Tweeter

Obrazek użytkownika Danz
Idee

W moim ostatnim poście starałem się przekonać blogerów do wyłonienia kogoś, kto spełniałby rolę mediatora. 

Inna ideą był pomysł swoistego “paktu o nieagresji”.  W międzyczasie śledziłem dyskusje, które rozwinęły się na blogach FYM-a, Łażącego Łazarza, Rybitzkiego i Chłodnego Żółwia.   W dyskusjach padło wiele ciekawych głosów, ale również ujawniły się wielkie emocje.  Dlatego postanowiłem poczekać co najmniej tydzień, aż opadną emocje.

Jednym z pomysłów, które pojawiły się na niepoprawnych jest pomysł Kukiego, aby założyć konto na tweeterze, które służyłoby jako medium komunikacyjne pomiędzy portalami.  I od tego trzeba zacząć, od małych kroków, kroków które powinny być zalążkiem współpracy.  Co z tego wyjdzie będziemy mogli się przekonać już w ciągu następnych paru tygodni.

Blogosfera ulega przemianom, jest w trakcie ewolucji, dlatego niezależne portale będą coraz silniejsze poprzez kreatywność swoich użytkowników.  Za kilka lat to właśnie w blogosferze będzie rozgrywała się prawdziwa dyskusja, bo drukowanych gazet nikt nie będzie kupował.  Sami zaś dziennikarze i komentatorzy medialni skompromitowali się swoją służalczością i brakiem kręgosłupa.

 Blogosfera jest zagrożeniem dla tradycyjnych mediów, a głos FYM-a, Tada9, toya-ha, czy Jareckiego ma większe znaczenie niż przewidywalny artykulik w GW-czej czy “Polityce”.  Dostrzegł to ostatnio Żakowski plując na blogerów i zarzucając blogosferze “chamstwo”.  Ale nie tylko tradycyjne media czują się zagrożone, blogosfera jest zagrożeniem dla władców IIIRP, tych którzy za pieniądze podatnika budują stadion Legii, “prywatyzują” za bezcen to co zostało do “sprywatyzowania”, albo służą na dwóch łapach “fundacjom” i korporacjom.  Dlatego cyngle z dziennika tropiący Katarynę, skandaliczna propozycja policji, CBA i ABW, aby totalnie inwigilować polską blogosferę to forpoczty tego co się będzie działo w przyszłości.  Trzeba być tego świadomym.

Dlatego też niepoprawni jako portal działa i będzie działał na serwerze w USA, w ten sposób użytkownicy portalu mają gwarancję, że ich dane osobowe są bezpieczne.  Nie ufamy polskiemu bezprawiu i mafijnej strukturze, którą dla śmiechu nazwano IIIRP. Walczymy o wolność wypowiedzi, bo wolność jest wartością nadrzędną.  Będziemy wspierać każdą prawicową inicjatywę odkłamującą medialny matrix, każdy protest poszerzający wolność słowa.  Z każdym dniem jest nas więcej (blogerów, komentatorów, rośnie też liczba odwiedzin portalu) i tak się dzieje w całej blogosferze.  Ludzie przestają się bać.    Wierzymy też, że przyjdzie dzień gdy “mury runą”, a zakłamany świat mediów pęknie jak bańka mydlana.

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pomysł o tyle dobry, że nie wymaga tworzenia kolejnego portalu.  Nawiasem mówiac, Twitter pozwala tworzyć całe kanały tematyczne, zaczynające się od znaku #.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#29366

Po prostu nie znam tego narzędzia. czym to się ii?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#29371

Każdy użytkownik tego serwisu wysyła w świat, lub tylko do znajomych krótkie wiadomości; w sam raz na linki, czy krótkie informacje w stylu "co teraz robię".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#29374

Co z tego wyjdzie będziemy mogli się przekonać już w ciągu następnych paru tygodni.

kanał tweetera to jest konkret, a niepoprawni.pl mówią: "sprawdzam" ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#29381

Jedna uwaga - ta ustawa poszerzająca kompetencje służb to propozycja MSWiA. Sama ustawa byłaby tylko narzędziem, ale w rękach złych ludzi może stać się środkiem represji.

Ten Twitter to bardzo dobry pomysł. Rozdać hasła przedstawicielom każdego portalu i jazda. Całkowicie dobrowolne Tweety do których dostęp ma każdy zainteresowany.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#29391

tego danzowskiego pomysłu o szczegółowy wykład krok po kroku (na poziomie "instrukcja dla idiotów") jak z tego korzystać. w przeciwnym wypadku zostanę poza kręgiem wtajemniczonych (a w raz ze mną spora grupa nowoczesnych inaczej).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#29436

entuzjazm integracyjny już się wypalił? jak zwykle?

może nie warto się tweeterem w ogóle interesować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#29441

nie rozumiem. jedynie porosiłem o ewentualną instrukcję.
i jeszcze jedno: zgłaszam swoją kandydaturę na króla w miejsce tada9.
uważam moją osobę za idealną do takiej odpowiedzialnej funkcji. przed objęciem funkcji obiecuję zaprzysiąc stosowne pacta conventa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#29444

uwaga Kukiego była ogólna, tylko poszła jako odpowiedź na Twój post

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#29486

kolejna burza integracyjna już za nami. potrafi mi ktoś wytłumaczyć: jak to jest, że specjalistów od rzucania haseł jest tak wielu, a jak trzeba przejść do konkretu, to nie ma nikogo chętnego?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#29510