Gierek XXI wieku

Obrazek użytkownika Spitfire
Humor i satyra

Ładny uśmiech i kask na głowie. Pierwszy Sekretarz KC PZPR Edward Gierek odbywa właśnie wizytację budowy warszawskiego osiedla.

W tym wspaniałym miejscu powstają bloki, w których zamieszkają warszawiacy. Wszystko kręci kamera. Uściski dłoni. Przecięcie wstęgi. Do użytku zostaje oddany pierwszy blok z betonowej płyty. Polska kocha Gierka!

Ładny uśmiech i strój sportowy. Szef PO Donald Tusk rozgrywa właśnie charytatywny mecz piłkarski. W tym wspaniałym miejscu zbierane są pieniądze na głodne dzieci. Wszystko kręci kamera. Po meczu uściski dłoni. Na głodne dzieci zebrano 20 tyś. złotych, co wystarczy na 10 tysięcy obiadów, które na jeden dzień zaspokoją głód 0,5% głodujących w Polsce dzieci, bo tych jest 2 miliony. Polska kocha Tuska!

Początek lat siedemdziesiątych przyniósł naszej gospodarce wspaniałe ożywienie. Powstają osiedla, huty, kopalnie i tysiące nowych miejsc pracy. Wszystko to zawdzięczamy Pierwszemu Sekretarzowi KC PZPR Edwardowi Gierkowi. Znalazł on cudowny sposób na rozwiązanie obecnych problemów. Pożycza pieniądze za granicą i dzięki temu Polska się rozwija. Wszystko z myślą o obywatelach.

W pierwszej dekadzie XXI wieku na świecie nastąpił niespodziewany kryzys. Sytuacja III RP jest jednak bardzo dobra. Bezrobocie nie wzrasta i nadal przeżywamy boom budowlany i rozkwit naszej gospodarki. Wszystko to zawdzięczamy Szefowi PO Donaldowi Tuskowi. Znalazł on cudowny sposób na rozwiązanie obecnych problemów. Pożycza pieniądze za granicą oraz sięga po pieniądze przyszłych emerytów i dzięki temu Polska się rozwija. Wszystko z myślą o obywatelach i przyszłej prezydenturze.

Smutna wiadomość. Nieoczekiwanie Polskę Ludową dopadł potężny kryzys. Pożyczone pieniądze trzeba oddawać. Oznacza to, że będą rozdawane kartki na jedzenie w sklepach. Dekagram cukru na osobę i kawałek kiełbasy dla dziecka. Precz z Gierkiem!

Smutna wiadomość. Nieoczekiwanie III RP dopadł potężny kryzys. Pożyczone pieniądze trzeba oddawać. Oznacza to, że będzie wielkie bezrobocie i bieda z nędzą. Kilogram cukru będzie kosztował 20 złotych a kawałek kiełbasy 50. Odpowiedzialny za to jest Jarosław Kaczyński. Precz z Kaczyńskim!

Brak głosów

Komentarze

przez tych kaczorów faszystów

Vote up!
0
Vote down!
0
#31467

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#31470

też uważam, że Tusk zbliżył się do poziomu gierkowszczyzny. Obiecanki, cacanki, a głupiemu radość.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Vote up!
0
Vote down!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#31554