, Nasz Wódz Ukochany, Jedyny Nieomylny i Prawomyślny, Keszub z Keszubów (z dużą niechęcią jako Kurpś rodowity to piszę - oj nie lubię Keszubów, no ale to osobiste i historyczne), Wnuk Tych Którzy Zgubili Się Przy "Wypędzaniu" (w końcu dziadek w Wermahcie tradycja rodzinna).

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------------------- "Polska Niepodległa to Polska niebezpieczna" Lenin

#37431

[quote=kryska]to kto w końcu mnie uratuje, hę?[/quote]

Mogę ja jak ładna jesteś! (((((((((((((((((: Ale, ad rem:

Myślę, że Giertych z Lepperem staną się częścią kampanii wymierzonej przeciwko Lechowi Kaczyńskiemu. Będzie to działało na zasadzie przeciwieństwa argumentu z autorytetu.

Do Lemingów to przemówi jak mało co.

"Głosujesz na Kaczyńskiego? Przecież jego popierają Giertych i Lepper! Jesteś jak ten Giertych i Lepper"

Myślę, że "przewidziałem" jeden z elementów kampanii na rok przed.

Ciekawie natomiast będzie się prezentowała sprawa z Jarosławem Kaczyńskim. On również cieszy się małym poparciem społecznym. NIE PRÓBUJE ODBUDOWYWAĆ WŁASNEGO AUTORYTETU. Poplecznicy Donka będą więc chcieli aby Jarosław Kaczyński często i zdecydowanie popierał Lecha. To powinno zadziałać na niekorzyść Lecha.

Poza tym Donka poprze cała masa "świętości". Jeślibym miał na kogoś stawiać to postawił bym na Donka. U bukmachera pewnie nie płaciliby za wygraną Donka dużo.

PiS zapomina o tym, że najbliższe wybory są już za rok. Zgłaszają jakieś kretyńskie pomysły z rejestracją w solariach albo mega-ostrzeżeniami na butelkach z alkoholem. Sabotaż albo idiotyzm. Nie wiem co gorsze, ale chyba to drugie, gdyż tych pierwszych da się wydłubać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37436

Racje miał Migalski - 25% "To jest To".
Nie widać "głodu na Polske" - widać wielkie TKM
Nie rozumie czemu nie ma propozycji rozmów z lewicą - czy nie ma punktów stycznych .
Wiem ;ani tu ani tam nie ma woli,te same nazwiska - .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#37627